Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    Ciacho ta pasta o której piszesz mnie również pomogła, widać mamy już sprawdzony sposób godny polecenia na krwawiące dziąsełka :bigsmile:
  1.  permalink
    :) taka data nam odpowiadała i tak chcielismy chociaz juz wiele pra sie pobiera w ten dzien.
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    Cześć dziewczyny.
    Ciasteczko nie mart się, rocznica na pewno Wam się uda, tego Wam życzę i wszystkiego najlepszego :flowers:. A co do krwi z nosa- to masakra mi już 3 dzień leci i to po pare razy dziennie. Na szczęście katar miminął ale musiałam wziąść lek na katar bo nic mi nie pomogło. Ale na szczęście po 3 dniach jak ręką odjął.
    Izunia te twoje chłopaki są świetne jeny jacy fajni. Też już bym chciałą mają dzidzię przytulić a ona nawet mnie jeszcze nie kopnie. :bigsmile:
    Wczoraj wieczorem miałam straszny skurcz w dole brzucha ale tylko jeden i do tej pory cisza. Przestraszyłam się okropnie. Pomyślałam, że to może przez antybiotyk-biorę DUOMOX- ale dzisiaj zadzwoniłam do Gin i powiedziałą, że mam brać to dobry lek a dzidzi nie zaszkodzi. Także się uspokoiłam.
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    Justyś będzie kopać i będziesz przytulała - zobaczysz jak to szybciorem zleci :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    Ciasteczko, ja też życzę, żebyś jednak mężowi odpuściła tym razem - w tym dniu, jutro czy pojutrze ochłoniesz i będziesz żałować, że nie odpuściłaś ten jeden raz i wygrał upór, i straciliście fajny wieczór
    muszę kupić zielony elmex, co prawda mnie się poprawiło
    krew z nosa leciała mi pierwszego dnia jak dostałam kataru, a teraz mogę smarkać jak nie wiem i nic
    a na czekoladę i inne słodycze tego typu patrzeć nie mogę, jak ktoś chce sobie obrzydzić słodycze, to mogę wkleić zdjęcie :))))
    dziewczyny, ja wczoraj zrobiłam sobie parówę, wodę gotującą w garnek , do tego trochę kropli żołądkowych i pod ręcznik i wdychanie, ale tylko po kilka wdechów, bo nie wiem w sumie czy tak można w ciąży - bardzo pomogło, bo już nie mogłam oddechu złapać wcale, a po tym od razu mi się poprawiło, robiłam kilka wdechów i wychodziłam i za jakiś czas znowu, potem bez ręcznika nachyliłam się nad garnkiem i wdychałam. Mnie pomogło, bo dziś jest dużo lepiej, ogólnie dużo lepiej się czuję i katar znacznie mniejszy
    --
  2.  permalink
    Justyś jeszcze ze dwa trzy tygodnie i bedziesz kopana:) Dziekuje za życzenia ,jak dla mnie wieczór moze być w domu nawet przed telewizorem ale byle była miła atmosfera.

    Izuni chłopcy se przesłodcy masz racje.Ja ich nie rozróżniam! są identyczni.
    Jesli chodzi o antybiotyki-jeszcze nie wiedziałam ze jestemw ciazy to były bardzo wczesne poczatki może drugi tydzien to też strasznie zachorowalam i bralam Ospen.Bezpieczny nie jest ,dlatego cięzarnym własnie zaleca sie Duomox ale tego wtedy nie wiedziałam.Wyzdrowiałam ale na wizycie u gina zapytałam czy nie bedzie to miało jakis konsekwencji i dowiedziałam sie ze antybiotyk jakikolwiek w pierwszych tygodniach ciazy działa na płód tak-wszystko albo nic.tzn że jesli sie utzryma to znaczy ze wszystko jest w porzadku a jesli jest słaby t o nie da rady.A własnie słyszałam ze Duomox jest najbezpieczniejszy w kazdym okresie ciazy wiec nic sie nie martw Justyś.

    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
  3.  permalink
    Harpijko mi mozesz obrzydzic.dzisiaj nie powinnam jesł słodkiego bo jutro mam badanie glukozy a juz troche wciagnełam nutelli..

    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
  4.  permalink
    ja tez jutro badania robie wiec ogranicze dzisiaj slodycze.
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    proszę bardzo
    --
  5.  permalink
    o jezu głodna się zrobiłam:))))
  6.  permalink
    taka ładna czekoladka i te wstrętne robale.dzieki-napewno nic dzisiaj nie tkne juz słodkiego:)przynajmniej wyniki beda normalne:)
    swoja droga skad te robale sie tam wzięły?

    ewelina popatrz na te robale moze Ci przejdzie

    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    Ciacho, jak słyszałam o aferze w Wawlu - kasztanki - to mówili, że albo słodycze były źle przechowywane, albo robione z produktów, w których były robaki, ewentualnie dopiero jaja robali i podejrzewam, że to była wina produktów właśnie i widocznie Wedel robi z tych samych produktów - stąd ci sami mieszkańcy
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    myszka24_1983: o jezu głodna się zrobiłam:))))

    ja wręcz przeciwnie :tooth:
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    własnie kolezanka podrzuciła mi metode na smarka : ząbek czosnku na pól i do dziurek :bigsmile: POnco kicha sie masakrycznie ale pomaga..tlyko czy mi Maksio nosem nie wyskoczy :wink::wink::confused:
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    Widok okropny - powinna być z tego afera, nie mogą dziać się takie rzeczy no :devil::devil::devil:
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    Ble,ble, dobrze, ze dawno temu jadlam sniadanko...fuj :sad: co za gratisy w czekoladce. My wczoraj z M zastanawialismy sie nad kupnem Tikitakow, bo je uwielbiamy, ale ostatecznie odpuscilismy sobie... Wawel i wedel pewnie maja tego samego dostawce, teraz czekac jak w innych czekoladkach pojawia sie glizdki.

    Harpi wspolczuje za wczorajsze atrakcje czekoladkowo-robaczkowe, dobrze, ze zauwazylas..., a fuj

    Ciacho odpusc, nastepna rocznica bedzie dopiero za rok ale juz nie trezcia a czwarta, szkoda isc w zaparte, moze on tak bezwiednie Cie zdenerwowal. Wiadomo, faceci czasem maja odmienne postrzeganie rzeczywistosci od nas :wink: Ciacho a moze M przygotowal jakas super niespodzianke :bigsmile:

    Ewelinko gratulacje z okazji slubu :bigsmile:

    A mnie dalej boli cholernie pod ta lopatka a z przodu pod zebrami :confused:, wczoraj sasiad borowal przez ponad 4 godziny udarem no i efekt u mnie - mega bol glowy. Mysle, przetrzymam no i wytrzymalam ale jak w nocy obudzilam sie z pekajaca i bolaca glowa jak balon to od razu polecialam po paracetamol. Juz jest spokoj :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    Vall oby nie, bo taki ładny nosek masz a Maksio pewnie już swoją wagę ma hihihihi -zdróweczka życzę :bigsmile:
  7.  permalink
    znów mi cos z cycków poleciało:):bigsmile:

    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    Ciasteczko - daj dzis na luz...w koncu roczncia to rocznica :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    Ewelinka - ja juz gratulowałam na e-...... ale i tu - ciesz sie ze data ustalona :bigsmile:
    Tagusia - dobrze z egłow ajuz nei boli..a z ta łopatką..hmmm :confused:
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    Ja to w ogole uwazam czosnek za najlepszy lek na przeziebieni, goraczke i grype :wink: Kiedys tak dojadlam tego czosnku , ze sama z soba nie moglam wytrzymac ze smrodku a M to na dwie noce wyniosl sie do innego pokoju :wink: i jeszcze chyba przez tydzien utrzymywal sie cudny aromat czosnkowy, hehe, ale 3 dni i bylam zdrowiutka :bigsmile:
    --
  8.  permalink
    oj dziewczyny ale Wy mnie namawiacie:) M tez napisał mi sms ze już sie nie kłócimy wiec chyba mu tym razem odpuszcze.Ale tylko tym razem! ze względu na rocznice.
    niepokoi mnie tylko jeszcze to ,że mały cos za spoojny dzisiaj....

    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    Ojjj Ciacho jak romantyzmem powiało - cieszę się, napewno spędzisz uroczy wieczór z M.
    A mały pewnie sobie ucina smaczną drzemkę aby mama mogła sobie odpocząć.
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    To super Ciacho, zyczymy wspanialego wieczorku rocznicowego:bigsmile::wink: :clap:

    A u mnie cos chyba sie zmienia, bo od kilku dni oprocz tych dziwnych boli, strasznie duzo pije, ciagle mi sie chce i zaczelam w efekcie w nocy wstawac...:shocked:
    Mam pytanko, sorry za szczegoly ale moze wiecie o co chodzi: coraz czesciej i bardziej jak robie siusiu to przy koncu mam wrazenie jakby mi dol brzucha sciskalo, takie to dziwne, wczesniej nic nie mialam takiego.

    Vall kichaj na zdrowko, Maksiowi za dobrze w Twoim brzuszku zeby przez nosek chcial wychodzic :thumbup:
    --
  9.  permalink
    :) dziekuje dziewczyny :)
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    Harpijko to teraz Wedel powinien Ci czekolady na złotej tacy podawć.
    mama do mnie przyjechała i właśnie poleciała do miasta na zakupy. Wcześniej miałam taki atak kaszlu, że zwróciłam całe śniadanko.
    Ewelina tylko za bardzo się nie przejmuj i nie denerwuj przygotowaniami.
    --
  10.  permalink
    dziekuje Izunia i Tagusia i wogóle wszystkim za te zyczonka.No ze mnie marna romantyczka al e sie postaram byc dzisiaj grzeczna:bigsmile:

    Tagusiu-nie martw sie,ja też tak miałam to tak jakby cisnienia brakowało i tak sciska.Rozumiem to.Jesli sie nie przeziębiłas nigdzie to zjawisko to podobno jest normalne.tez to przerabiałam.a nocne wstawanie no cóż...ja ide w nocy 3-4 razy.bardzo dobrze ze duzo pijesz!
    Do tego nocnego wstawania to chyba musisz sie przyzwyczaic,jak my:):bigsmile:

    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
  11.  permalink
    teraz juz wszystko na spokojnie przeciez to nie bedzie weselischo tylko rodzice i swiadkowie, wiec na spokojnie jest moj Tata i mama S ktorzy chetni sa do pomocy :)
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    Tagusia, z tym sikaniem, to faktycznie może być norma, ale gdyby się to pogarszało, było bolesne, jakbyś miała często parcie na pęcherz, takie szczypanie, ból w ostatniej fazie sikania to mogą to być oznaki zapalenia pęcherza, co do częstego picia, to mogą to być objawy cukrzycy - na kiedy masz zaplanowane najbliższe badanie cukru we krwi i na kiedy najbliższy mocz?
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    Oj mi sę też marzy jakiś romantyczny wieczór.
    Ale ja chora, M zalatany na maxa. Chyba szybko takiego nie będzie. :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    dziewczyny mam pytanie dotyczące wydzieliny z piersi pod koniec ciąży bo u mnie nic takiego nie ma - czy to normalne?
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    Ciacho, Harpi no ostatnie badanko mialam 06.10 ale bez glukozy, wszystkie wyniki byly super a i bakterii w moczu juz nie mialam. Natepne badanie bede miec dopiero 03.11. Pieczenia takiego czy szczypania nie mam, wiem jak to boli, bo swego czasu nie moglam uwolnic sie od zapalenia pecherza...blee. Harpi z ta cukrzyca nawet nie strasz, u mnie obydwie babcie mialy :neutral:... A tej cukrzycy sa jakies jeszcze inne objawy?
    Bol mam tylko przy koncu i wrazenie jakby mi ktos dol brzucha albo pecherz scisnal. Wczesniej nie mialam tych boli, teraz pojawily sie od jakis kilku dni. Kurcze, mam nadfzieje, ze jest ok, bo ja tel do swojej ginki nie mam...i musialabym na normalna wizyte jechac :sad:
    --
  12.  permalink
    Moim zdaniem nie masz sie co na zapas martwic Kochana.Ja tez takie miałam objawy dokładnie jak TY.Harpijka Cie nie chciała straszyc tylko Ci napisała jakie objawy sa przy pecherzu.Z tym piciem-nie martw sie tylko pij.wode mineralna mleczko...a jak pójdiesz na swoja wizyte to powiedz swojej gince napewno Cie uspokoi.ja tez mam cukrzyków w rodzinie ale ta cukrzyca ciazowa jest to coś innego.ja miałam na pooczatku dosc wysoki cukier a wszytsko jest ok i sie unormowało.Jutro tez ide

    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    Ja tez dużo piję , ale gin nie kazał sie przejmować , bo organizm potrzebuje , poza tym zwiększa sie objetość krwi.
    --
  13.  permalink
    definitywnie mam smaka na coś słodkiego...
  14.  permalink
    ja wlasnie zjadlam barszczyk czerwony z makaronem i chetnie poszlabym spac a tu do pracy na 15 trzeba sie szykowac.
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    No racja, racja. Ja czasem jestem nieco przewrazliwiona, dlatego czasem zadaje takie glupie pytania....:confused: Macie racje dziewczyny, na pewno wszystko jest ok, a ze macica rosnie to gniecie pecherz i boli...pewnie to tak jest.
    Ja nie moge patrzec na wode min, blee, od poczatku ciazy dostalam jakis wstret do niej no i teraz wchlaniam herbatki owocowe takie np. z Herbapolu albo inne. Sprobowala juz chyba wszystkich :wink: Nie wiem czy to dobrze, ale wyczytalam gdzies, ze herbatki owocowe sa ok natomiast takich zwyklych to lepije nie pic za duzo bo maja kofeine czy cos takiego.
    --
  15.  permalink
    Tagusia napewno nie jestes taką panikarą jak ja:)))
    ja własnie najbardziej lubie zwykłą wode mineralną.No i mleko ale musi być zimne.herbata mi nie podchodzi.ani owocowa ani zwykła,kawa tez nie.Lubie jeszcze soczek z czerwonych pomarańczy.
    a co do przewrażliwienia-lepiej zawsze dmuchać na zimne niż lekcewazyć.Mi mały juz lata bo sie najadłam.:bigsmile:

    no i mam zgage

    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    • CommentAuthorSatine
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    Witajcie!!! Chciałam się dołączyć!!

    Satine 25 30.04.2007 ? 3 Dąbrowa Górnicza

    Siedzę teraz w domu na L-4 tak profilaktycznie a dzisiaj złapało mnie katarzysko. Ale było to do przewidzenia. Mąż zdrowieje to przeniosło się na mnie :cry:
    --
  16.  permalink
    ja po tej zupie wlasnie tez cos czuje zgage chyba.
    --
    • CommentAuthorSatine
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    A mi właśnie podchodzi barszczyk czerwony rozciapciany z ziemniaczkami, rosołki, pomidorowa itp. natomiast umieram na sam zapach mięsa (np. kotlety czy udka). Kiedyś byłam mięsiarą i obiad nie istniał bez tego a teraz mnie mdli na sam widok. Zgagę mam po cebuli np. w sałatce. Na szczęście najgorsze nudności zaczynają przechodzić dlatego zaczynam powiększać swoje menu :bigsmile:
    --
  17.  permalink
    A ja wlasnie mam na odwrot kiedys jadlam tylko sery itd.. a teraz mieso ale smazone, gotowane itd...byle nie wedline.No i sałątki w różnym wykonaniu.
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    Ciacho hehe, lepiej zadac jedno pytanie wiecej niz o jedno za malo ....:bigsmile: Ale super, ze Cie Piotrus kopie, hihi, a ja jeszcze nic, ale czekam cierpliwie :bigsmile:

    Satine witamy Ciebie i maluszka :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorSatine
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    No i to właśnie oznacza, ze jesteśmy w odmiennym stanie. Nasze smaki wywracają się do góry nogami. Jedyny plus dla mnie, to że mam wstręt do chipsów i czekolad i wszystkiego słodkiego :bigsmile: I choć brzuszek mam (choć pewnie to jeszcze tłuszczyk) to narazie nie przytyłam.
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    Saine, gratulacje i fajnie że do nas dołączyłaś
    ja też mam chipso-wstręt pomimo, że kiedyś to same chipsy mogłam wcinać, szkoda że nie mam wstrętu do słodyczy :)))
    co do cebuli z początku też miałam z nią problemy, jak tylko odrobinę zjadłam surowej, to natychmiast taka ciężkość na żołądku - ale teraz już tego nie ma i mogę jeść cebulę
    Tagusia - cukrzyca ciążowa to faktycznie zupełnie co innego, mało tego cukrzyca starcza, to też zupełnie inna historia niż cukrzyca u osób młodych, więc jeśli babcie się nabawiły starczej, to nie oznacza obciążenia dla ciebie. No a w ciąży to każdej z nas grozi. Jak nastraszyłam, to przepraszam - nie chciałam :))) ale wiem, że zwiększone pragnienie to objaw wysokiego cukru, przy bardzo wysokim poziomie dochodzą też nogi jak z waty, odrętwienie (to znam z normalnej cukrzycy, nie ciążowej), nic się nie przejmuj, pij dużo i spokojnie poczekaj na następne badanie. W moczu też ważna glukoza, przy cukrzycy cukier pojawia się w moczu właśnie
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    Skarbel - wydzielina, siara nie musi sie wcale pojawic przed porodem :bigsmile: to nie jest reguła... :smile:
    Satine - witam :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    Satine spokojnych i fantastycznych 9 m-cy :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    vall to mnie uspokoiłaś bo myślałam że ze mną jest coś nie tak
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    Skarbelku jak czujesz się przed WIELKIM DNIEM - kiedy to będziesz tuliłam maleństwo do siebie :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    Izunia już nie mogę się doczekać, trochę się boję ale cóż nie ja pierwsza i nie ostatnia:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    Wszystko będzie dobrze sama zobaczysz - powodzenia życzę i "lekkiego" porodu :flowers:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.