Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeDec 1st 2007
     permalink
    Fmartunia, zapomniałam ci pogratulować dziewczynki w brzuchu :))
    Mam w pracy Emilię - bardzo fajna i poukładana dziewczyna i większość mówi do niej Emi - fajnie brzmi
    Alicja też mi się podoba, ale Ala już mniej
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeDec 1st 2007
     permalink
    Dziękuję harpijko. zresztą wszystkim dziękuję za gratulacje.Ja właśnie się obżarłam obiadem.Jeju.w ogóle dziś ledwo żyję.Czasami mam dni że mam wrażenie że mi tak niesamowicie wypycha brzuch do przodu, a ja czuje się jak kaczka dziwaczka :D
    --
  1.  permalink
    Emilia to bardzo ładne imię, chociaż dziewczyna z pracy którą znam ma bardzo wybuchowy i zadziorny charakter i dlatego bym tak córeczki nie nazwała, no ale są ludzie i ludziska :wink: kurcze i przez wzgląd na takich ludzi mamy mały wybór co do nazywania swoich pociech :bigsmile: Alicja mi się bardzo podoba :smile:
    jeśli chodzi o tego lekarza to nie jest taka łatwa sprawa, to dobry lekarz i go niezmiernie cenię, odbiera porody w moim rodzinnym mieście, tylko sęk w tym że my tam rodzić nie będziemy :sad: i dlatego chciałabym lekarza zmienić na jakiegoś tutejszego; wczoraj prześledziłam neta i poczytałam sobie opinie dziewczyn, tak że myślę że zdecydujemy się jednak na lekarza prywatnego, bo jakoś tych z NFZetu wszyscy odradzają ze względu na ograniczoną opiekę i przedmiotowe traktowanie pacjentek. Tak że na następną wizytę nastawiam się na eksperyment :wink:
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeDec 1st 2007
     permalink
    To racja,ja na szczęście nie znam żadnej Emili i nie mam żadnych skojarzeń:)
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeDec 1st 2007
     permalink
    U mnie jest w pracy Emilka , super dziewczyna, bardzo dobrze mi się z nią współpracuje , niestety kobieta ma duże problemy z zajściem w ciążę i pierwsza ciąże poroniła
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeDec 1st 2007
     permalink
    Emjana nio wolalabym nie robic na porodowce akrobacji typu szpagat i tego typu wygibasy :bigsmile: Mysle, ze ekipie na porodowce dostarcze nieco innych wrazen niz akrobatycznych...hmmm bardziej akustycznych :rolling: Ale cos jest w tym co mowisz.

    Blasku nio spokojnie zobaczysz, pod warunkiem, ze maluszek zechce sie ujawnic. Ja widzialam jajeczka swojego synusia na 4d :crazy:, super fajowe to bylo :tooth: Co do plci, to ja caly czas myslalam, ze pod serduszkiem mam corunie... :wink: Emilia, bardzo przyjemne imie, mnie tez sie podoba a Alicja juz nie koniecznie. My tez mielismy problem z wyborem imienia i skojarzeniami, szczegolnie tymi niezbyt dobrymi...no i nie chcielismy powielac imion w rodzince a poniewaz w rodzinie od strony M to prawie same chlopaki, wiec troche nadumalysmy sie ale z efektu koncowego jestesmy zadowoleni :tooth:

    Vall trzymam kciuki :tooth: caaaaly czas
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeDec 2nd 2007
     permalink
    jak widzicie ciągle z Wami jestem :smile: Noc w miare spokojna... teraz jem snadnako...potem wanna...
    See you.... :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 2nd 2007
     permalink
    Hahaaha VAll - buziaczki :bigsmile:
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeDec 2nd 2007
     permalink
    Dziekuje Fiufiu za te cwiczonka!!Tak szczerze to ja juz sie koncze strasznie boli i do tego kosci chyba sie wszystko przygotowuje i przez to nawet chodzic nie moge!!Tragedia!!:cry:
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeDec 2nd 2007
     permalink
    Hej dziwczyny.
    Trochę mnie nie było a Wy tutaj nieźle napłodziłyście :bigsmile:
    Vall kobeto myślałam, że już Ci gratulować będę a ty nadal 2 in 1 :bigsmile:
    Saska Córcia prześliczna. Jeszcze raz gratuluje.
    Fmartunia gratuluje córci.
    Tagusia mój M też ma urodziny 5 grudnia :bigsmile:
    A my już w domku, zakupy udane. Obkupiliśmy oczywiście naszego synka :bigsmile:.- wózeczek, fotelik, ubranka itp.
    Teraz trzeba rozpakować manele i jutro do pracy :cry:
    Miłego wieczoru dziewczynki. :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeDec 2nd 2007
     permalink
    Justa42, bedziesz miala synka?nie wiedzialam.Rowniez gratuluje.
    Szybciutko kupiliscie rzeczy...jaki wozeczek?
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeDec 2nd 2007
     permalink
    Kupiliśmy Bartatine. Wózek tani funkcjonalny naprawdę super. Oczywiście ostateczną decyzję podjął M bo mi się w ogóle zamęt w głowie zrobił jak zobaczyłam wózeczki. Ale oparliśmy się o opinie dziewczyn, które go mają no i mamy taki a nie inny. Gondola rewelacja, co do spacerówki to narazie się krzywię.
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeDec 2nd 2007
     permalink
    nie krzyw się, ja to się złośliwie uśmiecham, jak słyszę jak rodzinka klnie chicko ;))) bo mała ma 14 m-cy i musieli zmienić wózek, bo mała nie mieści się w spacerówkę. Z Bartatiną nie ma takich problemów. Nie wspomnę jak klęli na 2 rączki i małe kółka :)))) Jak zobaczyli bartatinę i usłyszeli cenę, to nie chcieli wierzyć i serio plują sobie w brodę i jak mówią, sami nie wiedzą czemu wybrali wózek kompletnie nie dla nich. Jaki kolor wzięliście?

    a ja miałam super leniwy weekend, mieliśmy z mężem, przeleżany na kanapie, tzn wczoraj przygotowaliśmy trochę sypialnię, jutro zrobię fotkę to zobaczycie, bo już stoi łóżeczko i szafka na maluszkowe rzeczy, no i M umył okna, zdjął firanki i zasłony, i już wyprane wiszą spowrotem :))) i jeszcze obiad wczoraj zrobił. Fajnego mam męża :)))
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeDec 2nd 2007
     permalink
    Kochane... :smile: ja tylko na momencik - jestem ciągle z Wami ale zmęczona strasznie ...
    Maksio fika, brzuch ciązy... Do jutra :swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeDec 2nd 2007
     permalink
    Vall, to już za momencik! Życzę spokojnej nocy!
    --
  2.  permalink
    moj misio wlasnie skonczyl skrecanie mebelkow dla malucha....zajelo mu to caly weekend...biedny w ogole nie odpoczal....ale przynajmniej stwierdzil ze dopiero teraz naprawde poczul ze zostanie tata...:) ja jutro zabieram sie za ukladanie tej sterty ubranek ktora zdarzylam uzbierac dla Dominiczka:) nie mam pojecia jak to wszystko pomiescic w tym malutkim pokoiku....
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeDec 3rd 2007
     permalink
    Cześć dziewczynki, ale u nas wieje, dziś na 11 mam usg i nerwy straszne z wrażenia spać nie mogłam. Jak tam Vall ?
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeDec 3rd 2007
     permalink
    Ciągle z Wami :smile:
    ale w formie kiepskiej...wiec wracam do łóżka.. :kissing:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 3rd 2007
     permalink
    Oj Vall - ja obstawiam na MIKOŁAJA - powodzenia kobieto - ściskam :kissing:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 3rd 2007
     permalink
    Izunia ja tak samo dzis rano sobie pomyslałam że Vall będzie miała prezent na Mikołaja, i chyba powinna zmienić imię synowi :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeDec 3rd 2007
     permalink
    Czesc dziewczyny!!U was tez tak wieje? bo ja cala noc nie spalam,strasznie sie boje jak tak mocno wieje!!:neutral:Ja dzisiaj jadę pooglądać maluszka zobaczymy jak urósł, wieczorkiem wkleję zdjęcia.Miłego dnia życzę wszystkim:bigsmile::bigsmile:
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeDec 3rd 2007
     permalink
    Witajcie kochane!
    O widze że Vall jeszcze sie dzielnie trzyma.
    ja ide na USG w środę, już nie mogę się doczekać.
    Przez cały weekend leżałam w łózku z blem głowy i lekkimi mdłościami. W sobotę zebrałam się z mamą do hurtowni pooglądac wózeczki, zachorowałam na 2 modele, ale są troszkę drogie. :neutral:
    --
    • CommentAuthorewelina0701
    • CommentTimeDec 3rd 2007 zmieniony
     permalink
    Witam ja takze, ja wizyte kolejna mama 7 grudnia czyli w ten piątek. Poza tym to ząb boli mnie bardzo, bylam co prawda w sobote na kanałowym leczeniu ale on nadal mnie boli hm.. chyba czas wziaść sie za siebie i chodzic leczyc ząbki, a na szczescie mam fajnych dentystów wiec jako tako przeżyje.

    A no i chyba zaczynam juz II TRYMESTR. :)
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeDec 3rd 2007 zmieniony
     permalink
    Kochane imienia nie zmienie :bigsmile: ..jak to tak urodziny, imieniny i jeszcze mikołajki w jeden dzień :wink::wink::wink:

    ZObaczymy.... licze ze dziś wieczorem cos sie wyklaruje... bo tak naprawde jestem potwornie zmęczona.... :shocked:
    --
  3.  permalink
    Trzymaj sie Vall dzielna jestes i tak:)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 3rd 2007
     permalink
    Zuza trzymam kciuki za USG i zeby lokator ujawnil co ma miedzy nozkami :)
  4.  permalink
    witam i ja...pieknie slonce u mnie dzisiaj swieci...az sie nie chce w domu siedziec...a tu tyle roboty...ale mysle ze znajde chwile na spacerek...pewnie dobrze mi zrobi...tak mnie dzis ta pogoda pozytywnie do swiata nastawila...nie mialam pojecia ze grudzien moze byc tak piekny...i cieply przy okazji...a mowia ze w anglii podobno non stop pada....
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeDec 3rd 2007
     permalink
    Cześć dziewczyny :))))
    Vall trzymaj się laska jeszcze trochę i już będzie po wszystkim.
    Harpijko kupiliśmy taki zielony. On na stronach nieciekawie wygląda ale na żywo bardzo fajnie. Chciałam taki granatowy z niebieskim ale nie było.
    Zuza i kto tam u Ciebie mieszka ??
    :bigsmile:
    --
  5.  permalink
    wlasnie przywiezli mi materac do lozeczka....wiec dzien jest jeszcze piekniejszy bo moge juz do konca urzadzic pokoik dla malucha..niesamowite ile frajdy sprawia mi prasowanie i ukladanie tych malenkich ubranek...haha ciekawe na jak dlugo....pewnie jeszcze nie raz bede te ubranka przeklinac...w sobote najpozniej w niedziele maja przywiesc mi wozek...wiec juz wyprawke dla dzieciaczka mam gotowa...az mi sie wierzyc nie chce ze juz za niecale 2 miesiace Dominiczek bedzie z nami...czasami to w sumie bym chciala tak na zawsze w dwupaku zostac...strasznie lubie byc w ciazy...i masakrycznie boje sie porodu....
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeDec 3rd 2007
     permalink
    ja też dziś mam wizytęi też nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć co tam u malucha
    Vall kobitko, to może dziś? 3 grudnia - ładna data, albo na Barbórkę może hihihi, ciekawe kiedy Maksiu postanowi się wykluć :))

    Patrycja, mój M też sobotę przepracował w domku na rzecz w glównej mierze dziecka :)) i w niedzielę mówi: ale mieliśmy leniwy weekend, na co ja: no nie gadaj, wczoraj popracowałeś, a on: eeetam, to sama przyjemność taka praca :)))
    No i już zasypiamy i budzimy się w nowej rzeczywistości - z widokiem na łóżeczko :))) SUPER
    --
  6.  permalink
    harpi no u mnie to samo...lozeczko stoi w pokoiku dla malucha ale przy naszym lozku stoi wiklinowy kosz w ktorym dzidzia bedzie spala na poczatku...strasznie fajne uczucie.... a tak na marginesie ciekawe ktora z nas pierwsza na porodowce wyladuje...ja mam termin na 22 stycznia...wiec 6 dni po tobie...ale wszystko moze sie zdarzyc...az mi sie nie chce wierzyc ze to juz tak blisko...
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeDec 3rd 2007
     permalink
    Jeny ja jak kupię łóżeczko to chyba sama w nim spać będę, hihihi. Nie będę mogła się napatrzeć. :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeDec 3rd 2007
     permalink
    Jestem babolki :bigsmile:, jest chłopak ! :crazy:, MM wniebowziety :cheer:, widział ptaszka i jajeczka, zdrowy , rozwój identyczny z tym kalendarzowym, i chyba niezły kolos z niego , waży 368 g, taka jestem szcześliwa, gdybym mogła to bym się upiła z radości :jumping:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 3rd 2007
     permalink
    GRATULACJE... czyli jednak zloty strzal :clap::swingin::crazy::cheer::clap:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 3rd 2007
     permalink
    ZUZA no GRATKI kobieto - to teraz jesteś Baba z jajami :clap::clap::cheer::crazy::cheer::clap::clap:
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeDec 3rd 2007
     permalink
    Zuza gratuluje :cheer::cheer::cheer:
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeDec 3rd 2007
     permalink
    Jeju kobity drugi raz udało nam sie zaplanować płeć, łożysko się ładnie podniosło ( w 13 tc było na ujściu i groziło przodującym), teraz seks bez ograniczeń :clap::tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 3rd 2007
     permalink
    Zuza oooooooj biedny dzisiaj twoj slubny bieeeedny :P
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeDec 3rd 2007
     permalink
    Zuza a zdradź tą tajemnicę i powidz jak zrobić tak żeby wyszła dziewczynka lub chłopiec.?? Bo 2 to u mnie musi być dziewczynka. :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorzelkowa
    • CommentTimeDec 3rd 2007
     permalink
    Zuza gratulacje ,bedziesz miala parke w domu :clap::clap:
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeDec 3rd 2007 zmieniony
     permalink
    Justa :tooth:, jest już taki wątek o planowaniu płci, zresztą mozesz zaglądnać na moje wykresy , jest wykres Julki i ten ze ostatni ze złotym strzałem na chłopaczka :peace:
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeDec 3rd 2007
     permalink
    ZUZA gratuluje chlopaczka :cheer::cheer::cheer:
    --
    •  
      CommentAuthoredma
    • CommentTimeDec 3rd 2007
     permalink
    Zuza, gratki!! niech synuś rośnie zdrowo:swingin:
    Rzeczywiście duży, mój w 19 tc miał 275 gram
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeDec 3rd 2007 zmieniony
     permalink
    Zuza
    Ale szczęście, jak to trafnie dziewczyny określiły "baba z jajami" hehe GRATULUJĘ, :clap::clap::clap::swingin::swingin:
    No i jeszcze wiadomośc o dobrym ułozeniu łożyska, same pozytywne wiadomości SUPCIO.:cheer:
    A podaj jeszcze dokładnie tytuł tego wątku o planowaniu płci, bo jakosz szukam i nie mogę znaleźć.
    --
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeDec 3rd 2007
     permalink
    ZUZA, wielkie gratulacje! Niechaj synek dalej tak dobrze i zdrowo się rozwija!
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 3rd 2007
     permalink
    Zuza ciekawość mnie zżera - macie już obrane imię dla synusia ??
    Jest córunia Julka będzie synuś ... :wink: [Jeśli można wiedzieć].
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeDec 3rd 2007
     permalink
    Zuza,gratuluje synka JUPI
    Justa42-ja celowałam na dziewczynkę.
    Trzeba dwa dni przed owulacją współżyć :)
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeDec 3rd 2007
     permalink
    Zuza no i rewelacja :clap::thumbup: Synus zdrowiutki, lozysko w porzadku, czyli wszystko jest jak byc powinno :bigsmile:

    Justys fajnie, ze juz macie wozeczek...ja dopiero bede sie rozgladac...

    Harpi, Patrycjo super, ze mieszkanko dla maluszkow przygotowane. Mnie ostatnio M powiedzial, ze juz nie moze sie doczekac jak synus sie urodzi i bedzie mogl do tulic i calowac ...:bigsmile:

    Vall a ja mowie, ze urodzisz 5.12, bo to najlepsza data pod sloncem (Justys wiesz o czym ja mowie...:wink:)

    A ja sie dzisiaj zalamalam...bylam rano na morfologii i krzywej cukrowej. Zalamalam sie bo mam wyniki, no i nie sa dobre. Krzywa cukrowa wyszla mi bardzo dobrze ale morfologia nie za bardzo, najgorsze wyniki to:
    - hemoglobina spadla na 11,4
    - hematokryt spadl ponizej normy na 35%
    - Neutrofile zwrosly powyzej normy na 75,9
    - Limfocyty spadly ponizej normy na 18,3
    - neutrofile wzrosly powyzej normy na 7,83 tys

    Mocz wyszedl mi super, ale wynikow morfologii nigdy nie mialam takich zlych. Martwie sie, prosze popatrzcie na te wyniki i powiedzcie mi czy to bardzo zle. Wizyte mam dopiero w piatek, wiec musze cierpliwie wyczekac. :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeDec 3rd 2007 zmieniony
     permalink
    mada tu masz linka http://forum.28dni.pl/discussion/48/1/planowanie-plci-dziecka
    Izunia nie mam pojęcia jakie imię jakoś żadne mi do gustu nie przypadło, ale jest trochę czasu żeby wymyśleć.
    --
  7.  permalink
    Tagusia...to są złe??? ja porównałam przed chwila ze swoimi..miałam gorsze.Nie martw sie może dostaniesz cos z witaminek ale ja miałam naprawde gorsze od Ciebie i wcinałam Hemofer na krewke bo spadła mi hgb na 9.4 .Głowa do góry , nie martw sie maluszek to czuje!



    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.