Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    fmartunia - sorki, zapomnialo mi sie ze Ty masz cesarke zaplanowana
    sloneczko tabelka jest w bazie wiedzy, przyszle mamusie - tylko nie wiem jak tam sie dodac :cry:
    --
    •  
      CommentAuthordorota27
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    Witam się i ja poniedziałkowo. U nas przez chwilkę świeciło słońce, teraz oczywiście się chmurzy i z pewnością będzie znów lać. Nie cierpię tej irlandzkiej pogody :cry:
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    kaczka,spoczko:)
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    Fmartunia pozwala bo ja wcale nie trzymam rąk w górze. Stoje sobie na krzesełku i spokojnie myję. Tzn już umyłyśmy :bigsmile: Z resztą co najwyżej przemęczenie może przyspieszyć poród - a o to właśnie chodzi :wink: Pytałam Ginki powiedziała, że jak najbardziej prace domowe są mile widziene w końcówce ciąży no i nie tylko :shamed:
    Niestety muszę jeszcze do banku jechać - :angry: - a zapowiadał się piękny dzionek.
    Na mdłości mi pomagały migdały. I polecam też małe i częste posiłki.
    --
  1.  permalink
    kaczka - mysle , ze dodac moze tylko ktos kto ma do tego uprawnienia - a swoja droga to ja tez poprosze....
    31 lat, 2 chlopcow - Pawel i Piotr, termin 04.05.2008, miasto - Londyn - z gory serdecznie dziekuje :)

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMar 10th 2008 zmieniony
     permalink
    kaczka
    dodałam już ciebie, lslonczekol jak chcesz to mogę to za ciebie zrobić, już robię w takim razie.

    Ja już po sprzątanku, robię obiadek i lecę do hurtowni dziecięcej na ostatnie zakupy :swingin::rolling: teściówka zarzuciła kasą niespodziewanie na wyprawkę.:jumping:
    --
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    Cześć Kochane!
    Nie odzywalam się w weekend bo M wrócil i trzeba bylo troszkę spraw nadrobić. co do kwiatków to ja dostałam podwójnie bo urodzinki jeszcze wczoraj zaliczylam:bigsmile: ale reszta byla do niczego, przeryczałam chyba cały weekend, dwie nocki prawie nie spałam bo Julka tak mi dała w kość, że nie poznawałam własnej coreczki:confused: i zaczęłam się zastanawiać czy nie mam depresji przedporodowej:devil: Na szczęście dzis się wyspałam i jest o wiele lepiej.
    w sobotę rano miałam skurcz z boku brzusia i nie wiem jak to określić ale taka obolałą mam szyjke chyba, a wczoraj to w pachwinie złapało mnie parę razy. Biorę magnez i no-spę forte. Czy któraś miała coś podobnego?
    W Bydgoszczy pięknie slońce świeci i lece na spacer jak tylko pranie wyciągne z pralki.
    miłego dnia
    •  
      CommentAuthorlsloneczkol
    • CommentTimeMar 10th 2008 zmieniony
     permalink
    madamagda - dziekuje slicznie, i udanej wyprawy zycze :)
    Ja bylam na zakupach wczoraj... za to potem zdychalam caly dzien - a moj M stwierdzil ze ze mna to jak z granatem - wybuchnie tylko nie wiadomo kiedy....hehe, mam nadzieje ze jeszcze nie teraz :)

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMar 10th 2008 zmieniony
     permalink
    Ja bylam na zakupach wczoraj... za to potem zdychalam caly dzien - a moj M stwierdzil ze ze mna to jak z granatem - wybuchnie tylko nie wiadomo kiedy....hehe, mam nadzieje ze jeszcze nie teraz :)

    trzymajmy się conajmniej do połowy kwietnia, potem już możemy wybuchać:tooth:

    Dziewczyny pytanie przed zakupami, męczy mnie termometr, który kupić, taki zwykły z giętka końcówką, czy douszny?????? To mi spędza sen z powiek
    --
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    madamagda dziekuje Ci slicznie :kissing:
    ja kupilam termometr douszny ale chyba troche zaluje....tzn dobry chyba jest ale moja kolezanka kupila taki co sie przeciaga po czole i bardzo go sobie chwali jakbym miala kupowac jeszcze raz to wlasnie bym taki kupila
    Anetusia ja mam czasami takie klucia w pachwinie, wlasciwie tylko w nocy jak sie przewracam z boku na bok, bardzo boli ale tylko chwile, mam nadzieje ze to normalne. I wogole nie bardzo sie wysypiam, musimy jeszcze troche wytrzymac dla tych naszych okruszkow.
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeMar 10th 2008 zmieniony
     permalink
    Witam kobitki jestem z powrotem :bigsmile: dziękuję Ani za przekazywanie wieści.
    W czwartek w nocy obudziłam się w krwi , która była dodatkowo gęsta , ciemna i ze skrzepami :confused: No nic zadzwoniliśmy po pogotowie i mnie zabrali, jeszcze karetka jechała skrótami, wybojami, po kocich łbach jakby chcieli żebym zaczęła rodzić :devil: Na przyjeciu przy szyjce było czysto, i lekarka stwierdziła że mam w środku żylaki i którys pękł :confused: nawet nie wiedziałam że jest coś takiego, mimo wszystko zostawiła mnie na obserwacji, w między czasie na zapisach wychodziły skurcze i dostawałam kroplówki rozkurczowe i nospę.
    Dziś ordynator po badaniu stwierdził że nie mają one wpływu bo szyjka jest zamknięta i mogę iść do domu.
    Dobrze ze mały już trochę waży więc jakby co to waga jest przyzwoita ( na usg widziałam jajka jak arbuzy :wink: )
    Przez te 3 dni schudłam kilogram , takie żarcie ! Wczoraj na kolację dali jedno jajko i 3 kromki chleba, a kolacja o 16.30 to jakieś nieporozumienie dobrze że M dowoził mi drożdżówki i jogurty.
    Dobrze że jestem w domu bo się zdołowałam tylko ile jest patologii, leżała ze mną laska 44 lata , V ciąża - wpadka, przyjęta z nadciśnieniem 200/100, dodatkowo stwierdzili hipotrofie płodu niby 30 tc a na usg wyszło 25 i 800 g maluszka, mało wód płodowych i dziś po zapisie zrobili jej cesarkę , zaraz maleństwo wywieźli do Torunia, inna laska 4 ciąża , a najstarsze dziecko ma 5 lat, i w ogóle mnóstwo innych historii, człowiek nawet sobie sprawy nie zdaje.
    Mam nadzieję że następnym razem to juz pojade na poród i urodzę przyzwoitego klocuszka :bigsmile:
    Fajnie do Was wrócić dziewczynki :heartbounce:
    W czwartek będę u swjego gina to może coś poradzi na te żylaki
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    Zuza cieszę się, że u Was już wszystko oki. Narobiłaś nam stracha. Buziaki :kissing:
    Na patologii jest okropnie, koleżanka mi opowiadała. Biedna do tego wszystkiego jeszcze się napatrzyłaś i nasłuchałaś. A jedzenie szpitalne... no cóż nawet kobiet w ciąży nie żywią jak trzeba.
    Mada co do termometru to poczytaj na wątku "kompletujemy wyprawkę". Ja zdecydowałam się na zwykły rtęciowy i taki kupiłam bo niestety inne zawodzą. Mój elektroniczny miał być takli super a jest totalnie beznadziejny. Nie ma to jak stary sprawdzony sprzęt a mieli wycofywać te rtęciowe.
    Anetusia mi mały naciska cały czas tak dziwnie naciska, że boli mnie cały dół i pęcherz i pachwiny ale ja nie biorę nospy. Jakoś wytrzymuję. :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    ZUZIA witaj kochana nasza tesknilysmy juz za toba dobrze ze mamy taką dobra kolezanke Anie ktora nas informowala :swingin::swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    Hello Zuza - super, że jesteś już w domku :crush:
    Ja jak leżałam na patologii ciąży też się napatrzyłam i nasłuchałam - nigdy więcej hehe !!
    Miłego popołudnia dla Ciebie i reszty ciężaróweczek :rainbow:
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMar 10th 2008 zmieniony
     permalink
    Zuza
    cieszymy się że wszyskko w porządeczku.
    Kochane własnie wróciłam z ostatnich zakupów, MAM JUŻ WSZYSTKO!!!:bigsmile::bigsmile::bigsmile: W końcu odetchnełam
    --
  2.  permalink
    Zuza - ciesze sie, ze juz jestes z nam i ze wszystko w porzadku :bigsmile:

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeMar 10th 2008 zmieniony
     permalink
    Zuza Oj. Troche straszno bylo. Ale dobrze, ze juz 'po' i wiadomo co i jak. Ale sie musieliscie nanerwowac okrutnie :sad:
    Kaczka Ja Cie ozloce (jak tylko bogata zostane) :wink: Jak rozmawialam z moja polozna, to mi tylko o karcie mowila. Jak dzwonilam do NFZ w Polsce to tez mi tylko o karcie mowili. Mozna sie zalamac :devil: Dzieki za linka :whorship::whorship::whorship: Zaraz napadne moja polozna, zaknebluje, postrasze strzykawka i wymusze jakis papier potwierdzajacy planowana date porodu. Potem truchcikiem wysle wszystkie papiery. A potem... Co? Jakis kolejny papierek z NHS dostane? :confused:
    A co do pogody to dzisiaj w Szkocji wieje okrutnie (dobrze, ze duza jestem, to mnie wiatr nie porwie), leje i w ogole jest bleee :fierce:
    --
  3.  permalink
    Czesc Dziewczyny!!!
    pardzo Wam dziekuje za wsparcie jak poronilam....juz jest lepiej mysle o badaniach i oczywiscie ciazy tak szybko jak tylko bedzie to mozliwe,mysle ze do Was dolacze....Zycze pieknych i zdrowych dzieciatek a juz rozpakowanym gratuluje...
    Jeszcze raz dziekuje:wink:
  4.  permalink
    Dominika0078 - skarbie... ciesze sie ze juz lepiej - wracaj do nas szybciutko, trzymam kciuki - bardzo bardzo mocno i dapinguje :)

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
  5.  permalink
    juz troszke lepiej,starm sie to jakos przelozyc na starania o dzidziusia i zyje ta nadzieja....
    buziaki kochane:smile:
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    LILI nadal w dwupaku tylko nie ma neta :wink::wink::wink:
    --
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    Zuza ciesze sie ze wszystko w porzadku i juz jestes w domku! :hugging:
    Skarbie ciesze sie ze moglam sie na cos przydac :) teraz jak najszybciej bierz od poloznej Maternity Certificate (MAT B1) i wysylaj gdzie trzeba.
    Madamagda Ty niezla jestes, mnie jeszcze kilku rzeczy brakuje....ale musze sie pochwalic ze dzisiaj dostalam lozeczko, wanienke, materacyk i kilka jeszcze drobiazgow (bo zamawialam przez internet) i lozeczko juz zlozone :jumping:
    Milego wieczorku!
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    A ja się chyba nie doczekam złożenia łóżeczka, w ogóle przemeblowania. M już od piątku mi obieca i ciągle coś mu wypada. A już mi się tak chce popatrzeć na łóżeczko. Przeczytałam opis Kici porodu. Strasznie się popłakałam. :cry: ]
    Coś załapałam wieczorem doła, ja chyba za dużo sama siedzę i się dołuję. Nie wiem co tak na mnie działa. Od kilku dni tak mam. Może to jakieś obawy przed narodzinami dziecka. Nie mam pojęcia.
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    Kaczusiu widze ze bedzie kolejny Kacperek na forum :) cieszymy sie z Kacperkiem bardzo ;)
    --
    • CommentAuthorLili04
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    wiatm necik zrobiony.
    Zuza super ze jestes:swingin: a co do jedzonka w szpitalu to ja zawzse przytyje,unas daja az za duzo.

    ja nadal w dwupaku nic sie nie dzieje i niezapowiada zebym miala rodzic,ja wam mowie ze beed jeszcze po terminie biegac:rolling:
    niewiecie moze jak sobie poradzic z puchnacymi nogami ostatnie dni mi niezle puchna i skorczy w lydkach dostaje:shamed:
    jutro mam po poludniu termin u ginki ciekawe co powie??

    pozdrawiam i milego dzionka wam zycze
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    Ależ tutaj pusto, Lili na posterunku widzę, wyganiaj dzidzię z brzuszka :wink: Ależ już na dniach będą się dziewczynki sypały jedna po drugiej.
    :crazy::tooth:
    W nocy nie mogłam spać, mała kopała strasznie, czasami mam wrażenie że jej się tam coś dzieje, bo tak nerwowo się porusza, od razu mam wizję że zaplątała się w pępowinę albo co gorsze. Dobrze że za 2 tygodnie idę na USG.
    --
    •  
      CommentAuthorblask_gwiazdy
    • CommentTimeMar 11th 2008 zmieniony
     permalink
    Zuza dobrze że już jesteś :bigsmile: Wiem jak jest na patologii niestety, no i za tydzień znowu tam będę :sad: beznadzieja. Chciałabym jednak święta spędzić w domu, ciekawa jestem jak to będzie. Ja właśnie nakupiłam znowu ubranek dla malucha, obrazki są pod wykresem. Mąż trochę pomarudził, ale już przestał bo też się na prezent od żonki załapał i cieszy się nim jak małe dziecko. My jeszcze nie mamy łóżeczka, chociaż trąbię mężowi że już czas, przecież musi się jeszcze wywietrzyć :wink:
    Lili życzę powodzenia i szybkiego rozpakowania :bigsmile:
  6.  permalink
    Witam!
    Życzę miłego i niezwykle słonecznego dnia !!!
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    Justys trzymaj sie kochana, jeszcze tylko troszeczke i bedziesz trzymala malenstwo w ramionach, moze zrob sobie jakas mala przyjemnosc, na mnie zawsze dziala jakies fajne cappucino albo kawa zbozowa i cos slodkiego a juz za princessami to przepadam!
    Kfiatuszku Kacperek to sliczne imie, my rozwazalismy rozne opcje ale podejrzewam ze juz zdania nie zmienimy :bigsmile: caluski dla Twojego zawsze wesolego i slicznego Kacperka :rainbow:
    Lili Ty to faktycznie jeszcze przenosisz!!! a moze urodzisz w terminie dokladnie w dzien terminu?
    Madamagda moje dziecie to ostatnio mam wrazenie zemalo sie rusza i tez sie martwie czasami ale wczoraj u lekarza serduszko bilo wzorowo wiec moze juz po prostu nie ma za duzo miejsca.
    Milego dnia!!!
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    kaczka
    no moje dziecię to narazie zbyt dużo się rusza i strasznie nerwowo, dlatego ciągle mi si wydaje że mu się tam coś złego dzieję. Ale to chyba już tak zostanie, jak się będzie zbyt mało ruszać to też zacznę się pewnie martwić.:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    blasku a czemu znowu do szpitala ?
    wiecie co chłopy to są jednak mało rozgarnięci, MM miał ugotować rosół, jak mnie nie było, i zamiast kostki rosołowej do smaku wrzucił kostki pieczeniowe i wyszedł brązowy pieczeniowy " rosół" no Julka nie chciał tego jeść, dziś ochrzciłam ten rosół na ogórkową :confused:
    a wiecie kobieta co ze mną leżała to mówiła że wpadła w 4 dniu okresu hmmm, mówiłam jej że to mogło być krwawienie śródcykliczne, ale mimo wszystko dziwne.
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    Zuza
    hehehe, ach ci mężczyźni, mój nawet takiego rosołu nie wiedział by jak przyżądźić.
    :bigsmile:
    --
  7.  permalink
    blask_gwiazdy - co sie dzieje?? czemu szpital???
    madamagda - tak to juz jest... moj M tylko sie denerwuje ze babie to nie mozna dogodzic... to za duzo to za malo to za czesto to za slabo to za nerwowo - zawsze znajdzie sie powod do zmawtwien :) Ale nie martw sie, na pewno wszystko jest ok - moze maluszek sie tylko uklada.... hehe - a nawiasem mowiac obrocil sie juz??
    Moje maluchy to dostaja... hmmm... nie powiem czego, a w dodatku od 3 dni mam niesamowite uplawy - a wizyta dopiero za tydzien. No i beda sprawdzac czy moj mniejszy miesci sie z waga w wykresach... koszmar - nie wiem jak dozyje do srody... :sad:

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    •  
      CommentAuthoredma
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    Madamagda, kopie, bo ma jeszcze dużo miejsca - może sie wiercić na wszystkie strony. Później pewnie trochę się uspokoi.

    Zuza, możliwe. Ja w jednym cyklu miałam owu około 2-3 dnia

    ja chyba tez się zacznę meldować, bo mimo, że 22 dni mi zostało, to czuję, że rozpakuje się wcześniej:shocked:
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    lsloneczkol
    czuję jak naparza mnie w żebra, także podejrzewam że już się przekręciła, ale za 2 tygodnie zobaczymy bo mam USG.
    --
    •  
      CommentAuthorblask_gwiazdy
    • CommentTimeMar 11th 2008 zmieniony
     permalink
    Ja jestem na podtrzymaniu, pisałam o tym troszkę wcześniej (str.221). Byłam w szpitalu 4 dni na obserwacji z zagrożeniem porodem przedwczesnym no i teraz znów mam się tam stawić 19 marca, przed samymi świętami, ech. Jak narazie biorę co tydzień zastrzyk z kaprogestu wstrzymujący skurcze, pocieszam się że to już 34 tydzień, obyśmy jeszcze troszkę dotrwali :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    Witajcie brzuchatki!
    Justa, co do nos-py to już jesteś bardziej zaawansowana :bigsmile: a ja jeszcze chce przeciągnąć moją Julkę w brzusiu. Staram się ograniczać chemie i biorę tylko jak się przestraszę.
    Mada, moje maleństwo też kopie bardzo mocno i czasami mi się wydaję że wnętrzności mi wywraca. Wszędzie czytam, że im dalej to kopniaczki są mniejsze bo dziecko nie ma miejsca a u mnie odwrotnie. No cóż nasze to wiercipiętki będą :bigsmile:
    kaczka, ja wolę prince polo mleczne. Jak M wychodzi po zakupy i mówię żeby mi coś kupił to przynosi mi wafelka a ja cała w skowronkach :smile:
    zuza, cieszę się, że wróciłas! niezłego strachu się najedliście ale najważniejsze, że się dobrze skończyło! a co do facetów to ja się boję mojego do marketu puszczać samego i jeżdzę z nim na co tygodniowe zakupy. Ostatnio go nie dopilnowałam i poszłam po mrożonki a on miał twaróg zapakować i do mnie przyjść. W domu się okazało, że kupiliśmy przeterminowany:angry:
    blask, zaciskaj jeszcze nóżki
    a za finiszujące trzymam kciuki!
    Pięknej pogody ciąg dalszy... wczoraj odkrylam ławeczkę u nas w parku, usiadłam sobie i słoneczko swiecilo mi prosto w twarz. Super!
    •  
      CommentAuthorstokrotk_a
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    Witajcie kochane Ciężaróweczki :bigsmile: Jestem tu nowa, bo dopiero niedawno dowiedziałam sie o istnieniu 28dni. Nasz Tomek ma już 28 tygodni i do rozwiązania zostało nam 69 dni. Myślę, że to wystarczy, żebym z Wami się zżyła :bigsmile: Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego popołudnia
    --
  8.  permalink
    blask_gwiazdy - trzymam kciuki za te jeszcze troszke - napewno wytrzymacie... (ja tez probuje wytrzymac do 37 tyg - potem cc)
    stokrotk_a - witamy cieplutko, ciesze sie ze jest nas coraz wiecej :)

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    •  
      CommentAuthordorota27
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    Witam wszystkie ciężaróweczki i mamusie już rozpakowane :bigsmile:
    No ja już czekam na wasze rozpakowanka kobietki i zazdroszczę, ze lada dzień będziecie już tulić swoje skarby. No przede mną jeszcze szmat czasu hihi.
    U nas pogoda niestety nadal ble, więc ja się na słońcu nie wygrzewam :confused:
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    Anetusia ale mi smaka narobilas - prince polo tez moze byc! a ja akurat nie mam nic, wszystko juz zjedzone, trzeba sie wybrac do polskiego sklepu.....
    Stokrotko witaj, bardzo mi sie podoba imie ktore wybraliscie dla synka, moj brat ma tak na imie :)
    A ja wlasnie prasuje ubranka maluszka :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthoredma
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    stokrotk_a witamy! Jak miło, że kolejny Tomek sie pojawił:swingin: Mój Tomuś już lada chwila się na świecie pojawi
    --
  9.  permalink
    ale ja lubie ten watek...:)
    strasznie sie ciesze ze przybywa nowych ciezarowek....ani sie obejrzymy a i one bede finiszowac...ja dopiero co sikanca robilam a tu juz od ponad miesiaca malenstwo jest na swiecie...naprawde dziewczyny lapcie te chwile...i korzystajcie z przywilejow ciazowych ile sie da...kto wie kiedy bedzie nastepna okazja...:)
    --
    •  
      CommentAuthorstokrotk_a
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    My dzisiaj w ramach korzystania z wolnych chwil jakie nam zostały :) idziemy do opery na "Carmen". Zawsze chciałam pójść na to ale jakoś się nie składało i teraz postanowiliśmy, że to ostatni dzwonek nim rozpoczną się nam nowe obowiązki
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMar 11th 2008 zmieniony
     permalink
    stokrotk_a
    Witamy witamy, widzę że się już rozgościłaś, więc może dopiszę i ciebie do listy.
    Podaj mi swoje imię, wiek, miasto, ile cykli się staraliście, termin porodu.
    :bigsmile:
    ale z tego co widzę że mamy taki sam termin porodu 19.05 ???
    --
    •  
      CommentAuthorstokrotk_a
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    Dokładnie na 19.05. Piękny miesiąc i piękny dzień (w tym dniu 7 lat temu mieliśmy z moim Mężem pierwszą randkę):bigsmile: Na imię mam Jola, mam 28 latek a staraliśmy się 9 cykli i w końcu się udało :cheer:
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    stokrotk_a
    no to ekstra, razem będziemy się rozpakowywać, dopisuję cię w takim razie do listy. :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorstokrotk_a
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    Dzięki, pozdrawiam :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeMar 11th 2008 zmieniony
     permalink
    Melduję się kobietki. :bigsmile:

    Witam nową ciężaróweczkę. Gartulacje i buziaki :kissing:

    Blasku mam nadzieję, że zastrzyki Wam pomogą i na święta będziesz w domku. Trzymam mocno kciuki.

    My właśnie po przemeblowaniu i małym malowaniu. Odstawiliśmy witrynę i okazało się, że za nią jest grzyb :shocked: . Aż mnie trafiło. Jak dziad kładł nam kafle w łazience to śmieli się ze mnie, że baba wymyśliłą kafle za wanną no i teraz mamy. Ale przecież BABY się nie znają. :angry: Na szczeście był malutki i szybko udało się usunąć wszystko ładnie i pomalować. Teraz niestety będziemy musieli kontrolować czy nic nie wychodzi.
    M ma wieczorem jechać do mojej mamci po łóżeczko i resztę rzeczy to moze już dzisiaj będę siedzieła i wypatrywała maleństwa, hihii.

    Fmartunia nie zameldowana, pewnie biega z brzuchem.
    --
    •  
      CommentAuthoragulina5
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    No no a Fmartunia przeprowadzki nie ma czy znowu z Anetusią pomyliłam?:)
    Ja tam dziś an wizycie byłam myślałam że coś powoli zacznie się ruszać a tu nic szyjka 1,5 rozwarcie 0,5 i śmiałam się już do znajomej że ja do szpitala trafię dopiero w 42tc na wywołanie:( Nawet firanki nie poskutkowały teraz może za pranie dywanu się wezmę:)
    U mnie wszystko już w sumie gotowe zostało nam założenie pościeli ale to dopiero przed powrotem ze szpitala.
    Witam nową ciężaróweczkę
    Miłego dnia
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.