Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    ciazy pozamacicznej obawiam sie przez zrosty ktore mogly powstac...Wiem ze to nie jest 100 % ze tak bedzie ale strach jest ehh
    --
    •  
      CommentAuthorAgness
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    Promyczku, wierzę, że będzie dobrze. Movno trzymam kciuki i całym serduszkiem zmawiam modlitwę, aby Ci się udało.
    --
    •  
      CommentAuthoredma
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    ściskam kciukasy za Harpi i Fiu Fiu!!!

    Promyczku, to wspaniała wiadomość!! Ciesz się, ze zostaniesz mamą. Tylko po co od razu te czarne myśli? Zobaczysz, lekarz potwierdzi, że wszystko ok. Głowa do góry i myśl pozytywnie!
    --
  2.  permalink
    melduje sie nadal 2w1...dzis termin porodu ale wolalabym dzis nie rodzic:P jade po rodzicow na lotnisko...i mam nadzieje pokazac im troszke tej wioski w ktorej mieszkam...mysle ze spacerek dobrze mi zrobi...:) pogoda jak na razie piekna...humorek ok...a moze maly akurat zrobi na przekor i zechce pokazac sie swiatu wlasnie dzisiaj...kto wie...bardzo zla nie bede:)

    promyczku witamy...nic sie nie martw wszystko bedzie dobrze...mocno zaciskamy kciuki...:)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 22nd 2008 zmieniony
     permalink
    Maja Helena coreczka FiuFiu urodzila sie 22 Stycznia 2008 o 6.48. dluga na 48 cm, z waga 3220 g
  3.  permalink
    a no i w ogole strasznie sie ciesze ze w koncu cos zaczelo sie dziac:)))
    marta a co tam u ciebie??? teraz twoja kolej:)
    --
    •  
      CommentAuthorAtam
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    Gratulacje!
    -- Za mężczyzn, którzy nas zdobyli. Za dupków, którzy nas stracili. Za farciarzy, którzy nas poznają!
  4.  permalink
    ale rewelacja, fifiatko juz jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:heartbounce::heartbounce::heartbounce:
    -- url=http://lilypie.com][img]
    •  
      CommentAuthorkachula1
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    Tez gratuluje,Maja!!! piekne imie,tak miala miec na imie moja coreczka :cheer:
    --
  5.  permalink
    gratulacje dla fiufiu:)))
    --
  6.  permalink
    Agness:*,edma , Patrycja219 DZIEKUJE !!! Fiu Fiu gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    --
    •  
      CommentAuthoredma
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    Jest fiufiatko na świecie! i śliczne ma imię:) gratulacje dla dzielnej mamy:cheer:
    --
  7.  permalink
    Gratulacje dla Fiufiu i jej kruszynki :flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers:




    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    No nareszcie dziewczyny wzięły się za robotę :bigsmile:
    Fiufiu ogromniste GRATULACJEEEEEEE!!!!!!!!!!!! :cheer::cheer::cheer:
    Harpijko trzymamy kciukasy. :bigsmile:
    Promyczku witamy serdecznie. Cieszymy się razem z Tobą. Nie myśl od razu tak negatywnie. Po badaniach daj nam szybciutko znać co i jak . :bigsmile:
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    Fiufiu GRTAULACJE. Maja już na świecie taką niespodziewankę zrobiłaś jak Ciacho, ale chociaż omineło cię to czekanie.
    Harpi czekamy na wieści o TOBIE:clap::clap::clap::clap::clap::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers:
    --
    •  
      CommentAuthorJosaris
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    Gratulacje dla Fiufiu! :clap::clap::clap::clap::crush::flowers::flowers::flowers::flowers:
  8.  permalink
    Fiufiu gratulacji dla mamusi i córeczki:crazy::crazy::crazy::cheer::cheer::cheer::clap::clap::clap:

    a z Harpijką to ja wiedziałam, co jej tu wczoraj napisałam, że dziś urodzi:crazy::crazy::crazy:

    trzymam kciuki:thumbup:
    •  
      CommentAuthorKicia78
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    Fiufiu GRATULACJE!!!!:clap::crazy::cheer::clap::crazy::cheer::flowers:
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    Gratulacje dla fiufiu i Maji :D
    --
    •  
      CommentAuthoragulina5
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    No superowo fiufiu gratulujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Strasznie się cieszymy i czekamy na jakieś bliższe relacje:) Za Harpi też trzymamy kciuki oby szybko poszło:)
    Promyczku głowa do góry nie mam się co na zapas martwić.Najpierw niech lekarz cię obejrzy:)Ja starając się o maleństwo byłam w pracy na obozie w fajowym miejscu Dąbki i test zrobiłam dwa razy w odstępach dwutygodniowych.Niestety nic nie wykazały .Jednak @nadal nie było wróciłam do Szczecina i szybko na krew pobiegłam i w końcu wynik wyszedł pozytywnie:)
    --
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    :cheer::cheer::cheer: Fiufiu Gratulacje!!!!Dla Ciebie i córeczki!!!:clap::clap::clap: U nas będzie Julia Helena
    Harpi, wiedziałam, że to dziś będzie:rolling: trzymamy kciuki

    Witaj Promyczku :smile: dobrze, że zawitałaś, tutaj zawsze raźniej :bigsmile: Nie denerwuj się na zapas tylko idź do gina. trzymam kciuki

    No to Marta i Pati teraz kolej na Was!

    milego dnia kochane babeczki
  9.  permalink
    dzeiekuje dziewczynki!!! jak sie tylko dowiem co i jak to napewno napisze:* buskaa hmm ciekawe czy kruszynka sie dobrze ulokowala i czy wogole jest tam:)
    --
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    a tak mi si przypomnialo... czy Marta i Pati nie mialyscie sie rozpakowac razem z Harpi... :bigsmile: to na porodowke marsz!!!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    Gratulacje dla Fiu Małej :rainbow::rainbow: i jej Rodziców

    Harpi cieszę się niezmiernie że za niedługo będziesz tuliła swój Skarb:crazy:
    --
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    gratuluje Fiufiu!!!Trzymam mozno kciuki za Harpi, tez jej wczoraj zyczylam skurczy i prosze!!!A ja to chyba do konca zycia w ciazy bede chodzila!!!pozdrawiam
  10.  permalink
    Fiufiu ogromne gratulacje dla szczęśliwych rodziców! dużo zdrówka dla córeczki! :cheer:
    Ma takie piękne imię :clap:
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJan 22nd 2008 zmieniony
     permalink
    Fiufiu OGROMNIASTE GRATULACJE :cheer::cheer::cheer:

    Harpi:) trzyamy kciukolce:thumbup::thumbup::thumbup:
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    Marta poczekaj jeszcze będzie tak jak z Harp i rano się dowiemy, że Ty na porodówce albo, że już masz maleństwo na brzuszku :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    Gratulacje dla FiuFiu i jej malutkiej Kruszynki - pozdrawiamy dumnego tatusia :flowers:
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    Fiufiu ogromniaste gratulacje, super, to witamy po tej stronie brzuszka kolejna kobietke MAJECZKĘ :cheer::cheer::cheer:
    Harpi trzymamy kciukasy no i czekamy na wiesci !!!
    Super, ze sie dziewczyny ruszyly :tooth:
    Pati, Marta spokojnie i na Was przyjdzie pora, moze pomarudzcie jak Harpi to cosik przyspieszy :bigsmile: Was i tak w kazdej chwili moze chwycic. Trzymajcie sie i dawac nam tu szybko znac co i jak.
    Agulinko dziekuje no i czekamy na srodowe wiesci. Czyli wychodzi, ze moj maluszek moze przybrac jeszcze max. 1800g :shocked: Uuu a potem trzeba jakos wypchac takiego klocuszka....:confused:
    Justys :bigsmile:, ja biore biosfer i nim mi sie dziwnego nie dzieje, nie mam zadnych na szczescie przebojow, wiec moze i u Ciebie tez pojdzie bez problemu :bigsmile: Ja z tym lozyskiem to wypatrzlam w domu na papierach z usg no i zaczelam gmerac tu i tam .... Dawaj znac !
    Zuza hmmm, to na podstawie tego co mowisz i co pisze Agulinka, chyba musze sie przygotowywac na rodzenie klocka niezlego.
    No ja sie urodzilam malutka ale M byl gigant straszny i to pewnie dlatego nasz synus podal sie na niego. Poza tym ginka mowila, ze nasz Szymek ma duzy brzuszek i glowke, niby w normie, ale rozmiarowo sa na 34tc a nie 32 :confused:
    Kicia wiem, ze jest Ci przykro, ze taka wizyta w biegu, to nic milego, bo czlowiek czeka na zobaczenie maluszka i rozmowe z ginem miesiac a tu potem takie cyrki. Najwazniejsze , ze Juleczka ma sie dobrze a to, ze jest drobniutka to przecie dobrze, dziewczynka powinna byc drobniutka a facecik wiekszy :bigsmile: Ja urodzilam sie malenka i jakos w niczym mi to nie przeszkodzilo, wrecz przeciwnie, latwiejszy bedzie porod i z tego masz sie cieszyc ! Glowa do gory :bigsmile:
    Promyczku szczegolnie w ciazy nie wolno szukac tej przyslowiowej dziury w calym. Trzeba zakladac jak najlepsze opcje. Jestes pod opieka fachowca, ktory nad wszystkim czuwa a gdybys miala jakies watpliwosci to my chetnie Ci tu pomozemy, wesprzemy i poradzimy! Super wiadomosc i dawaj szybciutko znac jak badania :bigsmile:

    A ja dzisiaj oki, chociaz znowu mam te klucia .... Pogoda feee, wieje i przerazliwie pada.... :angry:
    Milego popoludnia:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    Gratulacje dla Fiufiu i dużo zdrówka dla małej pszczółki Maji.
    --
  11.  permalink
    Ogromne gratulacje dla małego Fiufiątka. Śliczne imie Maja Helena:)
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJan 22nd 2008 zmieniony
     permalink
    Justyś, mój gin też polecał biosfer, ja go niestety nie zabardzo mogę brać, ale wszystkie pacjentki sobie chwalą:))
    ja teraz popijam ferrum, syropek:) i jakoś daję radę:))
    •  
      CommentAuthordingwall
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    czesc dziewczyny, ja tez tydzien temu dowiedzialam sie ze bede miala maluszka, bardzo sie ciesze, i postanowilam sie do was zapisac, mam pytanko kiedy moja gin powinna mi zlecic pierwsze badania, bo bylam dzisiaj a ona mnie olala i kazala przyjsc za 2 tygodnie, ostatnia @ zaczela mi sie 5 grudnia to juz troche czasu minelo, testy wyszly pozytywnie, gin stwierdzila ze napewno jestem w ciazy ale narazie nic nie trzeba robic tylko mam przyjsc za 2 tyg co wy na to? dzieki za pomoc
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    FIUFIU WIELKIE GRATKI I DUZO ZDROWKA DLA MALENKIEJ :rainbow::grouphug:

    HARPIJKO BADZ DZIELNA TRZYMAM KCIUKI I WIELKA BUZKA :grouphug:
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeJan 22nd 2008 zmieniony
     permalink
    dingwall
    GRATULACJE :clap::clap: zostaniesz mamusią, wedłu ostatniej miesiączki jesteś w 7 tygodniu ciąży, jak byłam w 6 tygodniu było widać małą kropeczkę, ale bez serduszka i przez to bardzo się denerwowałam. Myślę że warto żebyś sobie poczekała te 2 tygodnie, choc wiem że trudno czekać, ale jak przyjdziesz w 9 tygodniu będziesz widziała zarodek z tykającym serduszkiem. Przygotuj sie na tą wizytę zrób badanie moczu, krwi, ewentualnie na tokspolazmozę.
    Potem to już obowiązkowe USG w 12 tygodniu.
    --
    •  
      CommentAuthordingwall
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    dzieki madamagda, troche mnie uspokoilas, tylko dziwne jest to ze moja gin nie kazala mi robic zadnych badan tylko przyjsc po prostu za 2 tyg i wtedy cos bedziemy zaczynac, ale ja zrobie te badania i chyba zmienie gin, a wogole gratuluje wszystkim przyszlym mamusiom!!!!!!!!!!!!!!
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeJan 22nd 2008 zmieniony
     permalink
    Też chciałam ci zaproponować zmianę ginekologa, do lekarza prowadzącego powinnaś mieś 100 % zaufanie, ja własnie jestem na tym etapie, bo się okazuje że mój gin jest ostatnio bardzo zajęty i nie przykłada dużej uwagi kto do niego przychodzi, na jakim etapie jestem, jakie badania powinnam mieć zrobione.
    Wyobraź sobie że nawet nie miałam robionej cytologii, teraz muszę czekać bo mam ciągłe infekcje pochwy, ale tak samo było z badaniem na tokso, teraz nic nie wspomniał o badaniu poziomu cukru, dlatego zmieniam go. Płacę za prywatne wizyty i wychodze z gabinetu niezadowolona, bo lekarz nic nie mówi nic nie tłumaczy, o wszystko trzeba samemu pytać, a wizyta trwa 5 min.
    Mam już tego dosyć.
    Życzę ci powodzonka w poszukiwaniach, obys od razu trafiła na tego najlepszego!!!:thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    niestety zadnych nowych wiesci od Harpijki nie ma. rozwarcie nie postepuje, skurcze nieregularne i beda czekali do rana. wtedy podejma decyzje co dalej (tzn czy podac oksytocyne czy jak) Harp juz zmeczona bo badz co badz skurcze ma od 2 rano... jak sie tylko cos nowego dowiem to od razu napize
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    Jejuś Harpi trzymamy kciuki, oby się tylko akcja szybko rozwineła, bo się bardzo biedulka zmęczy. Czekamy na dalsze wieści.
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    gratulacje Fiufiu :) zdrowka dla Majeczki :*:)

    Harpijko nie daj sie ;)
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    dingwall:bigsmile: gratulacje:cheer:

    mada ma rację, narazie nie masz się co denerwować:)) mi ginka też kazała przyjść najwcześniej w 8tc:) bo wtedy już jest serduszko:))

    co do badań, ja miałam je zlecone dopiero na pierwszej wizycie, tzn.jak lekarz zakładał mi kartę ciąży, wtedy mi kazał wszystko porobić..a ja tak czy siak miałam wyniki bo ja regularnie robię je co dwa miesiace, a w ciaży co 3 tygodnie:)
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJan 22nd 2008 zmieniony
     permalink
    mada, współczuje lekarza..ja miałam cytologię robioną na pierwszej wizycie, kiedy zakładał mi karte ciąży-ponoć potem w ciąży się nie robi:)
    z tego co mi gin mówił, nie każdy lekarz karze robić obciażenie na glukozę..mój mówił że mi będzie kazał robić i powie co i jak na wizycie na początku lutego..ja to czasami u mojego gina siedzę 40minut, bo se wszystko pooglądać musi no i pogadać co i jak:))hihi

    faktycznie kiepsko trafiłaś z lekarzem:(( ale mam nadzieje,że następnego znajdziesz lepszego:)) może któraś z dziewczyn z forum ci poleci jakiegośginka, ja namiary na mojego zdobyłam właśnie w ten sposób i naprawdę jestem za to bardzo wdzieczna:kissing: bo naprawdę póki co jestem baaaaardzo zadowolona:) oby tak dalej:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorKona
    • CommentTimeJan 22nd 2008 zmieniony
     permalink
    No Dziewuszki, mam info, że Harpijka urodziła Kamilka 3600g i 58 cm długości i 10pkt :)))):cheer::clap::jumping::rolling::swingin:
    Gratulujemy szczęśliwej mamie i dzielnemu synkowi i całej Waszej trójce od naszej trójki :bigsmile:
    --
  12.  permalink
    Czesc dziewczynki!!!! Wiec bylam dzisiaj na beta Hcg i wieczorkiem odebralam wynik : wynik w surowicy 504 mlU/ml czyli z tego co tam pisze wynika ze to jakis 2-3 tydz. ciazy, zgadzalo by sie:D Siostra mnie pociesza i mowi ze gdyby to byla pozamaciczna to raczej nie mialabym tak dobrego wyniku, bo ciaza pozamaciczna raczej zbyt dobrze sie nie rozwija i wynik moglby byc gorszy...nie wiem, jestem dobrej mysli, musze byc, nie chce stresowac kruszka:):* Dziekuje jeszcze raz za wsparcie!!!!!!!!!
    --
  13.  permalink
    Gratuluje jako pierwsza!!!!!!!!!Harpijka jestes dzielna!!!
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    GRATULACJE !! HARPIJKO jesteś bardzo dzielna !! Zdróweczka dla Ciebie i Maluszka !! Pozdrawiamy także dumnego tatusia - cóż za dzień pełen wrażeń, jakby człowiek sam rodził jeszcze raz haha !!

    FiuFiu i Harpi jeszcze raz GRATKI !! Brawo dziewczyny :clap::clap:
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeJan 23rd 2008
     permalink
    Gratulacje dla Harpijki!!!!:clap:
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeJan 23rd 2008 zmieniony
     permalink
    Witam
    Gratulacje Harpijko !!!!!!!!!!!!!! Trzymajcie się zdrowo i całuję Was gorąco :cheer::cheer::cheer:

    Promyczku cieszę się, że wszystko oki. Teraz tylko do lekarza i ciesz się swoją fasolką. :bigsmile:

    Dingwall gratuluje serdecznie. Dbaj o siebie i maleństwo. Ja byłam u ginka w 4-5tc i miałam robione usg (może dlatego że ja się leczyłam ), też nie kazała robić żadnych badań tylko przyjść za 2 tyg. Jak nie masz zaufania do lekarza i coś Cię drażni to zmień. Ale ja na Twoim miejscu poczekałabym na kolejną wizytę i sprawdziła jak wtedy będzie z Tobą rozmawiał.

    My byliśmy wczoraj w szkole rodzenia na pierwszych zajęciach. Temat spotkania: poród. Połóżna bardzo fajnie i szczegółowo o wszystkim opowiedziała. Z tego co mówiła to widać, że bardzo spokojnie i miło podchodzą do rodzących. Wszystko wedle życzenia. Po teorii były zajęcia z oddychania. Niestety za dużo się nie naoddychałam bo mój M ciągle bzdury mi na ucho klepał, a ja się mało ze śmiechu nie posiusiałam. I zamiast oddychać to ja się ciągle śmiałam. :bigsmile:
    Ale jest fajnie. Trzeba być na 5 zajęciach i wtedy wstawiają pieczątkę w karcie ciąży. Jest to od razu znak na Izbie przyjęć, że poród będzie rodzinny.
    Miłego dzionka :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAtam
    • CommentTimeJan 23rd 2008
     permalink
    Dziewczyny gratulacje!!! Ciekawe czy ja również bedę się mogła kiedyś zadomowić w tym wątku :)
    -- Za mężczyzn, którzy nas zdobyli. Za dupków, którzy nas stracili. Za farciarzy, którzy nas poznają!
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.