Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 20th 2008
     permalink
    Beata na tym etapie to juz nic ci nie dadza... z reguly w 36tc lekarze juz kaza odstawiac prochy. sama z siebie mozesz jedynie nospe i magnez lyknac.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 20th 2008
     permalink
    Ufff to dobrze, że Josaris wzięło - bo kurcze jakby znowu wygonili dziewczynę do domu to chyba bym padła z wrażenia :P
    Aniu jak będziesz coś wiedziała informuj na bieżąco :D
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMay 20th 2008
     permalink
    trzymam kciuki za wszystkie :) ale sie kurcze zebrały jak długo była cisza i nic to nagle teraz wszytskie sie naraz pchają :)
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeMay 20th 2008 zmieniony
     permalink
    Aniu mi już lekarz nic nie dał ostatnio, bo stwierdził,ze małej nie będzie truł:(

    a magnez sobie popijam:)

    Póki co się trzymam i jest oki:) zobaczymy co będzie w nocy..

    Stokrotka też nam się rozpakowuje, no to trzymamy kciuki za dziwewczyny:thumbup:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMay 20th 2008
     permalink
    Beatko bedzie dobrze :) moje dziecie jest z 35 tygodnia a kawał chłopa z niego :) Hanusia jest juz duza i bedzie wszytsko dobrze :)
    --
  1.  permalink
    Widze ze tu jest bardzo goraco. Mnie tez cos bierze wiec teraz tylko czekac.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 21st 2008
     permalink
    No i no i :D
    Urodziło się czyjeś dzieciątko ?? :P
    Magdalenkakol już Cię bierze :shocked: Niech dzidzia jeszcze posiedzi sobie w brzuszku, chociaż z 1,5 tyg - aby ciąża była donoszona :wink:
    Jak któraś coś wie - dajcie koniecznie znać - miłego dnia !!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 21st 2008
     permalink
    od wczoraj pod wykresem u Josaris cisza... wieczorem ok 20tej bylo tylko info ze skurcze co 2minuty a rozwarcia na 1cm i ze dalej na patologii lezala
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 21st 2008 zmieniony
     permalink
    Ania no jestem w stanie uwierzyć, że Ci lekarze przetrzymają JO i do tego 42tc jak nic się nie ruszy ... A dziewczyna nie dosyć, że pierwsze dziecię rodzi to jeszcze dosyć spore - a co tam nie rodzi sn, i męczy się 20h aby wreszcie ją rozerwało w każdą stronę !! Co za lekarze :devil::devil::devil:
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMay 21st 2008
     permalink
    Witam się o poranku.
    Noc dzisiaj jakby lepsza, chociaż mąż nie mógł się mnie doszukać rano, gdzie jestem:wink: a ja na fotelu w pół zgięta kimałam. Było niewygodnie, ale lepsze to niż walanie się po łóżku w jedną i drugą stronę.
    Biję się z myślami czy rzeczywiście jutro iść do szpitala, czy jeszcze się wstrzymać do niedzieli. Nie chcę żeby mnie położyli i nic ze mną nie robili przez tydzień.
    Tak mi poradził mój lekarz żeby symulować że nie czuję dziecka, ale jakoś bedzie mi ciężko skłamać, zwłaszcza że tam pracuje położna z którą umówiłam się na opiekę przy porodzie, a jej będę mówiła tylko szczerą prawdę, żeby nam się lepiej współpracowało.
    Mąż mnie namawia bo podobno na długie weekendy jest luzik z przyjęciami do szpitala, a on boi się że przyjdziemy w niedzielę i pocałujemy klamkę. Zastanowię się jeszcze.
    Joaris
    biedna ty tyle się naczekasz.
    Stokrocia
    pewnie rozdwojona już.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 21st 2008
     permalink
    Mada - a może w piątek pojedziesz!

    Widzę, że zapowiada się u ciebie taki poród jak u mnie. Ja też już kilka dni miałam skurcze z różną częstotliwością i już nie miałam siły, spałam na siedząco, a właściwie drzemałam. I muszę ci powiedzieć, że tak miałam do końca, wody mi nie odeszły, szyjki już nie było i zaczeło postępować rozwarcie, a ja właściwie tego nie czułam. Miałam 10 rozwarcie a skurcze dalej były takie jak wcześniej czyli nijakie.Pojechałam do szpitala tylko dlaytego, że nie miałam już siły bronić się przed M i to był poniedziałek więc wiedział, że właśnie dyżur zaczyna mój ginekolog, który jest ordynatorem. Więc się zgodziłam. Prawdopodobnie leżała bym w szpitalu gdyny nie znajoma położna którą tam spotkaliśmy. Ona wzieła mnie w obroty, ktg, badanie, lewatywa, prysznic, przebicie pęcherza, oksytocyna i na piłka. Skurcze były mocniejsze, rozwarcie 10, ale partych nie było do końca. Miałam może z 4 skurcze parte i to bardzo krótkie. Także Oliwka została właściwie wypchnięta przez mojego lekarza troszkę z moją pomocą.

    Także Mada proponuje jeszcze troszkę poczekać, jeśli tylko masz troszkę siły! Pozwól akcji porodowej wejść w drugi etap, czyba że poczujesz skurcze których nie jesteś w stanie wytrzymać - t.zn. takich naprawdę mocnych, albo do czasu jak ci wody odejdą!:bigsmile::wink:

    Trzymam kciuki za was wszystkie. Kurcze człowiekowi się swój poród przypomina i łzy do oczu napływają. To już prawie rok temu!:bigsmile::wink::cry:
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMay 21st 2008
     permalink
    IWA
    no zobaczymy, mąż naciska, ale też chyba dlatego że sam tego nie wytrzymuje. Nie może patrzeć jak się męczę, jak przy każdym skurczu jęczę i się zwijam w kłębek z bólu.
    Myślę że wytrzymam do niedzieli chociaz napewno z obawą że coś się dzieje a ja to przeoczę,
    chęć zdania osatnich egazminów na ten weekned jest tak silna że raczej jeszcze się powstrzymam.
    Cos dzisiaj bardzo rozdygotana jestem, ręce mi się telepią jakbym miała nerwicę jakoś i ogólnie czuję wewnętrznie jakiś niepokój.:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 21st 2008
     permalink
    Nooooo - mada to kolejny znak.................!
    Obawiam się , że nie dasz rady z tymi wekendowymi egzaminami!
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeMay 21st 2008
     permalink
    To ja też się melduję 2 w1

    Noc w miarę spokojna, teraz czekam na wizytę u gina popołudniu i zobaczymy co powie:neutral:
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMay 21st 2008
     permalink
    IWA
    hahaha
    dla mnie to te znaki o kant tyłeczka jak to się mówi hihihi, są i nic z tego nie wynikło jak do tej pory.

    Rzeczywiście Olwicia będzie miała za niedługo roczek.:hugging: on jest taka śliczna:kissing: codziennie oglądam wątek waszych dzidzi i nie mogę się napatrzeć na te skarby.
    --
  2.  permalink
    Magda ale Iwa dobrze mówi to telepanie sie to znak że Hania schodzi nizej i naprawde to juz niedługo wiec moze nic nie bedziesz musiała symulowac
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMay 21st 2008
     permalink
    Zobaczycie mnie jutro dziewczyny :updown: zoabczycie.
    Chociaz dla poczucia bezpieczeństwa pójdę sobie umyć włoski, :fingersear: tak w razie czego.:tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeMay 21st 2008
     permalink
    MAM WIEŚCI:bigsmile::bigsmile::bigsmile:

    mam nadzieję,ze stokrotka sięnie obrazi:)

    WCZORAJ O 18:05 STOKROTKA URODZIŁA TOMUSIA:bigsmile:, MAŁY WAŻYŁ 3710 I MIERZY 56 CM..

    napisała że poród był w miarę lekki i trwał 2 godziny:bigsmile::bigsmile:

    OGROMNIASTE GRATULACJE:cheer::cheer::cheer::cheer:
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMay 21st 2008 zmieniony
     permalink
    Beatko
    dziękujemy za wieśći
    GRATULUJEMY DZIELNEJ MAMUSI, witamy Tomeczku na świecie.:flowers::flowers::flowers::flowers::grouphug:
    W sumie to ja nie mam kontaktu do żadnej z was w razie czego.
    --
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeMay 21st 2008
     permalink
    gratulacje dla dzielnej mamusi i witam maleństwo :crazy::crazy::crazy::clap:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 21st 2008
     permalink
    Gratulacje dla stokrotki i jej syneczka!:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 21st 2008
     permalink
    Stokrotko barwo dla Ciebie i Tomeczka !! Zdróweczka dla Was i ogromne GRATULACJE :rainbow::flowers:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 21st 2008
     permalink
    Witamy Tomusia i brawo dla mamusi :threesome:
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeMay 21st 2008
     permalink
    SUUPER!:) Stokrotko GRATULUJE SERDECZNIE!:)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 21st 2008
     permalink
    Witaj Tomaszku po tej stronie Brzuszka!!! Gratulacje dla Ciebie i Rodziców :flowers::flowers::flowers:
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeMay 21st 2008
     permalink
    gtarulujemy i brawa dla tomusia
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 21st 2008
     permalink
    Stokrotka ogromne gratulacje
    Mada z tymi objawami to my już rodzące mówimy ci że już wielkimi krokami zbliżasz sie do finału, więc w razie czego bądź gotowa. U mnie z Hubciem to długo szło rozwarcie i bóle takie jakieś a potem to tak biegiem poszło że położna ledwo łóżko zdążyła przygotować, nie usiadła bo za drugim partym mały wyskoczył a ona go dosłownie złapała
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMay 21st 2008 zmieniony
     permalink
    Hogatka
    no ja mam nadzieję że teraz pomimo tego że sa takie bóle, łatwiej mi będzie rodzić, dłużej się przygotowuje a potem dzidza łatwo wyskoczy hehe.
    Jestem zwarta i gotowa :bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 21st 2008
     permalink
    Josaris wlasnie sie rozpakowala :)

    o 10:40 przyszedl na swiat chłopczyk, 48 cm, 4.390, poród naturalny :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 21st 2008
     permalink
    Gratulacje dla Stokrotki :flowers: i duzo zdrowka dla Tomka :rainbow:
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMay 21st 2008
     permalink
    Joaris
    GRATULACJE:cheer::cheer::clap::clap::cheer::cheer:
    Teraz kolej na mnie :crazy::crazy::crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 21st 2008
     permalink
    JOSARIS super - GRATULACJE !! No dziewczyny zaszalały :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 21st 2008
     permalink
    Mada Ty się nie zwieraj hehehe - powodzenia i niech już Hania przytuli się do mamy :D
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 21st 2008
     permalink
    Gratulacje dla kolejnej mamusi i chłopczyka! Ale musi być papuśny malec!:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 21st 2008
     permalink
    No i dwóch kawalerów przybyło - teraz czekamy na małą kobitkę Mady :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 21st 2008
     permalink
    u Josaris pod wykresem jest male sprostowanie - dlugosc 58 :)
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeMay 21st 2008
     permalink
    MADA jak tak dalej pójdzie to, cie wyprzedze:angry:

    U mnie bóle kręgosłupa, śluz-czop z niteczkami krwi, cholerny ból jak na @:(

    Popołudniu gin

    Oj chyba sobie mała już u mamusi za długo nie posiedzi:sad:
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMay 21st 2008
     permalink
    Beata
    nawet tak nie mów, daj Hance posiedzieć co najmniej 5 dni jeszcze.
    Hehe a ja zamiast się rozwierać pozuję do ostatnich zdjęć hehe.
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeMay 21st 2008
     permalink
    GRATULACJE DLA JOSARIS I DLA STOKROTKI


    MADA CZEKAMY NA WIEśCI OD CIEBIE:) TRZYMAJ SIE KOCHANA DZIELNIE!!!

    U NAS BEZ ZMIAN - WYNIKI BADAń PRENATALNYCH WCZORAJ NIE PRZYSZłY - WRRR MAM DZISIAJ DZWONIC DO GINKI - NIEPOKOJE SIE TROCHE. Wczoraj tylko uzupełniła mi karte ciążową i pobrała cytologie do zbadania.
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeMay 21st 2008 zmieniony
     permalink
    Myślisz Mada, że bym nie chciała zeby ten skubaniec chociaż z 5 dni posiedział jeszcze?? a co ja jej mogę jak to taki uparciuch ze się pcha na ten świat:(

    Co ja bym dała,żeby mieć jużc ciążę porządnie donoszoną;) ..no to czekamy na fotki:))hihi
    • CommentAuthorsaska25
    • CommentTimeMay 21st 2008
     permalink
    Gratulacje dla Stokrotki:flowers::flowers::flowers:
    i Josaris:flowers::flowers::flowers: Wyrazy uznania urodzić takiego dużego dzidziusia naturalnie to prawdziwy wyczyn!
    --
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeMay 21st 2008
     permalink
    ojeja ale tu sie dzieje!!! atmosfera napieta jak nie wiem co ;)
    Stokrotko, Josaris - serdeczne gratulacje :cheer::cheer::cheer:
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeMay 21st 2008 zmieniony
     permalink
    :))) co z tydzien:)) serdeczne gratki!!!
    --
  3.  permalink
    Gratulacje dziewczyny:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
    Magda jestes????????????? a kto nam doniesie o Twoim rozpakowaniu??
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMay 22nd 2008 zmieniony
     permalink
    Cześć dziewuszki.
    Chyba sobie jesszcze odsypiacie, ja obowiązkowo się zamelduję żeby nie było.
    Wziełam kontakt do IWY więc ona wam napisze:bigsmile: ale teraz to naprawdę powstrzymuję się do niedzieli w południe, muszę zdać te egzaminy a potem polece do szpitala hehe
    --
  4.  permalink
    no może ciążówki odsypiaja ale niejedna z mamusiek już na nogach tak jak ja:confused:
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMay 22nd 2008 zmieniony
     permalink
    Pietruszka daje w kość od rana mamie hehe...
    Aż się nie chce wierzyć że już ma pół roczku, jak ten czas leci.
    Mi się dzisiaj śniło że serce mi strasznie kołacze i rzeczywiście aż się obudziłam i miałam palpitacje ogromne, nie mogłam tego powstrzymać, wieczorem zresztą tez myślałam że mi serce z mostka wyskoczy.
    --
  5.  permalink
    Pietruszka to jest taki bzik mały ,w nocy nam ostatnio spać nie daje jestem taka zła rano ale jak otwieram oczy i patrze na te jego dziąsła w usmiechu w całej okazałosci to mi przechodzi....to jest taka przylepka mała,a już niedługo Ty sie przekonasz,zazdroszcze Ci teraz tych chwil z taka małą kruszynka a masz juz wózeczek bo nie pamietam?
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 22nd 2008
     permalink
    Mada a Ty dalej z Hanią w brzuszku :P
    Miłego weekendowania i tutaj - będę w pon więc Kochana obowiązkowo masz urodzić, abym mogła już gratulować :D
    Buziaki papa !!
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMay 22nd 2008 zmieniony
     permalink
    No oczywista sprawa, wózio już od grudnia stoi hihihi...
    Już się napatrzyłam na niego, na łóżeczko zresztą też, tylko zawartości która będzie z niego korzystać jestem ciekawa hehe, ale wytrzymam, tyle czekałam jeszcze kilka dni dam radę.:boogie:
    To jest ostatni weekend we dwójkę:bigsmile: musze z tego skorzystać.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.