Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 14th 2007
     permalink
    Vall ciagle z nami... jak sie nic nie bedzie dzialo to w niedziele na 10rano oksytocyna
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeDec 14th 2007
     permalink
    dziewczyny, czy któraś z was rozważa pobranie krwi pępowinowej? a może któraś pobierała???
    --
  1.  permalink
    harpi wielkie dzieki...troszeczke sie uspokoilam....ja niestety nie mialam jak do szkoly rodzenia chodzic...od rana do nocy pracowalam...zreszta w obcym jezyku to tez nie takie latwe...mysle ze ta internetowa szkola rodzenia conieco mi przyblizyla...

    a tak z innej beczki...strasznie doluja mnie te zblizajace sie swieta....spedzam je tutaj w anglii i jakos tak nie moge sie z tym pogodzic...najchetniej chcialabym zasnac i obudzic sie juz po....:(
    --
    • CommentAuthorzelkowa
    • CommentTimeDec 14th 2007
     permalink
    Witam was i ja :bigsmile:
    ja od 2 dni czuje sie kiepsko,caly dzien bym lezala i na nic nie mam ochoty :sad:
    W nocy wogole nie spie,ogladam jakes glupoty a potem rano wstac nie moge.I do tego okropne bole glowy:confused:
    Ale mam dzisiaj dzien
    Pati nie mart sie ja juz 2 swieta spedzam tutaj i jakos trzeba dac rade
    :wink::wink:
    Duza buzka dla was
    --
  2.  permalink
    zelek no ja tez drugie...znaczy sie nie drugie pod rzad...w zeszlym roku bylam w domu...teraz jedyne co mnie pociesza ze to dla dobra maluszka tutaj zostaje...bo raczej nie mialabym jak dojechac do polski...do samolotu mnie juz nie wpuszcza...a o autokarze nawet nie mysle...:)
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeDec 14th 2007
     permalink
    Witam Was kochane!
    Nam dzisiaj setka stuknęła :cheer::cheer::cheer: Ale ten czas pędzi....
    Nie mogę się ostatnio wyspać, bolą mnie biodra i plery :sad: W pracy zapierdziel ostry. Myślałam, że przed świętami będzie luzik a tu nie ma obijania -do roboty. Dziesiaj już zakupy na święta porobiliśmy, więc zostało nam już mało rzeczy.
    Teraz wcinam słodycze i już mam fajrant
    :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeDec 14th 2007
     permalink
    Czesc dziewczynki :swingin:

    Justys gratki, leci, leci... :clap::flowers:
    Partycja moja sis z M tez siedza sami w UK :confused: i tez to jakos dziwnie i smutno, ale coz my do nich nie pojedziemy a oni nie moga dostac urlopu na swieta. Coz poradzic... No ale mysle, ze nastepne swieta juz beda i weselsze i w wiekszym gronie i tego sie trzymaj Pati w chwilach trudnych :bigsmile:
    Vall trzymam kciukasy caaaaly czas !
    Fajnie dziewczyny, ze wyniki wychodza super. O bialku czytalam jakis czas tego i faktycznie, zdarzac sie moze zdarzac. Wazne, zeby lekarz wiedzial i podjal ewentualne kroki.
    Co do zakazen, to ja sama zaczelam z czyms takim ciaze i oczywiscie przerazenie...ale od tamtej pory jest oki, z tym ze obydwoje z M dostalismy leki, masci no i od tego czasu M tez myje (to znaczy tak mi sie wydaje) sprzeta Lactacydem (tylko tego uzywam) :wink: No ale teraz to mamy kompletny celibat, wiec kicha :sad:
    A ja dopiero teraz zaczelam zauwazac roznice wieczorami, znaczy brzucho mi sie juz tak nie napina i w lozko jak przewracam sie z boku na bok jest juz oki :bigsmile: To chyba dobrze, bo jest moim zdaniem jakas namacalna poprawa no a szyjke podgladniemy w przyszly piatek.
    A i dzieki za mile slowa w sprawie brzuszkowej :bigsmile: Zawsze to jakies pocieszenie biorac pod uwage, ze wlasnie ja najwiecej z Wam przytylam...
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeDec 14th 2007
     permalink
    wiecie co, od kilku dni wieczorami straszliwie puchną mi ręce, nogi są ok. Jakiś tydzień temu przełożyłam pierścionek ze środkowego prawej ręki - na serdeczny lewej, a dziś zdjęłam i pierścionek i obrączkę. Szczególnie spuchniętą mam prawą rękę, jak zginam palce, to aż taka biała skóra się robi i przy zgięciu boli
    --
  3.  permalink
    harpi ja to paluchy mam tak spuchniete ze o pierscionkach zapomnialam chyba z miesiac temu...nogi mi puchly dopoki pracowalam teraz jest lepiej...a jak u ciebie z cisnieniem??? bo wtedy to moze byc grozne...z tego co wiem....ale mysle ze wszystko u ciebie ok...i pewnie kazda z nas mniej lub bardziej spuchla po 30 tyg.....tak przynajmniej mi sie wydaje:)
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeDec 15th 2007
     permalink
    ciśnienie zawsze mierzę u lekarza - zawsze było dobre, w domu też mam ciśnieniomierz i mierzę jak coś mi się zdaje nie halo, ale zawsze było wszystko ok, właśnie zmierzyłam 110/75 - więc w normie
    pewnie masz rację z tym puchnięciem na końcówce
    --
  4.  permalink
    haha widze ze tez spac nie umiesz.....:)
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeDec 15th 2007
     permalink
    hehehehe, noc to dla mnie męka :))) rano mogę spać do 11, a zasnąć wieczorem nie mogę, a jeszcze dziś mąż wybył na wieczór z kumplami, więc nie ma mnie kto zmobilizować. No ale zaraz pójdę, bo już mi zaczyna być niewygodnie w każdej pozycji, a jeszcze jutro chciałam wcześnie wstać
    --
  5.  permalink
    a ty to masochistka jestes??? w sobote wczesniej wstawac??? :P
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeDec 15th 2007
     permalink
    wcześniej to znaczy do 10.00, wstałam 9.30 :))))
    --
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeDec 15th 2007 zmieniony
     permalink
    Troche mnie nie bylo :confused:
    Tak sie cieszylam, ze nic mi nie dolega na poczatku. Wykrakalam, durna ja :sad: Troche jestem ledwo zipiaca - spac, spac, spac, kibelek, spac, kibelek, kibelek. Fuj! Wiec tez i nieczesto na net zagladam.
    Przeczytalam wszystkie zalegle 1093474 stron z komentarzami.
    Val - ja trzymam kciuki mocno, mocno, mocno!
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    --
    •  
      CommentAuthorw_isienka
    • CommentTimeDec 15th 2007
     permalink
    Nie wiecie czy Rutinoscorbin można brać w ciąży? Mi lekarz powiedział, że można, bo to "witamina", a w necie przeczytałam opinię, żę podobno nie... :shocked: i bądz tu człowieku mądry i pisz książki... :shocked: W każdym razie ja brałam i mam nadzieję, że będzie wszystko ok? :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeDec 15th 2007
     permalink
    Wszelkie leki po konsultacji z lekarzem. Z tego co wiem, wiele mamuś tutaj brało rutinoscorbin w ciąży. Ja tam polecam czosnek :)
    --
  6.  permalink
    co tam u Vall??chyba dzis ucieka na porodówke co???



    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 16th 2007
     permalink
    Ciacho Vall juz pojechala. na 10 miala byc na oksytocyne. jak sie cos dowiem to od razu napisze :)
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeDec 16th 2007
     permalink
    Dzień dobry :-)
    Ja z doskoku :-)

    (na jakieś bliżej nieokreślone, niecałe 9 miesięcy - mam nadzieję) :-)
    •  
      CommentAuthorkachula1
    • CommentTimeDec 16th 2007
     permalink
    Moje gratulacje ngL :boogie:
    --
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeDec 16th 2007
     permalink
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 16th 2007
     permalink
    Ngl to jeszcze i tutaj gratulacje :cheer::clap:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 16th 2007
     permalink
    okolo 12tej VALL odeszly wody.... ZACZęłO SIę :crazy:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 16th 2007
     permalink
    Gratulacje ngL cieszę sie bardzo.
    Ania zdawaj relacje jak się dowiesz coś więcej.
    --
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeDec 16th 2007
     permalink
    Myszorko, AniuM - dziękujemy :)

    Tak jest, trzymamy za Vall kciuki. Czekamy na wieści :)
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeDec 16th 2007
     permalink
    Vall
    trzymaj się kochanie, oby szybko i sprawnie Mksiu opuścił brzuszek. Aż mi ciarki przeszły że to już, czekamy Aniu na relacje.
    NGL
    serdecznie GRATULUJEMY.:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeDec 16th 2007
     permalink
    NGL Gratulacje :cheer:
    Ania zdawaj relacja co u Vall, trzymam mocno kciukasy :crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 16th 2007 zmieniony
     permalink
    wiadomosc sprzed kilku minut:
    u Vall rozwarcie na 5cm i bolesne skurczybyki wiec wziela ZZO.
    najbardziej podobal mi sie jednak dopisek "ale to chyba bedzie dzis" no i miejmy nadzieje ze bedzie bo co mi komorka zapika to ja mysle ze juz Maksiu na swiecie :D
  7.  permalink
    ojejuuuu az mi ciarki przeszłyyyy ale fajnie kurde czuje sie jakbym to ja miała rodzic.Trzymam kciuki.

    NGL witamy Cie witamy chociaz ja juz na Rozpakowanych powinnam urzedowac a ciagle tu wracam -taki sentyment


    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeDec 16th 2007
     permalink
    Ale fajnie, gratulacje dla ngL i trzymam kciuki za Vall!
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeDec 16th 2007
     permalink
    ngl gratulacje :)):* :)

    Vall trzymaj sie ;) ktos cos wie ??:)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 16th 2007
     permalink
    wyslalam jej jakis czas temu smsa z zapytaniem co sie dzieje ale nie odpowiedziala. widocznie nie ma jak... jak tylko cos sie dowiem to od razu dam znac
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 17th 2007 zmieniony
     permalink
    17 grudnia 2007 grono 28dniowych dzieciaczkow powiekszylo sie o Maksia - synka Vall. Male acz jednoczesnie wielkie szczescie wazy 3780g i ma 55cm dlugosci. Mama widziala go przez chwile i wiem tylko ze jest czarnulkiem, porod po ponad 12 godzinach zakonczyl sie ostatecznie cc.

    Vall :flowers: GRATULACJE :flowers:

    Maksiu :rainbow: witaj wsrod forumowcyh kolegow i kolezanek - bezstroskiego i zdrowego dzieciństwa :rainbow:
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeDec 17th 2007
     permalink
    Oj to się kobita wycierpiała , ale wazne że jest już maluch z nami :cheer::clap::cheer:
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeDec 17th 2007
     permalink
    Vall
    GRATULUJĘ kochana, :clap::clap::clap::cheer::cheer::cheer:Maksio jest już w objeciach mamusi:flowers:
    --
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeDec 17th 2007
     permalink
    OGROMNE GRATULACJE VALL, :flowers:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 17th 2007 zmieniony
     permalink
    Aaaaaaaaaaaaa ngL GRATULACJE dla Ciebie kobieto - niech FASOLKA rośnie zdrowiutko !!
    :flowers::kissing::rainbow:

    VALL nareszcie - buziaczki i zdróweczka dla Ciebie i syneczka tak długo wyczekiwanego !!
    :rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow:
    :flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers:
  8.  permalink
    Gratulacje :flowers::flowers::flowers:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 17th 2007
     permalink
    Aniu przekaż Vall gratulacje i dużo zdrówka dla niej i Maksia:bigsmile:
    --
    • CommentAuthorzelkowa
    • CommentTimeDec 17th 2007
     permalink
    Vall pgromne gratulacje dzielna mamusiu:thumbup::thumbup:
    duzo zdrowka dla Was !!!!
    --
  9.  permalink
    Gratulacje!!!! nameczyla sie kobieta:))ale juz po wszystkim i Maksio juz sie tuli do mamusi.BRAWO VALL!!:clap::clap::clap:



    --
  10.  permalink
    ngl gratuluję fasolinki :bigsmile: szybko się uporałaś!! :clap:
    vall ogromne gratulacje :cheer: dobrze że już po wszystkim :wink: życzę zdrówka dla Ciebie i Maksia :grouphug:
  11.  permalink
    kto nastepny???? czyzby zelkowa???:tongue:



    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeDec 17th 2007
     permalink
    Vall, suuuper, gratulacje i czekamy na relację bezpośrednią :)))

    NGL - gratulacje ogromne, odwiedzaj nas często :))
    hihihi, fajnie, Vall z wątku odpadła, Ngl dopadła :wink:
    --
    •  
      CommentAuthoredma
    • CommentTimeDec 17th 2007
     permalink
    Wielkie gratulacje :swingin::swingin::swingin: i szacuneczek dla Vall :whorship:
    Ngl, witamy wśród przyszłych mam:flowers:
    --
    • CommentAuthorzelkowa
    • CommentTimeDec 17th 2007
     permalink
    No to teraz chyba czas na mnie :confused:
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeDec 17th 2007 zmieniony
     permalink
    Do szeregu ustaw się::bigsmile:
    Żelkowa
    Harpi
    marta50000
    Patrycja
    Fiufiu
    Proszę się nie pchać:tooth::tooth:
    Poprawiłam sie ale Harpi, Marta i Patrycja prawie idą łeb w łeb:tongue:
    --
  12.  permalink
    wielkie ogromne gratulacje dla ngl i vall....:)

    harpi wiedzialas ze jestesmy w pierszej trojce...??? troszeczke mnie to przeraza nie powiem ze nie....ale z drugiej strony juz sie nie moge doczekac:)
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeDec 17th 2007
     permalink
    Patrycja, właśnie też mnie przeraziło jak zobaczyłam, że jestem druga w kolejce :))))
    no ale pozycja druga daje mi pozorną pewność, że póki Żelkowa się nie rozpakuje to jestem bezpieczna hehehehe :wink:

    a wczoraj przyjechały zamówione pieluchy - od znajomego, który pracy w J&J i załatwił taniej, przy okazji dostaliśmy od nich w ramach pożyczki laktator Aventu i sterylizator do butelek do mikrofalówki - ale fajowo :)))
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.