Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Uff zuzato mnie pocieszyłaś , jestem o wiele spokojniejsza że mały wytrzyma jeszcze do piątku.
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    Zaglądam i zaglądam kto sie rozpakowuje - i oprócz kaczuszki sa wszystkie jeszcze:)

    U mnie bez zmian - dzisiaj leniuchuje w domku - pozdrawiam i miłego dzionka
    --
    •  
      CommentAuthorstokrotk_a
    • CommentTimeApr 16th 2008 zmieniony
     permalink
    Ja też się melduję :bigsmile: U mnie na razie nic ciekawego się nie dzieje, tyle tylko, że mi się brzuszek napina i kłuje mnie w podbrzuszu co jakiś czas :bigsmile:
    Zuza nadal trzymam kciuki, może to już dziś... :grouphug:
    Ptysiaczekk byle do piątku, trzymaj się cieplutko :bigsmile:
    Madamagda współczuję Ci takich rewelacji, w sumie jesteśmy na tym samym etapie ciąży, a jak różnie to u nas wygląda. Ale nie martw się już niedługo Haneczka będzie razem z Wami :grouphug:
    Aaaaaa, nie ma Kaczki trzymaj się Kochana!!!!!
    --
  2.  permalink
    Ptysiaczku mi czop odszedl dzien przed porodem kolezance 2 tyg przed a innej w ogole .. Roznie z tym bywa. Co do rozwarcia ja mam na 2 palce juz i mam jednak nadziejej ze wytzymam jeszcze co najmniej miesiac. .
    Zuza jak po wizycie ? Widze ze jeszcze sie trzymasz.
    Madamagda ja skurcze bolesbne mialam tydzioen temu. Bylam w szoku. skurcze co 3-4 m,in i wlansie tak brzuch ciagnelo. Opanowana byla niesamowicie wzielam fenoterol dodatkowy i przeszlo. Ty jednak juz jestes na tym etapie ze nie masz w ogole powodu do paniki tak sie moze teraz czesciej zdarzac.
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    magdalenkakol
    mimo że już jest troszkę bezpieczniejszy czas na urodzenie dzidziusia, wolę doczekać 37 tygodnia conajmniej.
    Potem niech się dzieje i akcja może się rozkręcać.:bigsmile:
    --
  3.  permalink
    Madamagda masz racje lepiej doczekac do terminu.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    aaaaa mam niusa.... :crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:

    Zuza sie rozpakowuje!!!

    ma 6cm rozwarcia :swingin::swingin::swingin:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    Aaaaaa - Zuza zaciskam kciuki - :crazy::crazy:
    Ania wzruszyłam się normalnie ;D Czekam na kolejne info, że Michaś już wylądował na brzuchu mamy ;D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    jak bede tylko cos wiedziala to oczywiscie napisze maly donosik :P
  4.  permalink
    łomatko jaki terminowy chłopak!!!zuza trzymaj sie chocby łózka porodowego!ja trzymam kciuki
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeApr 16th 2008 zmieniony
     permalink
    Zuza
    ale nas zaskoczyłaś. rzeczywiście punktualny ten twój Michaś hehe, zaciskamy mooooocno kciuki.:crazy::jumping:
    a Zuza to ukartowała, bo jej lekarz dzisiaj jest cały dzień na dyżurze, jak wcześniej mówiła hehe.:wink:
    --
  5.  permalink
    Aniu super,. trzymam kciuki zeby szybko poszło.
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 16th 2008 zmieniony
     permalink
    Zuza sie rozpakowala :) :clap::crazy::clap::crazy::clap:

    Michalek wazy 4100 i ma 57,5cm dlugosci... od niedawna jest na swiecie :) porod trwal 5godzin
  6.  permalink
    Zuza - gratulacje!!! :crazy::crazy::crazy:

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie 1st Birthday Ticker
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    ZUZA ogromniaste GRATULACJE:cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:


    Ale fajnie;)) tak w 5 godzinek:) pozazdrościć:)))
  7.  permalink
    Zuza Wielkie gratulacje. Noo Michalek to waga ciezka a i tak szybciutko poszło. :clap::clap::clap:
    A Ciekawe co u kaczuchy..
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    Zuza super :swingin::clap::cheer::crazy::jumping:
    Ale Michałek dorodny synuś - czyli to co pisałam z Anią na temat wagi maluchów to prawda - :tooth:
    GRATULACJE dla całej Twojej rodzinki ;D Zdróweczka dla Ciebie i synka - wracaj do sił i do nas :flowers::kissing::rainbow:
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    Zuza nareszcie zaczęłaś serie rozpakowań:)
    GRATULACJE
    --
  8.  permalink
    zuza ogromnie gratuluję!!! Życzę dużo zdrówka maluszkowi :bigsmile:
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    Zuza jesteś wielka, Michas taki duży chłopak, a ty sobie tak szybciutko poradziłaś. GRATULACJE.:clap::clap::clap::cheer::cheer::cheer::swingin::swingin:
    --
  9.  permalink
    Zuza ogromne gratulacje od nas!!!!!!!
    Michałek do duży chłopak, buziaczki dla Was!!!!!!!!!!!!!!
    •  
      CommentAuthorJosaris
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    Zuza, gratulacje! :flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers:
    •  
      CommentAuthorstokrotk_a
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    Gratulacje Zuza!!!!! :flowers::flowers::flowers: Dużo zdrówka dla Michasia :flowers::flowers::flowers::flowers:
    --
    •  
      CommentAuthoredma
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    Gratulacje dla ZUZY!!! :swingin::swingin:
    Czekamy na fotki Michałka:tooth:
    --
  10.  permalink
    Witajcie!
    Czyżby wszystkie mamusie jeszcze spały??
    Pozdrawiamy ciepło i miłego dnia życzymy :bigsmile:
  11.  permalink
    Ptysiaczku ja juz nie spie od 6 Jednak nie wchodze od razu na kompa. A ty kiedy sie szykujesz do rozpakowania? Tak jak Zuza w 40 tyg..
    --
  12.  permalink
    magdalekakol jeśli nic się nie wydarzy to we wtorek mam się stawić na KTG na oddział i wtedy mój gin zdecyduje co dalej.
    Póki co Mały musi czekać na powrót taty, który dziś wieczorem już wraca z delegacji.
    Wszystko jest możliwe, maluszek coraz częściej naciska na wyjście :), ale oszczędzam się jak mogę.
    Pozdrawiam ciepło :bigsmile:
  13.  permalink
    U nas też nic się nie dzieje poza tym że mały mocno naciska na szyjkę i bolą mnie plecy. My mamy się stawić do szpitala dopiero 29 kwietnia, jak nic się do tego czasu nie wydarzy :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    Zuza napisala ze ma sie dobrze i jutro maja juz wyjsc do domu :swingin:

    Blasku jeszcze wezmiesz i urodzisz tesciowej na urodziny... to dopiero bylabys przecudowna przekochana i w ogole ukochana synowa :tooth:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    Ania dzięki za info - proszę pozdrowić mamuśkę i całą rodzinkę szczęśliwców ;D
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    JAk fajnie czytać newsy o nowych rozpakowanych szczęśliwych mamusiach:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
    Fajnie że Zuza wróci i pewnie pochwali sie Michałkiem - a co z Kaczuszkaą?
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    Dzieńdoberek

    MIŁEGO DZIONKA:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    Michalkiem to zaraz ja pochwale sie na dzidziach tylko musze kabel od telefonu znalezc :)
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeApr 18th 2008 zmieniony
     permalink
    Witajcie!
    U nas noc ciężko, mało spania, dużo bólu brzuszka, jeszcze więcej zgagi ufff
    Nic własnie mnie tak nie wykańcza jak ta nieprzemijająca zgaga, dlatego stoi obok łóżka zawsze kubek mleka, ale i to daje chwilowy efekt. Wypróbowłam już dosłownie wszystko, więc chyba musze jakoś jeszcze przetrzymać.
    A z dobrych wiadomości to teściowa wyjeżdża i wraca po długim weekendzie w maju
    Będziemy mieli więcej spokoju, a po 1 maja (jezeli dotrzymam i nie ustalą mi terminu cc) walczymy w każdym kącie domu hehe oj będzie gorąco hehe, a jak to nie pomoże to wypucuję moje auto wzdłuż i wszerz, a może jeszcze zachaczę męża brykę hehe.

    Czekamy ze zniecierpliwieniem na zdjęcia Michałka:rolling:
    --
  14.  permalink
    Ptysiaczku na pewno maluszek poczeka do przyjazdu tatusia.
    Blasku lepiej wczesniej niech malszek ptrzyjdzie bo tak na dlugi weekend byscie juz byli w domku.
    Aniu pozdrow Zuzue od nas.
    Mada wspoolczuje Cio tej zgagi . Mnie jakos ominela i nie mialam ani razu w ciazy. Co do przyspieszenia to kochana po c sprzatac lepiej meza do lozka zagonic. Przyjemne z pozytecznym. :wink:
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeApr 18th 2008 zmieniony
     permalink
    magdalenkakol
    co racja to racja, ale samochód i tak muszę wypucować, żeby nie było mi wstyd przed dzidzią że mama jeździ czymś takim hehe.
    A wczoraj pobaraszkowałam troszkę z mężem, ale nic a nic dupcią nie ruszyłam hihihi, nie miałam siły i leżałam jak słonica na boku :wink: mam wrażenie że główka jest bardzo bardzo nisko, zreszta przy badaniu lekarz tak stwierdził że ją czuje wiec boję się troszkę z mężem ten teges.:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    Mada ja mysle ze powinnas na jakies 2tyg odpuscic teges bo mozecie w ten sposob przyspieszyc a dobrze by bylo zebys jeszcze z 10dni przynajmniej doczekala... i dla malej lepiej i dla ciebie... nawet jak urodzisz 36t6d to bedziesz sie musiala z nia bujac po poradniach ze wczesniak a chyba wam to nie jest potrzebne
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    Aniu dziękuję za radę, ale wiesz to był taki spontan, seksu wcześniej nie uprawialiśmy chyba z miesiąc i chyba dlatego nie dało się tego powstrzymać, ale teraz to już wytrzymam te kilka dni, oby do 37 tygodnia.:bigsmile:
    --
  15.  permalink
    my wytrzymaliśmy bez bara bara i pół ciąży :wink: po prostu trzeba było, ale teraz nie ma już przeszkód więc folgujemy sobie :bigsmile: bo później po porodzie znowu trzeba będzie swoje odczekać. mada dasz radę :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorstokrotk_a
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    Witajcie Mamusie :) Jakoś nie miałam dzisiaj czasu wcześniej tu zajrzeć. Byłam dzisiaj na teście na tolerancję glukozy. Dobrze, że posłuchałam koleżanki i wzięłam ze sobą cytrynę, bo bym tego nie wypiła (strasznie słodkie). Wyniki w poniedziałek i mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
    Mada trzymaj się, już niedługo :bigsmile:
    AniaM ja również przesylam pozdrowienia dla Zuzy i Michałka :bigsmile:
    Czy ktoś wie co u Kaczki?
    --
  16.  permalink
    Teraz jak tak czytam o tym seksie to mi sie moja ciaza przypomina-ja to moze tylko ze dwa miesiace w ciazy nie miałam zakazu :)a tak cały czas tylko słyszałam"powstrzymac sie,odpuścic sobie" hahaha dalismy rade! powodzenia dziewczyny


    --
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    czesc dziewczyny!!!! melduje ze Kacperek urodzil sie 15 kwietnia o 10:02 :crazy::crazy::crazy: jest moim najslodszym skarbem, a jak sie naje to sie usmiecha!!!!
    wczoraj wieczorkiem wrocilismy do domu, jak tylko maly mi pozwoli to napisze cos wiecej, narazie na nic nie mam czasu
    pozdrawiam Was wszystkie, tesknie za Wami!!!
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    Kaczka GRATULACJE - pociechy z synka i zdróweczka dla Was :clap::cheer::swingin::cheer::clap:
    •  
      CommentAuthorstokrotk_a
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    Gratulacje Kaczusia!!!!!!!!!!!!!!:cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer: Dużo zdrówka dla Ciebie i Maluszka :bigsmile: Wracajcie do nas szybko :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    Kaczka gratulacje :flowers: duuuuzo zdrowka dla Kacperka
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    Kaczusia duze gratki :cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    Kaczusia GRATULACJE:flowers::flowers::hugging::hugging::hugging: tu;limy cię i wpadaj do nas jak odpczniesz i będziesz miała czas, czekamy na relacje i zdjęcia Kacperka.
    --
  17.  permalink
    Kaczka wielkie gratulacje....:rainbow::rainbow::rainbow:
    Dziewczyny ja bez seksu jestm od 12 tyg wiec jak minie ten magiczny 36 tydzie sobie pouzywam..
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    gratulacje Kaczusiu :) Witamy drugiego Kacperka :)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.