Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    Kicia, świetnie z tymi wynikami :))
    Fmartunia, dokładnie o tych bólach mówię, tych w środku - to właśnie szyjka najprawdopodobniej, oczywiście tak jak mówi Kicia, to może być normalne, ale lepiej powiedz lekarzowi i niech zwróci szczególną uwagę na szyjkę
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    okej,dziekuje
    --
  1.  permalink
    no to jeszcze tylko 100 dni, ten czas jednak szybko leci :) Dziękuje Tagusia za pamięć :bigsmile:
    brzucho rośnie tak szybko, że aż skóra prześwituje, a wczoraj okropnie się napinał :sad: nawet jak się myłam przy umywalce. Sama nic nie biorę, ale zapytam lekarza czy to jest ok.
    wczoraj dzwoniłam do szkoły rodzenia, ale nie wiem czy się załapiemy bo ten kurs już trwa i chodzi bardzo dużo par, ok. 30! jak nie teraz to zaczniemy dopiero od następnego, czyli w połowie lutego, hm.. tylko nie wiem jak się wtedy będę czuła, dlatego wolałabym zacząć chodzić już teraz, no ale zobaczymy, idziemy we wtorek :bigsmile:
    Witam serdecznie nowe ciężaróweczki Agulinę i Mini-mini :flowers:
  2.  permalink
    cześć dziewczyny, widzę ze jednak wiekszość już w ostatnim trymestrze. a ja wczoraj delikatnie plamiłam, chyba muszę wybrać się do gina? nie planowałam już isć , myslałam o 7,8 tygodniu, żebym mogła juz coś zobaczyć, a żeby też nie badać się tak często. ale nie wiem czy nie potrzebuję duphastonu, teraz co 2 dziewczyna leci na nim. pozdrowionka i trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie Harpijki i Marty.
    -- url=http://lilypie.com][img]
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    mini-mini
    leż do lekarza natychmiast, ja dostałam palmienia w 6 tygodniu i dobrze że tak szybko zareagowałam, bo pewnie szybko by się stan błogosławiony zakończył. Lekarz przepisze ci Duphaston i nakaże leżenie. Nie bagatelizuj tego bo szkoda.
    --
    •  
      CommentAuthoragulina5
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    Witaj mimi zawsze lepiej pójść do lekarza mam nadzieję że wszystko będzie oki.Trzymamy kciuki.
    A wy dziewczynki coś się nie śpieszycie...Trzymam kciuki może to dziś:)
    Dziś miałam super pobudkę 5 rano a mi spać za nic się nie chciało...
    Pozdrawiamy :)
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    popieram Magdę co do wizyty u lekarza. Tylko się nie denerwuj od razu, bo takie plamienia w okolicach @ mogą się zdarzać i to nic poważnego, z tym że lepiej to skonsultować

    Patrycja się nie zameldowała dziś
    --
    •  
      CommentAuthorbasia75
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    Witam się i tu na forum z Wami dziewczyny, oj wysokie macie te ciąże już. Zazdroszczę :)
    Założyłam kartę swojej niespodziewanej dosyć a więc bez starań co pewno będzie dla innych trochę dziwne bo mam już 33 lata.
    Jestem w 9 tygodniu, poród planowany na 20 sierpnia 2008 roku. Straszliwie mi się dłuży ale chyba jestem szczęśliwa.
    Mój mąż też zadowolony choć równie przerażony jak ja, bo jak już wspomniałam nie planowaliśmy, dobrze nam się żyło we dwójkę oj chyba za dobrze ;))))
    No ale teraz nasza sytuacja uległa diametralnej przemianie i liczę że będzie wszystko ok.
    Pozdrawiam Was serdecznie! Basia.
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    Witaj Basiu, planowane czy nie, ważne żeby było kochane, a wy się na pewno wkrótce oswoicie z nową sytuacją
    zapraszamy do nas na ploteczki
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    Basia75, stosowałaś antykoncepcję?
    --
    •  
      CommentAuthorbasia75
    • CommentTimeJan 16th 2008 zmieniony
     permalink
    Amazonka tak, stosowałam przez 4 lata ale już z 3 lata temu wzięłam ostatnią tabletkę, więc ostatnie lata w zasadzie nic... no i nic się nie działo!
    Więc myślałam, że widać nie jest mi pisane mieć dzieci, byłam raz z tym u lekarza specjalisty a on mi powiedział, że wszystko u nas w porządku.
    Przestaliśmy się denerwować i zapomnieliśmy o wszystkim ;) A tu taka niespodzianka...

    Dziękuję za przywitanie Harpijko, a pewno że się przyłączę!
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    Harpi a ty jeszcze tutaj, asio rodzić.
    Fajnie się czyta że przybywa nam tu przyszłych mamuś, a ciekawe co z patrycja?
    --
  3.  permalink
    ja już zadzwoniłam do gina, kazał przyjść jutro, przepisze mi leki a dzisiaj kazał kupić ziołowy bez recepty hemorigen przeciw krwawieniom.
    -- url=http://lilypie.com][img]
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    Dzieńdoberek:)

    Basiu75:bigsmile: witamy serdecznie:)


    a ja dzisiaj miąłam koszmar w nocy, spać nie mogłam, kręciłam się całą noc, dziesiątki razy wstawałam a teraz normalnie nieprzytomna i cała obolała i zcierpnięta jestem:cry:

    a na dodatek pogoda taka ponura, że bleeeee..gdzie to wczorajsze słoneczko:sad:

    miłego dzionka:bigsmile:
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    Justys szalona babo, wez sobie troszke wolnych dni, odpocznij, zluzuj. Nikt nigdy nie doceni ze chodzilas do konca, nikt o tym nawet nie bedzie pamietal, wiec nie staraj sie udawadniac nikomu ani sobie, ze ponad sile Ty mozesz cos zrobic, ze wytzymasz i przetrzymasz. Ja zawsze chcialam udowodnic sobie i calemu swiatu, ze jestem twarda,nie do zdarcia i najlepsza. Swoja glupote pojelam dopiero w ciazy . Daj spokoj. Twardnienie brzucha wcale nie jest sprawa , ktora mozna ot tak sobie bagatelizowac! To sa mocne skurcze macicy, chyba nie chcesz synka przywitac wczesniej na swiecie niz jest planowane! Justys, koniecznie wiecej odpoczynku, spokoju i odrobine zwyklego lenistwa :bigsmile:

    Mimi ja tez jestem zdania, ze wizyta u gina konieczna jest, niech spojrzy co i jak. Okresli przyczyne plamienia i na pewno zaradzi. Lepiej byc o jedna wizyte za duzo niz za malo... Trzymam kciuki:bigsmile:

    Basiu szczesliwej ciazy :bigsmile:

    Harpi i Marta sie zglosily, ale faktycznie Pati cosik nie ma. Moze faktycznie to mega pranie przyspieszylo rozpakowanie....
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJan 16th 2008 zmieniony
     permalink
    mini-mini, trzymam mocno kciuki, żeby wszystko było oki:thumbup:

    Justyś, dziewczyny mają rację..w pracy nikt nic pamiętać nie będzie, a nie daj Boże za wcześnie urodzisz i po co?? bierz wolne i w końcu poodpoczywaj troszkę:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    Jeny i kolejna przyszła mamusia. Basiu gratulacje :bigsmile: I pamiętaj kochana że nie już a dopiero te ... lata. :bigsmile:

    Dziewczyny no ja nie czekam na order za pracę. Ja poprostu niechce siedzić w domu, bo dla mnie to największa kara. Wiem, że muszę dbać o siebie i Oskarak. Ale to już załatwione. Do pracy narazie przynajmniej będę chodziła ale dom zwalam na M. Już wie co go czeka i się z tym pogodził :))))). Umówiłam się juz w pracy, że zacznę przychodzić później bez żadnego odrabiania godzin. Na szczęście taki przywilej dla ciężarówek u nas jest. :)))
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    Basia75, no to staraliście się jak należy. :-)
    --
  4.  permalink
    melduje sie nadal 2w1 ....:) musialam odespac nieprzespana noc....:) cos dzisiaj chyba zadna z nas nie spala...:)
    obudzila mnie wlascicielka mieszkania telefonem ze dostane nowa pralke w sobote..zamowila ja gdzie indziej....dzieki bogu:)
    harpi, marta moze my rzeczywiscie razem sie rozpakujemy:)
    ok teraz lece ogladac "opowiesci o narodzinach" na reality zone....ogladala ktoras??? ja sie uzaleznilam i codziennie ogladam:)
    --
    •  
      CommentAuthoragulina5
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    O Patrycja mam nadzieję że trochę tego prania Ci zostało:)no chyba że wczoraj ostro z nim poszalałaś.
    --
    •  
      CommentAuthorKicia78
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    Basia witaj wśród nas :-) zobaczysz jak dzidzia zacznie się ruszać to będziesz żałowała że nie miałaś dzidziusia wcześniej....a tutaj z dziewczynami szybciej czas leci i pomagają dużo, zawsze będziesz miała wsparcie :bigsmile:
    a w Warszawce świeci piękne słoneczko! życzę wszystkim takiego słoneczka
    --
  5.  permalink
    agulina no zostal prania zostalo....nawet gdybym wyprala wszystko to nie mialabym gdzie powiesic :)
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 16th 2008 zmieniony
     permalink
    Harpi gratki z okazji 40 tyg no i choc juz na rozpakowane bo juz tu za dlugo siedzisz a tak apropo snilo mi sie ze jest 18 stycznia pamietam bo otwarlam kalendaz a tam zoltymi literami pisalo nie wiem czemu zoltymi Harpijka sie rozpakowuje wiec moze to jakis znak ???????:wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    Oj tak, czas szybko leci, nawet momentami za bardzo... :bigsmile:

    Racja, racja, to dar i cud...Wiec Basiu jak malenstwo zacznie akrobacje brzuszkowe bedziesz sie czula jak najbardziej wyjatkowa i wspaniala kobieta na swiecie :tooth:

    A ja jutro ruszam po tych szpitalach, mam nadzieje, ze pozytywne bede miec wiesci. Jakos tak dziwnie sie czuje....
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    Mamodusi :rolling:, alez sny...hihi. Moze proroczy !?
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 16th 2008 zmieniony
     permalink
    No oby tak bylo:wink:
    Tagusiu wiem co to znaczy rejs po nszpitalach bo przeszlam takowy duza buzka w brzusio dla dzidzi:grouphug:
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    Widze że wszystkie oczekujące na dniach się zameldowały. Ja własnie robię gyrosa z fryteczkami dla mężusia, sama nie jadam mięska, więc ciężko jest mi gotowac nie mając smaku na coś.
    Witamy Basiu, no to się w końcu mnoży nowych ciężarówczek i dobrze, bo stałe bywalczynie niedługo nas opuszczą, tz mam nadzieję że mimo iż będzią miały pociechy po drugiej stronie brzuszka, czasem do nas zajrzą !!!! :bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 16th 2008 zmieniony
     permalink
    Harpijko Tagusiu dziekujemy za zyczonka dla Duśki :threesome:
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    Dusia
    gratki dla Klaudusi za 5 miesiąc życia :clap::clap::clap::flowers::flowers:
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    jeny jak te wasze dzieciaczki rosną. Czyli my też zaraz do finiszu się szykować będziemy. Ale ten czas leci.
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    Madamagda dziekujemy bardzo duza buzka od Klaudii :grouphug:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    madamagda, w dniu porodu zaczyna się nowy cykl, a Damazy pracuje nad obserwacjami poporodowymi. Stałe bywalczynie nie muszą opuszczać 28dni.
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    Mada ciezko sie rozstac z czyms co mile, wiec ja na pewno bede wpadac na przyszle :bigsmile:

    Justys, Mamodusi oj tak, dzieciaczki rosna jak na drozdzach, co wpadam na nasze dzidzie to nie wierze oczom jakie juz niektore duze....:bigsmile:
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    No własnie o to mi chodziło Amazonko, żeby wpadały na przyszłe mamusie czasami, bo większość czasu co jest zrozumiałe poświęcą watkowi rozpakowane.
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    a ja czytam i tu i tu, no ale na rozpakowanych jeszcze oficjalnie mnie być nie powinno hehehe A SZKODA!!!

    Mamodusi, oby się sprawdziło, 18 to urodziny mojego mężusia, więc fajny prezent by dostał.
    Patrycja, nie mam tego programu, już go szukałam :))
    a ja właśnie po sesji z okazji 40 tygodni, zaraz wrzucę coś do galerii
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    Oj to moze ten 18 sie sprawdzi skoro to urodzinki cos w tym musi byc :wink::wink: trzymam kciuki oby tak bylo :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    moje 20.01 więc może maluch będzie wolał mamie zrobić prezent :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    a moze 19 po srodku :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMama_Kingi
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    Witajcie Dziewczyny.
    Dopisuję się do Was- czekających na swoje Maleństwa. Mam na imię Anka, mieszkam w Suwałkach. Patryczek urodzi się ok 17 maja. Mam córcię urodzoną 15 czerwca 2006 roku przez cc.
    Pozdrawiam wszystkie !
    -- PATRYCZEK
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    Witaj Mamo Kingi
    załóż sobie suwaczek na początek. Ja mam termin na 19 maja, także bardzo blisko :bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    NO to Harpi ciekawe jaki termin synuś sobie wybierze hehe :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMama_Kingi
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    # madamagda
    właśnie staram się wkleić suwaczek i nie wychodzi mi... Ma być w profil/ opis?
    -- PATRYCZEK
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    Mama_Kingi wklej linka ze suwaczkiem w USTAWIENIACH NA FORUM :wink:
    •  
      CommentAuthorMama_Kingi
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    Już mi się udało :bigsmile:
    -- PATRYCZEK
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    Brawo :clap:
    •  
      CommentAuthorMama_Kingi
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    oj, muszę się tu połapać... W tych profilach, opisach, udostępnianiu i całej reszcie....
    -- PATRYCZEK
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    Harpi no to fajnie macie urodzinki :bigsmile: Jakbyscie sie umowili, to pewnie ciezko by bylo tak daty zgrac! No a Kamilek faktycznie, moze stwierdzi, ze 19 to jednak jest the best :bigsmile:

    Mamokingi witamy, witamy :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorKicia78
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    Witaj Mamo kingi - kolejna przyszła mausia z nami :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeJan 16th 2008 zmieniony
     permalink
    Witaj MamoKingi, ale fajnie, że przybywa przyszłych mamuś, teraz to możemy już z Martą i Patrycją spokojnie zmienić wątek :wink:

    aaaaa ważna sprawa - jutro mnie nie będzie cały dzień, jadę rano do babci, potem na 14 mam lekarza i wrócę dopiero z mężem wieczorem, więc proszę się nie obawiać i nie wypatrywać mnie tutaj, a gdybym jednak trafiła na porodówkę, to Ania da znać :))
    --
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    Cześć Dziewczyny.
    Ale się dziś rozpisałyście :smile: dopiero nadrobiłam.
    Witam wszystkie nowe mamuśki i życzę ciązy bez problemów.
    Wróciłam od gina i wcale nie jest lepiej:sad: szyjka miekka ale zamknięta i trzyma ale się skraca, jest jeszcze w normie ale na granicy:cry: Mam brać nadal magnez i no-spę i odpoczywać. Przyznam się, że teraz to już nie będę marudzić co do no-spy:sad: kontrola znowu za tydzień.
    Fmartunia, ja właśnie mam takie kłócia i okazało się, że szyjka szwankuje:sad:
    Harpijka, dobrze, że uprzedziłaś bo jutro to każda by Ciebie wypatrywała :bigsmile:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.