Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeApr 1st 2008
     permalink
    hihi Kfiatuszku - najwazniejsze zeby byl zdrowy, Dorotko podoba mi sie koncepcja z Dawidem - ze poradzi sobie ze wszystkim :bigsmile:
    zuza ciekawe co Ci jutro powiedza a Twoje podejsice do porodu bardzo dobre :thumbup:
    sloneczko trzymam kciuki za jutro, jestem pewna ze wszystko bedzie z Wami ok i mam nadzieje ze jakos dasz nam znac jesli bedziesz musiala zostac w szpitalu
    :hugging:
    --
    •  
      CommentAuthoredma
    • CommentTimeApr 1st 2008
     permalink
    ja się melduję dokładnie w terminie porodu - nierozdwojona :neutral:
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeApr 1st 2008
     permalink
    Witajcie kochane!
    Wróciłam właśnie ze szpitala. Wyniki posiewu z pochwy OK :), poleciałam zaraz do Poradni Patologii ciąży z wynikmai. Pani mnie zabrała żeby zrobić USG, jak zobaczyła ile kobiet czeka w poczekalni, powiedziała żebym przyjechała jutro, a ja na to że mam kawał drogi i jade z drugiego końca miasta. Więc ona weszła jeszcze raz do gabinetu pogadała z drugim lekarzem i kazali mi wejść pomiędzy tymi wszystkimi oczekującymi.
    Więc wchodzę a tam lekarz i lekarka, kazali mi się położyć. Robią USG, wpatrują się, Hania zasłoniła wargi rączką i pępowiną, jak już się ujawniła lekarze mówią zgodnie że nic nie dzieje się złego, ze wargi ma OK, ale dla pewności wezwali lekarza, pseca od USG 3D/4D, więc on szybciutko przyleciła, włączył na trówymiarowe USG i mówi że jest piękna twarzyczka i że nic nie widać niepokojącego. Nie wiedziałam jak im dziękować, zajeli się mną profesjonalnie i zrobili USG 3D za darmo!! :):):) Jestem już spokojna :):):) Ulżyło mi uffff.
    Dziękuję za Wasze wsparcie :bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 1st 2008
     permalink
    Mada no widzisz jak super!!!!!!!! za 2 miesiasce przyjdzie na swiat Hania i sama zobaczysz ze usta jak malowane :)
    •  
      CommentAuthordorota27
    • CommentTimeApr 1st 2008
     permalink
    Madamagda wspaniałe wieści :cheer: Zresztą nie mogły być inne
    Edma mojego Dawida po 10 dniach po terminie wywoływali :rolling:
    Kaczka koncepcja świetna, gorzej z wychowywaniem :tooth:
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeApr 1st 2008
     permalink
    Dziękuję kochane jesteście, jeszcze miesiąc gra półtora i zobaczę na własne oczy moją córunię.
    Hehe a najlepsze to jest to że chyba jak na złość, trzymała rękę pod brodą jakby dumała, a potem pępownia przysłoniła dolną wargę, ale jak nią troskę potrsząsneliśmy dła sie podglądnąć.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 1st 2008
     permalink
    Mada jaki miesiac?? toc to u ciebie dopiero 33tc jest... nawet przy cc planowanej staraja sie czekac do 38tc a czasami i dluzej
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeApr 1st 2008
     permalink
    Aniu
    mój lekarz przewiduje miesiąc a może półtora, ponieważ Hania siedzi główką bardzo nisko, napiera na szyjkę która zaczeła się skracać, wpasowała się w kanał rodny. Tak mówię miesiąc ale czy to będzie 4 czy 5 tyg. nie wiem.
    --
    •  
      CommentAuthorlsloneczkol
    • CommentTimeApr 1st 2008 zmieniony
     permalink
    madamagda - super wiadomosci!!! zreszta nie liczylam na inne, a teraz glowa do gory, duzo odpoczywaj a zobaczysz, ze Hania jeszcze wszystkich zaskoczy i troszke poczeka:wink:
    edma - trzymam kciuki za "szybka akcje" :wink:
    kaczusia - jak bede musiala zostac to na pewno bede przekazywala wam wiesci :)

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeApr 1st 2008
     permalink
    U nas po wizycie u ginki na 80 % jest dziewuszka :) nie było widać wyraźnie bo miała pepowine między nóżkami :wink:
    Narazie na topie jest imię Sabinka :bigsmile:
    •  
      CommentAuthordorota27
    • CommentTimeApr 1st 2008
     permalink
    Super Lili. Prawdopodobnie kolejna dziewczynka. Oby u mnie tez córeczka była hehe
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeApr 1st 2008
     permalink
    witam wieczorkiem! ale sie dzisiaj nabiegałam, najpierw zakupy, potem kawka u bratowej a teraz jeszcze zmagania ze skracaniem zaslon ufff kregoslup mi peka
    Madamagda bardzo sie ciesze ze wszystko jest dobrze :thumbup: zreszta wiedzialam ze tak bedzie no ale Ty sie pewnie martwilas...
    Lily gratulacje dziewuszki!!! Dorotko i Tobie tez zycze dziewczynki skoro chcesz :)))
    --
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeApr 1st 2008
     permalink
    zapomnialam napisac, ze wydaje mi sie ze moj brzusio sie opuscil, takie mam wrazenie ze od kilku dni stopniowo jest coraz nizej.....:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeApr 1st 2008
     permalink
    MADA, bardzo sie cieszę, że wszystko ok!
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
    •  
      CommentAuthorstokrotk_a
    • CommentTimeApr 1st 2008 zmieniony
     permalink
    Madamagda bardzo się cieszę, że wszystko w porządku :cheer: teraz sobie odpoczywaj, wszystko na pewno będzie ok :thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorstokrotk_a
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Melduję się i uciekam poćwiczyć :)
    A tak w ogóle to od wczoraj kłuje mnie w dole brzuszka... nie wiem co to może być... może Maluszek mocno naciska? Mam nadzieję, że to było tylko jednorazowo i dzisiaj minie :) Miłego dzionka dla wszystkich Mamuś :bigsmile:
    --
  1.  permalink
    Aga:clap::clap::clap:



    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Mada super wieści:bigsmile:

    Ja dzisiaj mam wizytę u gina, mam nadzieję, że wszystko będzie oki:neutral:

    Zmykam, bo mam jeszcze trochę spraw do pozałatwiania..zajrzę wieczorkiem:bigsmile:

    Miłego dzionka;)
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    czesc dziewczynki, melduje sie dokladnie tydzien przed terminem :bigsmile:
    wlasnie wrocilam z przychodni, wszystko ok, glowka juz nisko :crazy: serducho bije i postanowilam sobie ze jesli bede jeszcze kiedys w ciazy to kupie sobie to urzadzenie do sluchania serduszka.
    Beatko na pewno wszystko bedzie w porzadku, napisz nam pozniej jak poszlo.
    Ciekawe co tam u Sloneczka???
    --
  2.  permalink
    kaczusia ja sie wlasnie zbieram do szpitala... mam na 14 naszego czasu, troche mi sie zejdzie, ale wieczorkiem jesli nie ja to ktos wam da znac co powiedzieli.
    pozdrawiam wszystkich goraco i serdecznie - trzymajcie kciuki :)

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Sloneczko trzymam kciuki mocno!!! i czekamy na wiesci :grouphug:
    --
    •  
      CommentAuthorstokrotk_a
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Trzymaj się Słoneczko :grouphug:
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Hej hej i je sie melduje
    u nas wszystko ok - jutro mamy wizute u gina - wiec może coś wiecej sie dowiem:)
    Poza tym czuje sie dobrze tylko co któryś dzien przy wypróżnianiu nosa zaobserwowałam krwisty śluz - czy miałyście coś takiego?
    Co prawda krew mi sie nie przerywa nosem.
    Pozdrawiam wszystkie finiszujące i czekam na nowe mamusie:bigsmile:
    --
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    aga976 ja tak mam od poczatku ciazy, zawsze 'smarkam' z krwia a to podobno od pekajacych naczynek w nosie takze mysle ze nie masz sie czym martwic chyba zeby krew Ci leciala z nosa to co innego. Pozdrowionka
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Aga hey !! Ja również tak miałam - ale z czasem ustąpiło - czekam na wieści od gina :wink:
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Ok dziekuje za informacje - no i co jeszcze z moich objawów - masakra w nocy - tzn pobudka o 1 w nocy i spacery po domu do 2-3 - tak mam juz od kilku dni- ale to chyba tez norma:)
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeApr 2nd 2008 zmieniony
     permalink
    Witajcie mamusie!
    Ja miałam dzisiaj koszmarną noc, 4 godziny Hanutek się rozpychał, wciskała się w materac, czyli na boku nie mogłam leżęć, a na wznak jeszcze gorzej, bo kręgosłup zaraz bolał i czułam ciągłe napieranie na pęcherz.
    Potem jak już przestała harcować, poczułam ostre kłucie w dole brzuszka tuż koło kości łonowej i tak kilka razy, troszkę się przestrasznyłam, myślę sobie może obudze męża, ale jak będę go tak budzić gdy tylko coś mnie zakłuje i zaboli to jak naprawdę będzie się coś dziać to nie zareaguje.:confused: więc odpuściłam i przeszło.
    agusia
    czekamy na wieści, oby były jak najlepsze. A ja mam krwotoki z nosa czasami, a dzisiaj też miałam krew w nosie i ciągle czuję metaliczny smak w ustach, dziąsła mi strasznie krwawią na dodatek.
    Słoneczko
    trzymaj się jeszcze troszkę, a Kaczusia już grzej silniki do szpitala:tooth:
    --
    •  
      CommentAuthoredma
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    my dzis ciągle w dwupaku, 1 dzień po terminie. Okazało się, że Tomek nadal nigdzie sie nie wybiera. Następne KTG w sobote
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Jestem z powrotem , rozwarcie takie jak było czyli na palec a więc te kłucia nie mają wpływu na rozwieranie sie szyjki, poza tym szyjka miękka wiec gin stwierdził że pójdzie szybko, parę skurczy na ktg, nie było sensu mnie zostawiać na oddziale, jak przez te 2 tygodnie nie urodzę to mam się zgłosić 16 kwietnia z torbą na odział
    --
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Zuza a juz myslalam ze te klucia cos znacza :( a Ty jeszcze masz troszke czasu ale to pocieszajace co Ci powiedzial lekarz o szyjce - ze pojdzie szybko.
    Edma trzymam kciuki.
    Madamagda powoli grzeje..........
    :shocked:
    czekamy na wiadomosci od Sloneczka
    --
    •  
      CommentAuthorlsloneczkol
    • CommentTimeApr 2nd 2008 zmieniony
     permalink
    Dzieki dziewczyny za te kciuki :) chyba poskutkowaly :wink:
    a wiec jestem w domu ... kurka nawet w szpitalu mnie nie chca :)
    ponoc jest wszystko w jak najlepszym porzadku, dzieciaczki podrosly i mieszcza sie we wszystkich normach (pomimo roznicy) wierca sie tez niezle - jeden skopal dzis lekarke :P A mi sie znow "troszke" przytylo :)
    A poza tym mam sie stawic na oddzial 7 (poniedzialek) a cesarke planuja na 10 kwietnia - wszystko oczywiscie pod warunkiem ze dotrzymam :)

    zuza - mi dzis lekarka powiedziala ze kucie na szyjke to normalne- bywa - zwlaszcza jak sie dziecko kreci i juz swoje wazy, ale ponoc o niczym nie swiadczy...........

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    My już po wizycie u gina..z Hanią DZIEKI BOGU OKI:))) waży niecałe 1,70kg..ale sobie podrosła:))) na szczęście szyjka i wszystko pozamykane i oki:)))) ja mam niecałe 7kg na plusie, więc też nie jest źle;))..na skurcze łydek mam (standartowo) brać aspargin..

    Kamień z serca:)))

    Zuza, ale bidulko się naczekasz:)

    życzę wszystkim miłego wieczorku:bigsmile:, a ja zmykam troszkę odpocząć:wink:
    •  
      CommentAuthordorota27
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Byłam w szpitalu. Plamiłam i lekko krwaiłam.. Niestety dziecko nie żyje. Zatrzymało się na rozwoju 9 tc . Dwóch lekarzy robiło mi usg i niestety.... Nosiłam w sobie przez kilka tygodni martwe dzieciątko.Jutro rano jadę na łyżeczkowanie. Jestem załamana i całkowicie zagubiona, ale póki co jakoś trzymam się .
    Zyczę wam szczęśliwej ciąży i szczęśliwych porodów
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Sloneczko - super wiesci!!! no to za tydzien bedziesz miala malenstwa przy sobie??? :crazy:
    --
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    ojej Dorotko.....:grouphug::grouphug::grouphug:
    --
  3.  permalink
    dorotko - :grouphug::grouphug::grouphug: nawet nie wiem co napisac..... trzymaj sie..

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
  4.  permalink
    edma - ja tez trzymam kciuki :)
    kaczucha - a my to cos kolo tej samej daty mamy w takim razie - hihi
    aga - daj znac - trzymam kciuki za wizyte :)
    madamagda - ja te klucia mam juz dluzszy czas... ale to ponoc wierciolki to powoduja i puki nic innego sie nie dzieje jest ok....

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    To dobrze że te klucia nic nie znaczą , chociaż do przyjemnych nie należą, no zobaczymy jakie tam kolosy w nas siedzą, wątpię żebym wytrzymała te 2 tygodnie, zobaczymy, mały ma za to ciagle czkawkę , wyczytałam że to znak ze ćwiczy oddychanie

    dorota przykro mi... sama poroniłam w 12 tc i wiem co czujesz, przytulam mocno...
    --
  5.  permalink
    zuza - moj maly tez ciagle mial czkawke, a ja czytalam ze to lapczywosc - hehe.. do tej pory na jego apetyt nie mam co nazekac :)
    a wytrzymac - juz masz kruszynke donoszona, ale trzymam kciuki za jeszcze troszke - zawsze to zdrowiej dla dzidzi :)

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Dorotka
    nie mogę w to uwierzyć, tak strasznie mi przykro kochana:cry::cry::cry::cry: nie no nie wierzę, takie to niesprawiedliwe. :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Boziu Dorotko..nawet nie wiem, co mam napisać...STRASZNIE mi przykro..przytulam Cię BARDZO mocno:cry:
    •  
      CommentAuthoredma
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Dorotko, :heartbounce: trzymaj się dzielnie, przytulam
    --
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Dorotko, wiem co czujesz... Ja poroniłam w 11tc a ciąża zatrzymała się w rozwoju na 8tc. Ściskam Cię mocno...
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
    •  
      CommentAuthorstokrotk_a
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Dorotko trzymaj się dzielnie... nie wiem co napisać, bo żadne słowa tu nie pomogą... przytulam mocno :cry::cry::cry::cry:
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    :sad:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Dorota współczuję bardzo :sad:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Dziewczyny ja tam dzisiaj ?? Któraś poleciała już na porodówkę a celu rychłego tulenia maleństwa w ramionach ?? ;D
    Odliczyć się proszę hihi ;p Miłego piątku :wink::bigsmile:
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Cześć kochane!
    Ja kwitnę jeszcze w łóżku, jestem bardzo słaba i nic mi się nie chce, no może oprócz kromeczki chleba którą nie ma mi kto zrobić, musze się zwlec na dół do kuchni i coś sobie sama zrobić.
    Tak pozatym to dopadły mnie przypadłości I trymestru, mdli mnie oh my god. ale to chyba przez tą zgagę.
    Malutka się strasznie boląco rozpycha i już mam powoli dosyć tego stanu.
    --
    •  
      CommentAuthorlsloneczkol
    • CommentTimeApr 4th 2008 zmieniony
     permalink
    mada - wspolczyje - odpoczywaj jak cosik ......juz niedlugo :bigsmile:
    Ja sie melduje - mam zamiar jakos dotrzymac, choc nie jest lekko - ale wlasnie sie pocieszam ze juz niedlugo (czas chyba i suwaczek troszke przerobic), a poza tym mam coraz wiekszego pietra :shamed:

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    mada mi na zgagę pomaga takie gotowe kakao w litrowym kartonie pite na zimno
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.