Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Sikorka, myślę, że na 100% dołączyłaś właśnie do naszego grona :))) GRATULACJE
    co do mierzenia temperaturki to oczywiście trzeba mierzyć rano, od razu po przebudzeniu, ale teraz to już nie ma znaczenia
    zapraszam częściej do ploteczek z nami
    --
  1.  permalink
    no test wyszedł oczywiście pozytywny z czego się kurczaczki cieszęAle tak sobie własnie myślę że pop racy od razu skoczę do apteki bo jakoś może sięw tym prezkonaniu upewnię:):)a co do tempki to od niedzieli mierzyłam ją też rano i też była ok 37,5.
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Sikorko, nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś się faktycznie upewniła jeszcze jednym testem, ale chyba możesz się już cieszyć :)) Łykaj kwas foliowy, dużo odpoczywaj, nie przemęczaj się, unikaj stresów i zapisz się do lekarza. Pozdrawiam
    --
  2.  permalink
    :)łykam kwas fioliowy już od czerwca:)tak profilaktycznie:):smile:dzięki dam znać jak to moje upewnianie się :)yszło
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeOct 25th 2007 zmieniony
     permalink
    JUSTYS ,JA przec cala cizae kwas foliowy ,az do teraz.Wczesniej ,zelazo ale dlatego ze po wynikach mialam niedobòr i magnez, a teraz juz tylko kwas biore.HEJKA kobitki ,byle do 7 bo wròci maz,a jutro ma wolne i idziemy na ekg ,to sie juz nie bede stresowac,teraz leze zeby dzidzia przypadkiem nie wylazla.
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Ewa, na ekg?? czy ktg??
    --
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    na tococardiografie ,pewnie ktg ,te terminy medyczne w j .wloskim sa mi obce.
    • CommentAuthorHannah79
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    witajcie!
    w ponieważ też jestem w ciąży postanowiłam do Was dołączyć :bigsmile:
  3.  permalink
    Tak mi sie nie chce isc do pracy jeszcze ta 2 zmiana blee i jeszcze jutro zwariuje,
    Narazie jestem na etapie szukania jakiejs kreacji na swoj slub i niestety nic nie mowge znalesc bo krawcowa ma mi szyc ale ja bym wolała wiedziec co to bedzie.
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Hannah, witaj serdecznie na forum :))) Gratulacje ogromne
    Odwiedzaj nas często i włącz się w ploteczki :))))
    Ewelina, krawcowa też musi mieć jakiś wzór, więc szukaj, przymierzaj - to super sprawa
    --
    • CommentAuthorewelina0701
    • CommentTimeOct 25th 2007 zmieniony
     permalink
    No suzkam na necie i znalazlam cos fajnego tylko ze...jak brzuszek bedzie widac to chyba nie bedzie ładnie pokaze moze Wam
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dbc2960fa0795ffe.html
    --
  4.  permalink
    hm..nie wiem jak tu sie zdjecia wkleja ktory kod trzeba zastosowac.
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Ewelina, a to sam cywilny? A kiedy ślub? w jakim miesiącu? i ile tc wtedy będzie?
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeOct 25th 2007 zmieniony
     permalink
    to może i ja do Was dołącze:))
    tak się czaję już od jakiegoś czasu:))
  5.  permalink
    tak sam cywilny 29 grudnia 2007 r czyli za 2 miesiace i wtedy bede hm...jakos w 15-16 tc.
    --
  6.  permalink
    Czesc Beatko:)
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    no to teraz Ewelinko spotykamy się na forum:))
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Beata, witaj :))) i gratulacje ogromne!!
    ale nam tu ciążowy wysyp dziś się zrobił i dobrze dobrze :)))) bo co i raz jakaś oczekująca nam się rozsypuje :)))

    Ewelina - w samej garsonce będzie ci za zimno, poza tym będzie ci super niewygodnie w tej spódnicy - 15tc to już możesz mieć brzuszek i to czasem całkiem już widoczny - przejrzyj sobie wątek ze zdjęciami brzuszków i poszukaj zdjęć z tego etapu. POza tym to jest taki czas, że brzuszek może w ciągu tygodnia urosnąć bardzo i wtedy będziesz miała problem spory. Myślę, że powinnaś wybrać spódnicę - hmm może być zbliżona do tej, ale z gumką z tyłu i wysokim stanem i do tego koszulę - w miarę luźną i dość długą i do tego marynarkę z długim rękawem i długą - zakrywającą koszulę
    --
  7.  permalink
    dziekuje harpijko za komentarz i rade :) mam nadzieje ze uda mi sie cos wymyslec.
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeOct 25th 2007 zmieniony
     permalink
    dzięki Harpijko za miłe przywitanie:))

    Ewelina popieram Harpijkę, garsonka jest bardzo ładna, ale możesz siew niej nie ruszyć, a jak będziesz miał brzuszek to już kompletnie może poprostu na tobie nie lezeć:))..są takie ładne kompleciki, coś ala garsonki w sklepach z ubraniami ciążowymi, zawsze możesz wejść i kuknąć jak wyglądają i wtedy krawcowa by ci uszyła..ja wczoraj widziałam na wystawie komplecik taki jakby jasno-brzoskwiniowy i była spódnica na gumeczce(niewidocznej)bardzo ładnie skrojona, do tego bluzeczka cięta od piersi i żakiecik, naprawdę rewelacja:))
  8.  permalink
    :) tez wlasnie tyle ze u nas w starardzie nie ma za bardzo slepow z odzieza ciazowa chyba z 1 albo 2. Ale moze cos wykąbinujemy:)
    --
    • CommentAuthorHannah79
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Harpijko dzięki za miłe powitanie :)

    Mam pytanko do bardziej zaawansowanych ciążowo- kiedy Wam zaczął brzuszek się uwidaczniać?
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    droga myszko,
    obserwowana byłaś przez kilka dni przed grupę czujnych użytkowniczek,
    zastanawiałyśmy sie w jaki sposób zdemaskować twoje gierki…

    udało nam się, jak połknęłaś haczyk spotkania w Pucku, potem w Jastarni,
    nazwa knajpki oczywiście została zmyślona na poczekaniu, jak potwierdziłaś spotkanie
    to już wiedziałyśmy, że kłamiesz…

    wiedziałyśmy od samego początku, nie dojdzie do żadnego spotkania, ze wykpisz się złamaną nogą, albo poronieniem… i jak widać nie myliłyśmy się…

    jesteś znana na innych forach ze swoich gierek…
    stamtąd już wyfrunęłaś i nikt cię tam nie chce znać…

    mam nadzieję, że stąd również odejdziesz i już więcej się nie pojawisz…
    • CommentAuthorHannah79
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Ewelina a patrzyłaś na Allegro?
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Skorpi a co napisała pod wykresem ? Bo ograniczyła dostęp, tak to była kwestia czasu, mnie od razu tknęło po jej wynikach i zdjeciu z usg , tylko po co ona to robi ? :devil:
    --
    • CommentAuthorHannah79
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    a cóż to za MYszka?? Skorpionko czyżby to ta co kradnie zdjęcia i wstawia jako swoje??
  9.  permalink
    znowu jakis podstep??
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Ze tez jej sie nie znudzilo jeszcze :devil:
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeOct 25th 2007 zmieniony
     permalink
    boziu,skorpionka,a ja myślałam,ze to tylko ja taka podła suk..jestem i dziewczynę od razu podejrzewałam, od samego początku tak wczesnego testu:( ale sie nie oddzywałam,bo wszystkie jej tak kibicowały:(( to dobrze,że to jednak ze mną wszystko oki, bo już myślałam,ze mi odbiło:)))
  10.  permalink
    jednak widze ze na kazdym forum tak samo sie dzieje eh..jak tak wogle mozna.
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    :shocked::devil::shocked::devil:
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Ale my jesteśmy czujne i juz wyczuwamy takie babska na odległość :thumbup:
    --
    • CommentAuthorHannah79
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    kiedyś na e-mama była taka Klaudia co też co rusz miała jakąś niewiarygodną historię (raz nawet umarła) i szczerze mówiąc przez takie osoby człowiek niechętnie pisze cokolwiek o sobie a tym bardziej przyjmuje do swojego grona nowe osoby
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    ja tylko, jak mnie wprowadziła jako przyjaciółkę, to najpierw jej nie przyjęłam, a potem stwierdziłam,że coś kręci i ją obserwowałam:)) a jak już widziałam,ze zaczęła burzyć się do skorpionki i do Fiufiu to miałam nadzieję,że to nie tylko ja coś podejrzewam:)..ja się tylko zastanawiam, jak to trzeba być psychicznym,zeby coś takiego robić:devil: może ona naprawdę jakąś traumę przeżyła i poprostu psychiatryk by jej się przydał??
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    hihi u nas też była , to ta sama tylko w kilku już wcieleniach !
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Hannah u nas tez bylo wcielenie Klaudii - beate28_de... urodzila nawet 3jaczki gigantycznych rozmiarow... ona juz chyba na kazdym forum ciazowym i dzieciecym jakie znam sie pojawila :(
  11.  permalink
    u nas tez byla taka jedna:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    To są bardzo trudne sytuacje, jak się rzuca na kogoś podejrzenia... zawsze jest ryzyko, że mogą być one niesłuszne.
    Dlatego odkrycie tej pannicy to była praca sporej grupki osób przez ładnych kola dni...

    Ale najważniejsze, że sie udało i to jest przestroga dla tych pannic, które wpadłyby na podobny pomysł...

    Prędzej czy później zostaną odkryte, już my sie o to postaramy...
  12.  permalink
    hehehe ale dziewczyny naprodukowałyscie postów...a ja tylko w supermarkecie byłm!!!
    WITAM NOWE MAMUŚKI ,dobrze ze Was coraz wiecj bo niedługo pare z nas sie przeniesie na "rozpakowane" a tu wątek trzeba podtrzymywać.

    SKORPIONKO Ty nasz Detektywie w spódnicy:kissing:
    co za babsztyl no ja nie wiem po co ona to robi i ciekawe czyje zdjecia wstawiała?

    ewelina dziewczyny dobrze Ci radza,ja w 15 tyg już też miałam niemały brzuszek-wybierz cos wygodnego dla siebie przeciez wtym dniu masz si edobrze czuć!

    Zajadam sie kiwi

    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    • CommentAuthorHannah79
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    a to pewnie wszystko jakaś sfrustrowana małolatka szukająca poklasku i kilku miłych słów, albo jak mówi Beata jakaśpsychicznie chora
    ehh brak słów
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    dziewczyny to też jest przestroga dla nas, uważać na niespodziewanie szybkie ciąże, ale jednocześnie pamiętajcie żeby uważać, bo można kogoś niechcący skrzywdzić. W czasie gdy była Klaudia pojawiła się inna dziewczyna, która była podejrzana i obrzucona błotem (że tak powiem). Była to pomyłka i dziewczyna potem została przeproszona, ale spokój jej i jej maleństwa został zakłócony. Oczywiście nie ma się co dziwić użytkowniczkom, a wręcz należy nagordzić czujność. No ale uważajmy, żeby nikogo nie oskarżać niesłusznie - lepiej poczekać na potknięcie. A jak macie podejrzenia, to się dzielcie między sobą tymi informacjami - w kupie siła :))

    Hannah co do brzuszka - to jest to bardzo idnywidualna sprawa, ja tak w 9tc się zaokrągliłam, potem cały czas coś tam przybywało pomalutku, no a teraz to mam ponoć duży brzuch - no nie wiem :))) Ale niektóre dziewczyny mają ledwie coś tam widoczne do połowy ciąży i potem pach i skok i od razu piłka wyskakuje duża :))
    --
  13.  permalink
    Dlatego tez wole by krawcowa mi cos uszyla bo wiem wlasnie ze bedzie to cos wygodnego a jak bym kupila cos w sklepe i po chwili brzuszek by mi wyskoczyl to bym sie troszke wkurzyla.
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeOct 25th 2007 zmieniony
     permalink
    tak szczerze Wam powiem, że nawet sie zastanawiałam czy nie napisać do którejś z Was, ale tak jak pisałaś harpijko, bałam się,że przez swoje urojenia mogłabym naprawdę niesłusznie kogoś oskarżyć, a tego bym nie chiała:( na szczęście wszystko dobrze i szybko sie skończyło i zdemaskowałyście ją za wczasu..tylko obawiam się, że tą osobę to wcale nie zniechęca, a wręcz odwrotnie, motywuje do dalszego działanie:(( ona ma z tego poprostu frajdę:((
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    krawcowa nawet w razie co, może ci zawsze w ostatniej chwili coś przerobić:))
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Beatko, po to właśnie są wiadomości wewnętrzne w aplikacji - można tam zrobić nawet grupę dyskusyjną i rozmawiać tylko miedzy sobą - bez świadków. A takimi podjerzeniami trzeba się dzielić, bo często nasza czujność jest uśpiona przez radość ze szczęścia tej osoby
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    najbardziej mi jest żal, tych dziewczyn, co jej tak ostro kibicowały i wspierały:(( bo dla nich to też napewno nie jest miłe, zwłaszcza że niektóre są nowe na forum i od razu taki szok:(..a przecież chciały tylko ją wspierać
  14.  permalink
    niio dokladnie zawsze moge poleciec do krawcowej by cos przerobila.
    A co do takich ludzi to przesada wogole jak tak mozna,
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Czesc dziewczynki :swingin:
    Niezla afera...hmm, juz chyba druga, jak dobrze pamietam, eh..sa debilki i wariatki. Mnie tez cos nie teges sie wydawalo, ale mysle, ze nie bede nic mowic bo jeszcze uznacie mnie za przewrazliwiona... Dobrze, ze zostala wykryta ! Ja zauwazylam, ze to jest taki sam styl pisania w obu przypadkach i wtedy zaczelo mi cos smierdziec....:fierce:

    Widze, ze niezly wysyp fasolkowy sie zrobil. Gratulacje dziewczynki :clap: i duzo zdrowka zycze :bigsmile:

    No a co u mnie, wczoraj zaliczylam niezlego dola..nagle przyszedl i na szczescie juz sobie poszedl. Dzisiaj sie zdecydowanie lepiej czuje, chociaz ta lopatka dalej lupie :confused: No ale nic, za namowa Wasza zaczelam przeszukiwac wczoraj szafki za slodkim...ale oczywiscie nic nie znalazlam bo wszystko wczesniej zdarzylam pozrec :cry:, wiec w ramach rozpaczy rzucilam sie na 2 ostre papryczki, ktore skonczylam jesc jak przyszedl M do domku. Powiedzialam M o wszystkim, ze juz drugi dzien nic nie czuje, ze pewnie cos sie stalo i ze musi mi pomoc... Wylaczylismy tv, polozylismy sie na lozeczku i kazalam M przylozyc glowe do brzusia i nasluchiwac...i po kilku minut on uslyszal a ja poczulam taki "cmok" z jednej strony...no ale mowie, ze to moze przypadek, sluchajmy dalej, no i znowu po jakims czasie byly z innej strony takie dwa mocniejsze "cmoki" :cheer: Po pierwsze super, bo sie uspokoilam a po drugie M potem gonil po mieszkaniu, ze slyszal i ze super, bo mlody sie juz z nim ale bylo radochy :tooth:
    No a tak w ogole, to bardzo Wam dziekuje za kazde slowo i kazda rade, fajnie, ze jestescie i mozemy sobie pogadac . Dzieki dziewczyny :winkkiss:
    Obiecalam sobie nie shizowac, nie nerwowo podchodzic do ruchow, bo maluszek to istotka zywa a nie nakrecana zabawka, ktora caly czas ma sie ruszac...
    Dziewczyny, sorry za przydlugie opowiadanie :confused:, mam nadzieje, ze nie stwierdzicie, ze zwariowalam....:shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    No witam serdecznie nowe mamusie, buziaki dziewczyny i dbajcie o siebie :bigsmile:
    Ja nie wiem co te laski mają w głowie, zeby takie rzeczy robić. Po co to udawać coś czego nie ma. Ja tego nie kumam. Psychiczne wariatki i tyle.
    Tagusia no widzisz niepotrzebnie się denerwowałaś kochana. A pisałam, że dzidzia na pewno się odezwie :bigsmile:
    Mój dziubulek dzisiaj tylko rano sobie pomaszerował trochę a już teraz cichutko siedzi, chyba się zmęczył.
    Co do brzusia to Harpijka ma rację. To bardzo indywidualna sprawa.
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    No obiecalam sobie nie kombinac nad miare, ale wczoraj mialam takiego jakiegos strasznego naglego dola, ze zaczelam wydziwiac nieco...eh, bylo minelo. Od wczoraj sie juz nie wsluchuje w brzusio,,,jeszcze mam nieco czasu zeby czuc mocne kopniaki codziennie :bigsmile:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.