Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 19th 2008
     permalink
    WIADOMOSC OD LILI
    Milenka zdrowa jutro nie wyjda bo z Lili cos nie tak jutro prawdopodobnie bedzie miala transfuzje krwi ale dowie sie rano i mi napisze to wam przekaze
    --
    •  
      CommentAuthordorota27
    • CommentTimeMar 19th 2008 zmieniony
     permalink
    Honia opis gluta the best :thumbup:
    Mamadusi transfuzję krwi :shocked: Daj nam jutro koniecznie znać o co chodzi z Milenką
    Dobrej nocki kobietki. Kto wie, a może dla której z was będzie początkiem rozwiązania :crazy:
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeMar 19th 2008
     permalink
    Witam cieplutko, chociaż na dworze plucha i mróz:) chyba święta się zamieniły pogodą:crazy:

    Ponieważ na okres świąteczny wybywam i nie będę miała dostępu do neta to już dzisiaj..

    Już dzisiaj ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM ZDROWYCH WESOŁYCH I PRZEDE WSZYSTKIM SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY, MOKREGO DYNGUSA:)) I WYMARZONEGO PREZENTU OD ZAJĄCZKA..


    Buziaczki:kissing:
  1.  permalink
    Witajcie!
    No właśnie też zaczynam odczuwać kłucie tak jakby w szyjce, ale delikatne i jednorazowe póki co.
    Pozdrawiam i życzę miłego dnia!!!
    •  
      CommentAuthorlsloneczkol
    • CommentTimeMar 20th 2008 zmieniony
     permalink
    Czesc dziewczyny... ja jestem po badaniach - maluchy waza:
    1 wazy 1738g
    2 wazy 2142g
    paza tym ponoc wszystko w normie (choc nadal wychodza leukocyty w moczu :() i czekamy... jesli nic sie nie wydazy to za dwa tygodnie bedziemy ustalac date cesarki - mam nadzieje ze malenstwa poczekaja jeszcze troszke :)
    Pozdrawiam wszystkich i zycze przyjemnego dzionka :)

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    Dorotko z Milenka wszystko dobrze to LILI ma miec transfuzje zle doczytalas kochana
    --
  2.  permalink
    Mamadusi - cos juz wiadomo o LILI?? Pozdrowionka dla niej i malenstwa od nas.....

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    Isloneczko narazie nic nie wiem jak tylko sie dowiem to zaraz napisze:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    O a ja właśnie spojrzałam w kalendarz, rok temu pojechałam do szpitala z krwawieniem, o tej porze byłam już po zabiegu łyżeczkowania :confused: Dobrze że niedługo będę tulić swoje maleństwo, kiedy ten rok przeleciał...
    --
    •  
      CommentAuthordorota27
    • CommentTimeMar 20th 2008 zmieniony
     permalink
    Mamadusi faktycznie :shamed: Czekam na wieści o Lili
    Lsloneczkol super, ze z maleństwami wszystko ok. Teraz z pewnoscią jesteś spokojniejsza :bigsmile:
    Zuza przykre wspomnienia dzisiaj masz. Całe szczęście maleństwo pod twoim sercem pomoże ci dzisiaj znieść ten dzień. Ja poroniłam 2 grudnia 2002, więc dla mnie ta data to koszmar, pomimo, że upłynęło już kilka lat :confused:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    o godzinie 8.40 droga cc przyszla na swiat Alicja coreczka Fmartunia
    wazy 3380 i ma 58cm dlugosci. dziewczyny maja sie dobrze :)

    :rainbow::flowers::rainbow: Gratulacje dla dumnych rodzicow i duuuuzo zdroweczka dla kolejnej 28dniowej kruszyny :):rainbow::flowers::rainbow:
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    Zuza te klucia to z tego co ja sie orientuje nacisk glowki na szyjke macicy.
    Mam nadzieje ze Lili szybko dojdzie do siebie :kissing: czekamy na wiadomosci
    Sloneczko oby maluszki jeszcze posiedzialy w brzuszku, najwazniejsze ze u nich wszystko w porzadku a jak sa ulozone?? i czy masz wybrane imiona? (sorki jesli pisalas ale nie pamietam)
    Fmartunia GRATULACJE i buziaki :flowers::flowers::flowers:
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    No i mamy kolejną dziewuszkę :flowers::flowers::flowers:
    --
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    FMARTUNIA, gratulacje!
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    Fmartunia GRATULACJE i zdróweczka dla całej RODZINKI :flowers::rainbow:
  3.  permalink
    Fmartunia gratulejemy również i my córeczki Alicji!!!!!!!!!!!!!!
    •  
      CommentAuthorlsloneczkol
    • CommentTimeMar 20th 2008 zmieniony
     permalink
    Fmartunia - ja tez sie przylaczam do gratulacji - zdrowka dla was obu :)
    kaczka - maluchy jeszcze porzadnie sie wierca... ale glowki obydwa maja na dole (a wlasciwie troszke z boku) jeden jest pionowo a drugi troche po skosie... (na ostatniej wizycie jeden byl glowa do dolu a drugi do gory) a imiona i wiecej informacji jest na mojej karcie :) - bedzie 2 apostolow - Piotr i Pawel

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    lsloneczkol :wink:
    •  
      CommentAuthorH-o-n-i-a
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    Fmartunia - gratulki i czekamy na fotkę dziewuszki! :bigsmile:
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    sloneczko ale to musi byc niesamowite nosic dwa skarby pod sercem :bigsmile: zreszta Izunia cos o tym wie ;-) a imiona super
    MIlego dnia wszystkim!
    --
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    cos mi brakuje dziewczyn na tym forum, co sie dzieje??? gdzie jestescie dziewczyny?
    --
    •  
      CommentAuthordorota27
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    Fmartunia gratuluję córeczki :cheer::clap: Życzymy szybkiego powrotu do domku
    Lsloneczkol super imiona :peace:
    •  
      CommentAuthoredma
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    Przyłączam się do gratulacji dla Fmartuni i jej córeczki Alicji:flowers: niech mamusia wraca do nas szybko i wszystko opowiada:smile:

    Słoneczko, imiona Twoich maluchów świetne. Moi bracia (różnica wieku 1 rok) mają takie same i nigdy nie narzekali:cool:
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 20th 2008 zmieniony
     permalink
    Wiadomosc od Lili ...........jest juz w domku z Milenka ale czuje sie zle jak tylko bedzie wstanie odezwie sie do was pozdrawia serdecznie fotki milenki wklejam na nasze dzidzie :wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthordorota27
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    Lili witaj w domku. Mam nadzieje, że wkrótce poczujesz się lepiej i poklikasz do nas na 28 dni..
    Dobrej nocki kobietki :bigsmile:
  4.  permalink
    ogromne gratulacje dla nowych mamus....
    kaczka ty tez juz w sumie na dniach...mam nadzieje ze bedziesz zadowolona z angielskiej sluzby zdrowia....ja jestem...:) baaaaardzo.....i drugie dziecko tez chcialabym urodzic tutaj...:)
    --
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    Lili czekamy na Ciebie! duzo zdrowka!
    Patrycja ja juz sie nie moge doczekac malenstwa:heartsabove: do ang sluzby zdrowia nastawiam sie pozytywnie ale zobaczymy....jakbys miala jakies porady co do tego co wziac do szpitala itp. to ja chetnie skorzystam. Pozdrowionka!
    --
  5.  permalink
    http://28dni.pl/pictures/18405.jpg

    Z okazji Wielkanocy zyczymy :
    – siły i odwagi
    – znalezienia odpowiedzi na Wasze pytania
    – nadmiaru pomysłów
    – aby głupota i zawiść nie rzucały Wam kłód pod nogi…

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    •  
      CommentAuthordorota27
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    Zajączka pięknego, dyngusa mokrego,
    Miłości wiecznej, drogi tylko mlecznej
    Świąt w szczęście owocnych
    Życzy kurczaczek wielkanocny .:tooth:
    • CommentAuthorLili04
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    oj dziewczyny i tak znalazlam chwilke i troszke sily zeby tutj dowas wpasc.
    Dziekuje wam za wasze wsparcie,jak tak czytalam normalnie sie poryczalam.:grouphug:latwo niebylo.A z ta transfuzja to pielegniarkaa mnie tak nastraszyla,faktycznie jestem na dolnej granicy,ale naszczescie nie spada,musze brac zelazo.Wszystko mnie boli,ale szczescie jest wiksze od tego bolu:heartsabove:Kazde przytullenie corci usnieza bol.
    opis porodu zalacze pozniej.

    FMARTUNIA moje Wielkie gratulacje :grouphug::rainbow:buziaczki od Milenki dla Alicji.:flowers:

    Milena: pewnie ze wszystkie Mileny sa piekne.A decyzja o imieniu zapadla na lozku porodowym.

    Święto Wielkiej Nocy to czas otuchy i nadziei. Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i w siłę człowieka.
    Życzę, aby święta wielkanocne przyniosły radość, pokój oraz wzajemną życzliwość.
    By stały się źródłem wzmacniania ducha.:heartbounce::heartbounce:
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    Lili fajnie że na święta jesteś w domku :kissing: ale tak szybko wypuszczają po cc ? :shocked:

    Moja koleżanka miała cc w Anglii i zobaczcie co wyrabia tamta służba zdrowia
    "dzidzius jest i to super zdrowy, za to Agnieszka ma komplikacje w postaci zakażenia rany bo byla cesarka. Do tego ciemniactwo niedouczone bo np. Aga ma 3 rożne antybiotyki. Powiedzieli ze śmiało można karmić piersią tymczasem jak zadzwoniłem do naszej pediatry w Polsce to kategorycznie zabroniła piersi jak przeczytałem nazwę jednego z nich. Do tego jak wczoraj jeszcze raz zszywali to znowu coś tam cieknie. Normalnie paranoja. Zaplastrowali opatrunkiem wręcz wodoszczelnym, tym czasem w Polsce powiedzieli ze tylko przemywać antyseptykiem i tylko gazik'"


    :confused:
    --
    • CommentAuthorLili04
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    to naprawde niesamowite:sad:tutaj w niemczech niemoge nazekac,jest dobra opieka ale byc moze ze to tez zalezy od szpitala.
    mi na drugi dzien opatrunek sciagneli bo rana powinna sie zasuszac,a 3 dzien moglam sie wykapac.A tez duzo zalezy od pacjeta bo na kazdym sie roznie goi,np pierwszej cc mi sie zaczelo slimaczyc ale kazli suszyc rane niczym niesmarowac.
    Milenka wlasnie spi wiec ja tez wskakuje do lozeczka,jeszcze raz buziaczki dla was.
    :kissing::kissing:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 21st 2008 zmieniony
     permalink
    Lili, załóż nowy cykl poporodowy i zaktualizuj suwaczek.
    --
  6.  permalink
    Lili - jeszcze raz gratulacje i zdrowka dla was obu :)
    hmm... zuza - no to teraz mnie nastaraszylas, (ja bede miala cc w Anglii) a i tak panicznie sie boje :shamed:
    no ale moze Lili ma racje - wszystko zalezy od szpitala,a ja w swoim juz raz w koncu rodzilam i nie narzekam - tyle ze sn....
    wiem jedno, z jednej strony doczekac sie nie moge...a z drugiej - ojojoj:shamed:

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    a propos opieki poporodowej w UK - spotkalam dzisiaj mame kolezanki z podstawowki. miesiac temu urodzila bliznieta (dla dubeltowych mam info - 39tc - 2700 i 2900 porod sn a to jej pierwsze dzieci) i z tego co opowiadala jej mama to super zadowolona jest. Zreszta jej mama pojechala jej pomagac i mowi ze warunki i opieka jaka zostala otoczona byly rewelacyjne... kolezanka mieszka w jakims nieduzym miescie pod Londynem ale nazwy za diabla nie powtorze...
    moja sasiadka tez do UK sie przeniosla i rodzila we wrzesniu o ile sie nie myle w Woking i jest tech bardzo zadowolona (w polsce urodzila jedno dziecko i ma porownanie) i mowi ze jak rodzic to w UK
  7.  permalink
    ja tez rodzilam w UK i naprawde nie narzekam a lekarze partacze zdarzaja sie wszedzie....
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    Pewnie że tak, tylko tu jest jeszcze presja językowa, dziś już jest z nią lepiej
    --
    •  
      CommentAuthordorota27
    • CommentTimeMar 21st 2008 zmieniony
     permalink
    Dobrej nocki mamusie :bigsmile:
    Któras z was chętna na babkę kawową?

    [URL=http://img151.imageshack.us/my.php?image=21marzec2008002wn9.jpg][/URL]
    •  
      CommentAuthorstokrotk_a
    • CommentTimeMar 22nd 2008
     permalink
    Gratulacje <strong>Fmartunia</strong> :) Szybko wracaj do sił i do nas. Czekam na zdjęcie Maleństwa :)
    <strong>Honia</strong> trzymaj się, będzie dobrze :)
    <strong>lsloneczkol</strong> śliczne imiona dla chłopaków (mój mąż ma na imię Piotrek) i do tego jakich wspaniałych patronów mają :)
    W środę byłam u lekarza Tomek waży już 2100 g rozpędził się chłopak :) Leukocyty ciągle mam podwyższone, ale posiew wyszedł jałowy więc to nie bakterie na szczęście, tylko co to może być? Przestałam się tym przejmować bo sama czuję się dobrze Tomuś prawidłowo się rozwija, to może zwyczajnie normalny stan mojego organizmu :)
    Wszystkim Mamusiom i przyszłym Mamusiom życzę spokojnych świąt, przepełnionych radością i miłoscią. Niech Chrystus Zmartwychwstały błogosławi wszystkim Rodzinkom :)
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 22nd 2008
     permalink
    Dusia z rodzicami zyczą wesolych swiat
    --
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeMar 22nd 2008
     permalink
    Fmartunia GRATULACJE!!! :flowers: Wspaniale, ze Alicja jest juz z Wami. Przed Wami piekna Wielkanoc :bigsmile:
    Lily Dopiero teraz przeczytalam przez co przeszlas :confused: Ciesze sie, ze juz wszystko dobrze. Teraz juz tylko szczescie i radosc :clap:
    Honia opis "gluta" jest :thumbup::rolling:
    A na forum pusto bo wszystkie mamuski w kuchni szaleja :crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorH-o-n-i-a
    • CommentTimeMar 22nd 2008
     permalink
    Tak, glut był niezły, dwuczęściowy, konkretny potworzasty. Od tego czasu różne kolory plamienia, przewaznie brąz i róż. Dziś mam również skurcze ok. 15 sekundowe, ostatni miał 30 sekund, ale nic poza tym!!!!!!! A ja się już niecierpliwię :(
    Rozwarcie jest, droga wolna, więc czemu nie idzie do światła... tak jak we wczorajszym filmie mały Mike? :))))))

    pozdrawiam!!!
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeMar 22nd 2008 zmieniony
     permalink
    darmowy hosting obrazków
    Wesolych Swiat! Niech bedzie slodko, milutko i kolorowo :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeMar 22nd 2008
     permalink
    Wszystkim Wam dziewczyny i Waszym rodzinom z okazji Świąt Wielkanocnych życzę:
    miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr,
    zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze
    pracy, która pomaga żyć
    uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać i szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie.
    --
    •  
      CommentAuthordorota27
    • CommentTimeMar 24th 2008
     permalink
    Hej kobietki. Ależ tu cisza świąteczna nastała. Miłego świętowania. Żadna z was się nie rozpakowała na zajączka:bigsmile:?
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeMar 24th 2008
     permalink
    faktycznie cisza, chyba wszyscy swietuja, moze jutro cos sie ruszy?
    --
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeMar 24th 2008
     permalink
    Ja juz dzisiaj w pracy bylam, bo w Szkocji nie obchodza Wielkanocy :sad: Ale cala niedziele przeleniuchowalismy :bigsmile: Wsyskie tsy :jumping:
    --
    •  
      CommentAuthordorota27
    • CommentTimeMar 24th 2008 zmieniony
     permalink
    Nie obchodzą Wielkanocy :shocked:? Straszne. Ale dobrze, ze chociaż w niedzielę sobie poleniuchowałyście :thumbup:
  8.  permalink
    Witajcie!

    U mnie wszystko w porządku po świętach. Troszkę zmęczona ale tyle to nic.

    Życzymy miłego dzionka
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeMar 25th 2008
     permalink
    U mnie tez bez zmian, najadłam się jak świ... na święta a waga spadła :confused:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.