Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    fiufiu no wlasnie widze ze moment to odpowiedni nie jest niestety:(
  2.  permalink
    napierw musisz zdjęcie "wrzucić" do internetu, czyli np na stronie www.imageshack.us tam wrzucasz zdjęcie, zaznaczasz opcję resize image i wybierasz 320x240 i wciskasz host it. Potem kopiujesz sobie ostatni link (direct link to the picture) i tutaj nad okienkiem, w któym wpisujesz komentarz masz: adres obrazka - klikasz to, potem wklejasz adres, który skopiowałaś i wciskach ok (2 razy będziesz musiała wcisnąć) i już gotowe

    prosze instrukcja.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    SIKORKA KLIKASZ powyżej na adres obrazka... pojawia się okno i wklejas... potem tylko robisz ok i raz jeszcze ok i jesteś w domku
  3.  permalink
    kurcze to nie wiem bo chcialam sie jakos uwiarygodnic
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeOct 26th 2007 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    Najłatwiej się uwiarygodnisz prowadząc spokojny żywot forumowy :wink:
    --
  4.  permalink
    aha no ale na to to teraz nie mam czasu jak bede w domciu to sietym pobawie
  5.  permalink
    w sumie to fiufiu masz racje tylko ja na nikogo nie naskoczylam a stalam sie podejrzana
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    sikorko a mozesz udostępnić dla forumowiczek Twój wykres... ???????
  6.  permalink
    no moge zaraz spróbuje
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    tzn tutaj nie ma nic do próbowania bo wystarczy ze dasz opcję odpowiednią i wsio gra :))
  7.  permalink
    no moze juz teraz jest dostepny
  8.  permalink
    Pokaze Wam co znalazlam moze cos takiego taka bluzka
    http://img138.imageshack.us/img138/1402/145jt20186gg9.jpg

    Albo taki komplecik:
    http://img156.imageshack.us/img156/3013/154wiosna200720147ug3.jpg

    Takiego brzuszka miec nie bede ale mysle ze to juz cos.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    sikorko ale nawet na wykresie nie ma zaznaczonej daty Twoje ostatniej @
    Więc nie rozumie gdzie ją zaznaczyłaś
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    Ewelinko pierwszy komplecik jest bardzo ładny a 2 to spódnica mi się bardzo podoba, bluzeczka już troche mniej. no ale to kwestia gustu. :bigsmile:
    --
  9.  permalink
    ten drugi komplecik bardzo mi sie podoba-nadaje sie na Twoja okazje.bedziesz fajnie w tym wyglądać poza tym widać ze wygodne wszystko bo ciazowe:)
    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
  10.  permalink
    no wlasnie mi sie tez podoba bluzka ta od spodni i spodnica.
    --
  11.  permalink
    23.09 to jest pierwszy dzień cyklu
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    no mi dokładnie tak samo :bigsmile: Gdyby do pierwszej bluzeczki była taka zielonkawa spódniczka to byłoby super. Ale spróbuj moze czarna też ładnie będzie wyglądała.
    A na tych zdjęciach to ty??
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    a możesz wskazać mi gdzie go na wykresie zaznaczyłaś bo tam nawet data figuruje 2006
  12.  permalink
    wiesz u mnie on jest prawidłowy zaznaczony jest ze to niedziela i jest jedynka w okienku
  13.  permalink
    hehe nie to nie ja to zdjecia z internetu ja jestem blondynka i wygladam tak :)
    http://img138.imageshack.us/img138/4222/ja007ak0.jpg

    to zdjecie do nowego dowodu.

    Mam nadzieje ze moglam je tu wkleic.
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    Hahaha oki nie ma sprawy. Zapytałam tylko bo myślałam, że to ty i możesz sobie z tymi ubraniami przed lustrem pokombinowac :bigsmile: Na pewno byłoby lepiej i wygodniej.
    --
    • CommentAuthorewelina0701
    • CommentTimeOct 26th 2007 zmieniony
     permalink
    no mysle ze skopletuje kroj bluzki od spodni i spodniece ta czarna ale w innym kolorze kupionym materiale ze sklepu.
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    No to musi być taki delikatny materiał bo bluzeczka też jest delikatna. W moim guście. Ja nie bardzo lubie zestawienia biało-czarne bo mi się to kojaży z apelami w szkole :confused:
    --
  14.  permalink
    Oj ja tez lubie takie:) chociaz kolorowe tez moge byc :)
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    Ewelina, śliczna dziewczyna.

    Sikorka, widzę to samo do Lady
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    Dziewczyny pomyślałam sobie czy nie zaszeleć i nie zrobic sobie usg 3 D , własnie dzwoniłam do przychodni, koszt 200 zł ! :shocked: Dam sobie spokój.
    --
  15.  permalink
    kurcze ale czemu moze coś nie tak zrobilam ale weszlam na moj wywkres i mam napisane ze jest dostepne dla forumowiczek
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    'sikorka dostępny ale w tym wykresie nic nie wporwadzałaś Ty tylko to jest wzornik wykresu...
    więc pytam tylko grzecznie gdzie jest Twój z wprowadzoną @ ???
  16.  permalink
    no wlasnie o tym od początku pisze ze ja tam wprowadzilam tylko date ostaniej @ i nic więcej dlatego tez nie uważałam tego za prawidlowe i wcześniej stwierdziłam ze nie mam wykresu
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    Zuza - może i drogo, ale naprawdę warto, szczególnie jeśli masz możliwość nagrania na dvd. Super pamiątka. Moi znajomi znaleźli usg 4d z nagraniem i komentarzem lekarza - bomba pełna, są ich pytania, odpowiedzi lekarza, wszystko opisane - moim zdaniem warto
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    no tylko ja muszę jeszcze zrobić zwykłe usg u konkretnego fachowca bo tylko takie honoruje mój gin, czyli dodatkowo 90 zł , czyli koszt wyniósł by mnie prawie 300 zł :sad:
    --
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    czesc dziewczynki, ile tu czytania!!! ewelina - mnie sie podoba ten pierwszy komplecik :))) zasmucilam sie dzisiaj bo mialam jutro isc do ginki na usg ale moj maz musi jutro pracowac i przelozylam wuzyte na nastepna sobote bo on chce isc ze mna :((( trudno musze sie nauczyc cierpliwosci. Zreszta moze to i dobrze bo szanse na rozpoznanie plci troche wzrosna, jak myslicie??
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    Ja również postanowiłam że wydam te 200 zł, ale pamiątka będzie na zawsze, no i dokładniej zobaczę maleństwo, a to warte jest każdych pieniędzy.
    Ja właśnie męcze papierki w pracy, cięzko jest bo strasznie boli kręgosłup ale co zrobić. Poztanowiłam pracować jeszcze do końca roku, a potem zwolnienie, tak się umówiłam z szefem.:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    Magda to szybciutko lecisz na zwolnienie :bigsmile: Ja mam nadzieję iść miesiac przed porodem bo tak to zwariuje w domu. Już ten tydzień choroby był dla mnie okrucieństwem. Sama w domu bo m ciagle gdzieś biegał.
    Kaczusia ja myślę, że to trochę wcześnie na rozpoznanie płci. Ja idę 7 listopada i wątpie, żebyśmy cos zobaczyli, no ale mam taką cichutką nadzieję :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    USG 3D czy 4 D na pewno warto no ale koszt nie mały. Ja się zastanawiam. Jak już pisałam wcześniej u nas ma tylko jeden lekarz i na dodatke nie potrafi za bardzo go obsługiwać. Zobacze jak teraz moje maleństwo będzie wyglądało. jak mi wystarczy i mnie uspokoi to nie pójdę ale jak mnie dalej będzie korcić to polece. :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    czasem przy dobrym sprzęcie można już w 14tc rozpoznać płeć, a w 18-19 to już prawie każdy gin powie jaka płeć - pod warunkiem oczywiście, że maluch zechce się odpowiednio odsłonić
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    Justyś
    ja lecę na zwolnienie bo miałam zagrożenie ciąży, wolę dmuchac na zimne zwłaszcza, że wciąż boli mnie kręgosłup siedząc te 8 godzin przed komputerem. Jak się rozpieszczeać, to się rozpieszczać. Lekarz nie polecał mi wogóle powrotu do pracy, ale ja się uparłam, bo chce żeby w tym czasie szef znalazł na moje miejsce nowego pracownika, wtedy będę miała czas go wdrożyć.:tooth:
    --
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    a moja dzidzia spi w brzuchu,dobrze ze o 5 mam wizyte ,bo sie martwie,chociaz po czekoladzie na goraca przewròcila sie to znaczy ze jest ok... pzdrowionka...podrodze do gina zagladne do ikea ,moze cos kupie do pokoiku bimby...
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    Ewa, tylko nie zapomnij dać nam znać co i jak :))
    --
    •  
      CommentAuthoredma
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    a mi dzisiaj lekarz mówił, żeby przed 20 tc lepiej nie robić USG 3d/4d
    tylko w sumie nie zapytałam dlaczego
    są jakies konkretne przeciwwskazania?
    bo ja sie dopiero na 7 listopada umówiłam czyli w pierwszy dzień 20-go tygodnia) już sie nie mogę doczekac:crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    medycznych przeciwwskazań to raczej nie ma do usg 3d/4d w żadnym momencie ciąży. Ale większość lekarzy poleca robić je 20-24tc, bo wtedy wszystkie organy są w pełni wykształcone i można bardzo dokładnie zbadać maluszka.
    Acha, jeszcze taka ciekawostka, już o tym pisałam, ale teraz sporo dziewczyn zbliża się do 20tc, więc przypomnę. Położna u mnie w szkole rodzenia mówiła, że waga malucha w 20tc (dokładnie w tym tygodniu musi być usg robione) jest równa 1/10 wagi urodzeniowej. Tak więc dziewczyny w połowie drogi - pytajcie o wagę na usg połówkowym - później będziemy sprawdzać czy się zgadza
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    Ewa koniecznie się odezwij.
    Magda wiem coś na temt tego siedzenia 8 godzin przy kompie bo mam to samo. A problemy z kręgosłupem to i przed ciążą były :sad: Ale mam nadzieję, że nie dadzą mi sie za bardzo we znaki. choć muszę przyznać, że jak wracam z pracy i zrobie obiadek to myśle tylko o tym, żeby się położyć bo już mnie pobolewają.
    A skoro lekarz twierdzi, że powinnaś szybko uciekać z pracy no to bądź posłuszna, szybko wdrażaj nową osobę i leć odpoczywać. :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    No Harpijko dobrze, ze przypomniałaś. Ja akurat będę w 20 tc na następnej wizycie. no i pocieszyłaś mnie z tą płcią. Moze się uda. :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    co do kręgosłupa, to ja się okropnie bałam, półtora roku po kilkutygodniowym stałym bólu w okolicy lędźwiowego i serii badań w kierunku nerek, rwy, itd.. w końcu zrobili mi rtg i się okazało, że mam pogłębioną lordozę i skrzywienie lędźwiowego i jeszcze coś tam. A ciąża i brzuch obciążają właśnie ten odcinek kręgosłupa, ale póki co odpukać jest super, nie mam tamtych strasznych dolegliwości, choć przyznam, że prawie od początku ciąży pracuje nad tym. Dziewczyna z aplikacji 28dni - rehabilitantka poleciła kilka rzeczy. POwiem główne - wstawanie z łóżka zawsze bokiem, nie leżenie płasko na wznak, i nie wypinanie brzucha, jakby przyciąganie brzucha do kręgosłupa - z początku jest ciężko, i trzeba ćwiczyć, ale teraz to już chodzę w takiej pozycji, brzuszek tak schowany do środka.
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeOct 26th 2007 zmieniony
     permalink
    W trakcie USG 3D niczego się nie mierzy i nie bada, ono jest tylko dla rodziców i znajomych, żeby mieli ładne zdjęcia. Zalecają robienie go póżniej, bo po połowie ciąży raczej już niewiele zmieniają się rysy buzi malucha (poliki tylko tyją :wink:), więc rodzice mogą się zacząć kłócić, do kogo bardziej podobny...

    Edma, myślę, że początek 20. tc to całkiem fajny termin, może uda Wam się jeszcze zrobić zdjęcie dziecka w całości - moje już się nie zmieściło :wink:

    Co do tej wagi, Harpijko, to wczoraj pytałam moją ginkę, powiedziała, że owszem, mniej więcej tak jest, ale nie należy się tym kierować, bo ta prawidłowość obarczona jest sporym błędem statystycznym.
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    Ja dziewczynki mam od zawsze problemy z kręgosłupem, przed ciążą tez mi doskwierał, ale teraz to daje czadu wyjątkowo, nie wiem czemu.
    Będąc na praktykach dźwignełam stertę segregatorów, coś mi nagle strzeliło, lekarz stwierdził wgniecenie kręgu lędźwiowo coś tam, ogólnie naciska na nerw i mam sparaliżowane częsciowo udo, nie tak że go nie czuje ale mogła bym sobie igły wbijać, bo skóra jest jakby znieczulona ech, sypię się hehe, zobaczymy jak mi brzuch urośnie.
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    Ja mam niezłą S-KE z kręgosłupa. Ale te bóle które teraz odczówam są związane z wyginaniem się go, celem przygotowania do dźwigania brzuszka, żeby ciężar się równomiernie rozkładał.
    Dziadzia ruszyła się dzisiaj tylko 2 razy szkoda ( tzn tak, że poczułam ). Może później się rozkręci bo M przyjechał. Więc jak sobie poszalejemy wieczorkiem to i może dzidzi się udzieli :shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    Jak to Fiufiu na 3 d się nic nie mierzy i nie bada? :shocked: Lekarz nie podaje wielkości, wagi i tej całej reszty ? To mam wybulić az 200 zł żeby tylko dzieciaczka zobaczyć ? Ty byłaś to napisz nam jak to wyglądało, plis
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.