Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeDec 21st 2007
     permalink
    Mada, gratulacje córeczki i czekamyna IgM

    Justyś, słyszałam że poduszka między nogami pomaga na bóle bioder

    Tagusia, ja na twoim etapie mniej więcej, a może nawet wcześniej też zaczęłam mieć takie bóle, to mięśnie podtrzymujące brzuch bolą - zwróć uwagę, czy nasila ci się to po dłuższym chodzeniu/staniu - u mnie właśnie tak jest.

    Blasku, zaganiaj małża do roboty jak najczęściej, niech wie, że ma żonę w ciąży ;))
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeDec 21st 2007
     permalink
    Dziewczynki
    zadzwoniłam do laboratorium i pani od razu podała mi wynik IgM jest ujemny wynik w normie, nie jestem chora na toksoplazmozę !!!!
    Kamień z serca
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 21st 2007
     permalink
    Dla wszystkich oczekujacych Mamus i lokatorow brzuszkowych najlepsze zyczenia Swiateczne - lekkich porodow, zdrowych maluszkow i duuuuzo cierpliwosci i wytrwalosci w oczekiwaniu na utulenie pociechy w ramionach
    re
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeDec 21st 2007
     permalink
    Aniu, ogromniaste dzięki
    Mada, suuuper
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeDec 21st 2007
     permalink
    Harpijko podkładam sobie poduszkę i nie pomaga niestety. W czasie nocy niestety musze sobie zrobić przerwę od leżenia i albo chodzę po mieszkaniu jak jakieś widmo albo siedzę na łóżku. M to aż się mnie wczoraj przestraszył. :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeDec 21st 2007
     permalink
    Fmartusia superowe wiesci, anemii mowimy :fierce:, tak jak Agnes radzi :wink:

    Jussti to wspanialy "prezent" Swiateczny, super, trzymaj sie zdrowo :bigsmile:

    Mada nio i fajowo, super, ze jestes zdrowa :bigsmile: Gratki panienki :cheer:, w koncu jakas babka bedzie musiala te nasze chlopaki po katach rozstawiac w przyszlym roku !

    Harpi z tymi bolami to nie obserwowalam , ale na pewno jak poleze albo pospie za dlugo to mnie nie boli :shamed: ale jak posiedze za dlugo w jednej pozycji, oj to strasznie, az ciezko sie rozprostowac...

    Agnes a Ty jak sie czujesz?

    Anium superasne 2 Mikolajki masz w domku :crazy:

    No a ja juz po wizycie i jest oki, znaczy szyjka dalej taka sama miekka ale nic sie nie skrocila :cheer:, Szymek dzisiaj podczas wizyty byl podejrzanie grzeczny i ulozony glowka w dol .... a teraz sobie odbija i chyba juz pozycje 100razy zmienial :tooth:
    Bole - klucia to norma, mam na to nie reagowac, czyli Harpi masz racje, bole zeber to niestety od kopniakow i to tego tez mam przywiknac.
    A ja dzisiaj z M jedziemy po jakas kurteczke dla mnie, bo normalnie brzucho na wierzchu mam.

    Ja tez zycze Wam wszystkich i dzieciaczkom wspaniałych Swiat, cudnego Sylwestra, zdrowka, zdrowka i szczescia :winkkiss::clap:
    --
  1.  permalink
    gratulacje Vall.czekam na relacje z porodu:)


    :bigsmile:




    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeDec 22nd 2007 zmieniony
     permalink
    Hej kochane :smile:

    my od wczoraj w domku. Ciesze sie że Ania meldowała Wam na bieżaco :bigsmile: Anus - kochana -cmoki:kissing:

    Noc pierwsza w miare ok... 3 karmionka, ale ze idzie na to jeszcze mało sprawnie to torche to trwało...
    A realcja... sama nie wiem czy powinnam... bo to watek przyszłych mamuś...
    W kazdym razie..jak napisala Ciasteczko... kazda z Was da rade... szczerze - nie ma wyjscia..tzrba dac rade:winkkiss:

    bede zaglądac na ile Maksio pozwoli...:hugging:
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeDec 22nd 2007
     permalink
    Cieszymy się Vall że wróciłaś. :clap::clap::clap: jesteś bardzo dzielna:thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeDec 22nd 2007 zmieniony
     permalink
    Ciasteczko - własnie patrze na twój liczniczek..dokładny miesiac róznicy miedzy naszymi maluchami...a mieli byc z tego samego dnia :wink:
    --
    • CommentAuthorzelkowa
    • CommentTimeDec 22nd 2007
     permalink
    Vall witamy i ogromne gratulacje :grouphug:
    Zycze ci milo spedzonych dni ze swoim szkrabem mamuska :)
    --
  2.  permalink
    Vall:clap::clap::clap:

    widocznie tak miało byc.trzymaj sie w tych pierwszych dniach zeby Cie nie dopadł baby blues tak jak mnie:))



    --
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeDec 22nd 2007
     permalink
    Kochane Mamuśki, życzymy Wam spokojnej ciąży, mało bolesnego jej zakończenia i cudnych, zdrowych maluszków, które będą naszym oczkiem w głowie :jumping:
    a to ja i mój mężuś http://www.elfyourself.com/?id=1687342475
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeDec 22nd 2007
     permalink
    DLA WSZYSTKICH MAMUSIÓW RADOŚCI Z RODZIŃ I SPEŁNIENIA NAJSKRYTSZYCH MARZEŃ
    Obraz hostowany przez mFoto.pl
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeDec 23rd 2007 zmieniony
     permalink
    Picture Captions

    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeDec 23rd 2007
     permalink
    ale Maksio duży chłopak, wcale nie wygląda na 6dniowego maluszka.
    Fajne macie Święta Vall, bardzo mocno wyjątkowe :)))
    --
  3.  permalink
    vall a ile wazył przy wypisie?
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeDec 23rd 2007
     permalink
    przy wypisie 3940...
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 23rd 2007
     permalink
    Zawsze, ilekroć się uśmiechasz do swojego brata i wyciągniesz do niego rękę z dobrym słowem – jest Boże Narodzenie.
    Zawsze, ilekroć milkniesz, by innych wysłuchać – jest Boże Narodzenie.
    Zawsze, kiedy rezygnujesz z zasad, które jak żelazna obręcz uciskają ludzi w ich samotności - jest Boże Narodzenie.
    Zawsze, kiedy dajesz odrobinę nadziei; więźniom, tym, którzy są przytłoczeni ciężarem fizycznego, moralnego i duchowego ubóstwa - jest Boże Narodzenie.
    Zawsze, kiedy rozpoznajesz w pokorze, jak bardzo znikome są twoje możliwości i jak wielka jest twoja słabość - jest Boże Narodzenie.
    Zawsze ilekroć pozwolisz, by Bóg pokochał innych poprzez Ciebie - jest Boże Narodzenie.

    ZAWSZE JEST BOŻE NARODZENIE.

    Niech nadchodzące Święta Narodzenia Pańskiego będą okazją do uczynienia swojego serca ciepłą stajenką otwartą dla Maleńkiej Miłości. Niech zrodzi się w nas jeszcze intensywniejsze pragnienie bycia dla innych jak śnieżnobiały opłatek, który zaspokoi głód bycia kochanym i potrzebnym. Niech zamieszka w nas nadzieja tak świeża jak zapach zielonego świerku. Niech radość wzbija się w powietrze wraz z dźwiękiem kolędy gromko śpiewanej na chwałę Tego, który zechciał przyjść do człowieka, pochylić się nad jego nędzą i go zbawić.

    Tego życzę nam Wszystkim z całego serca przełamując sie w sercu Opłatkiem – Agnieszka z Rodziną

    http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/7/7b/Oplatki.w.koszyczku.jpg/400px-Oplatki.w.koszyczku.jpg
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeDec 23rd 2007 zmieniony
     permalink
    Witajcie kochane!
    Widzę że pustki, wszyscy krzątają się gdzieś po domku. Ja właśnie ubrałam choinkę. A oto efekty

    i dekoracja domku

    i w końcu czuć świąteczną atmosferę

    Korzystając z okazji chciałabym Wam życzyć

    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeDec 23rd 2007
     permalink
    Ja pięknych aplikacji tworzyć nie potrafię ale szczerze wszystkim Wesołych i Spokojnych Świąt życzę, no i żeby gwiazdor same fajowe prezenty pod choinką zostawił :D
    Vall. Maksiu cudowny :)
    --
    •  
      CommentAuthorH-o-n-i-a
    • CommentTimeDec 23rd 2007
     permalink
    Śliczny synuś Vall!!! Gratulacje!

    Życzę wszystkim zdrówka!!!! I szczęśliwego rozwiazania :)

    Buziaki!
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeDec 24th 2007
     permalink
    Na scynscie, na zdrowie, na to Boze Narodzenie.Cobyscie byli zdrowi, weseli jako w niebie Janieli. Cobyscie mieli pelno gosci - jako na galazce losci. Cobyscie mieli pelne lobory, pelne pudla. Coby sie Wom darzylo,kupilo,dyslem do stodoly lobrucilo.Tak Wom Boze dej!

    Wszystkim forumowiczkom - wszystkiego naj na te swieta i nowy rok.:grouphug:
    --
    • CommentAuthorzelkowa
    • CommentTimeDec 24th 2007
     permalink
    A ja chce wam powiedziec Wszystkiego naj naj ..... Niech Boza dziecina blogoslawi nam wszystkim .

    Ps. ja wlasnie od godz 2 mam sorcze i jak narazie dalej jestem w domu. Tutaj tak szybko nie chca do szpitala.Ale daje sobie rade.Czop sobie poplynal.
    Teraz dzielnie czekac az sie mala dzidzia wykluje :)
    ale mamy prezent od mikolaja
    --
    • CommentAuthorjussti
    • CommentTimeDec 24th 2007
     permalink
    trzymam kciuki za Ciebie i Twój prezencik :)
    -- <
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeDec 24th 2007
     permalink
    Żelek
    trzymamy kciuczki, niech dzieciątko poczeka conajmniej do 21:00-22:00 żebyś sobie pojadła heheh :):bigsmile:
    --
    • CommentAuthorMilka23
    • CommentTimeDec 24th 2007
     permalink
    hej kobietki
    wesolych swiat wam zycze:bigsmile:
    Vall- gratuluje Maksia
    Pozatym chcialam sie pochwalic...19.12 przyszla na swiat moja coreczka- nastepna Olivia!(46cm i 2600 kg)
    Mnie dzisiaj wypisali,ale mala nadal jest w szpitalu-ma problemy z utrzymaniem temperatury.
    Ale jak na wczesniaczka(34+4) niezle sie trzyma.
    pozdrawiam i lece do mojego skarbusia
  4.  permalink
    MILKA wszytskiego dobrego!!!! Córeczka da sobie rade nie martw sie! ale ładna waga urodzeniowa no no no.Jka mozesz napisz jak sie to zaczeło na watku porodowym-to tak dla innych dziewczyn:smile:

    Gratulacje jeszcze raz

    Żelkowa Ty na swieta sie chcesz rozpakować? no ładnie:bigsmile: to al e prezencik ładny i wyjątkowe świeta.Trzymaj sie kobieto




    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeDec 25th 2007
     permalink
    Zelkowa... 3mam kciuki...:smile:
    Milka - gratuluje córci:bigsmile:
    --
  5.  permalink
    zelkowa no to widze ze lista sie skraca i zaniedlugo i ja sie rozpakuje...ale masz prezent na swieta...:)
    --
    • CommentAuthorzelkowa
    • CommentTimeDec 26th 2007
     permalink
    Witam no to ja wam sie pochwale ze juz jestem po :bigsmile: Najpiekniejszy dzien w moim zyciu juz za mna,a z niego wlasnie lezy w lozeczku taka mala niespodzinka. Dnia 25.12.2007 roku o godzinie 4:33 na swiat przyszla Julia .Waga 3850 i ok 55 dluga ~(nie wiem dokladnie bo mierzylismy sami),no i dostala cala 10 punktow.
    Od wczoraj juz jestem w domu,wypuscili mnie o 22:00 :shocked: Czuje sie dobre tak samo jak moja corcia. Dziewczyny nie ma co sie bac porodu to sa chwile kiedy juz malenstwo jest z wami i wynagradza kazdy bol i cierpienie.Zapomina sie o nim z chwila gdy dzieciatko jest na brzuchu u was.
    Ps. trzymam kciuki za nierozpakowane:tongue:

    fotka na maluchach
    --
    •  
      CommentAuthorH-o-n-i-a
    • CommentTimeDec 26th 2007
     permalink
    WOW!!!!! zelkowa - wielkie gratulacje! To wspaniele, że niespodzianka świąteczna jest już na świecie!!!! Cieszę się! Buziaczki !! })i({ :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeDec 26th 2007
     permalink
    O rany zelkowa moje gratulacje:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    jeny jaka szybka akcja :shocked:
    Ale masz już super, jesteś w domku z maleństwem zazdroszcze. Pozdarwiam i trzymajcie się cieplutko.
    --
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeDec 26th 2007
     permalink
    gratulacje!!To teraz przyszła pora na harpi,mnie i patrycje!!Ja czuje ze ju niedługo i ja bede rozpakowana bo strasznie sie czuje, nogi mam spuchniete i juz opuchlizna nie schodzi tzn ze woda sie zatrzymala w organizmie!!Ale mysle ze jeszcze do nowego roku wytrzyma.pozdrawiam
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeDec 26th 2007
     permalink
    WOW,rzeczywiscie szybka akcja.
    GRATULUJE dzidziusia :D
    Ja przez swieta pobylam z trzy miesieczna niunia i tak sie ciesze ze tez bede miala corcie :)
    Swieta minely u mnie dobrze,aczkolwiek mam podwyzszone cisnienie.Dzis mialam 135/74 i puls 110.
    Potem minelo.
    I brzuszek mi znowu urosl.Tym razem o 4 cm. W sumie mam juz 104 cm.
    A jak tam u Was??
    --
  6.  permalink
    Żelkowa gratulacje.ja mam troche odmienne zdanie na temat porodu i chwili kiedy kłada Ci dziecko na brzuchu ale naprawde szybko Cie wypuscili i mozesz spokojnie scieszyc sie malenstwem w domu! a to dużo bardzo! szpitale na niektórych działaja dołujaco...przynajmniej na mnie,tak ze miałas wielkie szczescie !
    Duża dziewczynka !!! brawo
    --
  7.  permalink
    zelkowa jakos nie chce mi sie wierzyc ze ty juz po jestes:))) strasznie szybko to zlecialo...ciekawe kiedy na mnie przyjdzie pora...a rodzilas ze znieczuleniem czy bez????
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeDec 26th 2007
     permalink
    Vall, Milka, Żelkowa, ależ cudnie, gratulacje! Dołączam też gratulacje dla Plis81, która co prawda rzadko tu zagląda, ale też urodziłą kilka dni temu :)

    Żelkowa, moje Kochanie z tego samego dnia, bardzo polecam, hihi ;)
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeDec 27th 2007
     permalink
    Witajcie kochane poświątecznie!
    Ja juz na posterunku pracy, tak mi sie nie chce ale co zrobić, święta święta i po świętach jak to sie mówi.
    Ja dzisiaj w nocy bardzo sie źle poczułam, śniło mi sie że mam zawał i własnie o tym komuś opowiadałam i nagle się obudziłam z bólem w klatce piersiowej, potem ból zszedł troszke koło dolnych żeber, nie wiem czy tam teraz znajduje sie mój żołądek, bo strasznie tam bolało.
    A tak pozatym to całe święta próbowałam kontrolować wagę, bo jak sie załapie te dodatkowe kilogramy to niestety ich zrzucić potem nie można, jak to sie robiło w normalnym stanie, no więc jestem jak przed świętami 2,5 kg cięższa (od początku ciązy). Myślę że to dobry bilans i teraz przybywa mi książkowo ok 0,5 kg na tydzień. :):):)
    Żelkowa
    ty to jestes ekspres, świetna akcja, szybka i sprawna. GRATULACJE kochana
    :clap::clap::clap::clap:
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeDec 27th 2007
     permalink
    Żelkowa, gratulacje dużej córeczki i takiego pozytywnego podejścia - takich właśnie relacji nam tu potrzeba :))) no ale narodziny Julki oznaczają, że teraz ja aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    u mnie Święta spokojnie, we wtorek wieczorem miałam serię nieregularnych skurczy i ból @, który trwał jeszcze w nocy, ale ogólnie czuje się dobrze, żadnej opuchlizny, ociężałości nadmiernej, itp - co często bywa oznakami zbliżającego się porodu.

    no i dziś zaczęłam 38tc, czyli jakby co, to maluch już będzie w terminie, dziś chyba ostatecznie spakuję torbę, bo wszystko leży w jednym miejscu, ale chyba już można spakować. Mieliśmy z mężem pakować w Święta, ale lenistwo wygrało hehehe
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeDec 27th 2007
     permalink
    Harpi
    pora na Ciebie rzeczywiście, pójdzie ci gładko i sprawnie zobaczysz. Myślami bedziemy z Tobą.:grouphug: Wogóle to ja przeżywam tak bardzo te wasze porody, zupełnie jakbym sama miała już jechać do szpitala.
    --
  8.  permalink
    Dziewczyny- jest potrzebna pomoc dla jednej z naszych kolezanek. Moze któraś z Was może się przylączyć?
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeDec 27th 2007
     permalink
    Witam po świętach. Ale się obżarłam. Co tam raz na jakiś czas można no nie?

    zelkowa WIELKIE GRATULACJĘ!!!! też będziemy mieć Julkę :) i mam nadzieję, że też tak szybko poród przejdę :confused:
    Harpijka ale masz fajnie, za chwilkę też będziesz trzymać synka w ramionach.
    Trzymam kciuki za Was dziewczyny oby tylko sprawnie poszło, a w kwietniu liczę na rewanż :)
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeDec 27th 2007
     permalink
    Żelkowa i tutaj pogratuluje :cheer:
    No to kochane..teraz na Was kolej..:tooth:
    --
  9.  permalink
    aga o jaka pomoc chodzi???
    harpi no teraz kolej na ciebie,pozniej na marte a pozniej........na mnie !!!!!!!!!!!!!!!!! ciekawe czy zachowamy kolejnosc...
    --
  10.  permalink
    Patrycja- wejdź na topik- Uwaga- potrzebna pomoc- tam wszystko opisałam
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeDec 28th 2007
     permalink
    Witam
    Ja poświąteczny dzień zaczęłam biegunką i wymiotami. :sad:
    Zaczęło się wczoraj o 4 rano i dopiero wieczorem przeszło. Jestem padnięta i najgorsze, że na diecie. Byliśmy na pogotowiu, czekaliśmy godzinę w końcu zjawił się młody lekarz zbadał mnie i na szczęście z Oskarkiem wszystko oki. Podobno jakiś wirus panuje i tak mnie złapało. swoją drogą lekarz strasznie dziwny. Najpierw się zdziwił, że ja w 27 tc jeszcze pracuję a później stwierdził,że niepotrzebne mi zwolnienie bo jutro już będzie oki. Nie dyskutowałam z nim bo i tak wolę wziąść 2 dni urlopu żeby normalną wypłatę dostać. e tam z tym wszystkim. Na szczęście już jest lepiej.
    No to kibicujemy dziwczyny dalej. I same zliżamy się do godziny 0 hehehe:bigsmile:
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeDec 28th 2007
     permalink
    Oj Justys wspolczuje.
    rzeczywiscie dziwaczny lekarz.
    Tez tak wlasnie ostatnio myslalam ze jeszcze troche i bedzie 10 pelnych tygodni do konca.
    U mnie syndrom wicia gniazda i instynkt macierzynski dzialaja juz na maksa.
    --
  11.  permalink
    mam to samo, ostatnio kupiłam kilka ciuszków bo już mnie skręcało że jeszcze nic nie mam dla malucha :wink:
    Takowy wirus również mnie złapał w niedzielę przed świętami, na szczęście przeszło samo, nie byliśmy u lekarza :smile: musiało śmiesznie to wyglądać bo chodziłam wszędzie z miską, a tu trzeba było jeszcze piec ciasta :wink:
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeDec 28th 2007
     permalink
    Blasku, ale nic "od siebie" do ciast nie dodałaś mam nadzieję :wink:

    ja miałam syndrom wicia gniazda i instynkt jakoś tak właśnie między 20 a 30 tygodniem największy, a teraz jakoś tak na luzie do wszystkiego podchodzę.
    No ale się pochwalę, że wczoraj spakowałam torbę, jeszcze tylko kosmetyki, szczoteczka do zębów, itp. no i dokończyłam łóżeczko, powlekłam prześcieradło, kołderkę, przewijak założyłam - cudnie to wygląda. Na koniec oczywiście przykryłam wszystko poszwą na kołdrę żeby się nie kurzyło hehehe
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.