Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorstokrotk_a
    • CommentTimeJun 1st 2008
     permalink
    Mada wielkie gratulacje :flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers: i zdrówka dla Haneczki :) Czekam na fotki :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeJun 1st 2008 zmieniony
     permalink
    emkaf jak to jest z tymi orzeszkami ziemnymi...na zdrowy rozsądek jesli nie mam alergii na orzeszki i jem je w ciązy to dziecko raczej nie będzie na nie uczulone. Ja tam mam zamiar jeść w ciązy wszystko, nie mam wogóle uczuleń na cokolwiek i uważam, że dzięki temu uchronię swoje dziecko przed alergiami. Zawsze mi się wydawało, że właśnie takie trzęsienie się nad każdą rzeczą powoduje problemy, takie włanie znam przykłady wśród moich znajomych.
    -- [*]
    •  
      CommentAuthorstokrotk_a
    • CommentTimeJun 1st 2008
     permalink
    Ale śliczna panienka :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 1st 2008
     permalink
    Jej kolejny piękny Kudłacz!! Witaj Kruszynko :rainbow::rainbow:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJun 1st 2008
     permalink
    Mada gratulacje :) sliczna dziecina :)
    --
    •  
      CommentAuthorJosaris
    • CommentTimeJun 1st 2008
     permalink
    Podobna do mamy :smile:
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeJun 1st 2008
     permalink
    bardzo podobna! nie wiedzialam ze moge to zauwazyc u takiej malej kaczuszki, ale na serio ma cos z Ciebie MADAMAGDA:))

    sliczna dziewczynka! ogromniaste gratulacje!
    --
  1.  permalink
    jakie włoski iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 super dziewczynka Magda.i bardzo podobna do Ciebie
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJun 2nd 2008
     permalink
    Mada ślczna Haneczka
    Tomuśpewnie kolejny przystojniak nam się urodził
    Magdalenkakol WIELKIE GRATULECJE, wszystkiego dobrego dla ciebie i Wojtusia
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 2nd 2008
     permalink
    Witaj mada! Córeczka poprostu prześliczna, cód-miód dziewczynka!

    Pomału wszystko sobie zorganizujesz i będziesz tutaj z nami na codzień!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeJun 2nd 2008
     permalink
    Mada gratulacje :bigsmile: Mój Michał tez miał złamany obojczyk, 10 dni wiązaliśmy rączkę i było ok.
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeJun 2nd 2008
     permalink
    Madamagda coreczka przesliczna kudlacz jak moja Alicja.i rzeczywiscie podobna do mamy
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 2nd 2008
     permalink
    Mada to przy porodzie była twoja mama???
    A co z twoim M, bał się, czy nie mógł być?

    Niezłe przeżycia - te dodatkowe atrakcje! Sporo przeszłaś, ale już po wszystkim i teraz bedzie już OK!:bigsmile:
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeJun 2nd 2008
     permalink
    niezle Madamagda podziwiam cie.ciesz sie malutka potrzebuje teraz ciebie:)
    --
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeJun 2nd 2008
     permalink
    Gratuluję MADA. Dzielna dziewczyna! A Hania przecudna!
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
  2.  permalink
    Ja jakoś nie chciałam żeby M byl przy porodzie i ciesze sie ze i on nie nalegał:) nie ma to jak rodzić z kobieta :)
    --
    •  
      CommentAuthorKatarzynka
    • CommentTimeJun 2nd 2008 zmieniony
     permalink
    Gratulacje wielkie, Madamagda, córcia śliczna. Jak tak czytam relacje z porodu to zaczynam łapać cykora, chociaż mam jeszcze trochę czasu.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorstokrotk_a
    • CommentTimeJun 2nd 2008
     permalink
    Mada bardzo dzielna jesteś :bigsmile: Jeszcze raz ogromne gratulacje :flowers::flowers::flowers:

    A co do Męża przy porodzie, to ja jestem szczęśliwa, że mój Kochany był przy mnie w tak ważnej chwili. Bardzo mi pomógł swoją obecnością i wsparciem. A jaki był szczęśliwy z tego, że mógł przeciąć pępowinę... Niezapomniane wydarzenia, a jak cementuje więź między małżonkami :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthoralexi0
    • CommentTimeJun 2nd 2008
     permalink
    mada sliczna corcia:cheer::clap:
    --
    •  
      CommentAuthormadziazwaw
    • CommentTimeJun 3rd 2008
     permalink
    Mada gratuluję
    córcia naprawdę piękna!!!!!!!!!!!!!1
    A Ty jesteś dzielna
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 3rd 2008
     permalink
    Mada no Hania cud miód malina - ślicznota Mała :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 3rd 2008
     permalink
    Gratuluję również Magdalenkakol - synuś duuuuży malec - zdróweczka dla Was !! :P
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeJun 3rd 2008 zmieniony
     permalink
    Mada Gratulacje po raz kolejny :flowers:
    Ależ ma fantastyczna czuprynkęTwoja córa :bigsmile:
    Ja tez myslałam, żeby mame wziąć na poród, ale ona ma tak straszne własne przeżycia, że boi sie duzo bardziej niż ja. Więc się 'nie nada'. M chyba też nie chce być, bo... chyba sie tez boi :smile:
    Cóż... Przyjdzie nam samym się z tym borykać. Nieświadoma jestem, to mi chyba wszystko jedno :wink:
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeJun 4th 2008
     permalink
    Dziękuję dziewczyny, dzisiaj mam fajny dzień jakbym dziecka w domu nie miała takie spokojne, non stop bryka w łóżeczku i śpi.
    Cały dzień jest przy mnie mama, także mogę się zająć troszkę sobą, posiedzieć na ogródku. Takie dni są wspaniałe.
    Mąż niestety zachorował i nie może się do malutkiej zbliżać, także jak mamy nie ma muszę liczyć tylko na siebie.
    GRATULUJĘ rozpakowanym i kibicuję ciężaróweczkom. Buziaki:bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJun 4th 2008
     permalink
    Mada fajnie ze nasze dzieciaczki beda obchodzic urodzinki w tym samym dniu ;) mowiłam ze sie urodzi 29 ;)
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeJun 4th 2008
     permalink
    macie moze jakies sposoby na alergie na pylki traw dla ciezaroweczki?? u nas dzisiaj pierwszy piekny dzien, a spacer skonczyl sie zaplakaniem i zakichaniem od traw:/
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJun 4th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Jemma aż mnie zatkało! Moje dzieci na początku miały problem z uchwyceniem cycucha i ssaniem - minęło, ale fakt maja problem z mówieniem i u Gabi jest spory problem z oddechem (z wydychaniem powietrza podczas mówienia) u Kuby jest podobnie... ehh nie wiem co powiedzieć - jak będę u logopedy napomnę o tym na pewno!
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Jemma super link !! :D
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Ten link wkleiła pod wykresem jedna z moich forumowych przyjaciółek, mnie też zaskoczyło co w nim przyczytałam.
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    NO-spa - no proszę. Cieszę się, że nie wzięłam w ciąży ani jednej!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    No ja przyznaję, że wzięłam jedną prawie 10 godz przed cc - oczywiście nie wiedziałam, że tego dnia będę rodzić :P
  3.  permalink
    a ja brałam prawie przez całą ciąże ,mój mały też cycka chwytac nie umiał przecież...
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Rany - kto by pomyślał nie ...

    Hallo gdzie nowe brzuchatki ?? :bigsmile::wink:
  4.  permalink
    włąsnie gdzie Wy jestescie? komu teraz będziemy kibicować?kto tam jest w kolejce?
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    jestesmy jestesmy!
    moze na ta moja alergie macie rady?- napisalam wyzej przed Jemma

    pochlonelam ten watek o NoSpie i jestem w szoku... Fakt ze pewnie w tych gorszych przypadkach nie ma wyjscia, ale lekarze ja kaza brac naprawde jak witamine C... Na cale szczescie wzielam tylko 1 (ale nie pamietam czy bylam juz w ciazy czy to byl wczesniejszy cykl;)) i nie mam zamiaru brac wiecej. Jezeli zapytacie swoich ginow o opinie piszczcie.
    buziak brzuchatki i bobaski:*
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    w kolejce jestem jeszcze chyba 229 ( tyle mi dni zostalo:)))
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    emkaf ja miałam alergie w ciąży ale nic nie brałam bo się bałam o dzidzię, ale wiem że flonidan można i jeszcze coś ale to AniaM wie
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Emkaf może podpytaj lekarza co możesz wziąć aby złagodzić alergie - ja nie pomogę, oby mi ten temat :D
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Ja już po wizycie
    W badaniu jest ok - macica rozpulchniona szyjka zamknieta. Dr niepokoi krwawienie bo jest duże i dużo się zbiera wewnątrz. Dała do Nospy, luteiny i mg cyklonamine 3x2 - powinna pomóc.
    USG - nie wiem ile Niespodzianek mierzy bo pani dr skupiła się na krwiaku i serduszku i nawet nie mierzyła Go. Krwiak jest wielki w całej macicy, nie ma go tylko po stronie gdzie jak pani dr mniema jest kosmówka. Serduszko Malucha bije bardzo wolno ale że do dupy sprzęt mam przyjść we wtorek na USG. Nie chciała mi nic powiedzieć dlaczego co i jak ale widzę że zaniepokoiło ją to :(
    We wtorek 10.06 USG a 20.06 wizyta bo do wtedy mam L4. Dała mi skierowanie na posiew z kanału szyjki - jutro mam iść robić, i we wtorek ewentualnie da mi antybiotyk - oby było czysto!
    Boję sie :(

    Wszędzie kopiuję to samo
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    And oj nie fajnie masz z tym krwiakiem ... No nic 3mam kciuki, aby było dobrze - musisz myśleć pozytywnie choć wiem, że czasem się nie da !! Przytulam :D
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    And trzymam kciuki za Twoje maleństwo, co lekarka mówi o tym krwiaku, nie ma możliwości zaleczenia go teraz?
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Jemma nie da sie go zaleczyć - to tak samo jakbyś chciała zlikwidować siniaka - to nie możliwe :( trzeba czekać po prostu. Ta cyklonamine to jest na zmniejszenie krwawień ale nie wiem czy pomoże - nie brałam jej wcześniej :(
    Teraz bardziej zaczęło mnie martwić to serduszko Malucha ... Ja wiem że nie powinnam tak myśleć nawet ale boję się że nie donoszę tej ciąży, ta myśl ciągle wraca :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    and nawet tak nie myśl!!!!!!!!!!!!!! zobaczysz będzie dobrze, teraz nie możesz się zamartwiać bo i maluszek się denerwuje
    --
    •  
      CommentAuthorJustusia
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    no to wpisuję się w przyszłe mamusie, tylko jeszcze u gina nie byłam, no ale test pozytywny i @ nie ma....

    And proszę cię nie myśl tak nawet i nie pisz, powtarzaj sobie ze bedziesz miala sliczną zdrową piękną dzidzię i o to się módl kobieto!!!!!!!!!
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    And zakaz takich myśli !! KATEGORYCZNIE !!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Skarbel ale jak człowiek zdenerwowany to mu serce szybciej bije... może dzieki temu i Jego serduszko zacznie szybciej bić?
    Oczywiście to był żart... Tylko jak tu się nie zamartwiać jak wiem jak ryzykowny był krwiak o wiele mniejszy w poprzednich ciążach a ten jest nie dość że szybciej to i większy... Po prostu boję się
    --
    •  
      CommentAuthorJustusia
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    ja już też o tej no-spie czytałam przed 1 ciążą i wiem że lekarstwo jak lekarstwo nie nalezy naduzywac....poza tym to nie tylko chodzi o jedzenie czy ssanie ale także ma wpływ na inne mięśnie maluszka...no ale od czasu do czasu to nic się nie stanie, choć mam tez kolezanki które dość duzo brały a dzieci normalnie ssały jak widać nie ma reguły - a co do lekarzy to oni martwią się o cały przebieg ciąży i o poród a potem już ich nie interesuje czy dziecko będzie ssało czy nie....
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Justa ja w każdej ciąży biorę od początku do końca i to po kilka tabletek dziennie... nie wiem jaki to ma wpływ na moje dzieci, czy jakoś ich upośledziło czy nie Są zdrowe maja sie świetnie - przede wszystkim SĄ
    --
    •  
      CommentAuthorJustusia
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    And bo to nie ma na to reguły, zagrożenia są zawsze i dlatego się o nich pisze i mówi żeby inni wiedzieli a czasami trzeba i nic się nie dzieje, cieszę się ogromnie że masz dzieci zdrowe, to najważniejsze,a z tą no -spą to właśnie po to lepiej wiedzieć zeby w razie czego zapobiegac skutkom po urodzeniu dzidziusia....
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.