Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    No nie Kfiatuszku w Mikołajki - cudownie ;D
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    super terminek Kfiatuszku:wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    kfiatuszku no to życzę aby dzidzia urodziła się w terminie!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    Kfiatuszku cieszę sie że jest wszystko ok :) A termin hmmm rewelacyjny :) tylko by Bobas zechciał wyjść tego dnia :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    Kfiatuszku najwazniejsze ze wszystko ok... a co do terminu to ja mam inne zdanie - niech bobas wyskoczy pare dni wczesniej lub pozniej - przynajmniej kiedys nie powie ze jest prezentowo poszkodowany :wink:
    •  
      CommentAuthorstokrotk_a
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    Kfiatuszku ale fajny termin :) Oby się wpasował maluszek w niego, to zrobi rodzicom prezent :bigsmile:

    Ja ciągle w dwupaku. Wczoraj byliśmy z M na spacerku i zrobiliśmy w sumie około 5 kilometrów. Jak na ciężarówkę zaawansowaną, to chyba sporo. Nawet nie czułam się jakoś wyjątkowo zmęczona i pewnie mogłabym jeszcze trochę połazić :) A dodam, że tempo mieliśmy niczego sobie :) Czop ciągle odchodzi sobie powolutku, skurcze ciągle nieregularne i bardzo delikatne. Coś mi się nie wydaje, żebym miała się rozpakować do poniedziałku. Ale czas pokaże :bigsmile:
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMay 17th 2008 zmieniony
     permalink
    I ja się melduję
    Wczoraj ledwo wieczorem się ruszałam, przesadziłam chyba ze spacerkami, też raczej z 5 km pokonałam jak wracałam z badań.
    Wieczorem standard skurczybyki, jednak szybko przeszły.
    Stokrotka
    przewidujesz że wcześniej? Obserwuję że najwięcej urodzin to chyba w niedziele jest.,
    --
    •  
      CommentAuthorstokrotk_a
    • CommentTimeMay 17th 2008 zmieniony
     permalink
    Tomuś jak na razie się nie spieszy, więc zdaje mi się, że nieco termin przekroczymy... Choć ciągle mam nadzieję, że się mylę...
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeMay 17th 2008 zmieniony
     permalink
    To i ja się melduję:))

    Kurcze ja już myślałam, że ten mój czop to już się skończył, a on ciągle wylatuje:)już grubo ponad 4 tygodnie.. ciekawe ile go jeszcze jest, no oby jak najwięcej, bo ja chcem rodzić w terminie (+- 2 tyg) ooooo i już..hihi, a nie miesiąc wcześniej, hihi..no teraz jeszcze od kilku dni męczy mnie rozwolnienie;(

    Stokrotko, a może Tomuś zrobi niespodziankę i jednak urodzi się w poniedziałek:) ostatnio te nasze dzieciaczki takie terminowe:))hihi

    Mada, już niedługo:)) zobaczysz, no wkońcu ta Hania musi wyjść:))

    Jejku jak ja wam zazdroszczę tych spacerków;)) normalnie zaczynam 38 tc i jak wszystko będzie oki, jak wcześniej nie urodzę i sio nie ma mnie, gnam na spacerek:))hihi

    Miłej soboty:bigsmile:, buziole:*
    •  
      CommentAuthorJosaris
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    Też się melduję, w dwupaku nadal :smile:. Udanego weekendu!
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    *kfiatuszek* super termin:) ja jestem z 05.12 :) Strzelec bardzo fajny znak:)
    --
  1.  permalink
    Witajcie. Widze ze tu goraaco. Ja wyladowalm w szpitalu ze skurczamui co 5 min. Na poczatku dali mi leki na pwostrzymanie jednak po wszystkich badaniach swteirdzili ze dziecko jest tak duze ze moze sie rodzic. i wszytsko odstawili. Mam rozwarcie na 21 cm ale szyjka dalej dosc dluga. Dzidzia w/g usg jest 4 tyg starsza i wazy ok 3800 g. Ja uwazam ze jdnak w2azy ok 3000 bo to szpiotalne usg takie stare wiec daje poparwke .
    --
  2.  permalink
    magdalenka 21 cm?:shocked:
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    21 cm?? to prawie cwierc metra...

    chyba mala pomylka...:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    Magdalenkakol rozwarcie pewnie na 2 cm co ?? :D
    Brzuchate mamuśki 3mam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie :wink:
  3.  permalink
    Kochane 1 cm.. Nooo jakbym miala 21 to chtyba by mnie rozerwalo:jumping::jumping:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    Hiihihihiii - ale miałabyś lekki poród z takim rozwarciem ;D
    Pozdrawiam Cię Madziu !!
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMay 18th 2008
     permalink
    Witam się nierozpakowana :wink:
    magdalenka
    no to ładne rozwarcie hehehe:bigsmile::thumbup: mąż już chyba nie będzie miał przyjemności hihihi, nie no żartuję.
    U mnie nic się nie dzieje, wczoraj była imprezka imieninowa, wyprzedziliśmy bo nie wiem jak będzie pod koniec maja z imprezowaniem :tooth:
    jak się nic nie ruszy 29 maja mam się stawić w szpitalu, własnie moje imieninki, ale bardziej podoba mi się data 26 maja dzień matki.
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeMay 18th 2008
     permalink
    Fajna data na dzien matki.
    moja kolezanka urodzila 1 kwietnia :)
    Powodzenia wszystkim w rozpakowywaniu sie
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeMay 18th 2008 zmieniony
     permalink
    JA też sie melduję 2 w1..


    oczkolwiek nie wiem ile jeszcze ten stan potrwa:( bo zaczynam mieć koszmarne noce, zobaczymy co gin w środę powie.

    Dzisiaj całą noc nie spałam, zalewałam się potem i brzuch mnie bolał:angry:..ale rano juz wszystko oki.

    Mada, no to juz niedługo:))

    Stokrotko, a co tam u Ciebie, czyżby to dzisiaj:))

    Miłej niedzieli:wink:
    •  
      CommentAuthorJosaris
    • CommentTimeMay 18th 2008
     permalink
    Ja tez jestem, 2w1...
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMay 18th 2008
     permalink
    Mada a mnie sie podoba ten 29 maj ;) akurat w urodzinki mojego Krasnalka :) a my z M postanowilismy wczoraj ze jak teraz tez bedzie chłopaczek to bedzie Mikołajek :) nawet jak sie w terminie nie urodzi :)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 18th 2008
     permalink
    Heh Kfiatuszku no jakby miało być inaczej :D
    A jak dziewuszka ?? :P
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMay 18th 2008
     permalink
    Prawdopodobnie Sussane ;) czyli Zuzienka :) ale to sie moze zmienic moze uda mi sie M przekonac do Lenki ;)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 18th 2008
     permalink
    A jak się czujesz tak w ogóle ?? Masz nudności ?? Brzusia pewnie jeszcze nie widać co ?? :P
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMay 18th 2008
     permalink
    czuje sie jak gdyby nigdy nic :DM twierdzi ze to bedzie chłopak bo objawy takie same :) jedynie co to jak mnie wieczorem zlapie głod to nie moge wytrzymac .. tak z nienacka mnie weznie i musze cos zjesc bo mam wrazenie ze zaraz zwroce :D a co do brzusia to widac nadal ten z przed roku :D no moze ciutke sie zmienił ale foto tego nie oddaje wiec jeszcze musice czekac :D
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 18th 2008
     permalink
    Cieszę się, że jest OK - no to ja czekam cierpliwie :D
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    Kfiatuszku super termin, dużo zdrówka dla Ciebie i dzidzi.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    Halo - czu ktoś tu sie już rozpakowuje - Josaris?????? Mada??????? i cała reszta ???????

    Co z wami dziewczyny????:bigsmile:
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    Witam Was wszystkie - u nas dzisiaj fatalna pogoda - leje jak z cebra. A ja usypiam.
    Nie odezwałam sie po czwartkowych badaniach - ale jakos nie miałam czasu aby siadać do kompa - zbyt piekna była pogoda - wiec korzystałam z ogrodu:)
    Jeśli chodzi o pomiary dzidziusia wg USG - to ginka powiedziała ze sa prawidłowe - dzidzius ma 8,5 cm długości - wiec rośnie jak na drożdzach:) Potem pobrali mi krew do badania i być może jutro juz beda wyniki - wynik USG + krew pojechały do Krakowa do zbadania i porównania. Wiec trzymajcie kciuki za nas !!!! Ja jakos jestem pozytywnie i spokojnie nastawiona ze jest wszystko oki.
    Jutro czeka nas kolejna wizyta u gina - he he ciekawe czy opitoli mnie za wage - oj a przytyło mi sie od ostatniej wizyty 1,5 kg ( 3 tyg) . Nie objadam sie - ech ale i nie głodze:)
    To tyle u nas - pozdrawiam wszystkie cięzarówki i czekam na nowe wieści rozpakowań:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    Agatko S U P E R wieści :D No to czekam na wieści po ginkowe - a maleństwo niech sobie rośnie w zdrowiu !!
    No właśnie finiszujące co u Was ?? :D
    Josaris mam nadzieję, że nie doczekasz pełnych 42tc hihiii - Mada skurczybyki dalej dają popalić ?? Kto tam jeszcze został na "rozpakowaniu" - dziewczynki meldować się bo my tu czekamy na MALUSZKI i aby zgarnąć Was na ROZPAKOWANE MAMUSIE :D
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeMay 19th 2008 zmieniony
     permalink
    Melduję się i ja:))

    Mada, Stokrotka, a z Wami cio????

    Stokrotka od soboty milczy:sad:, czyżby to już:wink:

    Miłego poniedzialku:bigsmile:
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeMay 19th 2008 zmieniony
     permalink
    No tak. Każda z nas wreszcie urodzi... Przecież nie mamy innego wyjścia :wink:
    Ale za Was 'dziewczyny na wylotce' to trzymam kciuki!
    Mada, Josaris, Stokrotka to już normalnie na dniach! Kurka felek, ale was muszą emocje stresować :confused:
    My wróciliśmy z 'wiejskiego' weekendu, wyleżałam się w hamaku, przeczytałam tonę gazet i książek a teraz siedzę w pracy. Jaś-Jagódka sobie dzisiaj grzecznie śpi i pozwala mamie pracować. Dobre dziecko. Póki co :bigsmile:
    aga976 jeśli chodzi o wagę to ja przestałam słuchać 'dobrych rad' - każda ciąża jest inna i każda z nas inaczej przybiera na wadze. Dla jednej 10kg to za dużo a dla innej 19 kg to za mało. Więc ja mam to w odwłoku. Nie obżeram się, nie jem słodyczy a i tak przytyłam już 19 kg. Widać taka moja uroda :boogie:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    Skarbie czy to znaczy, że nie wiesz kto w brzusiu sobie siedzi ?? :D
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    Najprawdopodobniej Jagódka, ale jeszcze na dobrym USG w Polsce nie byliśmy a w Szkocji o płci nie informują. Tylko na ostatniej wizycie ginek na słabym USG sprawdził i wydawało mu się, że Jagódka. Więc ciągle mamy Jaś-Jagódkę :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    Skarbie fajne - będzie niespodzianka :D
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    Nio - jajko Niespodzianka :)
    --
    •  
      CommentAuthorJosaris
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    No i jestem. Coraz bardziej wściekła. Zrobili mi ktg, gin rzucił okiem, powiedział, no tyle a tyle dni po terminie, to jutro na oddział, jakby zaćmienie umysłu miał i nie pamiętał, że w zeszły wtorek kazał mi przyjechać w poniedziałek. Wrrrrrrr… W dodatku coś o jakimś preparacie świergolił, że trzeba będzie kupić i na szyjkę macicy nałożyć (nie znam nazwy, ale wiem, o co chodzi). Spoko, nie chodzi o kasę, ale cały czas na cesarkę mnie nastawiał, a dziś coś zupełnie innego mówi. He he pewnie w ogóle nie pamięta, że Maleństwo wielkie jest. Nie oczekuję wyjątkowego traktowania, nie, ale mógłby być konsekwentny w tym, co mówi i robi. Mnie tam na patologię nie spieszno było i wiele bym dała za normalny, naturalny poród. Tak to jest – człowiek grubą kasę płaci za prywatne wizyty i niczego nie powinien oczekiwać w zamian.
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    Ech - Josaris jeszcze troche cierpliwości - wiem ze o nia trudno w obecnych czasach słuzby zdrowia

    Ja melduje ze karte ciąży założyłam:)
    --
    •  
      CommentAuthorJosaris
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    Tak, powoli tracę cierpliwość. Nie chcę indukowanego porodu, to dla mnie gorsze niż cc. W dodatku Jasio taki wielki jest, a to plus indukcja to masakra może być. Nie wierzę nawet własnemu lekarzowi, ale jak mu ufać, skoro co chwilę zmienia zdanie i traci pamięć. Boje się, że będą sobie ze mną robić, co im się zachce.
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    Josaris trzymam kciuki - aby wszystko się ułozyło jak najlepiej a Jasio wreszcie chciał sie spotkać z mamusią .
    Sama nie wiem co w takiej sytuacji bym zrobiła - a może skonsultowac to jeszcze z innym lekarzem - skoro tracisz do niego zaufanie.Dziecko jest duże- a ty juz grubo po terminie
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 19th 2008 zmieniony
     permalink
    Josaris no co za bancwał z tego lekarza - raz gada tak a raz tak :devil:
    A Ty faktycznie jesteś już trochę po terminie ... U mnie w szpitalu to jeśli kobieta dochodzi do końca 40tc i nie rodzi to kładą ją już na oddział - obserwacyjnie. Przecież za długo też nie dobrze tak jak rodzić przedwcześnie ...
    Daj znać co tam u Ciebie :D
    A zapis rejestrował jakieś skurcze czy cisza ??
    •  
      CommentAuthorJosaris
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    Żadnych skurczów, rozwarcie na 1 cm, szyjka długa... Usg, ktg w porządku, więc wiem, że z Maleństwem wszystko w porządku. Ciekawe, czy ten mój gin zdanie zmienił, czy po prostu zapomniał...
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    ech szkoda gadać


    Izunia dziekuje ze mi uświadomiłaś ze to już 100 dni za nami:)
    --
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    Josaris Daj namiary na tego ginka - pójdę go zabić :devil: Jak można być takim gamoniem zapominalskim?! Co za ludź bez serca. Wrrrr
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    No dokładnie - ja jestem bardzo zdziwiona - dziewczyna już zaczęła 42tc a lekarz odwala taki numer :devil:
    Już powinien ją położyć na obserwacji - normalnie kpiny :devil::devil::devil:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    Josaris o matko ale ci sie przytrafilo na finiszu... nie wiem co sadzic o tym ginie ale mi sie cisnie na usta (pod palce) tylko jedno okreslenie - konowal...
    u nas na patologie kalda 10dni po terminie a jesli dziecko z usg powyzej 4.5kg to nie czekaja tylko cc robia w kazdym wypadku a jesli z mierzenia miednicy wynika ze matka ma male parametry (tak jak to chyba jest u ciebie) to cc jest wskazaniem powyzej 3700.

    ja bym na twoim miejscu pojechala jutor do szpitala i nie ruszyla sie na krok. sprawdzil ci chociaz dojrzalosc lozyska i stan wod plodowych?
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    No właśnie - Ania ma racje !!
    Aniu przecież wody mogą być już zielone ...
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    Boziu, faktycznie co za lekarz:(( powariowali teraz ci lekarze czy co???
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    no wlasnie o to chodzi... Jo jak sie nie da drzwiami to wlaz oknem ale niech to sprawdza
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.