Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    dzieki madamagda zaraz cos sprobuje pokombinowac :)
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    Amazonka prosze o przepis
    --
  1.  permalink
    łełełełłełe:cry::cry::cry: fajne toooo a co ja mam odliczac? mi juz zostało dwadziesciaparedni i co? chyba zajde jeszcze raz (żart-oczywiscie nadal pamietam jak było trudno)
    Skarbie ten Twój pierwszy suwaczek-rewelacja! Nikt takiego nie miał hahahahahahaha
    Ale tu dzisiaj tłok-i fajnie zawsze tak powinno być.

    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    Ciasteczko no już za późno hehe, może następnym razem bedziesz sobie tak odliczać, jejuś zostało ci 3 tyg do terminu.:clap:
    --
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    ciasteczko - Ty sobie godziny odliczaj :bigsmile:
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    Skarbie a gdzie twój suwczek się podział?
    --
  2.  permalink
    Skarbie:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy: tak sie własnie trzęse jak sobie pomyśle ze to już niedługo...tylko nie wiem czy bardziej ze strachu czy z radosci:) oj nastepnym razem to sobie zrobie takie cos a jak!


    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    Bo ja go oszustwem wstawilam :) Nie da sie w stopke forum wstawic - musze kody kpiowac do tresci komentarza. O tak:
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    hihihi
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    skarbie chyba wkleja suwaczek ręcznie do każdego postu , chyba się nie ładuje z automatu bo jest kilka postów wyżej
    --
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    Ciasteczko! Ile ty masz glow!!! I jakie ty masz wielkie oczy :)))))
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    AAAAA tak myślałam, oj strasznie to będzie uciążliwe:confused:
    --
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    zuza - spryciulo :)
    --
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    ponoc profil niedlugo sie pojawi...
    --
  3.  permalink
    NOooo Mam! hihih dziewczynki uwaga tereaz Was zaskocze-JA ZA KAŻDYM RAZEM TAK WSTAWIAM SWOJE SUWACZKI JAK SKARBIE TERAZ(hihihihihihi) Bo jak były w tych ustawieniach w profilu to sie buntowały co chwile.
    Nie jest to uciażliwe ,jak raz je skopiuje to potem robie tylko wklej wklej wklej za kazdym razem jak cos skrobne:) Sprytne?:devil:


    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    :rolling::rolling::rolling:
    --
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    O! Sorki! zapomnialam o suwaczku :bigsmile:
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    A wiecie po czym można to poznać po tych kreseczkach między naszymi wpisami a suwaczkiem, o takimi właśnie
    -- :bigsmile: U ciasteczka też się dziwinłam czemu ich nie ma, a wy oszustki hihi
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    Trzeba wejść na Google w ten sposób:
    http://www.google.pl/ig?hl=pl
    Powinien pojawić się inny panel wyszukiwarki, w którym można dodawać elementy. Prawym górnym rogu jest "Dodaj element". Klik. Pojawia się kilka stron elementów do dodania "Dodaj gadżety do swojej strony głównej". Trzeba wybrać element "Odliczanie". Nie jest to typowy suwak, lecz odliczanie do jakiegokolwiek zdarzenia. Wybiera się datę i jej nazwę. Po dodaniu tego elementu przy każdym wyszukiwaniu w Google widać potem liczbę dni pozostałych do zdarzenia oraz liczbę godzin, minut i sekund.
    --
  4.  permalink
    No My tak musimy kombinować:)ale jak urodze to sie pozbęde tamtych dwóch i zrobie sobie jeden.a jakie macie dziewczynki plany na wieczór? bo ja za godzinke ide spać.Wczoraj znów siedziałam do pierwszej,spanie mi przeszło i sie snułam.Zrobiłam sobie galaretke z owocami ale zeby sie szybciej stęgła włożyłam na balkon:):bigsmile:tam dzisiaj napewno zimniej jak w lodówce


    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 15th 2007 zmieniony
     permalink
    dzięki wypróbuję :bigsmile:, ja się uczę anglika ,a le zaraz spać idę moja graniczna godzina siedzenia to 22.00
    --
  5.  permalink
    Ama dzieki , ja mam od dawna poczte na gmailu ale nie wiedziałam ze tam jest aż tyle możliwosci!!!
    --
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    A ja sobie z wami gadam i w tym samym czasie ludziom pensje rozliczam :bigsmile:
    --
  6.  permalink
    Tylko sie nie pomyl bo ktoś zawału ze szczęscia dostanie! ach gdyby mi sie ktoś o jedno zero pomylił to wcale bym sie nie pogniewała:)
    --
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeNov 15th 2007
     permalink
    a ja bylam na gimnastyce i fajnie dzis bylo,bo byly cwiczenia z taka mala pilka, kurde kazdy miesien posladkowy i udowy czuje.
    W domu chyba bym nie miala tyle samozaparcia zeby godzinke cwiczyc.
    a poza tym dzieki za info.ja ide we wtorek do lekarza to mu powiem o wodnistym sluzie.
    jutro wieczorem jade do rodzicow i wroce dopiero we wtorek wieczorem.
    bede miala duzo duzo czytania ...
    --
    • CommentAuthorkachula
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    Ale wy sprytne jestescie :bigsmile:I spostrzegawcze!!!!!Ja nigdy na te dwie kreski uwagi nie zwracalam,nawet mi na mysl nie przyszlo na nie spojrzec i z czyms skojarzyc :shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    ale z tu ruch był :bigsmile:
    ale poczytałam, nadrobiłam... widze ze głownie techniczne gadżety :wink:
    Ciacho........... nasz dead line za 3 tyg :shocked::shocked::shocked: o ile nie wczesniej:wink:

    u mni noc jako tako.... ale w sumie nieźle...teraz do rana znowu czuje brzucho @ i juz zaliczyłam kibelek..ale nie jest najgorzej... jeszcze dotrwac dzis do wieczora i weekend i bede cały czas z mężusiem..bedzie mi raźniej :bigsmile:

    aaaaaaaa...kurcze dzis nie mam juz jesc moich leków - troszke sie boję... jak to bedzie bez tych 6 magnezów, asragrinów i reszty :shocked: ZOBACZYMY....
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    Vall trzymaj się KOBIETO - i tak jesteś dzielna - buziolek w nosek :wink:


  7.  permalink
    Vall trzymaj sie :)
    JA dzisiaj jade do szczecina na badania prenatalne a potem do pracy a tak mi sie nie chce isc do pracy oczywiscie.
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    Vall, już wymioty? Oj, coś mi się zdaje, że Maksiu bardzo się spieszy... Dużo pij, kochana!
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    FiuFiu..nie wymioty tylko biegunka standardowo od tygodnia:shocked:
    doszły jeszcze klucia w pochwie..jakby mnie ktoś dźgał szpikulcem...ale, ale...nie jest źle...:neutral:
    Damy radę...
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    A no to ok. Niech Cię czyści, będzie miał Maksio więcej miejsca i Tobie oszczędzą lewatywy. Ale i tak dużo pij.
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    Hej laski :bigsmile:
    Jeny ile Wy naskrobałyście.
    Mada suwaczek to rewelka . :thumbup:
    Vall cały czas trzymam kciuki i za Ciasteczko też. No ciewe która pierwsza się odezwie już z dzidziusiem przy cycusiu :bigsmile:
    A ja mam dzisiaj strasznie nudny dzień w pracy. Telefony nie działają i tak siedzimy jak... Kurcze ale strata czasu.
    --
    •  
      CommentAuthorAgnieszkaC
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    Cześć Dziewczynki!
    My jeszcze z córcią razem, dobrze jej u mamusi w brzuszku. W poniedziałek czeka nas kolejne badanie KTG w szpitalu i zobaczymy co będzie. Na razie wczoraj skończyłam antybiotyk na tą moją paskudną bakterię - Streptococcus agalatiae - i w poniedziałek oprócz KTG jeszcze wymaz z pochwy. Ale i tak kuracja antybiotykowa okołoporodowa pewnie mnie nie minie, żeby wszystko było OK
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    Będzie dobrze, trzymamy kciuki!
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    jeeeejku, ale miałam czytania :)))
    ja dziś miałam koszmarną noc, nie mogłam kompletnie zasnąć, potem budziłam się w nocy, maluch się wiercił w każdej pozycji, nie mogłam się ułożyć kompletnie, potem jeszcze krew z nosa mi leciała, potem w takim pół-śnie jakieś głupoty mi do głowy przychodziły, że mi wody odchodzą, że dziecko nie żyje - koooooszmarna noc. Rano obudziłam się w fatalnym humorze, no ale jakoś przeszło i teraz jest ok, zaraz jadę złożyć papiery do ZUSu, potem na jakieś zakupy i wieczorem jedziemy poimprezować :))) będzie 5 par, z czego 4 baby w ciąży :)))))))))))
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    biegunka to też objaw zbliżającej się godziny "0" :)))

    aaaaa, chciałam powiedzieć wam dziewczyny, że zaciążenie Skarbie, to super dobra wiadomość dla nas, zobaczycie jak się tu teraz zrobi wesoło, u niej pod wykresem zawsze jajca :)))
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    Jak tam dzisiaj dziewczynki samopoczucia?
    Czuje już zbliżający sie wielkimi krokami weekend. Naprawdę wyjątkowo czekam na te kilka wolnych dni, bo w tym tygodniu to się zbytnio przemęczyłam.
    Ale za to są efekty, napisałam pierwszy rodział mojej pracy magisterskiej juuuupi. Najważniejsze że sie w końcu zmotywowałam i jestem z siebie duma. W takim tempie to do świąt powinnam skończyć pisanie, a potem laaaaba na zwolnieniu.:swingin::swingin::tooth:
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    AgnieszkaC
    No i Ciebie już prawie dzidzia w domku siedzi (na suwaczku:wink:)
    No to kibicujemy
    VALL
    Ciasteczko
    Saska
    AgnieszkaC
    Która pierwsza się wysypie? Poczekajmy jeszcze conajmniej tydzień dwa.
    --
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    Dzien dobry :))) a ja dzisiaj sobie zrobilam wolne, wczoraj po pracy wrocilam z okropnym bolem glowy i maz mi dzisiaj powiedzial ze mam odpoczywac :))) no to odpoczywam a co. Zadzwonilam do szefa i wiecie co powiedzial? ze troche ciezko ta ciaze przechodze, wyobrazacie sobie?? w zeszlym miesiacu wzielam 1 dzien chorobowego i w listopadzie dzisiaj to moj pierwszy dzien kiedy zle sie czuje. Normalnie zla jestem na niego jak osa - sam przychodzi do pracy o ktorej chce najczesciej na 11:00 i wychodzi kiedy chce biorac lunch jaki dlugi chce :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

    Trzymam kciuki za wszystkie blisko terminu, kurcze nie wyobrazam sobie jakie to uczucie - wiedziec ze byc moze na dniach pojawi sie na swiecie male dziecie :)))
    Skarbie - GRATULACJE :clap:
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    Olej szefa. Po prostu nie potrafi po ludzku zareagować. Prawdopodobnie wydaje mu się, że świetny dowcip powiedział.
    --
    • CommentAuthorkachula
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    Ja pod wykresami Skarbie nigdy nie bylam,ale na weterankach sie pojawila i domyslam sie,ze ma poczucie humoru dziewczyna.Super sie czyta jej komentarze.Skarbie tak trzymaj!!!:wink:
    --
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    Fiufiu tak mnie zdenerwowal ten szef ze jeszcze mnie trzyma..... pomyslalam ze jak w totka wygram to rzuce to w cholere ale sprawdzalam wlasnie wyniki i nie wygralam :cry::cry::cry:
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    Spróbuj zrozumieć faceta, pewnie sam się stresuje tą sytuacją. Na pewno nie chciał Cię urazić i do głowy mu nie przyjdzie, że to zrobił. Pokaż, że jesteś ponad głupie teksty.
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    no ja licze ze pojdziemy tak jak kolejka nakazuje - Agnieszka C, potem Saska :bigsmile: hehehe
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    Kaczusia nie przejmuj się głupotami. Fiufiu ma rację. Pokaż mu, że jesteś ponad nim.
    Vall no życzę Wam takiej kolejki. :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    Justa :wink::wink::wink:
    AgnieszkaC..zapytalam w galerii ale i tu - jak sie czujesz ogolnie, jakies dolegliwosci wskazujące nadchodzacy poród są??
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    No umieram z nudów dzisiaj w pracy a tu jeszcze godzina :sad:
    --
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    pewnie macie racje dziewczyny tylko czasami czlowieka emocje ponosza i mam ochote cos mu brzydko odpowiedziec ;-)
    Justys godzinka raz dwa zleci, ja pracuje od 10:00 do 18:00 i to dopiero jest meczarnia, chcialabym zaczynac chociaz o 9:00!!! Najgorsze jest to ze jest tu godz wczesniej niz w polsce i wszyscy moi znajomi w polsce koncza prace a ja dopiero mam przerwe na lunch!!!
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    u mnie na szczescie MM w domku ma urlopik , robi ryż, do tego kawałki filetów z kurczaka w sosie smietanowo-pomidorowo-majerankowym , obiadek pod nosek , a potem spac się położe chyba na chwilkę bo śpiąca jestem niesamowicie
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.