Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    no to ja witam porannie....obudzil mnie dzis straszny bol glowy....paluchy spuchniete...wiec mierze cisnienie a tam 143/93 wiec szybko dzwonie na porodowke....no i mam przyjechac na 10 :) myslicie ze to juz dzis????
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 23rd 2008 zmieniony
     permalink
    Harpi gratulacje jescze tutaj :) z porannych wiesci - z Kamilka prawdziwy facet - juz sie dorwal do cyca i sobie swietnie radzi :)

    Patrycja - 3mam kciuki zeby sie juz dzisiaj rozkrecilo na dobre
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeJan 23rd 2008
     permalink
    JUPI.Gratulacje dla Harpijki:)
    i dla nowych przyszlych mamus tez gratulacje :D
    --
    •  
      CommentAuthorAgness
    • CommentTimeJan 23rd 2008
     permalink
    Gratulacje dla Ciebie Promyczku!!!!
    Gratulacje dla szczęśliwych mamusiek i ich dzieciaczków, czyli Harpijki i FiuFiu :):bigsmile:
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeJan 23rd 2008 zmieniony
     permalink
    Harpi dalaś radę, dzielna kobieto. GRTAULUJEMY wracaj do nas szybko i pokaż synusia.:flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers:
    Patrycja
    oj chyba to zaraz się rozkręci:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorKicia78
    • CommentTimeJan 23rd 2008
     permalink
    Marta i Pati!!!! proszę "zaczytać" się o dzidziusiach Harpi i Fiufiu i na porodówkę marsz!!!!
    Harpijka GRATULACJE:cheer::clap::cheer::clap::cheer:
    --
  2.  permalink
    wilma może już niedługo się doczekasz :bigsmile:
    a promyczkowi i dingwall serdecznie gratuluję fasolki
    :smile:
    ogromniaste gratulacje dla harpijki !! :clap: Witaj Kamilku na świecie! :cheer:
  3.  permalink
    Jezusss nic nie moge jesc, mam brak apetytu...zaczne cos jesc a juz pod koniec chce mi sie tym wymiotowac:/ bleee a dzsiaj ide podpisac umowe o prace, bede pracowac w butiku dzieciecym:D fajnie:)
    --
    •  
      CommentAuthoragulina5
    • CommentTimeJan 23rd 2008
     permalink
    No Harpi gratulujemy zuch dziewczyna :)
    Pati powodzenia i oby wszystko dobrze i szybciutko "poszło"
    My dziś idziemy do gina więc dowiemy się czegoś nowego:) Miłego dnia u nas dziś słonko świeci więc pranko na ogródku dziś wyląduje:)
    --
  4.  permalink
    Witajcie!
    Ogromne gratulacje dla Harpijki i jej synka Kamilka!!!!!
    :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeJan 23rd 2008
     permalink
    Harpi wielkie gratulacje!!!! Dzielna z Ciebie mamusia:clap::clap::clap:
    Marta, Pati- do dzieła!!!!
    Dingwall i promyczku gratuluje fasolki:cheer:
    Mini mini jak Twoje bliźniaki???
    Dziś mam maraton po ginekologach. Na 15 ide publicznie sprawdzić jak szyjka się trzyma a o 18 na usg Juleczki już prywatnie.
    AniaM i Kona!!! dziękujemy za informacje :bigsmile:
    miłego dzionka
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeJan 23rd 2008
     permalink
    WIELKIE GRATULACJE!!!
    DLA FIUFIU, MAI I TATUSIA
    :flowers::flowers::flowers:
    ORAZ
    DLA HARPIJKI, KAMILKA I TATUSIA
    :flowers::flowers::flowers:
    Brawo dla dzielnych MAM!!! czekamy na was i na zdjecia :)))

    Patrycja moze to juz dzis!!! Trzymam kciuki za Ciebie i malenstwo! :hugging:

    Promyczku, Dingwall - gratulacje, dbajcie o siebie i fasolinki i nie stresujcie sie niczym!

    Wilma na pewno bedziesz mogla!!!
    --
  5.  permalink
    harpijko a nie mówiłam???:rainbow::rainbow::rainbow:



  6.  permalink
    trzymam kciuki za reszte nierozpakowanych:thumbup:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 23rd 2008
     permalink
    Tak trzymamy kciuki za następne mamusie w kolejce na porodówkę :bigsmile:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 23rd 2008
     permalink
    A jak Harpi urodziła sn czy cc?
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 23rd 2008 zmieniony
     permalink
    Myszorka myślę, że sn :bigsmile: Nic nie było mówione, że CC - czy ktoś coś wie ?? :bigsmile:
  7.  permalink
    harpi gratulacje-no ruszyło sie:)

    :cheer::clap::clap::crazy::jumping::flowers::flowers::flowers:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 23rd 2008
     permalink
    Harpi urodzila sn. troche Kamilek stawial oporow przy przyjsciu na swiat ale jak pisala trafila na super lekarke i swietna polozna i z perturbacjami ale sie udalo... najwazniejsze ze obydwoje czuja sie dobrze :)
    • CommentAuthormini-mini-1
    • CommentTimeJan 23rd 2008 zmieniony
     permalink
    Harpijko, wszystkiego najlepszego wam zyczę.
    ogromne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Image Hosted by ImageShack.us


    -- url=http://lilypie.com][img]
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 23rd 2008
     permalink
    Mini jak widzę Twój suwaczek to wspomnienia ożywają :bigsmile:
    Witaj DUBELTOWA Mamuśko - nie jestem sama hehe !!

  8.  permalink
    no pewnie ze nie jestes sama, ale ciesz sie że nie mieszkasz blisko bo pewnie juz bym cie odwiedziła. i zasypała górą pytań oczywiście.

    -- url=http://lilypie.com][img]
    •  
      CommentAuthorkachula1
    • CommentTimeJan 23rd 2008
     permalink
    Harpi! od nas tez najserdedzniejsze gratulacje,chlopak na schwal :swingin::cheer::thumbup:

    --
    •  
      CommentAuthoragulina5
    • CommentTimeJan 23rd 2008
     permalink
    Tagusia właśnie wróciliśmy od lekarza i pytałam swoją gin o łożysko.Odpowiedziała że nie ma się co martwić bo to naturalne że ono dojrzewa razem z nami i wszystko jest oki.miałam robione usg w 29 tc i moje dojrzało do II stopnia.U nas wyniki też w najlepszym porządku więc jutro śmigniemy na aqua co by dać choć na chwilkę odpocząć kręgosłupowi:) I znowu przez trzy tygodnie mam 1kg na + chyba zacznę sobie żałować łakoci a tu niedługo tłusty czwartek:(

    --
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeJan 23rd 2008
     permalink
    Wróciłam właśnie od gina i... :rolling: Juleczka waży już 1373g i jest zdrowa i wszystko jest ok. Ułożona już jest główką w dół. Tak ślicznie ziewała... :jumping: Szyjka się uspokoiłA ale mam nadal uważać na siebie. Łożysko mam dojrzałości I stopnia.
    •  
      CommentAuthordingwall
    • CommentTimeJan 23rd 2008
     permalink
    dzieki dziewczyny i gratulacje dla nowym mam!!!!!
    jak bede miala jakies watpliwosci to bede do was pisala bo to jest moje pierwsze malenstwo i mysle jak to bedzie ze wszystkim, a widze ze jestescie super dziewczyny!!!!!
    wogole to jednak musze zmienic gin, bo mysle ze lepiej bedzie jak to bedzie gin ktory pracuje w szpitalu w ktorym bede rodzila, a nie jakis gin z przychodni, ale jestem juz umowiona na srode zobaczymy jak to bedzie.

    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeJan 23rd 2008
     permalink
    Jak tam nasza dwójeczka. ?? Dziewczyny nie odzywacie się-zaczęło się coś dziać ??

    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeJan 23rd 2008
     permalink
    Harpi ogromniaste gratki i samego zdrowka dla Kamilka :clap::clap::clap:
    Agulinko super za wiesci, no i ciesze sie, ze wszystko w porzadku. Hmm, tez bym chciala miec w 3 tyg tylko 1+, u mnie to idzie jakos w przyroscie geometrycznym :confused:
    Anetusiu super wiesci! no i coreczka juz duza :bigsmile:
    Pati, Marta sio na porodowe !!! :bigsmile:
    Mada wspolczuje takie lekarza. Chcoc ja wlasnie ostatnio zaczelam narzekac na swojego. JAkos tak zawsze tylko rzeczowo, bez zadnych osobistych "uwag", bez komentarzy, usg to bez opowiadan, o wszystko musimy sie pytac...jakos mi to teraz zaczyna przeszkadzac. Jestem pewna, ze jesli bede ponownie w ciazy to bede chciala chodzic go innego, takiego ktory bedzie traktowal mnie jak czlowieka a nie jak kolejna "gotowka na kasie"
    Dingwall gratulacje ale ja tez sugerowalabym wizyty u "bardziej" kontaktowego specjalisty ! No i garulacje szkrabika malutkiego !
    Justyshehe, ale smiech to najlepsze cwiczenie oddechowe ..no moze nie w zakresie akcji porodowej no ale ciesz sie, ze facetowi dopisywal humor bo przynajmniej przed nastepna wizyta nie bedzie sie wykrecal !
    Promyczku ja tez\mysle, ze wszystko jest dobrze a beta ladna. Dla pewno zawsze mozesz sprawdzic po 48h, jesli przyrost bedzie odpowiedni, watpliwosci sie rozwieja !
    No a ja dzisiaj dzielnie zaliczylam komisje....i bylo bez problemowo !
    Czy mnie sie wydaje, ze po Pati i Marty, nastepny to nasz marcowy wysyp.... :crazy: ???

    --
    •  
      CommentAuthorKicia78
    • CommentTimeJan 23rd 2008
     permalink
    Tagusia dobrze ci się wydaje :bigsmile: ja już zaczynam się bać :crazy:

    --
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeJan 23rd 2008
     permalink
    no właśnie się zastanawiałam kto jest następny na liście :) na luty nie ma nikogo???
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeJan 23rd 2008
     permalink
    no wlasnie nie ma zadnej z terminem na luty??? ja jestem kwietniowka i Anetusia Ty chyba tez i kto jeszcze??
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeJan 23rd 2008
     permalink
    Kicia , no wlasnie tak mi sie cosik wydawalo, ze na luty nie ma nikogo...hehe luty to bedzie taka cisza przed naszym marcowym wysypem :jumping:
    Ja tez juz czuje dreszczyk emocji :tooth: Ale sie bedzie dzialo. Trzeba przegladnac tabeleczke !
    No a teraz mam nadzieje, ze Pati i Marta sie szybciutko i ladnie rozpakuja w tym tygodniu !

    --
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeJan 23rd 2008
     permalink
    a to jest jakas tabelka?? bo ja nic nie wiem :shamed:
    --
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeJan 23rd 2008
     permalink
    Dingwall & Promyczek - gratulacje :cheer::cheer::cheer:
    Fiufiu & Harp - Zuch dziewczyny jestescie!!! Gratulacje wielkie! :flowers:

    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeJan 24th 2008
     permalink
    Witam kochane
    Kaczusia w bazie danych, przyszłe mamusie-tam wpisujemy dane i dzięki temu wiemy kto w kolejce następny :bigsmile:
    Tagusia jak mój M będzie tak intensywnie udzielał się w ćwiczeniach to nas wywalą z tych zajęć bo ja się nie mogę powstrzymać ze śmiechcem. :bigsmile:
    A my mamy dzisiaj dobry humorek. Zaczynam zbierać przedwczesne prezenty na urodzinki. Dziś dostałam od psiapsiuły z pracy płytę "Mozart for my baby".
    No a Pati i Marta milczą. Kto coś wie?? szybciutko pisać :bigsmile:

    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeJan 24th 2008
     permalink
    Ja też jestem na kwiecień, termin 18 .04 :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeJan 24th 2008
     permalink
    Tagusia ja to narazie czuję tylko dreszczyk z nerwów jak mi w nocy drętwieje wszystko od pasa w dół.:bigsmile:
    Ja to już czasami jak ta Zuzy Pani przy suwaczku.:bigsmile:

    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeJan 24th 2008
     permalink
    To jak się Marta z Patrycją rozpakują-o ile już się nie rozpakowały-to następna na taśmę wchodzi Kicia. :))))))
    Dziewczyny co dzisiaj z Wami- tylko ja tu posty będę produkowała. :))))))
    Czy Wy wszystkie (mam na myśli dziewczyny w okolicy tego tygodnia ciąży co ja) jesteście już na zwolnieniu?? Jak byłam w szkole rodzenia to na 12 babek tylko ja pracuję :confused:

    --
  9.  permalink
    no to ja witam porannie nadal w dwupaku ale ze szpitala spedzilam tutaj nocke przezylam masaz szyyjki i czekam na obchod podlaczona do ktg... mysle ze dzis bedzie po wszystkim

    nikt nie wie co u marty???
    --
    •  
      CommentAuthorKicia78
    • CommentTimeJan 24th 2008
     permalink
    Justa!!!! nie strasz mnie!!!!:crazy::crazy::crazy: ja ostatnio wpadłam w wir sprzątania i mój M śmieje się że już zaczynam "wić gniazdo" ...
    Ja na zwolnieniu jestem od początku stycznia (mimo że czuję się jeszcze w miarę "sprawna") ponieważ mam cholestazę ciążową....i w domu strasznie mi się nudzi więc: sprzątam mieszkanko i jak to mój M mówi tracę kasę na ubranka dla małej :jumping:
    Do szkoły rodzenia zaczęliśmy chodzić w 24 tygodniu i dzięku Bogu bo teraz niestety nie moglibyśmy już chodzić....

    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeJan 24th 2008
     permalink
    Patrycja, trzymaj się kobieto :bigsmile: I dawaj znać co i jak. Buźka trzymam kciuki za szybką akcję. :bigsmile:

    --
    •  
      CommentAuthorKicia78
    • CommentTimeJan 24th 2008
     permalink
    Pati to trzymam kciuki by było już po wszystkim :bigsmile:

    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeJan 24th 2008
     permalink
    Kicia ja nie straszę. No ale sama zobacz Twoje maleństwo to już prawie w wózeczku siedzi. :bigsmile:

    --
    •  
      CommentAuthorKicia78
    • CommentTimeJan 24th 2008
     permalink
    Jezu! masz rację :bigsmile::bigsmile::crazy::crazy: - kurdę to po dziewczynach JA!!!

    --
    •  
      CommentAuthoredma
    • CommentTimeJan 24th 2008
     permalink
    Pati, bądź dzielna! Ja to Ci zazdroszcze, ze zaraz bedziesz miała maluszka na zewnątrz:wink:

    Justyś, Ty sie niczym nie przejmuj tylklo idź na zwolnienie! Ja juz od miesięca jestem na L4, mimo że czuje sie w miare ok. I "wyrzutów sumienia" nie mam. A rodzić bede parenaście dni po Tobie.

    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeJan 24th 2008
     permalink
    Edma ja się nie przejmuję tym. Pracuję dopuki starcza mi sił i czuję się w miarę oki. Tylko inni patrzą na mnie jak na dziwoląga.:bigsmile:

    --
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeJan 24th 2008
     permalink
    Cześć Dziewczyny! okropną noc miałam:cry: wstawałam non stop do kibelka a jak już sie położyłam to o 4 jesc mi sie zachciało, zjadlam kanapke i polożyłam się znowu ale spać nie moglam :cry: chcialam sobie pospac do 12 ale wstalam bo znajoma wpadnie, ktorej rok juz nie widzialam.
    Ciśnienie mam jak na mnie wysokie ale jeszcze w normie.
    miłego dnia babeczki
    •  
      CommentAuthoragulina5
    • CommentTimeJan 24th 2008
     permalink
    Witam wszystkie mamuśki:) Pati trzymamy mocno kciuki i czekamy na wieści o maleństwie:)
    Justa ja poszłam na zwolnienie od samego początku ciąży i powiem Ci ,że jakoś mi się nie nudzi.W domu cały czas remont się ciągnie więc jest co robić.Ja jestem nauczycielem w-fu i wiem że czasami nawet jak uważasz to i tak jakaś piłka pędząca z prędkością światła w ciebie trafi.A to nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy:)

    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeJan 24th 2008
     permalink
    hihihi, Agulina wiem coś o tym bo mój M to Twój kolega po fachu :bigsmile:
    Ale ja to raczej na latające faksy muszę uważać :)))))))))))))))))))))))

    --
    •  
      CommentAuthoragulina5
    • CommentTimeJan 24th 2008
     permalink
    Nie powiem ,że nie brakuje mi pracy i jeżdżę z koleżanką raz w tygodniu na basen co by nauczyć ją pływać.Ale brakuje mi wyjazdów na obozy:)

    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.