Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorstokrotk_a
    • CommentTimeJun 13th 2008 zmieniony
     permalink
    Ja to nigdy nie zapomnę pierwszego USG :bigsmile: poryczałm się jak dzieciak :bigsmile: A Tomuś to do nas pomachał wtedy (bo to już był 9 tydzień). Super sprawa :) A co do kolejnej ciąży, to pytałam sie położnych po porodzie kiedy najwcześniej będę mogła i powiedziały, że tak za pół roku... ja może troszkę dłużej poczekam na wszelki wypadek, bo trochę mnie teraz porozrywało :bigsmile: Ale już się nie mogę doczekać :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    szybko sie decydujecie.Podziwiam was.Ja chce jak Alicja bedzie starsza.Moze za 3 lata...
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    stokrotka
    ja również podziwiam, ja odczekam chyba conajmniej 4 lata.:wink: ciąża troszkę mnie wycieńczyla i muszę zregenerować siły.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    No ja chyba też 3-4 latka!:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    No ja już pisałam hehehe :D
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Wiem że usg podgrzewa środowisko wodne w macicy - dzieciaczki wydają się tego nie lubić i się im nie dziwie - jeżeli ciąża przebiega prawidłowo nie widzę sensu w częstym robieniu usg
    •  
      CommentAuthorzaneta2400
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    wtam panie:bigsmile: mam pytanko bo strasznie mnie kuje w brzuchu z prawej strony martwie sie troszke bo jeszcze czegos takiego nie mialam a wizyta dopiero w sierpniu :cry: macie tez takie cos??
    --
    •  
      CommentAuthoranafra
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Także co popanikowałam to popanikowałam:P nie badała, bo od lipca i tak zmieniam lekarza, wyznaczyła tylko termin na 14 lutego 2009 i dała skierowanie na morfologie i mocz,ale mowila,ze moge rownie dobrze poźniej zrobic:):bigsmile::tongue::wink:
    --
    •  
      CommentAuthoranafra
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    a i mam iśc na wizytę w połowie lipca:)ale pewnie pójdę na początku bo nie wytrzymam, to już będzie 9 tydzień:P:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    stokrotko ja cie doskonale rozumiem ;) jak maly sie urodzil to ja sie nie moglam doczekac kiedy znowu bede miec brzusia :) no ale musialam czekac :) pozniej to troche zmalało ale nadal bylo:) no i siup brzus wrocił :) jak dla mnie taka opcja jest najlepsza :) Kacperek bedzie miał 19 miesiecy jak sie dzidzi urodzi :) bedzie fajnie :)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Oj Kfiatuszku będzie fajnie :rolling: ja już widzę te jazdy z 2 maleństw no i u mnie plus większy dorobek... ale o tyle co przy Kubie i Gabi sie nie obawiałam tego, bardzo sie cieszyłam z takiej różnicy - 22miesiące i do dziś sie cieszę To teraz mnie te 17 miesięcy przeraża między Weroniką a Niespodziewajkiem.
    No cóż damy radę - innego wyjścia nie ma ale nie ukrywam że ciut się obawiam - na dzień dzisiejszy najbardziej mnie przeraża to wysokie 2 piętro - Weronikę muszę wnosić - sama nie wejdzie jeszcze a i jak zacznie chodzić to wątpie by mając 1,5roku wlezie na górę (4 latek wysiada :/) no i wnoszenie teraz z brzuszkiem Iśki a potem Iśki i gondoli z Maluchem... Gondolki w piwnicy nie zostawię bo tam śmierdzi wilgocią :/
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    And ja mam 4 pietro to wiem co czujesz :) ale trzeba byc dobrej mysli :) jakos bedzie bo jakos musi nie ma wyjscia ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    dziewczyny nie wiem czy ktos wam doniosl ale MAGDALENKAKOL urodzila synka - Wojtus urodzil sie 1 czerwca z waga 4050 g i 60 cm!!

    Gratki jeszcze i tutaj :flowers: no i duzo zdrowka dla WOjtusia :rainbow:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    teraz w kolejce z terminem na 18 lipca - Skarbie i Lily... ojjj trzeba bedzie poczekac na nowe maluchy :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Ania Lady już gdzieś coś wspominała na wątku bo ja już na przyszłych gratulowałam Madzi :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Hmm Anafra termin porodu w dechę - oby maluszek był terminowy :P
    I po co się było tyle stresować :wink:
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Wreszcie do Was dotarłam! Widzę, że nie próżnowałyście - było co czytać :bigsmile:
    zaneta ja w UK siedziałam dłuuuugo i wreszcie z M wróciliśmy do Polski. Ale wróciliśmy raptem miesiąc temu, więc wiem jak wygląda brytyjska służba zdrowia. A tym kluciem bym się nie przejmowała - mnie brzuch na początku bolał, kłuł, ciagnął itp itd. Ludzik się rozpycha :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeJun 13th 2008 zmieniony
     permalink
    Ach! A wczoraj wózek przywiózł kurier - cudny! Wózek, nie kurier :wink: Bartatina Classic - jestem mile zaskoczona jakościa wykonania i tym całym asortymentem dodatkowym. Ma Jagódka super brykę :tooth:
    Pieluchy dziś prasowałam. Ale to głupie zajęcie :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Skarbie oooo kolejna wlascicielka jedo bartatina classic, ciesze sie ze argumenty uzytkowniczek tej bryki do ciebie dotarly :) jaki wzielas kolor i opcje (pasy.wahacze i rodzaj kol)? to cie dopisze w watku wozkowym :D
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    skarbie lub Ani wrzućcie mi linka do tego wózka?
    Ja dzisiaj byłam w teatrze - strasznie się usmiałam za wszystkie czasy - ale to chyba na zdrowie:)

    Pozdrowionka i do jutra
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 16th 2008
     permalink
    Aga - prosze bardzo
    Jedo Bartatina Classic

    ja mam dokladnie taki zestaw 3 w 1
    ds

    jakby co to zapraszam na temat wozkowy zeby tutaj nie smiecic
    •  
      CommentAuthorzaneta2400
    • CommentTimeJun 16th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorzaneta2400
    • CommentTimeJun 16th 2008
     permalink
    a mam pytanko w ktorym TC mozna uslyszec tetno detektorem tętna płodu??????
    --
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeJun 16th 2008
     permalink
    nie jestem pewna bo tego nie robiłam ale wydaje mi się że po 25tc to juz napewno słychać...wiadomo czym większa dzidzia tym serducho większe i lepiej słychać ale bardzo cieżko jest zlokalizować je w 1000-cu różnych odgłosów ;)
    --
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeJun 16th 2008
     permalink
    o matko...sorki coś mi się link jakiś wdarł:shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 16th 2008
     permalink
    Wg mnie wcześniej bo od około 12-14tyg - tak mniej więcej miałam słuchane w ciąży z Anką czyli 12lat temu - USG było 1 w szpitalu a te detektory w każdym gabinecie gin
    --
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeJun 16th 2008
     permalink
    serduszko słychać już od 12tc tak u ginka..sorki żle zrozumiałam myślałam że chcesz stetoskopem sama posłuchać ;)
    --
    •  
      CommentAuthorzaneta2400
    • CommentTimeJun 16th 2008
     permalink
    ok. dzieki dziewczyny :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeJun 16th 2008
     permalink
    Witajcie dziewczyny! :bigsmile: Dzis jest 22 dzień po owulacji, zaczął się 4 tydzień naszej ciąży(czy 6 od dnia miesiączki-dziwne to jakieś:shocked:) Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona:bigsmile: Pozdrawiam serdecznie!
    -- [*]
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJun 16th 2008
     permalink
    Blanka witamy :) i gratulacje :)
    --
    •  
      CommentAuthorstokrotk_a
    • CommentTimeJun 16th 2008
     permalink
    Gratulacje Blanka :rolling: Radosnych 9 miesięcy :bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    Witamy nową MAMUSIĘ - super, że są "świeżynki" wśród ciężarówek :D
    •  
      CommentAuthorzaneta2400
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    Ja rowniez witam i Pozdrawiam wszystkie brzuchatki:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    Agness to link ze suwaczkiem ??
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    Czy to norma, ze na początku boli podbrzusze? Wcześniej bolało bardziej, teraz raz na jakiś czas...za każdym razem boję się, że coś się stanie...
    -- [*]
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    Dziewczynki w ustawieniach forum wstawiacie tylko adres w takiej postaci:
    [url=http://www.suwaczek.pl/][img]http://www.suwaczek.pl/cache/6ebe131e0f.png[/img][/url]
    lub
    [img]http://www.suwaczek.pl/cache/6ebe131e0f.png[/img]
    wtedy wyświetli się suwaczek :D

    Blanka mnie pobolewało troszkę w dole brzusia - pamiętaj jednak, że gdyby coś się działo [plamienie, wysokie ciśnienie] to zgłoś się do swojego gina !!
    •  
      CommentAuthorsmieszka48
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    Czesc dziewczyny :) jesltem w koncu 7 tygodnia ciazy i w tym tygodniu chce sie wybrac do lekarza. Mam w zwiazku z tym pytanko - moze ktoras wie - czy jak bede chciala zwolnienie to moge prosic zeby mi wypisala od 1 lipca, bo ja w mojej szkole jezykowej nie chce ich postawic w sytuacji, ze beda musieli na gwaltu rety szukac za mnie zastepstwa, ciezko zeby tak od razu na nastepny dzien znalezc lektora.. dzieki z gory za odpowiedz :)
    -- smieszka
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    Z tego co mi wiadomo chyba tylko 3 dni wstecz może wystawić a nie 2 tygodnie do przodu :) Może umówi się z Tobą na nastepną wizytę i wtedy da L4
    Ps A nie masz teraz od czerwca wakacji? bo jak masz wolne i płacone to może niepotrzebne L4?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    And z tego co wiem szkoly jezykowe sa caloroczne :P
    ogolnie to np w normalnych panstwowych szkolach oplaca sie brac zwolnienia na wakacje i ferie bo wtedy o te tygodnie przedluza sie urlop macierzynski :wink:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    Aniu nie wiedziałam tego z tymi wakacjami - Tobie to bliższy temat :)
    Co do szkół językowych - u nas nie są otwarte 12m-cy w roku - w wakacje 1 ma urlop na 2 m-ce a 2 miesiąc w innych nie wiem bo już mi nie było to potrzebne jak się okazało że i tak Anki wiecej nie będzie w wakacje niż będzie
    --
    •  
      CommentAuthorsmieszka48
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    Dzieki za odzew :) mialyscie racje Pani nie byla skora dawac zwolnienia teraz. Ja ucze w firmach i tam zajecia sa caly rok. Na wizyte ide pod koniec czerwca wiec moze wtedy poprosze.
    -- smieszka
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    And a moze gdzies nie doczytałam ale powiedzialas juz dzieciaczkom o fasolce??:) jak zareagowali??:)
    --
    •  
      CommentAuthorJustusia
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    no to dziewczyny chyba u mnie bedzie najmniejsza roznica bo 16 m-cy jejku ale jestesmy szybcy....ech zeby tylko wszystko bylo ok tak jak z pierwszym to i te cesarke zniose i bede szczesliwa....
    smieszka tez jestem w 7 tygodniu....;-)
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    justa 2 miesiace w te czy w tamte a co za roznica ;)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    Kfiatuszku wie tylko Ania i Weronika - nie mówiłam Kubie i Gabi i chyba narazie nie powiem. Dopóki rodzina nie wie nie chcę by oni coś powiedzieli
    Ania no cóż - mieszane uczucia. Z jednej strony się cieszy i chce braciszka a z drugiej "mamus a ten dzidziuś się urodzi?" Myślę że potrzebuje czasu
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    no napewno :) a za dzidziusia trzymamy kciuki :) pomoglismy Weronice przyjsc na swiat to i Niespodziewajce tez pomozemy :)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Kfiatuszku dziękuję :grouphug: Przeglądałam ostatnio wpisy z "archiwum" i uśmiałam się serdecznie jak to czekałam na tego mojego "przenoszonego wcześniaka" Oby i teraz tak to wszystko sie skończyło a Bobas był tak uparty jak jego siostra
    Pogłaskaj Brzusia od nas :)
    --
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Niedobrze mi dziś strasznie, kroiłam cebulę i myślałam że odlecę...uhhh
    -- [*]
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Blanka ja do dziś dnia nie znoszę zapachu cebuli - szczególnie smażonej ... Pozostałości po ciąży :D
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeJun 19th 2008 zmieniony
     permalink
    Gotuję obiad i całkiem dobrze to znoszę...hehe wyjadłam cały pęczek koperku a innym zostawiłam tylko trochę...mniam pyszny był:bigsmile: teraz patrzę na big pomidora ale chyba muszę się dzielić z rodzinką:smile:
    Ciekawa jestem co będzie na pierwszej wizycie u ginekologa. Jak to było u was?
    A to nasz test
    Image Hosted by ImageShack.us

    -- [*]
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.