Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    forum NIE JEST płatne
    --
  1.  permalink
    To ja już nie wiem, przez 2 dni wogóle nie miałam dostępu do strony, a potem już kaznao mi sie zalogować, a nie jak dotychczasowo wchodziła tak po prost, ech już sie pogubiłam, nie moge wejśc na mój profil madamagda.:sad:
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    No właśnie gdzie teraz mogę zmienić swoje ustawienia.??
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    No juz sie chyba udało, cos pozmieniali ostatnio i sie gubię :bigsmile:
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    Skarbie
    Jeszcze nie miałam okazji ci pogratulować. :bigsmile::cheer::cheer::cheer::peace::clap:
    Superowo że z nami jesteś. Który to tydzień? Może zrób sobie suwaczek.

    Wero3
    Cieszymy sie że Nataleczka rośnie:peace:

    Edma
    GRATULACJE połóweczki:thumbup::clap::jumping:

    Same GRATULACJE dzisiaj hehe
    --
  2.  permalink
    witam i ja ja dostalam skierowanie do Poradni Genetycznej w Szczecinie a to dlatego ze moi rodzice sa spokrewnieni i mimo iz te badania nie musza byc wykonywane bo to raczej ja z siostra powinnismy miec jakies wady--a nie mamy--a nie nasze dzieci-- ale wole dla pewnosc sobie zrobic i spokoju. MOj gin powiedzial ze taki argument moze nie przejsc i moze byc tak ze trzeba bedzie zapłącic ale jutro sie dowiem wszystkiego.
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    Heh dziewczyny własnie przeczytałam fajny artykuł odnośnie nieszczęsnej galerii Magnolia u nas we Wrocławiu, chyba juz nie pójdę tam kupowac dziecięcych ubranek
    http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,4672262.html
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    No pięknie. Na niezłe emocje można liczyć w Magnolii. Jakoś się wybieram, wybieram i nie mogę wybrać...
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    Ja tam była w niedzielę, ale pochodziłam z 3 godzinki i miałam dosyć, za duzo tam tego.
    Ale teraz to się zaczynam obawiać, najpier walący sie strop, teraz lecące kupy z sufitu:crazy::crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    Ciekawe, jakie atrakcje czekają na klientów w czasie świątecznym. Aż strach pomyśleć...
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    Faktycznie, nazwa ni przypiął, ni przyłatał. I jak zwykle spece z góry, którzy nie potrafią się wykazać ludzkim odruchem i rozsądkiem. Ech...
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    O masakra z tym CH. Dziękuję za wizytę. A dyrekcja naprawdę wspaniale dba o swoich klientów. Widać, że w swojej misji mają zapisane, że "klient nasz Pan"
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    Widze że nie tylko ja miałam problem z tym forum ostatnio, cos po prostu poprzerabiali i się zagubiłam przez chwilę.:confused:
    --
  3.  permalink
    czesc dziewczyny...ehhh znów za długo spałam i sie moge nie wyrobic ze wszystkim.Nie dosyc ze obiecałam mamie ze przyjadse to jeszcze kolezanka z która sie umówiłam przełożyła spotkanie z 17 na 13! powiedzxiałam ze niestety jak nie zdaze ze wszystkim to ze spotkania nici.trudno.ale mnie denerwuje takie zmienianie planów na ostatnia chwile.o 11 powinnam z domu wyjechac a ja mam mokre włosy jeszcze...

    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele


    i jakby tego było mało...PADA U NAS SNIEG
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    Ciasteczko nie waż się z mokrymi włosami wychodzić ani nawet po wyschnięciu zaraz.
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    Kurczę dziwczyny wchodzę w moje ustawienia i mi wyskakuje cały czas komunikat, że coś tam się skończyło, Ale przecież to dotyczy moje28dni a nie forum.
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    Pokazywały mi sie wcześniej jakieś informacje że forum jest płatne że po 30 dniach wywalaja jak niezapłacisz, więc zgupiałam.
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    No właśnie to samo mi się pokazuje.
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    I co dziewczyny poradziłyście sobie?
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    witam w czwartkowy przedpoludniowy czas:)
    Ja tez mialam problemy z forum.Teraz jest juz spoko,a to placenie dotyczy moje 28 dni.
    Dzis mialam z samego rana duzo wodnistego sluzu, wrecz jak woda.Az sie przestarszylam.Czy to normalne?
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    fmartunia
    Nieraz tez tak mam, boję sie wtedy za każdym razem iśc do toalety, bo wydaje mi się może to jakas krew.
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    fmartunia, mam koleżankę mniej więcej na tym samym etapie co ty i miała to samo w zeszłym tygodniu, dziś będzie na usg i ma się podpytać czy to coś groźnego i co to może być, dam ci znać.
    Osobiście myślę, że to zwyczajnie taki śluz i nie ma się czym martwić
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    dzieki.tez mam taka nadzieje.ja sie wystarszylam czy to nie wody przeciekaja jakos.
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    kassikij też zaobserowowała u siebie w tym tygodniu jakiś wyciek z pochwy, dziś ma usg zobaczymy czy to coś groźnego.
    --
    • CommentAuthorkachula
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    Wyciekajace wody maja specyficzny slodko-kwasny zapach,jesli takie nie byly to nie masz sie co martwic Martunia
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    Dziewczyny a komu teraz kibicujemy.??
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    Chyba najbliżej teraz ma Ciacho i Vall:bigsmile:
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    AgnieszkaC Ma za tydzień termin, czy sie już odzywała? Dawno jej nie było:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    no kibicujcie, kibicujcie :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
  4.  permalink
    i chyba jeszcze saska o ile sie nie myle jakos na dniach.kibicujcie przyadza sie też kciukaski.
    Jak mnie M tak bedzie wneriwał jak dzisiaj to napewno wczesniej urodze.co za ....! umwówiłam sie z koleżanka i oczywiscie musze odwołac znowu bo focha miał ze nie mogłysmy sie umówic "za dnia!?" a co to noc teraz jest???niestety kolezanka była w pracy.cały tydzien trabiłam ze sie umówiłam a on sobie oczywiscie trzasnał focha i wyszedł.wrrrr jak faceci mnie wnerwiaja


    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    Wróciłam od gina, ok, tylko znów mam stan zapalny, najprawdopodobniej stąd ta brązowa wydzielina, lekarz powiedział ze to nie zaszkodzi dziecku, dostałam krem i globulki i mam zrobić usg po 20 tygodniu, wagowo 3 kg na plus
    --
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    kobitki ,ja tez sie pogubilam dzis,bo nie moglam sie zalogowac na mòj stary login i teraz jestem KOZERA a nie EWAROBY ,buuu co jest grane nie wiem...
  5.  permalink
    Twardnieje mi dzisiaj brzuszek...oj znów sie przywitam z nospa

    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    Ja sie na karte ciazy nie moge dostac :cry:
    Mowicie, ze na poczatku jest okejowsko a potem dopiero glowa w kibelku? No dobra. Ide tam wlac domestos, coby sie na te okolicznosc przygotowac :wink:
    --
  6.  permalink
    Skarbie hihihih "okejowsko" hahahaha fajne słowo...Co Ty Kobieto! Ja przez całą ciąze ani razu nie jechałam "do Rygi" czy tam jak wolisz nie miałam randki z panem klozetem.Nie miałam mdłosci,zawrotów-no kompletnie nic! zgage miałam ale to też później.moim objawem którego nienawidziłam były plamienia.sto razy bardziej wolałabym siedziec w klozecie.



    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    •  
      CommentAuthoredma
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    ja też ani razu nie miałam mdłości, zgagi ani żadnych tym podobnych.
    NIe wszystkie musimy cierpieć, także Skarbie na razie nie przyzwyczajaj się na zapas do mysli o obejmowaniu kibelka :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    ja na początku to kompletnie nie czułam że w ciąży jestem, później mdłości na maxa, 2 razy wisiałam już nad kibelkiem, ale bez wymiotów, więc reguły nie mam.
    Zuza - ja też mówiłam o Kasi :))) i mam raport - lekarka robiąca usg powiedziała Kasi, że to pewnie nic groźnego, że takie wycieki mogą się zdarzać, jak się tam dużo nazbiera, no ale radziła też omawiać takie rzeczy z ginem.
    --
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeNov 15th 2007 zmieniony
     permalink
    No dobrze. Jest nadzieja. Ale kibelek i tak juz zalany zarlocznym detergentem :bigsmile:
    A niech no mnie kto eszcze oswieci, jak suwaczek na stopke w forum wstawic? Szukam, szukam, szukam i doopa.
    --
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    harpijko - dobre wiesci od Kasi przynosisz. ufffff :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    skarbie ja 4 miechy na kiblelku wisialam...
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    To ja jeszcze tego domestosa doleje :wink:
    --
  7.  permalink
    Skarbie hahhahahahaah nie moge z Ciebie....domestos tez nieszczególnie"pachnie" wiec jak Ci sie zmiesza to całkiem nie wyjdziesz.Daj sobie spokój kochana może Ciebie tez to ominie:)
    Skarbie a który to będzie u Ciebie tydzień? z tym suwaczkiem to nie mam pojęcia jak go teraz wstawić.

    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    Skarbie
    od kilku dni coś tu się poprzestawiało na tym forum i mam problem ogarnięciem gdzie się teraz wstawia suwaczek.
    --
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeNov 15th 2007 zmieniony
     permalink
    Ech. Odkrylam, ze chwilowo 'profil' nie jest dostepny i nie da sie suwaczka wstawic :sad:
    To zrobie robotki reczne :bigsmile: Uwaga!

    suwaczek to 4 tydzien, 6 dzien suwaczek
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    Chciałabym wam pokazać bajerek jaki sobie zainstalowałam na pulpicie, codziennie odlicza czas jaki został do porodu, pokazuje w 3D jak w kolejnych tygodniach rośnie dzidzia itd.

    [URL=http://imageshack.us][/URL]
    :tooth::tooth::tooth:
    --
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeNov 15th 2007 zmieniony
     permalink
    Super rewelacja!!!
    Lilypie Expecting a baby Ticker

    hihihi - jest suwaczek, ale cwaniak-salceson jestem :)))
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    No i masz Skarbie suwaczek supcio:swingin::clap::cheer:
    --
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    madamagda super to jest a na jaka stronke trzeba wejsc???
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    To troszkę skomplikowane, ale jeden ojczulek z forum majówek, podpowiedział mi

    Najpierw musisz zainstalowac ten program:
    http://widgets.yahoo.com/win/

    A pozniej mozesz instalowac cos z tego:
    http://widgets.yahoo.com/gallery/?se...gnancy&x=0&y=0
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    Takie odliczanie można też zrobić na stronie Google.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.