Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeJan 19th 2008
     permalink
    Witam
    Co do harpi to aniam miała nam przekazać jakby coś się działo ale co do patrycji i fiufiu to cisza....

    Dziewczyny spuchło mi lewe oko zaraz przy kanaliku łzowym. Przyłożyłam sobie wacik z rumiankiem. Macie jeszcze jakiś sposób??

    Mam dziś kolęde:confused:
    Miłego dnia
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeJan 19th 2008
     permalink
    No witam kobietki.
    Jedna zameldowana, ciekawe co z Harpi i Patrycją.
    Zuza
    Śliczna córeczka, a jej pierwsza miłość, jaki przystojniaczek, nim się obejrzysz a będziesz odganiała kolejkę amantów od córuni.

    Ciasteczko
    Oglądałam wczoraj na naszych dzieciach twoje zdjęcia i zdjęcia Piotrunia.
    Wyglądasz kwitąco, ładna mamusia z Ciebie!!!!!:thumbup::thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeJan 19th 2008
     permalink
    Witam
    Pogoda u nas paskudna. Miałam iść na spacer ale chyba wyskoczę tylko do careffoura po obiedzie. Mam ochotę na cistko i shake z mc donalds' :bigsmile:
    Zuza świetna z nich para. A te zalotne spojżenie Twoje zięcia ... uhuhuhu :bigsmile:
    Harpijka ma na dzisiaj termin więc może będzie strzał w 10.!!!
    Fmartunia zdaj później relację jak wrażenia.
    --
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeJan 19th 2008
     permalink
    O kurcze Justa ale mi apetytu narobiłaś :tongue: loda z czekolada albo z tofii bym sobie zjadła z mc
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 19th 2008
     permalink
    AniaM ma zepsuty komputer niestety:cry:
    --
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeJan 19th 2008
     permalink
    To ja w takim razie przyjmuje, że jak się dziewczyny dziś nie pokaża to urodziły:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeJan 19th 2008
     permalink
    jestem dziewczynki, jestem, ale tylko na chwilkę
    noc bardzo ciężka, bóle i skurcze budziły mnie wielokrotnie, ale wszystko przeszło, odespałam nad ranem

    jako, że dziś termin, to pojechaliśmy na ktg do szpitala, baaaardzo miła pani położna, na Izbie tylko my, podłączyła, powiedziała co i jak, kazała za 10 minut zadzwonić po nią i poszła do swoich zajęć :))

    skurczy wcale, cały czas na poziomie 20, u malucha wszystko dobrze

    potem przyszedł pan dr, zerknął w kartę, pośmialiśmy się, powiedział, że nic niepokojącego się nie dzieje i jeśli nic sie nie zacznie to we wtorek znów na zapis, poradził o której najlepiej przyjść, kazał się nie denerwować i uśmiechnąć się szeroko :))) i tyle
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 19th 2008
     permalink
    NIo jestes Harpi to czyli moj sen nidy rydy :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJan 19th 2008
     permalink
    Melduję się i ja w dwupaku. Mała w porządku, za to jej Tata nadal mocno chory, buuu. Życzę wszystkim miłego dnia!
    --
    •  
      CommentAuthoragulina5
    • CommentTimeJan 19th 2008
     permalink
    Anetusia jeśli oko ropieje i jest czerwone to pewnie zapalenie spojówek są ogólnie dostępne krople do oczu i kosztują koło 3zł ale trzeba spytać czy możesz używać:) Jak nie to oprócz rumianku polecam jeszcze sól fizjologiczną.No chyba że to nie zapalenie spojówek tylko jęczmień wtedy to potarcie złotem polecam.Oby szybko minęło.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 19th 2008
     permalink
    I dalej nic się nie urodziło ?? :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 19th 2008
     permalink
    Oj a Pati dalej nie ma ???? cos mi sie tu zdajewa iz sie rozpakowala :wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeJan 19th 2008
     permalink
    właśnie właśnie, Pati się nie meldowała, ale jej fajnie ;)))
    --
  1.  permalink
    MAGDA dziekujemy bardzo za komplementy

    oj dziewczynki nie moge sie doczekac tych Waszych maluszków.Moż e faktycznie Patrycja juz walczy na porodówce...
    --
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeJan 19th 2008
     permalink
    Agulina dzieki za rady. Przeszło mi po rumianku, ale to śmiesznie wyglądało...

    Pati wczoraj się tylko zameldowała bez opisu to może faktycznie rozpakowuje się :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorKicia78
    • CommentTimeJan 19th 2008
     permalink
    Witam pod wieczorek :bigsmile: kurdę dziewczynki a myślałam że dziś powiększy się grono dzidziusiów....
    Ja odkąd jestem na zwolnieniu to mam więcej czasu na kontrolowanie wątka i sprawdzanie stanów brzuszków.... a tutaj dziś nici :sad: no może choć pati :bigsmile: - miłej nocki wszystkim :-)
    --
  2.  permalink
    melduje sie nadal 2w1...problemy z netem...:(
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJan 20th 2008
     permalink
    Dzień dobry, przyszłe Mamusie, dwupak polsko-niemiecki miłego dnia Wam życzy :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeJan 20th 2008
     permalink
    I ja sie melduje 2w1.Miłej niedzieli
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 20th 2008 zmieniony
     permalink
    HARPIJKO WSZYSTKIEGO NAJ NAJ Z OKAZI URODZIN
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeJan 20th 2008
     permalink
    Witam
    Codziennie zaglądam i codziennie nic. Dziewczyny - ale Wy trzymacie nas w napięciu. :bigsmile::bigsmile::bigsmile:

    Harpijko wszystkiego naj z okazji urodzinek. Życzę Ci żeby maleństwo w końcu zdecydowało się na najważniejszą podróż w swoim życiu i żebyście przeżyli to szybko, gładko i szczęśliwie. :flowers::flowers::flowers:

    U nas oki. Wczoraj najedliśmy się wszystkiego co popadnie. Plecy - odpukać - narazie oki. Noc też przespana, chociaż położyliśmy się po 24 a wstałam przed 8.

    Fmartunia jak tam w szkole rodzenia. Pisz kochana bo my we wtorek lecimy. Będę miała porównanie.
    Miłej niedzieli
    :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeJan 20th 2008
     permalink
    MamoDusi, Justyś - baaaaaardzo baaaaaardzo dziękuję za pamięć i za życzenia :))

    a u mnie - wczoraj miałam męczący dzień, wcześnie się położyłam, potrzebowałam odpoczynku, nocka bez ani jednego bólu czy skurczu :((( ale wczoraj nie było serduszka, więc to chyba jednak jest reguła, bo zawsze jak wieczorem serducho, to noc ze skurczami, nadrobiliśmy rano :wink: ale czy to przyniesie efekt taki jak wieczorami - nie przypuszczam...
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeJan 20th 2008
     permalink
    Witam w niedzielny poranek.
    Kurde leciałam do kompa żeby przeczytać że dziewczyny rozpakowane a tu nic ...
    Za to męża kuzynka dziś sie rozpakowuje.O 1 w nocy dostała bóli, pojechali do szpiatala, podłączyli kroplówkę.i wszystko przeszło.Zero skurczy,zero bóli.

    W szkole rodzenia było okej.Najpierw dwugodzinny wykład z Pania położną.
    Temat : wokół porodu.
    Pokazywała nam co się wypełnia w szpitalu, jakie informacje warto mieć w głowie.
    Było też o lewatywie i goleniu i o jego zaletach.
    Były też pozycje jakie warto przyjmować podzas porodu aby pomóc dziecku.
    w sumie dużo tego.
    Na koniec było 45 minut ćwiczeń- oddechowych i innych.takie ćwiczenia będą na każdym spotkaniu.
    Oddychanie brzuchem wcale nie jest takie łatwe.

    Wróciłam do domu po 18 i zachciało mi się frytek.
    Całą ciążę ich nie jadłam bo mnie odrzuciło.

    Po frytkach lody czekoladowe , a pod wieczór hałka z dżemem.Normalnie odkurzacz jak nic ze mnie był.

    A powiem Wam że na ostatniej wizycie ważyłam 74 kg, a teraz 72 kg.
    żadnych diet nie stosowałam normalnie jem jak dotychczas.
    Może wcześniej wody więcej w organiźmie miałam, nie wiem...

    to miłej niedzielki
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 20th 2008
     permalink
    HARPI napiszę krótko - ZDRÓWKA, SIŁY i SZCZĘŚLIWEGO ROZWIĄZANIA - buziaki :crush::flowers:
    •  
      CommentAuthoragulina5
    • CommentTimeJan 20th 2008
     permalink
    Harpi słodkiego ,miłego życia.......
    --
  3.  permalink
    *Harpijko* wszystkiego najlepszego z okazji urodzin o raz szybkiego małobolesnego porodu :hugging::rainbow::flowers:
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 20th 2008 zmieniony
     permalink
    Harpijko a to od klaudii tylko nie wiem co w srodku moze przepustka na mamusie rozpakowane:wink::wink::wink:
    --
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeJan 20th 2008
     permalink
    Harpijko - to wszystko co było Twoim marzeniem... co jest i będzie w przyszłości, niech nie mija z cichym westchnieniem, lecz się spełni w całości. Wszystko, co piękne i upragnione, niech będzie w Twoim życiu spełnione!
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJan 20th 2008
     permalink
    Harpijko, i ode mnie wszystkiego naj :)

    Powiedzcie, dziewczyny na finiszu, czy Wy też tak macie, że jak leżycie, to "przepowiadacze" są dużo częstsze i silniejsze niż jak siedzicie czy stoicie? W nocy myślałam, że to już. Po śniadaniu się położyłam, to samo. Teraz siedzę i poza czkawką dziecka mam spokój, a skurcze, które się pojawiają. są całkiem znośne.
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeJan 20th 2008
     permalink
    Fmartunia to te zajęcia tak długo trwały?? Masakra-też bym wciągnęła co popadnie :bigsmile: Ciekawe ile u nas trwają. Mój M pewnie się zanudzi i będzie marudził.
    --
    •  
      CommentAuthoragulina5
    • CommentTimeJan 20th 2008
     permalink
    U mnie takie zajęcia trwają dwie lub dwie i pół godzinki.Na szczęście położna zawsze jakieś łakocie i wodę nam zapewnia:)
    --
    •  
      CommentAuthorKicia78
    • CommentTimeJan 20th 2008
     permalink
    Witam
    Harpijko wszystkiego najlepszego dużo zdrówka i spełnienia wszystkich marzeń a szczególnie tych maleńkich bo to one wywołują na naszej twarzy najszczerszy uśmiech!
    --
  4.  permalink
    harpijko pomyślnego i szybkiego rozwiązania oraz pociechy z wyczekanego maluszka!
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeJan 20th 2008
     permalink
    Harpijko, wszystkiego najlepszego!!! Może urodzisz w ten sam dzień???:bigsmile: Szybkiego i małobolesnego plum życzę
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 20th 2008
     permalink
    DLA WSZYSTKICH MAM OCZEKUJACYCH DZIDZIUSIA

    JA JAKO PIERWSZA POD SERCEM CIĘ NOSZĘ.JA O TWE ZDROWIE NAJGORĘCEJ PROSZĘ.JESTEM PRZY TOBIE OD PIERWSZEGO GRAMA.TYŚ MOJE DZIECKO,A JA TWOJA MAMA
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeJan 20th 2008
     permalink
    Wszystkiego najlepszego Harpijko

    Justys u nas trwaja 3 godziny
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeJan 20th 2008
     permalink
    ojeeeeej, ależ mi miło dziewczynki, dziękuję Wam wszystkim bardzo bardzo serdecznie, naprawdę bardzo mi miło :smile: i nie spodziewałam się tylu życzeń, jeszcze raz dziękuję
    MamoDusi - ja ten prezent od Dusi to baaaaardzo chętnie

    Ja tylko meldunek, że nadal nic się nie dzieje, boli mnie dół brzucha i tam w środku jak chodzę, więc staram się chodzić po domu, ale nogi mnie już bolą ;))

    Fiufiu, potwierdzam to samo, jeśli już mam skurcze to na leżąco i w nocy najczęściej i zauważyłam, że jak mnie bardzo męczyły, to gdy wstawałam z łóżka, to przechodziło, i jednocześnie jak odruchowo podkurczałam nogi wyżej leżąc - to ból się nasilał - tak zupełnie na odwrót niż przy bólach @
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeJan 20th 2008
     permalink
    :swingin:
    I po weekendzie u rodzinki w gorach....bylo fajowo, najadlam sie tyle, ze szok, chyba klimat mi sluzyl :tooth: Poza tym w porzadeczku. Jutro mam usg i nie moge sie juz doczekac.
    Myslalam, ze cosik sie ruszylo a tu....czekamy nadal....:bigsmile:

    Zuza niom niezly kandydat na zięciusia :crazy:
    Harpi wszystkiego naj z okazji urodzinek :flowers:
    --
  5.  permalink
    tak tylko wpadam powiedziec ze dalej w dwupaku...rano mega biegunka...ale teraz nic sie nie dzieje....harpi wszystkiego naj naj naj...:)

    fiufiu ja tez tak mam z tym skurczybykami...jak sie klade to sie nasilaja...
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJan 20th 2008
     permalink
    HArpijko, ja również przyłaczam się do ŻYCZEŃ WSZYSTKIEGO NAJ NAJLEPSZEGO:) a przede wszystkim szybkiego i bezbolesnego porodu i mnóstwa zadowolenia z maluszka:))


    słodkich snów dla wszystkich:bigsmile:
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeJan 21st 2008
     permalink
    To ja sie melduje poniedziałkowo nadal w dwupaku!!!Nocka spokojna poza biegunka!!!Dzis ktg wiec zobaczymy czy cos sie zaczyna czy nie!!!miłego dzionka zycze!!:bigsmile:
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeJan 21st 2008
     permalink
    Nie wiem jak zmienic suwaczek!!!:cry:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 21st 2008
     permalink
    Wejść na www.suwaczek.pl.
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeJan 21st 2008
     permalink
    Witam
    Ja dzisiaj tragedia. Żołądek mnie boli jak nie wiem co. Mam straszne skurcze aż mam dreszcze. Niestety ani biegunki ani wymiotów. Pewnie od razu byłoby lepiej a tak siedzę i się niemiłosiernie męczę. Kurczę jeden dzień oki inny beznadziejnie. Kto wymyślił, że to stan błogosławiony. Męczarnia jakaś mnie dopada. :cry::cry::cry:
    --
  6.  permalink
    Justa boli Cie brzuch?moze idz do gina...i te dreszcze do tego.lepiej by to było sprawdzic.Biedulko ,niech ten czas dla Ciebie szybciej leci to jeszcze 10 szybkich tygodni i juz bedziesz miała maluszka.

    dziewczyny na finiszu ale trzymacie w niepewnosci...harpi sie jeszcze nie meldowała?



    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeJan 21st 2008
     permalink
    Właśnie koleżanka mi uzmysłowiła, ze to moze być od żelaza. Ja mam problemy z żołądkiem i podobno żelazo jest takie ciężkie. Poleciła mi inny środek bo też miała z tym problem. Zadzwonie do swojej ginki i pogadam z nią. Jest już trochę lepeij. Właśnie zdecydowałam się na sucharki z masełkiem bo umieram z głodu.
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 21st 2008
     permalink
    Dziewczyny wyjezdzam na dwa moze trzy dni jak wroce to macie byc rozpakowane ale tylko te co musza duza buzka w brzuszki :grouphug:
    --
  7.  permalink
    dokladnie-moze byc od zelaza.Ja brałam Hemofer i dobrze go organizm tolerował ale wiem ze sa rzne preparaty z zelazem.No widzisz Justyś zadzwon i wsszystko sie wyjasni-moze zapisze Ci na wizycie cos innego



    --
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeJan 21st 2008
     permalink
    Cześć dziewczynki:bigsmile:
    Wszystkiego udanego w nowym tygodniu, szczegółnie dla tych, które się w nim rozpakują :bigsmile:
    Justa przykro mi, że się źle czujesz, trzymaj się dzielnie
    Ale pogoda... szaro, buro i ponuro:sad: M poszedł po urlopie do pracy a ja się nudzę:neutral:
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeJan 21st 2008
     permalink
    Anetusia no to juz niedługo ponudzę się z Tobą :bigsmile: Doszłam do wniosku, że czas zmykać i odpocząć. Pozamykam wszystkie sprawy, przekażę robotkę i spadam :bigsmile:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.