Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    Cześć laseczki!
    Meldunek od rana, nic się nie dzieje, ale o dziwo mam dobry humorek. Jutro i w niedzielę egzamin, trzymajcie kciuki za mnie. Może po stresiku zacznę rodzić hehe. Mykam na śniadanko.:wink:
    --
    •  
      CommentAuthoralexi0
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    magda jak cie złapie na egzaminie to moze ci go zalicza bez problemu:crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    no, no Mada uważaj z tym stresikiem, bo może faktycznie zadziałać.

    Narazie żadnych wieści od Mady! :bigsmile::wink:
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMay 24th 2008 zmieniony
     permalink
    Cześć kochane!
    Jestem jestem i chyba do wtorku bedziecie miały ze mną do czynienia hehe..
    Ja o tak wczesnej porze z rana. Już myślałam że mała się uparla żebym nie zdała tych egzaminów (tfu tfu odpukać, bo jeszcze 2,5 godziny do egzaminu). Wczoraj chyba za dużo się śmiałam na imprezie i dostałam skurczy, mała wbijała się ostro w kanał, zasnełam o 2:00 a wstałam o 5:45, żeby troszkę powkuwać jeszcze, bo na ostatnią chwilę dostałam pytania przykładowe. Także zaraz muszę chyba jakąś słabą kawunię wypić bo zaraz zasnę.
    Zapomniłam napisać że wczoraj bardzo mi się opuścił brzuszek, trzymam go dosłownie na kolanach, a teraz cały czas sie napina, więc teraz rozkaz: SIEDŹ TAM HANKA!!!!!
    :bigsmile::bigsmile: No to lecę z tym koksem, trzeba zakończyć te studia jakoś.:wink:
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMay 24th 2008 zmieniony
     permalink
    Jeszcze jestem. O 9:30 zdaję, ale.......
    już 4 razy odwiedziłam kibelek i mam nadzieję że to z nerwów, oh my god mam biegunkę. Musiałam wziąść stoperan, bo jak mi się coś zadzieje na egzaminie to było by nieciekwie.:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 24th 2008
     permalink
    Mada powodzenia na egzaminie!!! a biegunka to tez jeden z objawow zblizajacego sie porodu :)
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 24th 2008
     permalink
    Dokładnie mada organizm się oczyszcza, powodzenia na egzaminie a po nim sio na porodówkę:bigsmile:
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMay 24th 2008 zmieniony
     permalink
    No jestem, zdążyłam wszytsko napisać, ale było ciężko i nie wiem w końcu czy zdam, wyniki dopiero 28 maja, a jutro ostatni egzamin. Nawet jak się nie uda to chociaż podeszłam i próbowałam.
    A moja biegunka opanowana, bo wziełam stoperan bałam się że będzie jakaś niespodzianka na egzaminie i wolałam nie ryzykować.
    Oby do jutra do 10:00 wytrzymać, potem niech się dzieje co chce:bigsmile: Idę kimać bo spałam tylo 3 godzinki.
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMay 25th 2008
     permalink
    Hejka
    jestem ju po egzaminach, totalny brak koncentracji dzisiaj, siedziałam i jadłam tic taki ech najwyżej wrzesnień mnie czeka, ale liczy się fakt że podeszłam.
    Teraz już mogę rodzić hehe.
    U mnie wczoraj podczas grilla były przez godzinę regularne skurcze co 10 min, a potem ciszaaaaa.....:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeMay 25th 2008
     permalink
    Mada trzymam kciuki za twój nadziany brzuszek:bigsmile:przeczytałam cały wątek z zapartym tchem:smile:
    -- [*]
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeMay 25th 2008
     permalink
    hehe,ja tez sledze losy madamagdy
    i czekam z niecierpliwoscia na final
    --
  1.  permalink
    Ja kochane dalej jestem w dwupaku .. i tez sledze losy Mady ... zadko pisze ale czytam na biezaco.
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    Cześć kochane!
    Zostaję z wami 2 w 1 narazie cieprpię psychicznie i fizycznie, już nie odbieram telefonów które od rana dzwonią. I jak tu się wyspać?
    Ok 14:00 zadzwonię do swojej położnej, zapytam jak z miejscami w szpitalu, może mi coś zorgaqnizuje, żeby nie było że przyjadę i z powrotem do domku.
    Dół totalny wczoraj zaliczyłam, mąż mnie pocieszał i przytulał bo widzi że zem mną coraz gorzej.:cry:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    Mada a ile ty jestes po terminie? bo u mnie 7 dni max i do szpitala się idzie
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMay 26th 2008 zmieniony
     permalink
    Dzwoniłam właśnie do położnej, mówiła że na ten dzień nie ma miejsc, ale podejdzie zaraz na izbę przyjęć i spróbuje znaleźć w razie czego miejsce dla mnie. Jutro mam próbawć od rana i mogą mnie trzymać do 9-10 doby robiąc zapisy KTG. Także jest jakaś nadzieja.

    Właśnie zadzwoniła i jutro o 8:00 mam się stawic do szpitala:crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    No to czekamy mada na wspaniałe wieści od ciebie o narodzinach waszej ślicznej córeczki - tylko o nas nie zapomnij!:bigsmile:
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    tylko o nas nie zapomnij!


    Jak bym mogła cioteczki. Będę pisać.:bigsmile:
    --
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeMay 26th 2008 zmieniony
     permalink
    Stokrotka, Josaris :flowers::flowers::flowers:
    Gratulacje ogromne!

    Dziewczyny - zostawiłam Was na 4 dni, a Wy w tym czasie wyprodukowałyście 3 strony wpisów. Ja za Wami normalnie nie nadążę z takim brzuchalkiem :wink:

    Madamagda Teraz już będzie 'z górki'. Zobaczysz. Juz niedługo się Hanutek na świecie pojawi.

    Ja dziś ginka odwiedziłam, anemię mam jak zwykle, JaśJagódka już odwrócony/a główka do dołu. Coś wcześnie. Poza tym - nic nie wskazuje na jakies wcześniejsze wykluwanie się Malizny. I dobrze, bo pracy mam dużo :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthordorota27
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    Hej mamusie :bigsmile:. Pamiętacie mnie jeszcze? Wpadłam życzyć wam wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki :flowers:. Pozdrawiam :peace:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    Skarbie nie chcesz znac plci czy Maluszek sie nie ujawnia? a co do fikniecia glowka w dol to tak po 30tc to norma
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    Mada- 3mam kciuki za miejsce w szpitalu.u nas jak przenosisz to trzeba na ktg codziennie chodzic a na oddzial klada dopiero 10dnia po terminie i jesli oksytocyna podawana 3 dni z rzedu nic nie ruszy to 14dni po termnie robia cc
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    O właśnie Aniu to tak jak u nas tylko poza oksytocyną to trzeba dziennie kilka razy na tą patologię wejść - czyli na 4 piętro!:wink::wink::wink::wink::wink:
    --
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    AniuM Nie mieliśmy jeszcze w Polsce USG z prawdziwego zdarzenia robionego, a w Szkocji (skąd właśnie przyjechałam) - nie mówią jaka jest płeć Malizny. Idę na USG w piątek, ale nie wiem czy zapytam. Przyzwyczaiłam się, że mamy JaśJagódkę :wink:
    Iwa To dopiero patolologia robić oddział patologii na 4 piętrze! :jumping:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    Patologia i połoznictwo na 3 wsumie, ale zajęcia dla ciężarnych na 4 piętrze są! Oczywiście w szpitalu sś windy, ale ciężarne po terminie mają zakaz!:wink::wink::wink::fingersear:
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMay 26th 2008 zmieniony
     permalink
    Własnie widziałam wyniki wczorajszego egzaminu i o dziwo zaliczyłam Teraz tylko w środę wyniki tego drugiego egzaminu i jak zdam to podejdę do magisterki za miesiąc.

    :bigsmile::bigsmile::bigsmile:ale się cieszę :rolling:zawsze to krok do przodu
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    Rozumiem, że już wszystkiego się nauczyłaś, bo w pierwszym miesiącu życia maleńkiej Hani to niewiele będziesz mogła sie pouczyć!? :wink::wink::wink::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    A swoją drogą to gratulacje i trzymamy kciuki za drugi egzamin! A co ty za studia robisz???jeśli mogę zapytać???
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMay 26th 2008 zmieniony
     permalink
    IWA
    no niestety nie uczyłam się jeszcze nic, pytania dopiero opracowałam, ale dam radę. Nie raz miałam więcej na głowie na raz i ludzie się dziwili kiedy ja mam na to czas. :bigsmile: ( pracowałam od 8-16, od 16-21 studia wieczorowe 3 razy w tygodniu, w tym czasie sesja i obrona licencjata a także robiłam prawo jazdy).

    Studiuję rachunkowość finansową i jednocześnie robię podyplomówkę zarządzanie zasobami ludzkimi.
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    wITAM PO WEEKENDZIE
    MADA A Ty jeszcze tutaj????? w dwupaku?

    u nas wszystko w najlepszym porządku - wyniki badań prenatalnych są bardzo dobre co nas najbardziej cieszy!!!
    Weekend spędzilismy na odpoczynku chociaż pogody nie było - ale rodzinna atmosfera dopisywała - z mamą rozmawiam codziennie ale jednak nie ma jak pogadac osobiście - tego mi najbardziej brakuje - jednak dzieli nas 400 km:sad:
    No cóż takie zycie.

    Pozdrawiam i zyczę wszystkiego naj wszystkim mamusiom no i oczywiscie tym przyszłym też:flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers:
    --
    •  
      CommentAuthorKatarzynka
    • CommentTimeMay 26th 2008 zmieniony
     permalink
    gratulacje dla wszystkich świeżo rozpakowanych:clap:
    i powodzenia dla tych, co się rozpakowują w najbliższym czasie:flowers:
    -- ,
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    Madamagda gratulacje z okzazji zdanego egzaminu. Dziecko masz mądre - poczekała aż mamusia egzaminy pozdaje :bigsmile:
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    No to dziewczynki ja się pożegnam na kilka dni, będę tęsknić. Mam nadzieję że mąż jakoś skombinuje choć na chwilkę laptopa z netem, to będę coś mogła napisać, a jeśli nie to jak tylko urodzę (podejrzewam że czwartek-piątek) dam znać IWIE. Buziaki:peace:
    --
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeMay 26th 2008
     permalink
    Trzymaj się MADA! I wracajcie do nas szybko!
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Mada i miałam gratulować ...
    No to 3mam kciuki dalej !! :D
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    No chyba Mada już w szpitalu, narazie brak wieści od niej, ale jak tylko da mi znać to was powiadomię!:bigsmile:
    A narazie to trzymamy kciuki!
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    IWA no to czekamy na dobre informacje :D
    Przekazuj wieści na bieżąco :wink:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    OK:thumbup:
    --
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Madamagda Trzymaj sie Kobito!
    Czy u Was też dzisiaj tak gorąco?! Bo w Krakowie nam się cud-miód Tunezja zrobiła :bigsmile: A ja w pracy siedzę :confused:
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Dziewczyny jeszcze tu jestem
    załamałam się totalnie, hormony wzieły górę. Rano 7:30 izba przyjęć, tłok niesamowity, po 3 godzinach decyzja: DO DOMU!!!
    Brakuje 80 łóżek podobno odsyłają hurtowo i nawet polecenie położnej nic nie daje. Mąż już widząc moją desperację i zdenerwowanie wziął 1000 zł i chciał komuś płacić, ale ja się nie zgodziłam, zapłakana z tych nerwów zaczełam szukać miejsca gdzie indziej, obdzwoniłam wszystkie szpitale i prywatne kliniki nawet we Wrocławiu, Trzebnicy i zero miejsc, polecenie proszę czekać, proszę zadzwonić jutro.
    Na codzienne KTG i czekanie w kolejkach tak jak dzisiaj nie mam już siły i nawet nie ma mnie kto wozić na drugi koniec miasta codziennie.
    Ech idę się położyć, raczej nie będę się dużo udzielać, jak to już się skończy albo w końcu urodzę to napiszę. Teraz próbuję się zabunkrować i jakoś przeczekać w domu nie spotykając się z nikim kto mógłby zapytać czy juz urodziłam:sad:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Mada o kurcze... wspolczuje ci takich przezyc na finiszu. a sprawdzalas tam gdzie pisaly dziewczyny?
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Mada przytulam... Może pisałaś ale nie doczytałam - kiedy Hanutek miał się urodzić?
    To jest porąbane! u nas w szpitalu nie ma takich cyrków i nie wyobrażam sobie tego.

    Mój Olbrzym ma 1,89mm, serduszko bije i maluch ładnie rośnie pomimo krwiaka
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    And - ciesze sie ze jest wszystko ok

    Mada a pod Wrockiem nie ma innych malych miejscowosci? kiedys na moim innym forum przewijala sie Olesnica z klinika prywatna co ma umowe z nfz ale nie wiem czy czegos nie poplatalam
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMay 27th 2008 zmieniony
     permalink
    Jak mówiłam obdzwoniłam cały Wrocław i i Trzebnicę, podejrzewam że Oleśnica i Śr. Śląska też obłożone bo tam odsyłają resztę którą we Wrocławiu nie upchają.
    Czekam, dzwoniłam do położnej, obiecała że w nocy jak zacznie dyżur postara się coś załatwić, mam czekać na telefon jak tylko się coś zwolni. Masakra :cry:
    Dzisiaj jest 7 dzień po terminie, ale nawet w 10 dobie nie gwarantują że mnie przyjmą.:sad:
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Mada posłuchaj dziewczyn może akurat, bo co jak ci akcja w ogóle się nie rozpocznie, bo tak też bywa że wtedy robią CC.
    Nie stresuj się, choć wiadomo nerwy człowieka biora bo takim lataniem to można dziecko w windzie poczać, latając z jednego miejsca w drugie.
    Trzymam kciuki żeby jednak udało się coś znaleźć, bo tobie potrzebny jest spokuj a nie takie nerwy.
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Czy oni są nie poważni, mojej koleżance tak zwlekali, że niby wsio ok a na koniec już było zapóźno.
    Nie denerwuj sie może akurat będzie dobrze.
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Położę się , może uda mi się zasnąć, bo głowa mi już pęka, dziękuję dziewczyny za wsparcie.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Mada a moze popros polozna zeby ci w nocy masaz szyjki strzelila? zacznie ci sie jak bedziesz na izbie i wtedy w trakcie porodu nie moga cie odeslac

    z tego co pisaly dziewczyny to one w Olesnicy nie mialy problemow
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Mada i jeszcze cos - upomnij sie o sprawdzenie wod plodowych i dojrzalosci lozyska
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Nie no dziewczyny to jest jakieś nienormalne, szkoda gadać!!!!!!!!!!!!!!!:devil::devil::devil::devil::devil:

    Mada - kochana trzymaj się, a jak tylko poczujesz skurcz to do szpitala i symuluj że już jesteś w trakcie porodu - trudno musisz troszkę pokłamać!:devil:
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Madamagda uderzaj na walbrzych.to tylko godzinka drogi.WARTO!
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.