Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorstokrotk_a
    • CommentTimeMar 27th 2008
     permalink
    Mada nie zamartwiaj się tak, bo to nic dobrego nie przyniesie ani Tobie, ani Hani. Zuza ma rację, warto zrobić ponowne usg, przecież to mógł być zwyczajnie śluz. trzymaj się kochana :grouphug:
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMar 27th 2008 zmieniony
     permalink
    Jestem spowrotem, ach poczekam do 7 kwietnia na następne USG jednak tylko 2 D, zresztą na takim własnie przecież wykrywają take wady.
    Szczerze to nie mam pieniędzy, jesteśmy w dołku finasowym i ciężko niego wyjść. A jak dzwoniłami dowiadywałam się o 3D to pani zapytała czy termin na 19 maja i odpowiada :shocked::shocked: a ja na to że 19 maja to rodzić idę, takie kolejki we Wrocławiu.
    Zresztą wczorajsze USG było wykonwanen na najnowszym sprzęcie, a lekarz widziałam wpatrywał się w to miejsce z różnych perspektyw prawie 10 min.
    Ale dosyć o mnie, widze e Honia się rozpakowała, serdeczne spóźnione GRATULACJE fmartuni również GRATULUJĘ,:clap::clap::clap: dla nowej przyszłej mamusi AGA:cheer::cheer::cheer: spokojnej ciąży
    Zbliżają się terminy kwietniowe, więc jeżeli Agulinka i Justa (czekamy na wieści) sa nadal w dwupaku to czas na:
    Justa42 27.03.2008
    agulina5 27.03.2008
    Edma 01.04.2008
    kaczka 09.04.2008
    Anetusia 11.04.2008
    zuza 18.04.2008
    ptysiaczekk 24.04.2008
    blask_gwiazdy 25.04.2008 :tooth::tooth::tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorstokrotk_a
    • CommentTimeMar 27th 2008
     permalink
    Madamagda czyli będziemy rodzić w tym samym terminie (mniej więcej). Ale fajnie :bigsmile:
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMar 27th 2008
     permalink
    Fajne stokrotko że mamy takie same terminy, jednak przy cc troszkę się pewnie pośpieszą. Jutro może się dowiem jak będę w poradni patologii ciąży jak to będzie ze mną, bo jak narazie to tylko lekarze gdybają. Ja jednak wolę żeby nie sprawdzali metodą prób i błędów, bo mała może się po prostu zaklinować przez moją przegrodę. Lekarz próbował jak się naciąga i mówił że nie za bardzo.
    --
    •  
      CommentAuthorstokrotk_a
    • CommentTimeMar 27th 2008
     permalink
    Będę trzymać kciuki za Was. Daj znać jutro co w tej poradni wydumali :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorlsloneczkol
    • CommentTimeMar 27th 2008 zmieniony
     permalink
    madamagda - ja tez juz zaciskam piastki za jutrzejsza wizyte, daj znac co powiedzieli... a z ta warga to ja popieram dziewczyny - nie panikuj tylko postaraj sie o jeszcze jeden skan inaczej wysiadziesz psychicznie...

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    •  
      CommentAuthordorota27
    • CommentTimeMar 27th 2008
     permalink
    Madamagda córeńka na pewno zdrowiuteńka. Na kolejnym usg wszystko się wyjaśni na plus oczywiście .:bigsmile:
    Według listy to Justa i Agulina na dzisiaj mają termin, więc mykać na porodówki :updown::tooth:
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeMar 27th 2008 zmieniony
     permalink
    Mada milo, ze wrocilas :bigsmile: I nie martw sie 'kreseczka'. Czasami lepiej sluchac 'piate przez dziesiate' tego co lekarze mowia. Moja kuzynka wyla, jak bobr bo durny lekarz w czasie USG zamruczal do siebie 'szpiczasty nosek. ale to nic nie znaczy. daun tez moze miec szpiczasty nosek'. Nie musze dodawac, ze obecny przy USG tatus niemalze wyrwal ginkowi grdyke zebami. A Michasia urodzila sie piekna i zdrowa. I tak bedzie Mada :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    aaaaa! I te z dzisiejszym terminem Trzymamy kciuki :thumbup:
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMar 27th 2008 zmieniony
     permalink
    Dziękuję dziewczyny, kochane jesteście, naprawdę brakowało mi popisania z wami i tak mi żal było że nie mogłam nic zrobić i napisać.
    Co do pomyłek na USG to macie rację, koleżanka była u teg samego lekarza i wywnioskował po jakiejś kreseczce powiększone wole pępowniowe, nie wiem kompletnie co to znaczy, ale dziewczyna poszła do szpitala na inne USG i nic się złego nie dzieje, pomyłka.
    Lekarz jest narawdę dobry, jeden z lepszych i polecanych, no i czasami zdarzają się źle stawiane diagnozy i ja mam taką nadzeję że i ja padłam ofiarą pomyłki. Więc czekam spokojnie na kolejne USG u tego samego lekarza ale na innym sprzęcie, zobaczymy co powie.
    Zresztą ja mam USG co wizytę i to jest mój drugi lekarz, ten pierwszy nic nie zauważył, a podobno na połówkowym USG rozszczepy wargi się wykrywa, bo na to zwraca się szczególną uwagę, chociaż tamtemu partaczowi zupełnie nie ufałam, więc nie biorę jego opini jako wiarygodnej. No nic przeczekam.
    Dziewczynki agulinka i Justa napiszcie co tam u was, nie wiem moze podam swoje gg 5693246, moze w ten sposób ogłosicie kiedy ijak zostałyście mamusiami.:wink:
    Jak ja szukałam drogi kontaktu z dziewczynami to nagle zdałam sobie sprawę z tego że nie mam jak napisać i do kogo i gdyby nie Nglka z którą spotkałam się na innym forum nie miała bym szans, żeby się skontaktować. Kochana Nglka:hugging::whorship:
    Kładę się spać, DOBRANOC:winkkiss:
    --
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeMar 28th 2008 zmieniony
     permalink
    Mada, e tam, przesadzasz :-)
    Wydaje mi się, że wsparcie psychiczne jest dla Ciebie teraz najważniejsze, więc nie miałam problemu ładnie poprosić Damazego o dobrym sercu :-)
    •  
      CommentAuthoredma
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    mada, ciesze sie, że juz jesteś:wink: a tym lekarzem sie nie przejmuj. skoro jest taki dobry to pewnie jego zadaniem jest wyłapywanie spraw, których inni nie widzą. Zwyczajnie dmucha na zimne( bo przecież sam powiedziałże nie jest pewny) a tylko Tobie niepotrzebnie paniki zasiał.
    Justys i Agulina - dajcie znać czy sie rozpakowałyście, bo nie wiem czy jestem pierwsza, druga czy trzecia na liście:crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 28th 2008 zmieniony
     permalink
    Witajcie "brzuchatki" miłego piątku - te co rodzą powodzenia !!
    Mada będzie wszystko giciuś - zobaczysz :wink:
    Zuza super, że wyniki OK :thumbup:
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    madamagda ciesze sie ze jestes tutaj znowu, a z ta warga to na pewno wszystko sie wyjasni, zobaczysz :hugging:
    --
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    MADA, wszystko będzie dobrze. Mojej przyjaciółce najlepszy lekarz w kraju powiedział, że Mały ma za szeroką przezierność karkową...prawie zemdlała...poprosił ją jednak, żeby przyszła po tygodniu na kolejne badanie, które zrobił jej w szpitalu, na jeszcze lepszym sprzecie i okazało się, że Mały jest zdrowy...taki też się urodził...ma już 1,5 roku, łobuziak jeden...a ja jestem dumna chrzestną! Trzymaj się, Kochana!
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Mada nie martw się mnie lekarz na ostatnim usg powiedział że jedna nerka od dzidziusia źle pracuje, mocz się wraca i że mamy na to zwrócić uwagę jak się urodzi, i co okazało się że jest ok, tylko podczas badania miał Mat pełny pecherz i obraz był nieczytelny ale się tez bałam. Mimo wszystkiego nie denerwuj się bo Hania to odczuje.
    --
    •  
      CommentAuthoredma
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Hej kochane!
    Agulina zostawiła dziś u mnie pod wykresem info, przekazuję:
    "Witaj Edma my nadal w dwupaku dzień po terminie:) nasz Błażej najwyraźniej się nie śpieszy…właśnie zbieramy się na ktg teraz badanka co trzy dni koszmar z tym czkaniem :(Pozdrawiamy"
    czyli trzymamy kciuki za Mamusię i Błażejka!
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    jejku ale sie macie fajnie też bym tak chciała znowu, mam nadzieje że długo nie będę musiała czekać na kolejne bobo, tylko w totka wygram najpierw :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Haha Myszorka jak ja wygram to też zacznę starania o córę :wink::bigsmile:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Izunia ciąża to taki cudowny stan, te kopniaki w środku nocy, czekanie na rozwiazanie jak dla mnie bomba.tez bym chciała córeczkę.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 28th 2008 zmieniony
     permalink
    Wiem wiem Myszorka - tyle tylko, że wolałabym pojedyncze doznania - niekoniecznie po2jnie :bigsmile:
    Będę Ci kibicowała w staraniach jak przyjdzie pora !!
  1.  permalink
    Witam wszystkich.... no i melduje sie nadal w trojpaku :)
    myszorka, Izunia - ja tez bede kobicowac - a narazie trzymam kciuki za totka :bigsmile: - tylko pamietajcie ze ponoc aby wygrac trzeba najpierw grac :tongue:
    Agulina - trzymam kciuki za Ciebie i Blazejka :wink:

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    dzieki najpierw mam w planach zbieranie kasy na auto, marzy mi się wieksze mieszkanie i dopiero potem dzidzia (na 37m nie da rady z dwójka)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Oj Myszorka ja mieszkam na 36m2 z dwójką - ale fakt marzy mi się większe :wink:
    lsloneczkol :wink::bigsmile:
  2.  permalink
    LOL - a ja nawet nie wiem ile tego mam, ale pewnie tez kolo tego co wy i w dodatku wynajete... i bedzie 3 a jak dojdzie do przeprowadzki to dopiero bedzie cyrk - hehehe... z polowe rodziny trza bedzie sciagac

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    tak ale jak bedzie kolejne to nie mam gdzie łozeczka dac bo Mati bedzie miec swój pokoj, a tzw duzy pokoj mam przechodni
    Isloneczko a przeprowadzka kiedy?
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Błażej od Aguliny się nie spieszy, na ktg zero skurczów rozwarcie na 1,5 cm, następny zapis w poniedziałek :smile:
    --
  3.  permalink
    myszorka - u nas ostatnia byla w grudniu przed swietami (cyrk to malo powiedziane - roczne dziecko i ja w ciazy)a umowa na rok... wiec do grudnia niby mamy spokuj - a potem sie zobaczy...

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    to faktycznie roboty co nie miara
    --
  4.  permalink
    hihih - do grudnia 9 m-cy... to sporo czasu,a na razie musimy sobie radzic z tym co mamy (a moze i ja w jakiegos tutejszego totka wygram:wink: - tylko musze zaczac grac) - heh wtedy bylaby to ostatnia przeprowadzka na dlugi, dlugi czas :)

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
  5.  permalink
    zuza - pozdrowionka dla Aguliny.. trzymam kciuki za szybkie przytulenie synusia :)

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    ale ja mam dzisiaj beznadziejny humor :(((( ciagle pada i pada ech........
    --
    •  
      CommentAuthorstokrotk_a
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    A u mnie słoneczko świeci... Przesyłam Ci Kaczuszko kawałek słoneczka :rainbow: i przytulam :grouphug:
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    w pralce zarazki? chyba jestem za leniwa na pranie ręczne góry ubranek...:wink:
  6.  permalink
    Cześć dziewczyny :bigsmile: Melduję się i ja nadal z dzidziem w brzuszku.
    Ze szpitala wypuścili mnie w wielką sobotę, ale nie czułam się za dobrze, no i goście, goście i jakoś nie włączałam internetu. Byliśmy na zastrzyku i został mi jeszcze jeden w poniedziałek, a później już dzidziuś może się rodzić. Największe zagrożenie minęło, skurczy nie ma, szyjka zachowana, a dzidziuś ma już 2780g. Tak że wszystko jest ok. :bigsmile: Teraz zrobiliśmy ostatnie badania, no i jeśli doczekamy to wizyta jest 7 kwietnia.
    W szpitalu nie było tak źle, ale jednak atmosfera zrobiła swoje, dwa dni miałam jakieś dołki jak się nasłuchałam tych różnych smutnych przypadków, ech.
    Już nie mogę się doczekać rozwiązania. Dzidziuś napiera główką i ciśnie mnie na pęcherz, w nocy wstaję duuużo razy :wink: Poza tym już ciężko mi chodzić, najgorzej po schodach, i szybko się męczę. Dobrze że teściowa pomaga, gotuje. Byliśmy wczoraj w Realu i stwierdziłam że już się nie nadaję nawet na zakupy, byłam bardzo zmęczona. Ale… już niedługo! :bigsmile:
    Gratuluję Honii i Fmartuni cudnych bobasków :clap: :clap:
    Aga super że się udało! Gratulacje :cheer:
    Trzymam kciuki za wszystkie finiszujące :thumbup:
    •  
      CommentAuthoredma
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Blasku, to świetnie że już wszystko ok:cheer:
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMar 28th 2008 zmieniony
     permalink
    I ja się dzisiaj melduję.
    Wróciłam własnie ze szpitala, zrobili wymaz i posiew bakteriologiczny, zgłosiłam się do poradnii patologii ciązy i narazie mam czekać do wtorku na wyniki posiewu i od razu zrobią mi USG żeby sprawdzić co jest z tą wargą.
    Widzę że dziewczynki trzymają się dzielnie w dwupaku, ale lepiej już by było malutkich wypędzać z brzuszka.:wink:
    Ja czekam w tej chwili na mamę, także upiekłam ciasto z tej okazji.:bigsmile:
    Kaczusia przeyłam promyki słoneczka do ciebie, u nas we Wrocku bardzo gorąco dzisiaj.:bigsmile:
    --
  7.  permalink
    Blasku - ciesz sie, ze wszystko w porzadku:bigsmile:
    madamagda - no to trzymam kciuki za wtorek - bedzie ok - zobaczysz :bigsmile:
    I dziekuje za te promyki wysylame do kaczki - bo wlasnie dotarly i u nas sie przejasnilo, mam nadzieje ze te chmurzyska juz nie wroca :bigsmile:

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    lsloneczkol
    nie za ma co, u nas się nagle pochmurzyło hehehe:wink:
    jakos wytrzymam do wtorku, lepsze to niż czekac do rozdwojenia. No lecę już bo mama zaraz przyjedzie. Buziaczki :hugging:
    --
    •  
      CommentAuthordorota27
    • CommentTimeMar 28th 2008 zmieniony
     permalink
    Agulina no to sobie jeszcze podźwigasz Błażejka w brzusiu :wink:
    Blask super, że u was wspaniałe wieści:cheer:
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    stokrotko, madamagda dziekuje kochane za promyki slonca, troszke mi sie od razu polepszylo :))))
    blasku ciesze sie ze juz wszystko w porzadku, dobre wiadomosci zawsze ciesza :thumbup:
    --
  8.  permalink
    Ciągle chce mi się spać, też tak macie? Właśnie piję kawkę inke, może przejdzie :wink:
    A u nas dziś było przepięknie, mąż i teściowa wygonili mnie na spacer, słoneczko świeciło, widać już wiosnę :bigsmile:
    Pozdrowionka dla Was :kissing:
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Blasku My lubimy dobre wiesci :bigsmile:
    Lece - pieke dzis szarlotke. Mniam. Bedziemy sobie tyc :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthoredma
    • CommentTimeMar 29th 2008
     permalink
    pusto tu dzisiaj!
    to ja melduje się pierwsza, oczywiście nadal w dwupaku. dzis juz po wizycie. nic sie nie dzieje.
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMar 29th 2008
     permalink
    Ja również się melduję, zrobiłam sobie dzień wagarowicza, mam zjazd na uczelni, ale boję się jechać, mam nakaz odpoczynku i leżenia, więc za 2 tygodnie się tam pojawię, będzie 35 tydzień i już nie będę się tak bać, chociaż postaram się podtrzymać małą jak najdłużej. Hania rzeczywiście chyba się nisko wpasowała w miednicę bo czuję się jakbym miała kołek między nogami, a jak siadam na kibelku to się boję że jeszcze wyleci:confused: takie głupie złudzenie.
    Pewnie mam zakaz seksiku, choc nie pytałam w tym amoku lekarza.
    --
  9.  permalink
    to ja tez sie zamelduje... nadal w trojpaku :bigsmile: - heh.. moze jednak wytrzymamy - calkiem niezle jak na razie idzie...
    madamagda - odpoczywaj jak najwiecej, trzymam kciuki za te "jak najdluzej" a z seksikiem to chyba bym nie ryzykowala :wink:
    edma - zacznie sie dziac - spokojnie to juz wkrotce :bigsmile:

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 29th 2008
     permalink
    Madamagda, lsloneczkol - bede trzymala kciuki zebyscie wytrzymaly jak najdluzej!!!
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMar 29th 2008 zmieniony
     permalink
    Mała właśnie bryka w brzuszku i wkłada mi nogi pod żebra ałć. Tak chciała bym się wyspać ale cały czas dopada mnie straszna zgaga z która staram się walczyć wszelkimi sposobami, jak narazie to najskuteczniejsze jest zimne mleko którego strasznie nie lubię ble, ale po rennie chce mi się już wymiotować.
    AniuM
    prztrzyamamy maluszki, a ty lslonczekol to 4 chłopów będziesz miała w domku, hehe a u nas sam babiniec, bo jeszcze teściówka z nami mieszka hihi, mój mąz chce przedłużyć nazwisko bo on jest ostatni, ale coś mu nie wyszło hihi, no cóż do 3 razy sztuka.:wink::tooth:
    --
  10.  permalink
    Dziekasa Ania - ja mam zamiar jeszcze z tydzien pochodzic :wink: zreszta zobaczymy co powiedza lekarze w srode - a chyba te 3 dni to sie doturlamy :bigsmile:

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    •  
      CommentAuthorlsloneczkol
    • CommentTimeMar 29th 2008 zmieniony
     permalink
    madamagda - hihi - wiem cos o tym.... ja nawet po wodzie mam zgage - doslownie wszystko popijam mlekiem, a na noc stawiam sobie 2 szklanki, zeby nie biegac :wink:
    Heh a co do chlopakow - to moj bardzo chcial corke :tongue: - ja zreszta tez liczylam za 2 razem na dziewuszke... ale moj M mawia ze ktora kobitka ma tak dobrze 4 chlopa ktorzy kochaja ja nade wszystko :bigsmile: - i jestem :)


    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
  11.  permalink
    Trzymam kciuki za Was żeby dzidziusie jeszcze poczekały :bigsmile:
    U nas już zagrożenia nie ma, ale jeszcze z tydzień chciałabym wytrzymać, ciekawe co na to bobas :wink:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.