Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 25th 2008
     permalink
    widze ze nikt nie doniosl na forum ze Honia zostala w sobote mama rozpakowana :) kopiuje spod wykresu... z pewnoscia nie bedzie miala mi za zle

    o 22:37 Damianek zjawil sie na swiecie!! Waga 3400g i 57 cm, Honia o 15 dostala skurcze co 8 minut, na 17 byli w szpitalu a o 22:37 juz miala malego na brzuszku! Honia czuje sie swietnie, rodzila naturalnie bez znieczulenia.
  1.  permalink
    Gratulacje dla Honi i jej synka - Damianka !!!!!!!
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeMar 25th 2008
     permalink
    Honiu gratulacje!!! :clap::clap::clap:
    --
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeMar 25th 2008
     permalink
    agulina, madamagda, justa42, anetusia (sorki jesli kogos pominelam) - pytalam Damazego czy moglby zrobic dla Was wyjatek i udostepnic Wam dodawanie komentarzy na forum, niestety nie jest to takie proste i ja to rozumiem bo chodzi o bezpieczenstwo tutaj. Musialybyscie chociaz jednorazowo oplacic konto i mialybyscie potem dostep juz na zawsze nawet jak nie bedziecie dalej oplacac. Pomyslcie o tym, fajnie by bylo gdybyscie do nas wrocily (oczywiscie rozumiem ze to kasa, ale moze jesli nie teraz to w bliskiej przyszlosci). Pozdrowionka dla wszystkich jesli tu jeszcze zagladacie
    --
    •  
      CommentAuthoredma
    • CommentTimeMar 25th 2008
     permalink
    Honia, gratulacje! Witamy Damianka po drugiej stronie:swingin:

    my z Tomkiem ciągle w dwupaku:wink:
    --
    •  
      CommentAuthordorota27
    • CommentTimeMar 25th 2008
     permalink
    Honia wielgachne GRATULACJE !!!:cheer::clap::swingin:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 25th 2008
     permalink
    Dzień porodu to dzień rozpoczęcia cyklu poporodowego.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 25th 2008
     permalink
    no to teraz nie pozostaje nic innego jak czekać na fotki szkrabika forumowego :))
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeMar 25th 2008
     permalink
    dziewczyny odebrałam dziś wyniki badań ,wyszła mi glukoza w moczu w ilości 70 mg/dl czy wam to coś mówi ?
    --
    •  
      CommentAuthorstokrotk_a
    • CommentTimeMar 25th 2008
     permalink
    Honiu wielkie gratulacje !!!!!!!! Damianku witamy cię. Całuski :)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 26th 2008 zmieniony
     permalink
    Honiu my również GRATULUJEMY - zdróweczka i samych szczęśliwych chwil z synusiem :flowers::crush::rainbow:
    Zuza 38tc rozpoczęty :crazy:
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Ła czyli mogę rodzić :cheer: dzwoniłam do gina , mam powtórzyć mocz, zobaczymy jutro jakie wyniki
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Zuza no to 3mam kciuki za wyniki - niech Cię już nie niepokoją :wink:
  2.  permalink
    Honiu - gratulacje!!! :cheer::cheer::cheer: i gorace usciski od nas
    zuza - ja tez trzymam kciuki za badania
    No - a ja melduje sie - nadal 3w1... choc jest to coraz ciezsze, ale mam powazny zamiar jeszcze troche wytrzymac - i mam nadzieje ze chlopaki tez :)

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Grtuluje wszystkim rozpakowanym mamusiom - więć czas najwyższy na mnie - więc dołaczam do Was moje kochane jako przyszła mamusia:)

    Kibicuje Wam dalej - ja co prawda mam dopiero 6 tc - ale w koncu i ja sie doczekam dużego brzusia:)
    :bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:
    Słonko jak się cieszę !! GRATULACJE !! Wiedziałam, że zaciążysz :clap::cheer::swingin::clap:
    Zdróweczka dbaj o siebie :jumping:
    Poryczałam się ze szczęścia :crush:
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Agata - napisz coś więcej co pomogło w poczęciu? Miałaś inseme czy poszło naturalnie?
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Lili - naturalnie nadzwyczajniej na swiecie:)
    brałam tylko bromergon na zbicie prolaktyny przez 2 mce
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Agatko ściskam Cię mocno :hugging:
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Izunia ja Ciebie tez:bigsmile:
    --
  3.  permalink
    aga976 - gratulacje :crazy::crazy::crazy: brzuszka na pewno sie doczekasz, a ja zycze ci zeby to bylo 9 najszczesliwszych m-cy :)

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    •  
      CommentAuthordorota27
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Aga gratuluje i witam w gronie przyszłych mamusiek :swingin:
    •  
      CommentAuthorstokrotk_a
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Gratulacje Aga976 :clap: powodzenia dla Ciebie i maluszka :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    aga976 BRAWO KOCHANA :)) CIESZę SIę NIEZMIERNIE Z TWOJEGO SZCZęśCIA :)) W KOńCU SIę DOCZEKAłAś :)) :kissing::kissing::kissing::kissing::kissing::threesome::threesome::threesome::threesome::threesome::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Aga976 wlaśnie się dowiedziałam GRATULUJĘ i sciskam CIę mocno szczęśliwych, spokojnych 9 miesięcy kobieto no jak się cieszę :rolling::jumping::crazy::clap::cheer:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Ale coś tu ucichło na tym wąteczku - wszystkie poleciały na porodówkę czy tak pojadły w święta, że nie mają siły zasiąść do kompa - ciężaróweczki finiszujące zameldować się - wszystko ok u Was ?? :wink::bigsmile:
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Honia :cheer::clap::crazy: Gratulacje! To byla dla Was cudowna Wielkanoc. Jeszcze raz gratulacje!

    aga976 :thumbup: Ja tam zawsze w cuda wierzylam. Teraz przed Toba piekny czas powiekszajacego sie brzuszka :bigsmile:
    Zuza Ty tu paniki nie siej, bo jak przeczytalam wpis o wynikach badan, to mnie 'zatchlo'. Bedzie dobrze. Zrobisz jeszcze raz badania i bedzie okejowsko. Ja Ciebie mowie :wink:
    --
  4.  permalink
    ogromne gratulacje aga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 27th 2008
     permalink
    aga to teraz zdjęcia brzuszka systematycznie w galerii :))
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeMar 27th 2008
     permalink
    Aga, no to teraz już otwarcie mogę Ci pogratulować! Trzymaj się Kochana!
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 27th 2008
     permalink
    Aga wielkie gratki:wink:
    --
    •  
      CommentAuthordorota27
    • CommentTimeMar 27th 2008
     permalink
    Witam mamusie. Jakieś nowe wieści? Któraś z finiszujących wybiera się na porodówkę :updown:? Czy wolicie w dwupakach zostać hihi?
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeMar 27th 2008
     permalink
    no właśnie a co z madą się dzieje ?
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeMar 27th 2008
     permalink
    aga976 - kurczaku ty, ale suuuuper, gratuluję serdecznie!!!!
    --
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeMar 27th 2008
     permalink
    ja sie melduje w dwupaku i na narazie nie zanosi sie jakos na zmiane....brzusio wysoko i glowka nie zeszla jeszcze do kanalu rodnego - tak mi wczoraj powiedziali w przychodni.
    dziewczyn nam brakuje na forum bo zostaly ograniczone prawa dostepu, tzn. dodawac komentarze na forum moga dziewczyny ktore przynajmniej raz oplacily abonament na 28dni a te ktore nigdy nie mialy oplaconego konta nie moga :(((((((((((((((((( dziewczyny moze oplacicie jeden miesiac i bedzie z glowy??? Tesknimy za Wami :cry::cry::cry:
    Gratuluje nowej brzuchatce Adze!!!
    --
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeMar 27th 2008
     permalink
    dziewczynki co Wy widzicie na moim suwaczku??? bo jak dla mnie to sie zatrzymal na 37 i 1 dzien :angry:
    --
    •  
      CommentAuthorstokrotk_a
    • CommentTimeMar 27th 2008
     permalink
    u mnie widać 38 i 1 dzień więc chyba wszystko ok :)
    --
    •  
      CommentAuthorstokrotk_a
    • CommentTimeMar 27th 2008
     permalink
    chyba muszę się położyć bo przeziębię się jeszcze bardziej a nie chcę się czuć tak jak wczoraj. Temperatura już mi spadła, ale jestem osłabiona. A moja Teściowa to ma wyrzuty sumienia, że mnie zaraziła, biedaczka... przecież nic nie mogła na to poradzić
    --
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeMar 27th 2008
     permalink
    dzieki stokrotko widocznie cos mi sie zatrzymalo u mnie skoro u Was jest ok. Ja tez cos sie czuje przeziebiona :(((( a przez cala ciae bylam zdrowa. Buziaki
    --
    •  
      CommentAuthoredma
    • CommentTimeMar 27th 2008
     permalink
    u mnie ciągle dwupak.

    podrowienia dla świeżutkiej ciężarówki:wink:

    rzeczywiście, pusto się tu na forum zrobiło. A przeciez u dziewczyn teraz się sporo dzieje. jesli ktos ma jakies wieście - to niech wrzuca!
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeMar 27th 2008
     permalink
    Dzwoniłam aaaaa nie ma cukru !!!!
    To wszystko przez tą perfidną colę ! :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeMar 27th 2008
     permalink
    zuza :thumbup:
    a ja mam jeszcze takie jedno pytanie....czy pralyscie koldre i poduszke dla maluszkow - chodzi mi nie o poszewki ale o wypelnienia bo na opakowaniu jest napisane ze mozna je prac i nie wiem czy powinnam??
    --
  5.  permalink
    zuza - super!!! :crazy::crazy::crazy:
    kaczka - ja pralam wszystko jak leci, choc kolderke, a pozniej i podusie zastapil mi na poczatku rozkladany rozek (tez prany bo nowy byl bardzo sztywny) ale mysle ze skoro napisali ze mozna to nic sie nie stanie...

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeMar 27th 2008
     permalink
    Ja tez prałam wszystko jak leci i kołderkę i cienką poduszkę
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMar 27th 2008 zmieniony
     permalink
    Witajcie kochane! Ależ się stęskniłam za Wami.
    Musze wam powiedzieć że to dzięki Nglce, to ona załatwiła że mam dostęp, jest niesamowita. :bigsmile::bigsmile: Normalie rzuciła bym się jej na szyji gdybym mogła.
    A teraz co u mnie.
    Niestety nie mam dobrych wiadomości. Wróciłam od lekarza, zapłakana niestety.
    Moja Hania ma jakąś kreseczkę na wardze, lekarz nie wie dokładnie co to jest, mąż mi tłumaczy że może to zimno które teraz mam na wardze udzieliło się dzidziusiowi, juz sama nie wiem, ale bardzo się martwię.
    Tłumaczę sobie że to może jakś nabłonek, albo śluz przyczepił się do wargi, nie jest to zajęcza warga bo jak się przyglądam zdjęciu USG kreseczka jest na dolnej wardze i tak też lekarz nie sugerował, ale i tak ciężko mi się pozbierać. Nie chcę żeby mała na starcie miała defekty twarzy.
    Mała waży 2063 kg i co zmartwiło lekarza jest nisko wpasowana w kanał rodny, mam duzo odpoczywac i leżec, żeby ją przetrzymac jeszcze. Wód płodowych też troszkę mało.
    No i raczej cesarskie cięcie mnie czeka ze względu na niekończońcą się infekcje i tą nieszczęsną przegrodę.
    Rano byłam w labolatorium na badaniu CRP. W piątek mam sie stawić w szpitalu na mikrobiologii na Akademi Medycznej, a potem na konsultacje w poradnii patologii ciąży.
    Mówię wam nie mogę się pozbierać po wczorajszej wizycie, niestety na USG 3 D nie mogę teraz iść, nie dosyć że terminy bardzo odległe, to jeszcze bardzo drogie, tym bardziej że zepsuło mi się auto moje i męża na raz, a ja musze się jakoś poruszać chociażby na badania.
    Teraz musze już lecieć podgrzać sobie obiad, ale obiecuję że wpadę niedługo.
    --
    •  
      CommentAuthorKatarzynka
    • CommentTimeMar 27th 2008
     permalink
    Moja mama poszła dalej z praniem dla malucha. Jak nakupowałyśmy ubranek dla mojej siostrzenicy to zleciła mi wyprać wszystko ręcznie, bo w pralce mogą być jakieś zarazki. Trochę pokrętna jak na moje logika, ale cóż było zrobić.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorKatarzynka
    • CommentTimeMar 27th 2008
     permalink
    Mam pytanie do bardziej doświadczonych ciężarówek. Miała może któraś z was uczulenie na mleko w ciąży? Bo ja zaczynam u siebie podejrzewać właśnie i nie wiem, czy nie przesadzam.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 27th 2008 zmieniony
     permalink
    Madamagda :grouphug: nie martw sie jakas tam kreseczka...to na usg 3d wyszlo? nie napisalas czy lekarz ma jakies watpliwosci i nie wie co to czy jakies przypuszczenia ma...nie mozesz przeciez zakladac ze Mala bedzie miala defekt twarzy bo sie psychicznie wykonczysz... jesli leakrz sam nie wie co to jest to niech skieruje cie do pracowni usg specjalizujacej sie w patologiach ciazy (jakby co to sluze namiarami na takowe warszawskie)... bedzie dobrze :kissing:
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeMar 27th 2008
     permalink
    cześć Mada, ależ ciebie tu brakowało :))

    ja myślę, że nie powinnaś się teraz przejmować tą wargą, to na pewno śluz albo coś takiego i lekarz tylko stracha narobił, jestem pewna, że będzie wszystko pięknie, a ty się teraz skup na odpoczynku, żeby Hania nie urodziła się za wcześnie
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeMar 27th 2008
     permalink
    mada babolku :hugging: może warto by jeszcze zrobić usg na innym sprzęcie ? bo będziesz się zamartwiała
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.