Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    ja tez sie melduje, nie chcialo mi sie dzisiaj zwlec z lozka a pogoda za oknem po prostu piekna!
    madamagda mam nadzieje, ze Ci przejda mdlosci, moj maly tez sie rozpycha jak leze to wydaje mi sie ze prostuje nozki i to boli mam nadzieje ze juz niedlugo 'wyskoczy' jak to mowi moj M bo za tydzien moja mama przylatuje do nas w odwiedziny na 10 dni :swingin:
    Sloneczko ja tez mam pietra chyba najbardziej przed porodem naturalnym......az czasami chcialabym cesarke.....
    Trzymajcie sie cieplo i milusiego dnia!
    --
    •  
      CommentAuthorstokrotk_a
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Też się melduję :bigsmile: U nas ciągle bez zmian: Tomuś sie rozpycha a ja walczę z różnymi drobnymi dolegliwościami :) Pozdrawiam wszystkie Mamusie i ich pociechy :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthoredma
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    ja w 3 dniu po terminie - oczywiście nierozpakowana:confused:
    --
  1.  permalink
    Heh... zadna nie chce sie rozpakowac, ale jak juz jedna zacznie to pewnie wszystkie sie posypia :)
    stokrotka i mada - wy macie jeszcze czas.... edma i kaczucha - trzymam kciuki - to juz wkrotce :)

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink

    Kurcze Zuza wypróbowałam już:
    - migdały (nie pomagają)
    - zimne mleko (pomaga ale nie lubię samego mleka)
    - sok z kiszonej kapusty i kiszonych ogórków (na chwilę jest ulga)
    - rennie i manti ( po rennie już mnie mdli)
    Dam radę może kakałko własnie mi podejdzie
    :tooth:
    --
  2.  permalink
    ja też próbowałam pić mleko, ale niewiele pomaga :confused:
    jakoś trzeba to wytrzymać, pocieszam się że już niedługo :wink:
    boli często mnie podbrzusze i mam kłucia szyjki, a jak mały poskacze to po moich wnętrznościach :bigsmile:
    ostatnio jakaś jestem zmęczona i nic mi się nie chce, tylko bym spała, aż mi głupio bo dom zaniedbuję :shamed:
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    mada mi jeszcze pomaga ssanie tabletek alugastrin szczególnie jak mnie w nocy dopadnie
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    sloneczko a co z twoim suwaczkiem ? jakos dziwnie dolicza ;) 35 tc i 5 i tylko 6 dni do konca ???
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 4th 2008 zmieniony
     permalink
    Kfiatuszku Sloneczko ma mieć 10.04.08 CC - bliźniaki kolejne będą już niebawem - też dwóch chłopaczków :crazy::crazy:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    a to sie tak da ?? bo myslalam ze jak sie dodaje na suwaczku date urodzenia to tygodnie automatycznie sie ustawiaja :)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 5th 2008
     permalink
    Da się da Kfiatuszku ;D
  3.  permalink
    Witajcie!
    Dziś czeka nas oj ciężki dzień, ale więcej wieczorem :).
    Pozdrawiamy ciepło :bigsmile:
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeApr 5th 2008
     permalink
    Witajcie dziewuszki!
    Jak tam samopoczucia, czy finishujące się rozpakowały?
    Ja własnie gotuję żurek i drugie danko dla męża, mi samej nie chce się jeść:confused:
    Zmykam, potem zajrzę, może będzie się coś dziać.
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeApr 5th 2008
     permalink
    U mnie cisza, wczoraj było trochę skurczy , ale okazało się że to fałszywy alarm
    --
    •  
      CommentAuthoredma
    • CommentTimeApr 5th 2008
     permalink
    ja ciągle w dwupaku, ale lekarz obiecał mi że do wtorku urodzę:crazy:
    --
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeApr 5th 2008
     permalink
    ja tez w dwupaku sie melduje, milego weekendu!
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeApr 6th 2008
     permalink
    Kochane mamusie, mam do was prosbe- czy orientuje sie ktoras z was ktory test warto kupic w UK? dziekuje slicznie! ps. po cichu moze niedlugo do was dolacze! Milej Niedzieli!
    --
  4.  permalink
    ja tez sie melduje w trojpaku... chyba wlasnie moje malenstwa sa donoszone :crazy::crazy::crazy:
    no i szykujemy sie na jutro do szpitala.... troche mam pietra:shamed:
    emkaf - ja zawsze kupowalam w Bootsie - ten ich - w niebieskim opakowaniu - nie narzekam, zawsze byl niezawodny:wink: pozdrawiam i powodzenia zycze :bigsmile:

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeApr 6th 2008
     permalink
    ja tez sie dzisiaj melduje, powiedzialam mezowi dzis rano ze to nasza ostatnia niedziela we dwojke....ciekawe czy mialam racje,wkazdym razie dzisiaj leniuchujemy!!!
    sloneczko Ty do szpitala juz jutro? bo wiem ze cesarke masz na 10 kwietnia? slicznie donosilas malenstwa, buziaki
    emkaf ja tez mysle ze te najzwyklejsze testy z bootsa sa ok, czekamy na Ciebie!!
    --
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeApr 6th 2008 zmieniony
     permalink
    Uffffff
    Nadrobilam zaleglosci. Ale latwo nie bylo.

    dorotko tak bardzo mi przykro. Tak bardzo...

    U nas roboty po pachy. Wyjezdzamy z UK za 2 tygodnie. Mam 14 dni na zamkniecie roku podatkowego w 3 firmach, spakowanie sie, przygotowanie pokoju w naszym mieszkanku pod wynajem. Duzo roboty, ale przyswieca mi mysl, ze juz za 3 tygodnie bedzieme w Polsce! Oszaleje z radosci :crazy:
    emkaf Testy z bootsa marki 'boots' sa super - jeden nam + pokazal :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Sloneczko GRATULACJE zaczęłaś 37tc - cudownie chłopcy będą dorodni - SUPER :crazy::jumping::rolling:
    •  
      CommentAuthorstokrotk_a
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Melduje się po weekendzie:) Widzę, że wreszcie coś się ruszyło i rozpakowywanie się zaczyna :rolling:
    Sloneczko jesteś bardzo dzielną kobietą. Powodzenia i lekkiego porodu :bigsmile:
    Edma trzymaj się już niedługo. Trzymam kciuki :bigsmile:
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Heloo

    melduje dopiero dzisiaj ze moja dzidzia juz ma 1,56 cm i ma sie calkiem dobrze- cudownie jest juz ujrzec malenstwo na usg
    torbiel mi sie zmniejszyla wiec tez dobrze

    :bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    teraz mam liste badan do zrobienia i mierzenie cisnienia

    Pozdrawiam
    --
  5.  permalink
    Ja sie melduje.... przed wyjazdem do szpitala... milego tygodnia zycze wszystkim - trzymajcie sie cieplutko :)
    Taaaa.... maluchy donoszone :crazy::crazy::crazy: i mam nadzieje ze wszystko bedzie ok, choc boje sie berdzo :shamed:

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Agatko wieści rewelacyjne - zdróweczka i wszystkiego dobrego wow już 9tc zaczęliście :jumping:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Sloneczko strach ma tylko wielkie oczy - ja też się bałam ... Kochana będzie wszystko dobrze ja Wam z całego serduszka kibicuję ;*
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeApr 7th 2008 zmieniony
     permalink
    lsloneczkol
    trzymam za ciebie i maluszki kciukaski, pójdzie raz dwa i będziesz trzymała dwupaczek w rękach.:bigsmile:
    A ja dzisiaj pędze na 16:20 do lekarza na kontrolę, zobaczymy może już coś w końcu ustali jak rodzę.
    Od soboty trzyma mnie przeklęta biegunka, przestaraszyłam się troszkę bo przez godzinę bolała mnie cała miednica tak że nie mogłam się wyprostować, ale się położyłam i jakoś przeszło.
    No to dziewczyny pokazujcie się Edma, Zuza, Kaczka co u was, czy któraś się rozdwoiła???:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeApr 7th 2008 zmieniony
     permalink
    Ja dycham jeszcze w dwupaku :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeApr 7th 2008 zmieniony
     permalink
    Dzieńdoberek:))

    coś nam się tu nikt nie chce rozapkowywać;)) ale tym dzieciaczką dobrze u mamuś:bigsmile:

    Mada, czekamy na wieści, pisz od razu co tam lekarze nawymyślali:wink:

    Życzę wszyskim miłego dzionka:bigsmile:
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    melduje sie i ja z Kacperkiem w brzuszku oczywiscie :))))
    Sloneczko mysle caly czas i trzymam kciuki za Was :hugging:
    ja dzisiaj zmartwiona bo wczoraj junior baaardzo malo ruchliwy i dzisiaj tez raczej nic nie czuje nie wiem co mam robic, nawet wypilam kawe pierwszy raz od nie pamietam kiedy, jeszcze troche poczekam i jak nie bede czula ruchow to dzwonie do przychodni, mam nadzieje ze wszystko u mojego malenstwa w porzadku :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Pragnę donieść ze agulina sie rozpakowała
    31.03.2008r o godz.10:00 na świat przyszedł synuś ważył 3800 i 58cm:) :cheer:

    kaczka zjedz batona , powinno pomóc
    --
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    SŁONECZKO, trzymam kciuki!

    AGA, to super wieści!
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    kaczka ale może się już malo ruszać bo malutko miejsca w brzuszku, połaskotaj po nodze maluszka albo zjedz cos kwasnego lub slodkiego
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    GRATULACJE i zdróweczka dla mamusi i synusia - no to poszło teraz posypie się reszta babeczek hihi ;D
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    agulinka
    GRATULACJE kochana, :clap::clap::clap::cheer::cheer: coś się w końcu rusza.
    :swingin::swingin:
    --
  6.  permalink
    dziewczyny -sprzedaję czesc ubrań po Hanutku. Jeżeli któras z Was ma ochotę zobaczyć to zapraszam :)
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Wróciłam od ginekologa.
    Dzidzia bardzo niziutko, lekarz czuł główkę podczas badania, ale szyjka bardzo długa, wytrzyma raczej
    Cesarka według niego na 90 %, ale mam przyjść za 3 tygodnie to będzie 37 tydzień i da mi skierowanie do poradnii przy szpitalu w którym chcę rodzić, oni mnie zbadają i zdecydują co dalej.
    Dostałam no-spę i Asmag Forte na te skurczyki, no i oczywiście globulki żeby spróbowac wyleczyć stan zapalny.
    No i to chyba wszystko.:wink:
    --
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    agulina :cheer::cheer::cheer: Gratulacje!
    lsloneczko Trzymaj sie! Poradzisz sobie na pewno, a juz niedlugo... :swingin:
    kaczka Ja nie wiem czy to normalne, ale moj Malutek tez czasami sie prawie w ogole nie rusza i batoniki nie pomagaja. Moze nasze ludziki po prostu sa czasem bardziej "zleniwione" i nie chce im sie skakac? Moze zajmuja sie czyms innym niz fikaniem koziolkow? Np ogladaja z uwaga swoje male lapki? :wink: Nie bojaj sie - Malenstwo na pewno ma sie dobrze :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    skarbie dzieki, moze masz racje, moj maly nigdy nie byl bardzo ruchliwy, w koncu dzisiaj go poczulam ale tak strasznie leniwie, mam nadzieje ze u niego w porzadku a ja sie chyba juz denerwuje tym czekaniem
    Buziaki dla wszystkich
    --
    •  
      CommentAuthorstokrotk_a
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Gratulacje Agulina :clap: wracaj do nas szybko :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Kaczusiu podobno przed porodem dzieciaczki są bardzo leniwe bo zbieraja siły na wyjscie ;)
    --
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    kfiatuszku moze masz racje, ja dzisiaj rano mialam jakies przeczucia ze urodze ale nic sie jak narazie nie dzieje.....
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    moze jutro ;)
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    Melduję sie z rana że u mnie cisza, koleżanka z innego forum urodziła małego 65 cm i 5130, sn , czy to możliwe ??? :shocked: Lecę robić mielone do zamrażarki :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    Zuza mozliwe mozliwe... jak lezalam w szpitalu po porodzie z Gabrysia to urodizlo sie dziecko prawie 5.5kg i tez sn... tylko ze taki maluch to wyglada hmmm troche dziwnie - takie male stare
    •  
      CommentAuthorstokrotk_a
    • CommentTimeApr 8th 2008 zmieniony
     permalink
    Witam wszystkie Mamusie :bigsmile: Ale się wczoraj naczytałam historii rozpakowanych Mamuś... I wiecie co? Uświadomiło mi to, że jestem już w 34 tygodniu, i że to już niedługo :shocked: Ale mam stracha...
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    Gratuluje Agulinie :cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:

    Trzymam kciuki za reszte rozpakowan i czekam niecierpliwie na fotki:)

    Ja dzisiaj mam srednie samopoczucie - do pracy nie pojechałam - pracuje dzisiaj w domku - poza tym miałam jakies koszmarne sny - wrrrrrrrrr
    Musze dzisiaj odpocząć
    --
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    witam z rana u mnie cisza, wczoraj poznym wieczorem dostalam dwa potezne razy w zebra wiec sie uspokoilam z tymi ruchami :wink:
    moze dzisiaj cos sie wydarzy????
    moj maz mowi ze maly urodzi sie za tydzien dopiero a ja na to ze jak za tydzien to bedzie wiekszy bo zdazy podrosnac i ja nie chce, byle nie taki duzy jak pisza zuza i AniaM
    :shocked::shocked::shocked:
    aga976 odpoczywaj spokojnie, w ciazy to chyba normalne ze czasami ma sie dziwne sny, ja tez tak mialam!
    Milego dnia wszystkim!
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    No to kaczka chyba rodzimy razem w przyszłym tygodniu ? :thumbup: Ja mam nadzieję że Michał nie będzie zbyt duży, bo miesiąc temu ważył 2800, a nastawiłam się na poród lekki, łatwy i przyjemny :peace:
    --
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    zuza ja bym jednak wolala wczesniej......
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.