Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    W stargardzie tez snieg pada.

    Jestem juz po-- Miłoszek sobie rosnie, brzuszek tez, i ja tez to juz 60kg.

    Cukrzycy nie mam wyniki dobre

    Kolejna wizyta 26 marca.
    --
  2.  permalink
    Czesc Dziewczyny!!11
    Dzisiaj czuje sie troszke lepiej jeszcze plamie ale mniej,boje sie jeszcze cala non mialam pod nogami poduszki juz skurcze ustaly ale czas wolno leci....Boje sie i to bardzo.....
    Pozdrawiam serdecznie i dziekuje.:smile:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 5th 2008 zmieniony
     permalink
    Fmartunia wszystko będzie dobrze !! Bierz przykład z Kici - za Ciebie i Twoją córunię też będziemy trzymać kciuki :wink:
    Dominika odpoczywaj duuuuużo - 3mam kciuki za FASOLKĘ :bigsmile:
    • CommentAuthorLili04
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    AGULINA niemusisz panikowac dzidzia jast donoszona i wsomie mozesz rodzic,niema co panikowac:wink:
    FMARTUNIA to fajnie wiedziec kiedy dzidzia przyjdzie na swiat,nie to tak jak ja z dnia nadzien czekam kiedy to najdejdzie juz mi sie to powoli ciagnie.
    JUSTA dobrze ze w zeczywistosci porod ci sie nie cofnie o tydzien do tylu:wink: a z tym spaniem to masz racje jak tu sie wyspac jak ciagle sikanko goni.
    unas tez zimno ale swieci sloneczko.
    DOMINICZKO trzymaj sie bedzie dobrze.

    JUZ NIEMOGE SIE DOCZEKAC KIEDY PRZYTULE MOJA CORCIE

    pozdrawiam was milego dzionka
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Dominika dobrze, że Ci się troszkę humorek poprawił i że plamienie są mniejsze. Pozdrawiam Cię gorąco i trzymam kciuki. :bigsmile:

    Hehehe Lili jak będzie tydzień po porodzie to jakby się cofnął :bigsmile: ale mam nadzieję, że uda mi się Oskara szybciej wydusić :bigsmile:

    Ewewlina super, że u Was wszystko w pożądeczku. A te 60 kg no cóż moja znajoma w ciąży ważyła 90 kg. przybrała prawie 40 kg więc te nasze szósteczki z przodu to rewelka. :bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    to chyba ta znajoma trzymała cały czas głowę w lodówce i jadła, jak można tyle przytyć :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Zuza już 35tc się zaczął - :clap::cheer::clap::cheer:
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    :cheer::cheer::cheer: tak Izunia już coraz bliżej :jumping:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Aaaaaa :crazy::crazy:
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Cześć Kochane!
    Agulina, dobrze że nie pojechałaś z tym do szpitala bo niezły ubaw by mieli z Ciebie
    :bigsmile:
    fmartunia, jak będziesz grzeczna to na same święta wyjdziesz do domku z maleństwem:swingin:
    Jak skończę 38 tc to też zaczne takie praktyki uprawiać jak Justa:tooth: a narazie celibacik
    U nas też ponuro i zimno. Wiecie co ? całą noc przespałam i ani razu siusiu nie poszłam! spałam do 10! to się nazywa wyspać :bigsmile:
    trzymajcie się cieplutko
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMar 5th 2008 zmieniony
     permalink
    Jestem wypompowana, dokończyłam prasowanie reszty ciuszków i zabrałam się za robienie pierogów ruskich, chyba z 200 ulepiłam. Teraz leżę i wypoczywam nie ma co.
    Troszkę mnie martwi to że mama, tesciowa i sąsaiadka zauważyły że mi się obniżył brzuszek, nie wiem ja nie zauważam tego, nie przyglądałam się z profilu ostatnio. Mam nadzieję że po prostu taka jesgo natura a nie grozi mi szybszy poród.
    Ja zaczynam 30 tydzień i mam jak narazie 8,5 kg do przodu:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    mada a kiedy wizyta u gina ?
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Zuza
    w 32 tygodniu ustaliliśmy że zrobię USG. Myślę że nie ma co panikować. Skrucze już przeszły, ostatnio byłam u gina w 28 tygodniu i miałam szyjkę szczelnie pozamykanią na 40 mm, także super.
    --
    •  
      CommentAuthoragulina5
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    a ja to bym już z chęcią urodziła tylko Błażejowi się nie śpieszy:)
    --
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    mada ale te osoby stwierdziły obniżenie się brzusia razem czy każda oddzielnie???
    agulinko, bo w brzusiu u mamy jest najlepiej :bigsmile:
    •  
      CommentAuthoragulina5
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Wiem wiem Anetusia ale młody taki duży już się zrobił że wiecznie gdzieś po żebro wchodzi....a najlepiej jak bokiem się na świat pcha i tak pewnie brzusia będzie mi brakowało potem:)
    W końcu u nas słoneczko wyszło więc za radą położnej idę połazić może coś się ruszy czekanie najgorsze jest.
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Mama najpierw mi poweidziała że bardzo nisko noszę ten brzuszek, a teściowa z sasiadką dzisiaj spoglądaly na brzuch i stwierdziły to samo, że jest niżej.
    --
  3.  permalink
    to odpoczywaj i buziczki dla maluszka:wink:
    ja jeszcze plamie:cry:
    •  
      CommentAuthordorota27
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Dominiko będzie dobrze. musi być. Leż grzecznie, bierz Luteinkę.
    Laseczki jeszcze trochę i was sporo tutaj sie rozdwoii :shocked: Jak ten czas leci
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Zuza ja też nie mogłam uwierzyć i aż Ginki swojej spytałam czy to możliwe, odpowiedziała, że miała już takie przypadki i wcale ją to nie dziwi. A mama mi opowiadała, że jej koleżanka 35 kg przytyła.

    Agulina napaść na żebra jest najgorsza. Ja mam tak najczęściej jak siedzę przy kompie albo w samochodzi-masakra.

    Mada mi się też dość szybko brzucholek obniżył. Nie przejmuj się. Ważne co lekarz powie. A jak nie masz skurczy itp to jest oki.

    Anetusia no ja poczekam co lekarz w sobote powie i zaczynam sporty ekstremalne :wink:

    Dominika buziaczki :kissing:
    --
  4.  permalink
    dziekuje Ci Dorotko leze....jezeli moge zapytac na kiedy masz termin?ja na 20 pazdziernika ale jak robilam usg toserdyszka jeszcze nie ma...:wink:
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Dziewczyny a jak to jest z tym jedzeniem po porodzie.?? Wiele kobiet mówi, że nie można tego czy owego. A ja czytałam już 2 książki, w których jest powiedziane, że tak do końca to nie jest prawda. Powinnyśmy jeść właściwie wszystko ale w odpowiednich ilościach. Koleżanki moje też nie odmawiały sobie wszystkiego. Jedna z nich cały czas jadła czekoladę a niby jej też nie można.
    --
  5.  permalink
    Justa dziekuje i pozdrawiam serdecznie.....:bigsmile:
  6.  permalink
    Hej dziewczynki :bigsmile:
    Gratuluję rozpakowanym Kici i Tagusi! Szymonek jest wspaniały :bigsmile:

    Dziś zabrałam się za prasowanie maluszkowych ubranek, brzucho nadal twardnieje, ale robię sobie przerwy, nie jest źle. Dzwonili że wózek już mamy do odebrania :bigsmile: strasznie się cieszę. Ale mąż odbierze go dopiero za tydzień, teraz nie ma czasu.
    Dominika trzymaj się, ja też plamiłam na początku, a teraz mój maluch już ma ponad 2 kilo :bigsmile: musisz leżeć i brać leki. Ja brałam Duphaston i Cyklonamine na zatrzymanie krwawienia.
    Pozdrawiam wszystkie ciężaróweczki i rozpakowane mamusie :kissing:
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Laski przypominam, że dziś Dzień Teściowej, hihihii:devil:
    --
    •  
      CommentAuthordorota27
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Dominiko termin mam na 4 października :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Nie mam teściowej, zmarła na raka piersi w 2000 roku i nawet nie było mi dane jej poznać.

    Dominika, trzymaj się dzielnie, teraz mi się przypomniało, że do duphastonu i no-spy bralam też cyklonamine. To był mój zestaw na plamienie.
    blask, ja prasuje od kilku dni:smile: i cieszę się, że niedługo koniec. M ma za to pretensje, że jego koszulek już nie prasuje :bigsmile: i zrobił się zazdrosny i mówi, że po porodzie to już wogóle nie będę go kochać :bigsmile:
    justa, ja też czytalam, że można jeść wszystko ale jednak jak mam ryzykować że mała bedzie miała uczulenie (rodzinne to u nas) albo kolki to już wolę uważać od początku a przynajmniej schudne szybciej jak nie będę niepotrzebnych rzeczy jeść
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Słyszałyście o tym półrocznym chłopczyku, który zmarł bo mu nigdzie nie udzielono pomocy i matkę odsyłano ze szpitala do przychodni?? No paranoja.!!!!!!! Jestem zbulwersowana i wściekła bo jak można coś takiego zrobić. !!!!!!!!!!!! No to chyba tylko w tym kraju dochodzi do takich bzdur!!!!!!!!!! Jak tak można!!!!!!!
    --
  7.  permalink
    Justa tak slyszalam okropne co? tak wlasnie jest u nas o wszystko trzeba walczyc ta kobieta to teraz przezywa koszmar.....
    widzialam ,ze nosisz pod sercem Oskarka moj synek 6-letni ma na imie Oskar....
    dziewcztny dziekuje Wam Wszystkim za wsparcie naprawde pomaga....juz prawie nie plamie ale czekam jeszcze....
    Buziaki dla urodzonych maluszkow...:wink:
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Dominiczko odpoczywaj jak najwiecej pewnie juz niedlugo bedzie wszystko dobrze buziaczki od Dusi co prawda chorej ale buziaczki :grouphug:
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Życzę Dusi dużo zdrówka. Bardzo dużo dzieci choruje. Całuski dla małej.
    --
  8.  permalink
    Mamadusi , dziekuje zycze powrotu do zdrowka dal dzieciaczka buziaki gorace...
    dziweczyny jak to jest OM mialam 16.01 z wyliczen wychodzi ze to juz 7tyg a na usg ze to 5tyg jak to jest?i dzisiaj kolezanka ktora OM miala 20.01 dzisaj byla na usg widziala juz serduszko a u mnie jeszcze nie widac....
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Justa tylko u nas juz zastrzyki bo antybiotyk nie pomogl i jutro rendgen pluc jezeli bedzie zdjecie zle to szpital :cry::cry::cry::cry::cry::cry:
    --
  9.  permalink
    bedzie ok byl czas jak moj synek byl malenki to czesto tak bylo oklep ja dzisiaj po pleckach i po boczkach


    BUZIAKI:wink:
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    tak robie dla was tez duzo zdrowka dla was wszystkich dziewczyny :grouphug:
    --
    •  
      CommentAuthordorota27
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Mamadusi tez to przerabiałam z Dawidkiem niestety, Tyle, ze on nie miał zastrzyków tylko od razu w szpitalu został. Oby u was nie było to konieczne. Dużo zdrówka dla Dusi
  10.  permalink
    Zegnam sie juz z Wami poronilam wlasnie...zycze Wam zdrowych dzidziusiow....
    serce mi peka....:cry:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Dominiko bardzo mi przykro - trzymaj się dzielnie - przytulam :sad::hugging:
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Dominiczko trzymaj sie dzielnie kochana oby juz nie dlugo zawitalo do ciebie sloneczko :sad::hugging::kissing:
    --
    •  
      CommentAuthordorota27
    • CommentTimeMar 5th 2008 zmieniony
     permalink
    Dominisiu, tak strasznie mi przykro. tulę cię bardzo mocno... :sad::sad::sad:
  11.  permalink
    dziekuje Wam ale teraz serce mi rozrywa,straszny bol.............:cry:
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    Dominika przykro mi bardzo, Trzymaj się dzielnie i do szybkiego zafasolkowania. Buziaki
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    Ja dzisiaj spałam okropnie, boli mnie chyba wszystko co może boleć. :angry:
    Reszta finiszujących jak tam samopoczucie na mecie?? Coś cichutko siedzicie, nie zostawiajcie mnie samej na tym finiszu :neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    Widzę po suwaczkach, że znowu zbliża się gorący okres - będą nowe maluszki :crazy:
    Miłego dnia brzuchate mamusie - pozdrawiamy !!
    Niech wiosenka już przyjdzie na dobre :tooth:
    •  
      CommentAuthoragulina5
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    E Justa my to na tym samym wózku jedziemy:)Ja przyznam się bez bicia że problemów ze snem nie mam(odpukać ) Za to mam dość mojej mamy z którą mieszkamy wszystko za nią trzeba załatwiać i szlak mnie trafia jak każe się zawieść do sklepu który jest 500metrów dalej bo ona sama tam nic nie załatwi a po za tym to tak strasznie wieje a ona źle się czuje a mnie cholera kto zapyta jak się czuje?.....jak ja bym chciała swoje cztery kąty prywatnie tylko dla nas a nie połowę domu razem z nimi...
    --
  12.  permalink
    Dominika strasznie mi przykro.

    Mi do finiszowania jeszcze troszke zostalo :)
    --
    • CommentAuthorLili04
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    DOMINICZKO przykro mi trzymaj sie cieplutko nie zalamuj bedzie dobrze,jeszcze bedziesz miala gromadke dzieciaczkow:grouphug:

    JUSTSIA ja tez jeszcze jestem,a z tym spaniem to mnie juz holera bierze,dzisiaj bylam w ubbikacji 6 razy,a tak wogole to juz chce rodzic!!!!!!!zawiozlam mala do przedszkola i ide sie polozyc.
    AGULINA ja swoja mame specjalnie sciagalm do siebie zeby mi pomogla i juz jest umnie prawie dwa miesiace a jeszcze troche tu posiedzi bo do domu ja niemoe wyslac tzn dzieli nas 1000km.jak narazie wytrzymuje chociaz musze przyznac ze razem niemoglybysmy mieszkac tylkoniewiem jak to znosi moj M bo nic niegada musi wytrzymac:rolling:

    poodynka unas niezbyt fajna zimno i bez sloneczka
    --
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    Dominiko:hugging::hugging::hugging:
    Jeszcze doczekasz sie kolejnego maluszka, sciskam Cie!
    --
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    Ja tez nie spie za dobrze, maly jakos mi tak wysoko podchodzi pod zebra jak leze i boli mnie tak ze musze wstac i troche pochodzic, ale nie narzekam za mocno tylko ciesze sie ze nie musze do pracy chodzic. Wczoraj pojechalam do centrum bo szukalam koszul do porodu i wrocilam padnieta po prostu!!! juz sie chyba nie nadajae na takie eskapady ;-)
    Lili ja chyba tez sciagne mamusie na jakis czas tylko nie zdecydowalam jeszcze dokladnie kiedy.
    Wiecie dziewczyny ja chyba do konca nie wierze ze zostalo mi 5 tygodni do terminu......dzisiaj zamawiam lozeczko i juz jutro powinni mi przywiezc moze wtedy to do mnie dotrze ;)))
    Wczoraj wieczorkiem nadrabialam watek o porodach i dziewczyny - wiem ze jeszcze tu zagladacie - chcialam Wam powiedziec ze baaaardzo bylyscie dzielne!!!! Lezka mi sie zakrecila w oku niejeden raz. Wszystkie bez wyjatku - Patrycja, Fiufiu, Harpijka, Tagusia.....wszystkie dziewczyny i wszystkie opowiesci sa niesamowite. Gratulacje dla dzielnych mamus!!!
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    Hello
    u mnie wszystko okej,tylko zabiegana jestem.chyba odchodzi mi czop sluzowy bo mam inny sluz od dwoch dni.
    narazie nie mam czasu zerkac na forum bo jest u mnie mama,ale pozdrawiam wszystkich
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.