Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorewelina0701
    • CommentTimeOct 25th 2007 zmieniony
     permalink
    A to fakt wysyp jest :)
    Przepraszam ze pytam ale czy ktoras ma termin na maj-czerwiec 2008 ?? Bo mam nadzieje ze sama nie bede --chyba Ty Beatko co??
    Ja wlasnie zjaldam 1,5 miski zupki --barszcz ukrainski czyli z warzywami :)
    A zaraz do pracy trzeba isc.
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Ale przyznaj Tagusia, że nawet takie motylki są wspaniałe i wcale się nie dziwię, że wsłuchujesz się w brzuszek bo ja się też na tym przyłapuje. :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Justys wiadomo, niesamowite i wspaniale, trudno to tak opisac jak czlowiek sam nie poczuje:bigsmile: Ja to raczej odczuwam albo jak takie cmokniecia albo jak pekanie balonika :shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    A ja to jakby mi się coś przewracało i ocierało o mój brzuch tak w środku. Śmieszne uczucie ale wspaniałe. :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    No to Justys, popatrz, jestesmy prawie na tym samym etapie a jak inaczej odczuwamy ! i to jest super, bo to tak indywidualne:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Jeszcze przydałby się opinia Fmartuni bo ona ma termin tak jak ja. :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Nio, ciekawe jak to odczuwa Fmartunia? Jak sie pojawi, to trzeba zapytac, ale pewnie calkiem inaczje niz my:bigsmile:
    No a tak w ogole, to wysyp a raczej rozsyp mamuskowy tez bedzie niezly w marcu 2008...:bigsmile: Troche nas ma taki termin,,,ale sie bedzie dzialo:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Przez ta cala afere umknela mi jednak sprawa...

    KiciaG gratki z okazji polowinek :clap:

    A co do kwasu foliowego to ja go bralam do konca 3 m-ca a potem tylko witaminki czyli Feminatal N :bigsmile: (ja lykam rano po sniadanku, po o innej porze to zapominalam...:confused:)
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Właśnie, są ważniejsze sprawy niż szum wokół osoby, która pewnie po to to robi, żeby go wywołać. Kiciu, i ode mnie najserdeczniejsze gratulacje!

    A w sobotę zapraszam do siebie na studniówkę.
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    elo,
    ja odczuwam to jako takie przewracanie sie wewnatzr brzuszka, jakby rybka plywala,albo jakbym miala wode w brzuszku.
    Fajnie jest, szkoda ze narazie takie delikatne.M chcialby tez juz poczuc
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeOct 25th 2007 zmieniony
     permalink
    Fiufiu no i ja sie ze swoim maluszkiem stawiam :tooth: Hmm, a zamiast szampana wezme moje ukochane herbatki owocowe...:shamed:

    Fmartunia to zrob tak jak ja, zrobcie calkowita cisze w mieszkaniu i niech M przylozy mocno ucho do brzusia, moze cos uslyszy albo poczuje. Generlanie, obiecalam sobie, ze nic na sile bo wszystko ma swoj indywisulany czas (hehe, ciekawe ile w tym zalozeniu wytrzymam...:wink:)
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Hehehe dokłądnie. ja jak tylko powiem,że dzidzia się rusza to wszyscy lecą do brzucha i mają nadzieję, że coś usłyszą albo poxzują a tu NIC. Dzidzia robi ich w balona :bigsmile:
    U mnie piękna pogoda. Aż mi się do domu niechciało wracać. Po pracy zaszłam do sklepu. A później pospacerowałam z psiakiem po parku. No ale najwyższy czas na obiad.
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    tak Ewelinko, ja mam termin na czerwiec i z tego co wiem ineska jeszcze i jeszcze chyba parę kobitek:))
    • CommentAuthorSatine
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Ewelinko, ja mam na 30 kwietnia, więc może wyjść z tego maj :bigsmile: Co do stroju na ślub ja bym poleciła sukienkę z wysokim stanem ściąganą wstążką z tyłu. Moja kuzynka taką miała i mogła sobie regulować. Ja ma brzuch już od 8 tygodnia :wink: Oczywiście najpierw był to tłuszcz, a ze względu na ciążę już go nie ściskałam i nie wciągałm więc znajomi byli w szoku że tak szybko albo będą trojaczki ale teraz zaczyna twardnieć i dumnie zaczynam go wszędzie prezentować :smile:
    Nie odzywałam się trochę bo po przedwczorajszym krwawieniu nie ruszałam się z łóżka. Zaraz jadę na USG genetyczne i mam nadzieję, że gin potwierdzi, że łożysko się nie odkleja i wszystko jest w porządku.
    --
  1.  permalink
    daj znać Satine jak wrócisz od lekarza co i jak

    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Satine czekamy na wiesci i trzymamy kciuki :peace:

    Ciacho ja tak sobie mysle o tych Twoich kwasidlach...na Twoim miejscu raczej wolalbym pozerac surowe pomidory, kiwi, grejfruty i suszne owoce niz meczyc sie i wypijac te soki. Przeciez w tych sokach to sama chemia + cukier. Przyjrzyj sie Ciacho skladowi, moze to przez ta chemie ta zgaga Cie tak meczy.

    Justys super masz pieseczka :bigsmile: Ja juz niestety od kwietnia tego roku nie...:sad:
    --
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    ja pije tylko wode ,mineralna niegazowana a soki to tylko zrobione domowe...i herbatke tez pije ...
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Ewa, ja gdyby nie te moje herbatki i soki, ktore czasem M wyciska to uschlabym chyba na wiorek... bo tych gotowych, sklepowych sokow nie chce pic, bo to wszystko cechemiczne i maxa slodzone a ja mam problemy z zebami...
    Ja sie czujesz? Dzisiaj masz to badanie?
    --
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    tagusia ,zrelaksowalam sie bo maz juz jest,jutro popoludniu idziemy na badanie ,mam nadzieje ze mnie zostawia juz..cos majty mam mokrawe moze powoli mi wody odchodza albo przesadzam...
  2.  permalink
    Tagusia ten porzeczkowy to akurat kupuje w sklepie ze zdrowa żywnoscia i jest w 100 % z porzeczek dlatego takie kwasidło bo przeciez porzeczki do słodkich nie naleza ale...dzieki za troske:bigsmile:

    wcinam kiwi też ale na pomidory juz patrzec nie moge...
    Jestem ciekawa wyniku za dwa tygodnie..oby sie chociaz troche podniosło bo jak Bozie kocham on mnie położy do szpitala
    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    • CommentAuthorineska
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    ewelina0701 ja mam termin na czerwiec 208 ;))
    Postanowiłam dołączyć:
    Nick................Wiek......Termin porodu.....Płeć..........Ilość cykli....Miasto
    Ineska .............31......wg USG 14.06.2008...??.............11...........Gdynia
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Polecam sok z pomarańczy tymbarku, jest faktycznie z pomarańczy, nie ma żadnych dodatków, nie jest produkowany z zagęszczonego soku, tylko to sam sok wycisnięty z owoców, dla mnie rewelacja
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    widze ze jest tu sporo nowych przyszlych mamus - dolaczcie do tabelki w WIKI --> http://wiki.28dni.pl/wiki:przyszle_mamusie
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    inesko, widzę,że też tu dzisiaj zawitałaś:))hihi
  3.  permalink
    mały mi dzisiaj tak lata ,że aż podskakuje...i co zauważyłam że znów ma czkawke.w tym tygodniu to juz chyba 3 raz.Co on tak połyka te wody , głodny jest czy to zabawa jakaś
    M nie ma nie wrócił jeszcze z pracy i tak sama siedze cały dzień ,jak on przychodzi to jest taki zmeczony ze nawet gadac mu sie ze mna nie chce...

    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeOct 25th 2007 zmieniony
     permalink
    Ciacho fajnie masz z tym swoim Piotrusiem, widac dowcipnis Ci rosnie:bigsmile: A co do soczkow, to oki, jak zdrowa zywnosc to :thumbup:

    Moj M przyszedl po 18, zjadl obiadek a teraz kimonko sobie machnal...niech spi na zdrowko :bigsmile:

    Ewa no to trzymaj sie kobito i oby , tak jak chcesz, jutro Cie zatrzymali i zebys juz szczesliwie urodzila :clap:
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Witam kolejną ciężaróweczkę :bigsmile:
    Ewa trzymam kciuki za jutrzejsze badanka. :bigsmile:
    A ja swojego M to od poniedziałku nie widziałam :cry: Pojechał do Niemiec :sad: Ale już wraca i jutro się zobaczymy to będzie :crush: hihihii
    Daje mi ciągle sygnałki. Każe mu zawsze tak robić jak jest w drodze bo wtedy wiem, że wszystko oki i się tak nie denerwuję.
    mnie coś brzuch rozbolał, tzn mam takie kłucia to chyba macica się rozciąga. Okropne uczucie.
    --
  4.  permalink
    a mój M własnie przyjechał ,nawet słowa ze mna nie zamienił i zasnał.I tyle mam z meża...

    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    • CommentAuthorSatine
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Wróciłam!!!! I od razu jestem spokojniejsza :jumping:. Przezierność karkowa 1,7, kość nosowa obecna. Łożysko się nie odkleja a dzieciątko szaleje!! :crazy: Cały czas się wierciło i machało rączkami i nóżkami. Praktycznie cały czas prawą rączką tak jakby do nas machało :swingin: A teraz siedzę i oglądam na DVD. Hmmmmmm...
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Oj i my właśnie takie samotne. :sad: Dobrze, że te nasze dzieci będą nam dotrzymywały toważystwa- przynajmniej do pewnego czasu :wink:
    --
    • CommentAuthorLili04
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    hej dziewczyny dawno mnie niebylo ale tutaj sie dzialo.
    jakos niemialam czasu i sily zeby tutaj wpadac moja corcia ciagle mi teraz choruje,alebo ja sie zle czuje i tak wkolkota pogoda jest paskudna:sad:

    gratulacje dla nowych ciezarowek:clap:

    Justys Tagusia moj maly niezle wyrabia w brzuszku i niezle juz zaczal kopac moj M nawet poczul i powiedzial jak to mozliwe ze takie malenstwo ma tyle sily,czasami to jest az nieprzyjemne.Zazwyczaj wieczore jak sie juz poloze to daje o sobie znac.
    Bylam u ginki 230gr ma dzidzia ale nie ujawnila sie wstydzi sie:wink:tak wyniki mam super.

    a co do soczkow to ja pije Z Hippa specjalne dla ciezarnych i karmiacy
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Satine cieszę się razem z Tobą. Super, że wszystko oki :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Oj Lili muszę powiedzieć M, że twój już poczuł to się chłopak ucieszy, że ma szanse :bigsmile:
    Super, że u dzidzi wszystko w pożądeczku.:bigsmile:
    --
    • CommentAuthorSatine
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Dzięki, naprawdę odetchnęłąm. Jak zwykle za dużo się naczytałam i oczywiście wpadłam w przerażenie, ze mnie też to moze spotkać. Ale narazie odpukać :wink:
    --
  5.  permalink
    Lili właśnie te z Hippa są bardzo dobre i jeszcze te Gerbera lubie a i z dzieciństwa co mi sie kojarzy Bobo fruit mmm pyszne sa te soczki ja najabardziej lubie gruszkowy

    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Satine nie możesztak myśleć bo to zwariować można. Wiem, że to trudne bo ja też się ledwo powstrzymuje. Ale jakiś tydzień przed wizytą to chodzę jak nakręcona.:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Ciasteczko ja często piję bobo fruty. Uwielbiam wszystkie.
    --
    • CommentAuthorSatine
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Wiesz, przeraziły mnie te plamienia, bo cały czas biorę duphaston, ale teraz jestem już naprawdę spokojna. :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorLili04
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    zapomnialam dodac i nawet juz brzuszek mi urosna teraz musze tylko fotki zrobic.
    to byla wieczorna rewolucja niestety tylko raz
    --
    • CommentAuthorSatine
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Dziewczyny, a to są specjalne soczki dla ciężarnych?? I z Gerbera i z Hippa?? Bo herbatkę to widziałam a soczków jeszcze nie.
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Ja pije te dla dzieci więc nie wiem czyone są też dla ciężarnych. Bobo chyba nie ale jak ciasteczko pisze, żę te inne tak no to pewnie tak. hihihi ale składnia. :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorLili04
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Satine tak, ja to kupuje w niemczech ale w polsce tez napewno gdzies mozna kupic
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    O Lili skoro mieszkasz za naszą zachodnią granicą to podpytam Cię o coś. Czy ceny pampersów i chusteczek pampera są niższe niż w Polsce?
    Sorki i dzięki za info :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorSatine
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    To muszę się rozejrzeć. Narazie kupowałam w Lidl soki 100%. Na pewno są trochę rozcieńczane, ale w składzie mają tylko zagęszczony sok i wodę (bez cukru). Zresztą po kwasowatości czuć że są lepsze od innych więc narazie te kupuję.
    --
  6.  permalink
    Satine ja pije te dla dzieci:)))) Bo dla cieżarnych z Hippa sa np granulowane herbatki jednak mi nie smakuja wiec pije sobie te dziecięce raz po raz.Bo tak ogólnie teraz to pije z porzeczki(polecam tarczyn-kwasidło ale 100%)

    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    O to ja takie lubie, żeby aż buzie wykręcało :bigsmile: Tylko, że ze względu na żołądek muszę na nie uważać ale je uwieeeeeeeeeeeeeeelbiam. :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorLili04
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    hmm juz dawno nie kupywalamhihi
    w promocji a sa czesto 4x63 husteczki sensitiv kosztuja 7.49e

    50szt pampersow 11.99e 3-6
    ja kupowalam zawsze olbrzymie paczki i wychodzilo duzo taniej nieznalazlam teraz aktualnej oferty mega pac
    --
    • CommentAuthorLili04
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    nestle mamalete tez ma te soki,a te dla dzieci sa oczywiscie tez bardzo dobre.
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Satine, Lili no to super, ze wszystko w porzadeczku :bigsmile:

    Ciacho ja tez popijam te Hipa, ale dla mnie one sa takie mdle, sama nie wiem czy one sa slone czy slodkie :confused:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.