Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeOct 31st 2007
     permalink
    Hehe Justys fajnie, ja tak mocno nie czuje :wink:

    Wlasnie czekam na ekipe do kaloryfera, bo cieknie od 2 dni :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 31st 2007
     permalink
    Tagusia wszystkiego naj z okazji połóweczki :bigsmile::flowers:
    Jeny jak ten czas leci.
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeOct 31st 2007
     permalink
    Justyś dziekuje, oj leci, leci :bigsmile:
    Ale sie ciesze z poloweczki :cheer:
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 31st 2007
     permalink
    Tagusia, gratki :)))
    kurde, a tak niedawno ja miałam połóweczkę
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 31st 2007
     permalink
    Harpijka, u Ciebie niedługo 3. ćwiartka.
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 31st 2007
     permalink
    dokładnie Ama, dokładnie :)))
    ale już się nie mogę doczekać maluszka na świecie, więc cieszę się, że tak szybko mija
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeOct 31st 2007
     permalink
    Harpi no ja pamietam jakbym wczoraj skalada Ci połowkowe gratki :rolling: A Ty masz juz prawie 3 z przodu...:tooth:
    --
    • CommentAuthorKiciaG
    • CommentTimeOct 31st 2007
     permalink
    Tagusia,
    i ja dołączam się do gratulacji....:bigsmile:
    --
  1.  permalink
    Oj dziewczyny troche m i głupio jak tak myśle o tych waszych wyprawach na cmentarz ale ja nie dam rady w tym roku naprawde.Po przejsciu 300 metrow czuje ucisk na pęcherz a mały lekki nie jest wiec cieżko mi.Nawet nie ustoje na mszy wiec jade troche dzis wieczorem a troche jutro przed tymi wszystkimi mszami.My mamy akurat cmentarze do odwiedzenia na wioskach wiec nie jest źle z dojechaniem ale u nas w Lesznie kocioł juz jest dzisiaj.własnie wrócilismy niedawno z moimi rodzicami do domu ,weszli na mała kawe i juz sie zmyli a ja znów jade do miasta załatwic reszte spraw.Dobrze ,ze mamuśka dala nam gołąbki przynajmniej dzisiaj mam obiad z głowy.

    Tagusia to teraz juz z górki

    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 31st 2007
     permalink
    Ciasteczko a dlaczego Ci głupio.?? Przestań. Ty teraz jesteś ważniejsze i dzidzia. Na cmentarz zawsze zdążysz pojechać. Z resztą liczy się pamięć a nie postawiony znicz. Ale i tak napisałaś, że byłaś i jeszcze będziesz to czym Ty się przejmujesz. Ja jeszcze brzucholka nie mam to jadę. Ale z dużym brzuchem to na pewno bym się nie przeciskała przez ten tłum rozwydrzonych ludzi, zwłaszcza babć.
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 31st 2007
     permalink
    podpisuję się pod słowami Justysi, ja ponad miesiąc krócej w ciąży niż ty Ciacho i też się mocno zastanawiałam nad tą wycieczkę, a jeśli się jutro będę czuła tak jak dziś, to nie ma mowy o żadnym łażeniu, jakoś mi słabo, przejdę po mieszkaniu i muszę usiąść, no a z tym pęcherzem to też tak mam - jak tylko dłużej postoję czy pochodzę, to natychmiast muszę się wysikać :))
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 31st 2007
     permalink
    Ale mnie M wpienił. :angry::angry::angry:
    Oczywiście po mnie nie przyjedzie i mi nie pomoże pozałatwiać sprawy. I teraz będę z korsą i kwiatami lecieć autobusem. Zabije go. Strasznie pomocny. :angry:
    A obiad to raczej na pewno na kolację zjem!!! Aż ze złości chce mi się :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 31st 2007
     permalink
  2.  permalink
    zuza fajne tam ciekawe rzeczy pisza nie tylko o tym nacinaniu krocza ale tez o pierwszych godzinach po porodzie.:thumbup: poczytałam sobie

    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeOct 31st 2007
     permalink
    Lili ten wozek faktycznie troche kosmiczny ale mnie sie to podoba, w zupelnosci zgadzam sie z teoria, ze kazdemu moze sie podobac co innego, np co by bylo gdyby faceci faktycznie lubili tylko blondynki??? :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeOct 31st 2007
     permalink
    Dziekuje Wam bardzo za zyczonka :winkkiss:

    Ciacho, no tylko zebym se zabków nie powybijala z tej gorki :rolling: Ty sie kobito niczym nie przejmuj a nawet tak nie mysl! Najwazniejsze jest, ze myslisz o bliskich i masz ich zawsze w sercu a nie ze bedziesz wyczyniac akrobacje poto zeby zapalic znicza. Najwazniejsze jest teraz Twoje zdrowie i wypoczynek, albo jak wolisz bezpieczenstwo dla Piotrusia :tooth:

    Justys oj niedobry M, tylko przez kolano i na gole dupsko klapsa mu :devil: A co to jest korsa???

    Kaczusia no nawet nie strasz :shocked::rolling:

    Ja wlasnie wydoilam kefirek truskawkowy...mniam, mniam a M zarzyczyl sobie do drugiego dania ziemniaczki podsmazane...hmm, smaki ma, moze on jest w ciazy...:wink: No niezly mam dzisiaj humorek :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 31st 2007 zmieniony
     permalink
    Tagusia, faceci ponoć są w ciąży razem z kobietami, mają smaki i humorki i brzuszek im rośnie - mój akurat właśnie brzuszka dostał :))) ale tu przyczyna jest oczywista, ja jem regularnie i nie dietetycznie, no i sobie niczego nie odmawiam, a on razem ze mną :)) wcześniej, przed ciążą u mnie się raczej nie jadło ryżu, makaronu, chleb to ogromna rzadkość, a teraz i chlebek i masełko jest i parówki i wędlinka zawsze w lodówce i serek żółty a to sprzyja kanapeczkom i przegryzkom
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeOct 31st 2007
     permalink
    Hehe Harpi jasna sprawa. Ja sobie tez nic nie odmawiam :bigsmile: Odchudzac to sie bede w przyszlym roku a narazie hoduje brzusio, dupke i cyce :tooth: Moj M dostal brzucholka i zaczal sie odchudzac, bo powiedzial, ze jak sie nie wezmie za siebie ostro to mnie przegoni !

    Aaa no odchudza sie ale ziemniaczki smazone to na dzisiaj chce ... eh, co za konsekwencja :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 31st 2007
     permalink
    Tagusia korsa to taka wiązanka z kwiatów na świerku czy innym iglaku. Coś jak wieniec tylko, że to nie jest okrągłe z dziurą w środku tylko zazwyczaj robią podłużne. No taki duży stroik. Nie wiem jak to opisać. Mam nadzieję, że mnie zrozumiałaś. :bigsmile:
    M ma szczęście bo po mnie przyjechał. Ale i tak jestem padnięta. Porobiłam zakupy, obiad. A teraz gotuje na jutro rosołek i zapiekam kurczaka. Jak wrócimy z cmentarza to będziemy pewnie głodni jak wilki a obiadek tylko się doprawi i do stołu.
    --
    • CommentAuthorLili04
    • CommentTimeOct 31st 2007
     permalink
    tagusia odemnie takze wszystkgo naj naj na poloweczki:flowers:

    HRAPI moj M to juz w ciazy chodzi dwa lata hihi

    ja tylko krociotko bo mnie niezle w krzyzu boli musze sie polozyc niemoge wogole siedziec.
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 31st 2007
     permalink
    Mój kiedyś był starszny hudzielec. Moja babcia kiedyś powiedziała, że się wyrobi no i się wyrobił z 60kg na 90kg. :shocked: No teraz trochę schudł na szczęście. Ale masakra jest ode mnie starszy o 2 miesiące a jak poznawaliśmy nowych ludzi to myśleli, że jest starszy ode mnie o jakieś 7 lat. No to się chłopak wziął za siebie. Ale to przez to, że przestał trenować a zaczął jeść co popadnie.
    Jak znajomym oświadczyliśmy, że spodziewamy się dziecka to śmieli się, że jak narazie to on w ciąży chodzi. :bigsmile:
    --
  3.  permalink
    Tagusia:thumbup: wiec znicza zapali mój M za nasza całą trójeczke.
    My własnie skończylismy jesc mamine gołabki i cos czuje ze to był mój ostatni posiłek dzisiaj tak sie objadłam.Jeszcze mi zostało posprzatanie kuchni i wyprasowanie i mam wolne.


    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
  4.  permalink
    Dziewczyny ale jestem dzisiaj śpiąca-chyba za dużo sie nalatałam po miescie .dzisiaj chyba taki spiacy dzień...M kupił tyle cukierków bo sąsiedzi nam mówili że dzieciaki w halloween łażą po domach poprzebierani ale jakos nikogo u nas nie było wiec cukierki sobie powoli znikaja...Dzieciakom sie pewnie w to zimno nie chce łazic ale ogólnie to jestem zadowolona bo nie podoba mi sie taki zwyczaj ...oczywiscie nie "nasz".
    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeOct 31st 2007
     permalink
    Justys no to nie znalam takiego okreslenia...no ale czlowiek cale zycie sie uczyc:bigsmile: No M ma szczescie :wink:
    No to M konkretnie cialka nabral :bigsmile:. Moj jak ma etap mega chudziny (to bylo kiedys daaaawno temu to wazyl 82 kg a teraz to ok 95 kg...)

    Lili dziekuje :bigsmile: Odpoczywaj sobie. Hehe, to Twoj M prawie jak slonica ... 2 lata ciaze nosi... :wink:
    JA juz nie moge doczekac sie wizyty u ginki w przyszlym tygodniu bo moze mi wyjasni skad ja mam te bole kolo zeber i pod lopatka :shocked: Bo momentami to ciezko wytrzymac z bolu....:neutral:

    Ciacho dokladnie. M ma na jutro bojowe zadanie :bigsmile: U nas halloweena nie ma...chyba w bloku za malo dzieciaczkow jeszcze :wink: Hihi to dobrze zostanie wiecej dla mnie :shamed:...
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeOct 31st 2007
     permalink
    Tagusia, i ode mnie gratulacje!

    Ja pewnie pójdę na cmentarz z grobami polskimi z XIX. wieku :)
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeOct 31st 2007
     permalink
    Fiufiu dziekuje :bigsmile:

    A ja dzisiaj wieczorkiem, dostalam serie albo kopniec albo boksow :cheer: A potem wybrzuszyla mi sie jedna czesc brzusia ... czyzby to maluszek tak sie wypychal??? Tak wczesnie??? Ale to bylo superowe, polecialam od razu do M , czul :tooth:
    --
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeNov 1st 2007
     permalink
    HUUUUUURAAAAA!!!!!!!!! jestem w domu z mala. Jest super.KOBITY najpiekniejsa chwila w waszym zyciu jest przed wami,NIE BAC SIE PORODU BO JEST DO PRZEZYCIA BòL.
    • CommentAuthorkachula
    • CommentTimeNov 1st 2007
     permalink
    Ewcia,jako pierwsza skladam najszczersze,najserdeczniejsze gratulacje!!!! A jak Mala ma na imie i kiedy urodzilas?????:bigsmile:
    --
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeNov 1st 2007
     permalink
    ma na imie VENERE PO Polsku venus, w sobote o 9 rano urodzilam a o 4 rano wody odeszly,poròd naturalny,opisze wszystko jak bede miala czas buzka ,lece do malej....
  5.  permalink
    ewaroby gratulacje!!!! Ciesze sie ,ze wrazenia z porodu są ok.Jako najwieksza panikara na forum czekam na szczegółowa relacje.Ale fajnie że masz juz dzidzie przy sobie,bardzo ąłdne imie.Jak tylko znajdziesz chwile to nam tu pisz i wkleje fotki małej
    A ja własnie wróciłam od tesciów-nic mi sie nie chce ,M robi ciepełko a ja ogladam tv.W nocy spać nie mogłam brzuch mnie bolał jakby sie znów rozciagał,wstać do toalety to juz nie lada wyczyn...

    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeNov 1st 2007
     permalink
    Ale super ze dzidzia juz z Wami.Gratulacje:bigsmile:

    a ja po wizycie wtorkowej u lekarza.Niestety plci jeszcze nie znamy.mimo ze dzidzia rozkraczyla nogi to tam jeszcze nic nie widac.

    Musze brac zelazo,bo hemoglobina spadla.

    Dzidzia zdrowa, wszystko okej, wazy 279 g.:bigsmile:

    no i jestem na zwolnieniu,od wtorku.Rozpoczynam odpoczywanie i wysypianie sie na zas:)
    --
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeNov 1st 2007
     permalink
    Ewa - gratulacje :flowers:
    to chyba szybko poszlo, tylko 5 godz, super!
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 1st 2007
     permalink
    Dziewczyny skarbel juz rozpakowana :bigsmile: Hubercik waży ponad 4 kilo więc skarbel musiała mieć cesarkę.
  6.  permalink
    ooo to duży chłopak..ale fajnie tak wiec jeszcze ciekawe co z Hogą... Gratulacje mamuska...już nas teraz pożegnacie i przejdziiecie na "roapakowane":cry:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 1st 2007
     permalink
    Ewa gratulacje :flowers::flowers::flowers:
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeNov 1st 2007
     permalink
    kobitki szybko poszlo,dzis pierwszy dzien w domu i sami jestesmy ,wiec troche emocji jest z karmieniem ,myciem i ubieraniem,ale super,no kobitki ,ale przygoda przed wami.CIACHO ,trzymaj sie ,poròd boli ,ale wart tego bòlu...mysl o szczesciu jakie z ciebie wyplusnie...
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeNov 1st 2007
     permalink
    dzieki kobitki,dalam cyca malej,a potem mleka w butelce ,bo moje nie wystarcza ,tak mi kazali dopuki ni bede miec duzo pokarmu...i teraz troche nadrabiam forum...
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 1st 2007
     permalink
    ewa nie chcę się za nadto wtrącać ale jeżeli będziesz dokarmiać małą od początku to możesz mieć potem problemy z ilością mleka - no ale jeżeli tak kazali, oby wiedzieli co robią ...
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeNov 1st 2007 zmieniony
     permalink
    Ewa Skarbel gratulacje. :bigsmile::flowers: Super, że dzieciaczki już z Wami. Ściskam Was mocno i całusy :kissing:
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeNov 1st 2007
     permalink
    Ewa no to gratulacje, w koncu masz juz kruszynke w ramionach :cheer: No i super, ze masz takie dobre wspomnienia porodowe :clap:

    Skarbelku Tobie rowniez skladam wielkie gratulacje z synusia :cheer::clap:
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeNov 1st 2007
     permalink
    Fmartunia to super, ze z maluszkiem wszystko w porzadeczku :bigsmile:. Pewnie nastepnym razem zdradzi swoja plec:wink:
    --
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeNov 1st 2007
     permalink
    jemma,tez tak myslalam ,i pròbowalam tylko cycem,spadala z wagi tragicznie,wiec musze mieszac jak na razie.Z placzu miala goraczke a odkad je ,jest ok.Nie mam serca glodzic dziecka i zobacze co dalej ,jak bede miec wystarczajaca pokarmu to oczywiscie cyc...
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 1st 2007
     permalink
    ja tez miałam na początku problemy z wykarmieniem małego, wisiał non stop przy cycu i przez 2 tygodnie przybył tylko 90 g ale na szczęściej wszystko po 2 tygodniach się wynormowało - tobie też tego życzę :bigsmile:
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeNov 1st 2007
     permalink
    GRATULACJE KOCHANE MAMUŚKI, oby wasze dzieci dobrze się chowały.:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthoredma
    • CommentTimeNov 1st 2007
     permalink
    wielkie gratulacje dla obydwu MAMUSIEK !!!:flowers:
    oby wszystkie najbliższe porody przbeigały tak bezproblemowo jak u Ewy:whorship:
    --
  7.  permalink
    czesc mamuśki-ja dzisiaj wstałam wyspana:)co prawda wycieczki do taolety były pare razy ale było ok.
    Jestem cały dzień samiutka bo M pracuje do 21:shocked: chyba zwariował.Wczoraj pozjadalismy wszystko co było w domu wiec zaraz ubieram sie i ide po bułeczki.

    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeNov 2nd 2007
     permalink
    hej dziewczynki,
    Ewa, Skarbel - ogromne gratulacje, Ewa- baaaaaardzo miło się ciebie czyta, taka szczęśliwa mamuśka, super

    ja wczoraj przeszłam caly cmentarz, miałam moment krytyczny, brzuch juz ciągnął, bolał cały, ale po chwili przeszło, choć zmęcozna byłam. No i wyobraźcie sobie, że w tramwaju siedziałam. Miejsca ustąpił mi starszy Pan, na pewno po 70-tce był. Wcale bym nie chciała siedzieć, bo to kilka przystanków i tyle się nachodziłam, że spokojnie bym wystała te 10 minut w tramwaju, ale był taki ścisk i tłok, że cieszyłam się że siedzę, bo bym chyba musiała odpiąć brzuch i wsyatwić przez okno :))) Potem obiadek u babci, spotkanie z rodzinką, potem jeszcze pojechaliśmy z M na działkę po jego wędki i dziś rano wstałam z M, zawiozłam go do pracy, bo prosto po pracy jedzie na weekend na ryby z kolegami. Czyli jestem słomiana wdowa do niedzieli :(((
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 2nd 2007
     permalink
    UWAGA: dobra wiadomość z Poradnika Domowego dla ciężarnych
    Po serii artykułów pogardliwych wobec metod naturalnych w numerze październikowym są opisane metody anty i planowania rodziny po porodzie. Metoda objawowo-termiczna i LAM jest opisana na równi z anty, a wręcz jej poświęcono więcej miejsca. Nie do wiary. Konsultacja: nowa gin.

    Jak Wam się podoba? Powrót do miłości
    --
  8.  permalink
    Harpijka to dobrze ze wszytsko ok z tym chodzeniem po cmentarzu...a mówiłam ,że fafceci są w sprawach ustępowania miejsca itp o wiele bardziej wyrozumiali niz baby .....wrrrrr. Ja tez jestem sama dzisiaj cały dzień,jutro tez bo M wyjeżdza a w niedziele znajac życie będzie odsypiał cały tydzień pracy.
    Ja wczoraj u tesciów też nie posiedziałam za długo bo kazdy tylko kaszlał , kichał i bałam sie że na mnie przejdzie.Poza tym tesciowa jakas nie w humorze była...nie pasowało jej coś znowu.Kiedys jak były takie zjazdy to były synowe i przyszłe synowe które latały tam i z powrotem z jedzeniem a teraz nie ma kto wiec jej chyba takie wizyty nie na ręke

    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeNov 2nd 2007
     permalink
    Witajcie kochane, dodałam juz swoje fotki z 12 tygodnia. Mój brzunio wciąz rosnie i rośnie i jak tak dalej pójdzie to będe go wozić na taczce :wink:
    Ewa, Skarbel już jesteście ze swoimi pociechami, jak miło!!
    Ja dzisiaj cięzko pracuje, jeszcze tylko 4 godzinki i do domku. Ale nie mam wolnego weekendu bo mam zjadz na uczelni , więc nie odpocznę.
    We wtorek do lekarza na wizytę kontrolna, już nie moge się doczekać:bigsmile:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.