Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeFeb 29th 2008
     permalink
    Lili jak samopoczucie?? Już tylko 2 tygodnie, ale fajnie. :bigsmile: Wypadł Ci już czop??
    --
    • CommentAuthorLili04
    • CommentTimeFeb 29th 2008
     permalink
    justysiu jak wypadl to ja nawet otym niewiem:-) a tak to jestem zmeczona nogi bola od chodzenia,w krzyzu,w nocy mam problem ze spaniem juz bym chciala urodzic czekam na kazdy kolejny skorcz i sie zatanawiam czy to juz to.Mala niezle juz cisnie na dol ale jak na razie nic i nic.
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeFeb 29th 2008
     permalink
    Lili z tym spaniem to świetnie Cię rozumiem :bigsmile:

    Kicia miała dzisiaj zaczynać o 19 tak?? O rany no to czekamy na szczęśliwy i szybki powrót do domciu :bigsmile:
    Jeszcze tylko Lili i Honia i.... 27.03.2008 zaczyna działać. A jesteśmy aż 3. Ciekawe w jakiej kolejności się rozpakujemy. Coś czuję, że będę ostatnia.
    Fmartunia ja do narodzin Oskara zostaje na starym mieszkanku. A do nowego przeprowadzimy się w kwietniu.
    --
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeFeb 29th 2008
     permalink
    Kicia miała zaczynać o 19,30 więc teraz :crazy:
    Ja już też chcialabym być bliżej porodu... Dziewczyny oglądałyście wiadomości? Bo ja jestem z Bydgoszczy i chciałam rodzić w tym szpitalu, z którego usilowano porwać noworodka:angry:
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeFeb 29th 2008
     permalink
    Anetusia cały dzień o tym świrze mówią. Masakra!!! To jest własnie otwieranie oddziałów. Włazi kto chce, nikogo nie kontrolują. Każdy odwiedzający powinien przejść przez jakąś recepcję i meldowć do kogo idzie.
    --
    • CommentAuthorLili04
    • CommentTimeFeb 29th 2008
     permalink
    niewiem o ktorej miala to miec,jestem myslami razem z nia przypomina mi sie moja cc.

    terz jestem ciekawa jak to teraz bedzie:bigsmile:
    --
    • CommentAuthorIris26
    • CommentTimeFeb 29th 2008
     permalink
    hej
    Jestem nowa w tej dyskusji przedtem byłam na weterankach zresztą dalej tam zaglądam ale teraz tak jak Wy spodziewam się dzidziusia i pomyślałam że to będzie dobry pomysł aby tutaj zajrzec ...:wink:
    • CommentAuthorIris26
    • CommentTimeFeb 29th 2008
     permalink
    Na razie to dopiero początek bo jutro zaczyna mi się 7 tydzień...
    • CommentAuthorIris26
    • CommentTimeFeb 29th 2008
     permalink
    ale od czegoś trzeba zacząc:smile::wink:
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeFeb 29th 2008
     permalink
    Witamy nową ciężaróweczkę. :bigsmile:
    Dobrze, że nas przybywa. :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorLili04
    • CommentTimeFeb 29th 2008
     permalink
    to straszne!unas w szpitalu sa kamery na oddziale dzieciecym a do noworodkow maja dojscie tylko polozne i rodzice nikogo wiecej nie wpuszcza nawet gdyby ktos byl z rodzicami.

    Anetusia rozumie cie a wiesz jak teraz sie te ostatnie tygodnie ciagna,czekanie tylko kiedy sie wkoncu zacznie.

    jakos teraz mam czestsze skorcze,i przy tym bol krzyza czyzby ???zobaczymy:tongue:
    --
    • CommentAuthorLili04
    • CommentTimeFeb 29th 2008
     permalink
    irys gratulacje i witamy wsrod nas:hugging:
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeFeb 29th 2008
     permalink
    wow Lili :bigsmile:
    --
  1.  permalink
    <a href="http://suwaczki.maluchy.pl/ci-11181.png">mój suwaczek</a>
    u mnie tez 7 tydzien....
    Pozdrawiam:bigsmile:
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeMar 1st 2008
     permalink
    Witam z samego rana.
    Mąż spi,niech się wyśpi,a mi się już nie chce.
    wczoraj spakowaliśmy torbę.
    Jeju jaki to stres-wciąż się zastanawiam czy czegoś nie zapomniałam albo czy coś jeszcze jest mi potrzebne...
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeMar 1st 2008 zmieniony
     permalink
    Cześć ciężaróweczki :bigsmile:
    Mój M przyjechał z Niemiec o 2 w nocy,rozbudziłam się i o 3 jadłam śniadanko.:bigsmile: Teraz niechce mi się wziąść za robotkę :neutral:
    Fmartunia ja spakowałam torbę ale od tych mega podkładów belli to mi miejsca zabrakło i musiałam podzielić to na 2 części. Ubrania w walizce a podkłady i reszta w reklamówce. Jakoś dużo tego. :bigsmile:
    Ciekawe co u Kici i Juleczki.
    Lili nie rozpakowałaś się w nocy??? czy skorcze przeszły ??:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeMar 1st 2008
     permalink
    Gdzie można poczytać o porodach rozpakowanych mamuś, gdzie dziewczyny to opisują ??
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 1st 2008
     permalink
    Justa opisy znajdziesz TUTAJ
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeMar 1st 2008
     permalink
    Dzięki Aniu :flowers:
    --
    • CommentAuthorLili04
    • CommentTimeMar 1st 2008
     permalink
    FMARTUNIA ja tez ciagle mysle ze czegos niespakowalam,a torbe mam juz od 2 miesiecy spakowana.

    JUSTYSIA skorcze mam takie ze w nocy sie budze ale jak widac jeszcze w dwupaku jestem.Jak tylko cos sie zacznie to wam napisze
    Ja tez mam duzo zeczy kosmetyki niezmiescily mi sie juz w torbie wiec tez bede miala reklamowke:tongue:a to juz dla dziecka nic niebiore i podpasek tez nie dostane w szpitalu.

    Jak tam uwas pogoda bo umnie paskudnie w nocy byla burza i straszna wichura jest paskudnie:sad:
    --
    • CommentAuthorLili04
    • CommentTimeMar 1st 2008
     permalink
    wiecie wlasnie sobie poczytalam opisy kurcze i teraz strasznie sie boje
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeMar 1st 2008
     permalink
    U mnie pogoda okropna, ciągle pada.
    Ja też właśnie skończyłam czytać opisy. Popłakałam się strasznie. O przerażeniu w oczach już nic nie napiszę...
    --
    • CommentAuthorLili04
    • CommentTimeMar 1st 2008
     permalink
    jak te bole beda silniejsze od ataku woreczka zolciowego to tego nieprzezyje:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeMar 1st 2008
     permalink
    Moja mama jest osobą, która zawsze mówi jak jest i nie owija w bawełnę. Mówi, że mam się nastawić na ból bo to boli i już. Wiadomo każda z nas inaczej odczówa ból. Ja na przykład zawsze miałam strasznie bolesne @. Ból okrutny, mdlałam, wymiotowałam. Mamy siostra tak ma i mówiła, że poród nie jest o wiele bardziej bolesny. Więc mam nadzieję, że dzięki tym okropnym @ mój organizm mnie przygotował na ten dzień :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeMar 1st 2008
     permalink
    hihihi Lili mi mały ostatnio w nocy dał popalić po jajniku. Myślałam, że jajko zniosę. Ale podobno poród tak nie boli. :bigsmile: Pożyjemy zobaczymy :wink:
    --
    • CommentAuthorLili04
    • CommentTimeMar 1st 2008
     permalink
    wiesz ja ra z w nocy dostalam takiego bolu krzyza ze umre niemam pojecia co mala wtedy wyprawiala,a teraz to sobie upodobala watrobe i ciagle mi poniej daje.I czasami mam uczucie ze wszystko mi dretwieje tak jak by tysiace mrowek biegalo.

    niewiem jak ty ale ja mam straszne problemy z kupka:-)wiesz moze jak by sobie pomoc
    --
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeMar 1st 2008 zmieniony
     permalink
    Cześć Dziewczyny.
    U nas też pada i wieje, okropnie jest. Wczoraj wzięłam 2 magneziki i nospę forte na noc i spało mi się super. Tylko Julka coś sie cała noc nie ruszała i rano dopiero jak ją troszkę poszturałam to takiego kopa mi dała, że już jej nie będe przeszkadzać :bigsmile: widocznie też ma ponury dzień:wink:
    Też jestem za tym, żeby na oddział tylko męża wpuszczać a nie jakieś pielgrzymki urządzać do mamy i maleństwa. Torba też spakowana, tylko czasami coś jeszcze dorzucam i ciuszki dla małej mi jeszcze zostały do spakowania. Spakowałam się jak zaczęli przedwczesnym porodem grozić i tak sobie leży w kącie.
    iris, gratuluje :bigsmile: dbaj o siebie
    justa, ja też miałam takie miesiączki, a to od której ciąze mi się liczy to już w ogóle... po ścianach chodziłam z bólu :angry:
    lili, to już całkiem blisko. A na kupkę to u mnie działa ok 10 minutowa rozmowa przez telefon albo siedzenie przed kompem. Od razu lece na kibelek
    :bigsmile:
    buziaczki na cały dzionek:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeMar 1st 2008
     permalink
    Lili ja nie ma problemów z kupką. Jak mam robić to dostaje takich skurczy w brzuchu i od razu wiem co jest grane :bigsmile: Anetusia widzę, że ma niezły sposób :bigsmile: Z tym drętwieniem to ja też mam problem. W nocy nogi i biodra tragicznie mnie bolą i kręce się jak nie wiem co. Przekręcanie tylko na raty i jak się już ułożę to albo małemu się nie podoba i szukam innej pozycji albo siusiu mi się zachce i cała procedura układania od nowa :bigsmile:
    Właśnie jem kapustę kiszoną. Masakra jaka niedobra, chyba sama zacznę kisić.
    --
    •  
      CommentAuthoragulina5
    • CommentTimeMar 1st 2008
     permalink
    Witamy i my :)U nas pogoda też nieciekawa wieje okropniasty wiatr i coś kapie z nieba...nic nam sie nie chce i pewnie prasowanie znowu o kolejny dzień przełożę.A mi w nocy to ręce drętwieją konkretnie dłonie...jak się przebudzę to z 15 min ręce w górze trzymam....
    miłego dnia
    --
  2.  permalink
    Witam u mnie tez leje strasznie a ja sie remontuje dalej. Remontuje pokoik dla Synka :)
    Bo juz 2 razy gruntowali i szpachlowali teraz, tygodniu chlopaki przyjda i pomaluja sufit i rury i jeszcze takie rzeczy typu: przykrecenie kontaktu, prowadnicy do szafy, naprawienie polki i uszczelnienie okna.A w sobote za tydzien malowanie i koniec potem mi wszystko wniosa jak wyschnie oczywisice dzisiaj najgorszy syff ktory pewnie bede sprzatac jeszcze przez kolejny miesiac
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeMar 1st 2008
     permalink
    Dziewczyny jak u Was z płytkami krwi. ??
    Ja, przy dolnej granicy 130 miałam kolejno przy badaniu krwi - 156, 123, 135, 117. Teraz znów mam zrobić morfologię, żeby właśnie sprawdzić czy dalej spadają.
    A robiłyście może krzepliwość krwi.??
    --
  3.  permalink
    Witamy i my w ten brzydki niedzielny poranek. U mnie pada deszcz ze śniegiem, jest pochmurno i wieje wiatrzysko.
    Posyłam pozdrowionka na cały dzień;)
    Papa
    • CommentAuthorLili04
    • CommentTimeMar 2nd 2008
     permalink
    Ja tez witam w ten przepaskudny niedzielny poranek :sad:

    JUSTA ja niemialam problemow jak zaczely spadac to bralam dosc dlugo zelazo i to pomoglo.A przy pierwszej ciazy mi niezle spadaly.

    MILEJ NIEDZIELKI ZYCZE
    :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeMar 2nd 2008
     permalink
    witam kobitki, melduję że wróciłam , u mnie ok, odpoczęłam i bóle minęły, już niedługo będzie po wszystkim :bigsmile:
    --
  4.  permalink
    witam i ja i przesyłam pozdrowionka :smile:
    u nas lepiej, brałam Aspargin, czyli magnez na skurcze i trochę przeszło, a w jutro jedziemy na zastrzyk, będzie dobrze, to już 33 tydz. się zaczął :bigsmile:
    wczoraj byliśmy kupić wyprawkę i zamówiliśmy wózek, no i powoli już pakuję torbę, zostało mi jeszcze poprać i poprasować ubranka :bigsmile: ale chyba nie będę ich brać bo u nas w szpitalu dają, a własne mogą zginąć.
    Dziękuję wszystkim za troskę :grouphug: teraz muszę dużo odpoczywać, to sobie leżę i czytam gazetki, strasznie mi się nudzi :confused:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    Witaj Zuza - fajnie, że już wróciłaś i wszystko u Ciebie OK - ściskam :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorJosaris
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    Witajcie! Długo się nie odzywałam, ale codziennie śledziłam ten wątek.

    Tagusiu, serdeczne gratulacje :flowers::flowers::flowers:

    blasku, ile bym dała za godzinę nudy... :wink::wink:

    Od jakiegoś czasu bardzo źle oddycha mi się w nocy... Wysoka poduszka nie zawsze pomaga. Macie jakieś pomysły?
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    witam w nowym tygodniu!
    justa, ja mam płytki w normie więc nie pomogę bo nie wiem
    zuza, dobrze ze wróciłaś
    josaris, ja jestem raczej z tych ''niskopodłogowych brzuszków'' i mi to bardziej na pęcherz uciska. A śpisz na półsiedząco? jak mi jest duszno to klade mokry ręcznik na kaloryfer. trzymaj się dzielnie
    Dzis mój mężczyzna wyjechał na tydzień. Puściłam go w góry żeby sobie ostatni raz odpoczął. Za to wczoraj wzięlam sie za pakowanie torby z listą w ręku. Uświadomiłam sobie, że 28 marca to ja już mogę rodzić:shocked: bo konczy sie wtedy 38 tydzień.
    Muszę Wam sie przyznać jakiego lenia mam:confused: już od paru dni zabieram się za prasowanie:neutral:

    mada, gdzie Ty się podziewasz?
    miłego dnia
    :smile:
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    i ja się melduję w nowym tygodniu.
    u nas wszystko okej. śluz mi się ostatnio zmienia.wczoraj miałam trochę galaretkowaty a dziś wodnisty.
    zawsze mam stresa czy to nie wody ...
    jutro jedziemy do lekarza i juz sie nie moge doczekac.
    pogoda sliczna za oknem, az korci zeby wyjsc na spacer.zastanawiam sie wlasnie,aczkolwiek ciezko mi sie chodzi, no i dzis troche ganiania po marketach mnie czeka wiec nie wiem czy sie lepiej nie pooszczedzac...
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    Witam dziewczyny
    Ja dzisiejszy dzień zaczęłam od biegania po bankach. MASAKRA!!! Ja już nerwowo nie wytrzymuję. Chyba hormony coraz mocniej dają znać o sobie. Dzwoniłam do labolatorium coś wychodowali z posiewu z pochwy i musze lecieć po wynik MAM ZAPŁACIĆ ZA BADANIA 93 ZL. Krew mnie zalewa. Co za kraj, płać człowieku płać, wszędzie płać. Szkoda że nikt mnie nie zapyta czy mam z czego !!! Mam jakiegoś nerwa ale jak tu się nie denerwować. Zaraz jeszcze pewnie na leki wywale niewiadomo ile. :angry::angry::angry:
    --
    • CommentAuthorLili04
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    justa ja i tak cie podziwiam ile ty jeszcze masz energi ja to juz wogole niemoge biegac dzisiaj tez bylam w urzedzie naszczescie niebylo ludzi i szybko zalatwilam.
    Trzymie kciuki zeby to niebylo nic groznego.A unas tez lepiej niejest tez musze za niektore badania placic.A hormonki swoje robia
    jak potrafisz to wrzuc moje fotki na galeri bo ja niepotrafie
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    Lili widzę, że brzuszek już jest, śliczny.:bigsmile:

    No M odebrał mi wyniki mam jakiś tam Strepco...blebleble (nie mogę rozczytać) i coli. Dzowniłam już do ginki. Coli to nic strasznego a na te pierwsze dostanę antybiotyk przed samym porodem. 8 marca idę rano na USG. Ciekawe ile mój maluszek przybrał na wadze.
    --
    • CommentAuthorLili04
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    JA TEZ MIALAM TO OSTATNIO ROBIONE I NASZCZESCIE TEGO NIEMAM
    NIO BRZUSIO 102 cm W OBWODZIE

    JA MAM DO GINKI NA 12 CIEKAWE CZY JESZCZE ZDAZE :bigsmile:

    WLASNIE CHWATAM SIE ZA PRASOWANIE A POZNIEJ PO MALA DO PRZEDSZKOLA
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    Witam kochane!
    Jestem jestem, zawsze na weekend wybywam z forum, korzystam z wolnego czasu z mężem.
    Zuza
    stęskniłyśmy sie za Tobą, dobrze że wróciłaś:bigsmile::bigsmile:

    Ja właśnie kończę prać dzidziusiowe rzeczy, część z nich już wyschła, bo wywiesiłam na słoneczko i poprasowałam.
    Zrobiłam też obiadek i jestem już pełna jak bąk, uwielbiam spaghetii, napchałam się za wszystkie czasy.
    Dzidzia tak bardzo się przeciąga i kopie, wczoraj naprawdę dała mi popalić.
    --
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    justa, to było badanie na te paciorkowce? jak to się odbywa? jak normalne badanie ginekologiczne? i pobieraja jak cytologie czy z moczu? bo sie zastanawiam jak to moja nowa ginka chce zrobic skoro mnie nie bada

    połowę ciuszkow wyprasowałam a reszta czeka na jutro :bigsmile:

    moja Julka to jakby na rowerze dziś jeżdziła :shocked: wierci sie i kręci :bigsmile:
    miłego wieczoru
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    Anetusia to jest robione tak jak cytologia. Pobiera próbkę z pochwy, jak wymaz.
    --
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    dzięki justa, w takim razie będę musiała sobie to prywatnie zrobić
    •  
      CommentAuthormaarlenka
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    Witajcie!!! Dzisiaj zrobiłam test a nawet dwa (jeden z moczu, a drugi z krwi) - obydwa wyszły poooooooooozytyyyyyyyyyyyyywne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeśli chodzi o objawy, to póki co biegam regularnie do ubikacji i cały czas boli mnie podbrzusze, tak jakbym miała zaraz dostać @. Czy to normalne?? Martwią mnie te bóle.
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    maarlenka
    GRATULACJE kochana, witaj wsród przyszłych mamuś, tymi bólami nie masz się co martwić, to normalne, kłucie jajników i ból jak na okres, macica się rozciąga.:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormaarlenka
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    Dzięki madamagda:) Pocieszyłaś mnie:) Ten ból jest chwilami nieznośny.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.