Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJul 25th 2008
     permalink
    GRATULACJE dla świeżych rodziców !!
    Kfiatuszku a Wy już połowę ciąży macie za sobą - SUPER :P
    And Tobie też suwaczek zasuwa hahaha :D
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJul 25th 2008
     permalink
    Lili ogromne GRATULACJE i jak bedziesz miała chwilke - wklejaj relacje - poród w domku - niesamowite:):cheer::cheer::cheer::cheer:

    A co z Skarbie???
    --
    •  
      CommentAuthorlobuzek_80
    • CommentTimeJul 26th 2008
     permalink
    Gratulacje dla Lili!! :clap::clap::clap:

    A teraz zmienię trochę temat... Zastanawiam się jak przekonać mojego narzeczonego abyśmy zaczęli się budować (mam gdzie), zamiast kupować mieszkania. Bo jak na razie nie mam koncepcji, a on jest bardzo na nie :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 28th 2008
     permalink
    Jak masz gdzie to naprawdę musisz go przekonać!
    Domek to wspaniała sprawa dla dzieci i może zacznij od tego, że będzie dużo miejsca, zielona trawka dla dzidzi do zabawy i miejsce na wspaniałe zabawki, basenik na lato, piskownica, zjeżdżalnia itd. Nie trzeba tak pilnować bo własna ziemia i ogrodzona. I kawałek ogródka, kwiatki i może kilka drzewek owocowych.
    Nie znam twojego narzeczonego i nie wiem co do niego przemawia, ale do mojego M własnie to przemówiło.
    I nawet na kredyt juz niedługo się zdecyduje (wiem to) i zaczniemy - mam nadzieję!!!!:wink::bigsmile:
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJul 28th 2008
     permalink
    A ja chyba muszę się zabrac za wyprawkę i zacząć poszukiwania wózeczka, łóżeczka itp- przeglądam różne fora - ale noramlnie nie wiem od czego zacząć nie mam jeszcze nawet listy zrobionej:)
    --
    •  
      CommentAuthorlobuzek_80
    • CommentTimeJul 28th 2008
     permalink
    No właśnie mam gdzie i nawet mój tata w sprawach wykończeniowych z miłą chęcią by nam pomógł gdybyśmy tylko chcieli.
    --
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeJul 28th 2008
     permalink
    Lily Gratulacje serdeczne! :flowers::flowers::flowers:
    A ja się wreszcie melduję w jednopaku :boogie:
    Jagódka przyszła na świat 24 lipca, wykopana przez kroplówke i wyciśnięta przez ginka. Wszystko skończyło się dobrze dzięki wspaniałej położnej. Jagódka jest silną i zdrową dziewczynką. A ja... ja się wykuruję.
    Bycie mamą jest cudowne :crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeJul 28th 2008
     permalink
    no nareszcie sie odezwałaś - Gratulacje !
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 28th 2008
     permalink
    Skarbie :flowers: wielkie gratulacje dla dumnych rodzicieli. duzo zdrowka dla Jagodki :rainbow:
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeJul 28th 2008
     permalink
    BRAVO dla dzielnych mamuś.:clap::clap::clap::swingin::swingin::swingin::threesome:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJul 28th 2008
     permalink
    Gratulacje Skarbie :) :* pokaz nam Jagodke :)Lilly ty tez swoja ksiezniczke pokaz :)
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJul 28th 2008 zmieniony
     permalink
    Skarbie, załóż nowy wykres poporodowy. Przecież zaczęłaś właśnie nowy cykl.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 28th 2008
     permalink
    Gratulacje Skarbielki wielkie
    Czyli Trzeci Dzieć świętujący 24.07 na forum jest :P
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 29th 2008
     permalink
    Gratulacje skarbie, zapraszamy na nasze dzidzie i prosimy o zdjątko malutkiej Jagódki!:clap::clap::clap:
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJul 29th 2008
     permalink
    Gratulacje dla nowych mamuś!!!!
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJul 29th 2008
     permalink
    Skarbie ja również Ci gratuluję !!
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJul 29th 2008
     permalink
    Przyłączam się do gratulacji:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeJul 30th 2008 zmieniony
     permalink
    ja też, ja też:flowers::flowers::flowers: witam maleństwa na naszym świecie:grouphug: brawo dla mamuś!
    -- [*]
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    Kfiatuszku co tam u Ciebie ? Wyjechałaś gdzieś czy ogarnęło Cię czyste lenistwo od forum :P
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeAug 2nd 2008
     permalink
    Dziewczyny, ratunku! Mam straszne zaparcia! Męczę się okropnie! Nie załatwiam się normalnie juz od tygodnia...Nie pomagają ogromne ilości jabłek, sliwek, suszonych, otrębów itp Zawsze miałam tendencje do zaparć ale teraz to już masakra. Co na to poradzić? Herbatek nie chce pić, z resztą to chyba niezdrowe w ciązy. Czy czopki glicerynowe muszę konsultować z lekarzem? Skąd to sie bierze? Macie jakieś sprawdzone sposoby?
    -- [*]
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeAug 2nd 2008
     permalink
    nigdzie nie wyjechałam niestety :( ale jakos tak czasem nie mam co pisac:P goraco strasznie to i pykac palcami po klawiaturze mi sie nie chce :D
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeAug 2nd 2008 zmieniony
     permalink
    ojjj Blanko poczytaj w necie, moze cos znajdziesz.
    mi np pomaga rano (przed 12) kawka pol na pol z bezkofeinowa lub szklanka mleka, powinno byc cieple ale ja nie lubie:(

    jak kiedys mialam zaparcia to w ciazy nic a nic i oby tak do konca zostalo;)
    --
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeAug 2nd 2008
     permalink
    wszędzie piszą to samo: śliwki, woda, otręby, siemię lniane...to na mnie nie działa. Nie wiem już co mam robić. Myślałam, ze któras z was ma podobnie albo pytała o to lekarza. Ja mam następną wizytę dopiero 26...rozpuknę się do tego czasu...
    -- [*]
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeAug 2nd 2008
     permalink
    nawet siemie lniane ci nie pomaga??
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 2nd 2008
     permalink
    Wg mnie spokojnie możesz zaaplikować sobie czopek - w ulotce nie ma przeciwwskazań ciążowych i dla karmiących, w szpitalu też mi podawali (i nie tylko mi) Kupujesz w aptece cena około 4zł 10sztuk :)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 2nd 2008
     permalink
    PS Należy je trzymać w lodówce! a po zaaplikowaniu jak najdłużej zaciskać pośladki :P
    --
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeAug 2nd 2008 zmieniony
     permalink
    Siemię jadłam do jogurtu przez rok bo ponoć pomaga, ale nie u mnie, częstotliwość zmniejszyła się z co 10 dni do tygodnia ot co...kupię te czopki, doczytałam w podanym przez emkaf linku, że skuteczny jest sok z kiszonej kapusty(błłłłeeee na samą myśl o kapuście robi mi sie niedobrze, ale jesli zadziała i wszystko sie wyreguluje to mogę to pić codziennie).
    -- [*]
    •  
      CommentAuthorzaneta2400
    • CommentTimeAug 2nd 2008
     permalink
    Witam dziewczyny Blanka81 mam podobna sytuacje do twojej tyle ze pojawil sie kolejny problem chemoroidy normalnie niewiem co robic za kazdym razem jak ide do wc to az krwawie nie wiem co robic ?????????? Pomozcie plisssssssss!!!!
    --
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeAug 2nd 2008 zmieniony
     permalink
    może te czopki glicerynowe spowodują łatwiejsze wypróżnienie i ochronią hemoroidy przed pękaniem, tak sobie wyobrażam działanie gliceryny...nie wiem na jakiej zasadzie to działa.
    Nie chyba to nie jest dobry pomysł, czytam właśnie, ze nie powinno sie ich stosować przy hemoroidach...:sad:
    -- [*]
    •  
      CommentAuthorzaneta2400
    • CommentTimeAug 2nd 2008
     permalink
    Normalnie niewiem juz co mam robic :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 2nd 2008
     permalink
    Żanetko z tego co pamiętam problem z hemoroidami miała Ledybird - może ona coś podpowie
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    Dziewczyny ja miałam i mam hemoroidy. Niestety na początku ciąży tez miałam takie straszne problemy, a później to się unormowało. Na mnie też nic nie działało, poza 1 filiżanką goracej kawy z dużą ilościa mleczka. Do dzisiaj tylko to na mnie działa. Niestety dopiero po ciązy mogłam zaaplikować sobie czopki czy maści na hemoroidy!
    Niewiele mogę wam pomóc, bo niestety musicie to przeżyć. Niewiele można zrobić!:sad:
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeAug 4th 2008 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny mi pomogły śliwki suszone a ginka mi jeszcze poleciła robić od czasu do czasu lekką herbatkę NORMOSANu - no i pomogło - a już super pomogły mi maliny - po nich to szło jak .............ha ha

    Dzisiaj odebrałam wyniki testu obciążenia GLUKOZą chyba ok mam po 50g po godzinie 90mg/100 - chyba norma????
    --
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    Na mnie nie działam nic z wymienionych metod:neutral::cry: śliwki, otreby, siemię, jabłka, zielenina, po herbatkach mam sraczke a potem jest jeszcze gorzej...za trzy tygodnie u ginki poradze sie co robic bo to jest prawdziwa męka i pewnie jeszcze szkodliwa dla zdrowia...:sad:
    -- [*]
    •  
      CommentAuthorstokrotk_a
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    Cześć dziewczyny :) Ale mnie tu długo nie było... Ogromne gratulacje dla rozpakowanych Mamuś, dużo zdrówka dla maluszków. A od Tomcia dla Sabinki i Jagódki :flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 6th 2008
     permalink
    U nas połóweczka dzisiaj :) Szybko minęło i nawet nie wiecie jak bardzo jestem szczęśliwa z tego powodu :cheer: Niepokoi mnie że dzidzi jest nisko ale może taka nasza uroda, za tydzień wizyta wiec pogadam z panią dr czy mi sie wydaje czy tak jest
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeAug 6th 2008
     permalink
    ech a ja niepokoję się moja piersią - wczoraj zrobiło mi się na sutku coś wielkości ziarenka kaszy kus - kus - było czerwone a teraz zczarniało - boli mnie a właściwie piecze jak wytarłam się ręcznikiem - na szczescie jutro mam wizyte u ginki - więc dzisiaj nie latam i nie panikuje - ale nie ukrywam ze mysle. Wczoraj wieczorem wyczytałam ze czasami cos takiego jest w tym okresie ciązy ze to jest wynikiem przytykania sie kanałów mlekowych czy jakoś tak.

    Ech martwie się - ale musze do jutra wytrzymac:(
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeAug 6th 2008 zmieniony
     permalink
    And gratuluje połowki :)

    a ja mam wizyte w piatek ;) i wsiadam na samolot niestety :( ale moze bede miec usg tez :D

    a pozatym to mamy z M dzis 3 rocznice slubu cywilnego :P a 19 mamy 2 rocznice koscielnego :]
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 6th 2008
     permalink
    And no widzisz już połówkowe świętujecie - super !
    Agatko daj znać koniecznie co to się dzieje - 3mam kciuki aby wszystko było git.
    Kfiatuszku no to się ciesz pofruwasz sobie samolotem hihihiiii - Ty również daj znać jakie będą wieści poginkowe no i kto zamieszkuje w brzusiu - wszystkiego dobrego dla Was :flowers:
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    witam Was - to co miałam na piersi zciemniało i odpadło - widocznie musiało się coś przytkać - zapytam ginke dzisiaj o to czy tak mogło byc?

    Poza tym wszystko u nas ok - poza tym ze nasz pies w nocy przegryzł nowy mechanizm zamykania bramy wjazdowej na posesje - działał 2 dni - wydaliśmy kuuupe kasy na ten mechanizm - wrrrrrrrrr wscieklismy sie z rana a pieskowi się oberwało strasznie. Co go napadło nie wiem?
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 7th 2008 zmieniony
     permalink
    Aga no zapytaj koniecznie -wiesz lepiej nie lekceważyć takich rzeczy, tym bardziej, że przecież chodzi tu o pierś. A jak się w ogóle czujesz ? Jak Mała wierci się już w brzusiu pewnie na maxa :D
    Wiesz z sentymentem wchodzę na wątek NASZE DZIDZIE utworzony przez Ciebie - tak gorąco witałaś mnie i moich takich malutkich synków - teraz ja czekam cierpliwie na powitanie Twej córuni - jak już przygoda z brzuszkiem się zakończy :D
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    Izunia - fajnie że sentymenty wracają - ja dokładnie pamiętam jak Ci kibicowałam - co do mnie to czuję się ok - mała oczywiście wierci się na maxa - czasami aż mój brzuszek zmienia kształty.
    Dzisiaj mamy kolejną wizyte u ginki - mój mąz rano wstał i powiedział że będą jaja jak ginka powie ze to jednak nie dziewczynka a chłopczyk:) co prawda mi to wszystko jedno - juz kocham te swoje maleństwo co nosze pod serduszkiem.

    Pozdrawiam Gorąco Ciebie i ksero synalków (moich ulubieńców dubeltowych):bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    Aga ja również Was pozdrawiam daj znać co ginka powiedziała odnośnie bobo - jakie duże i w ogóle ...
    No proszę i dziś masz studniówkę - zobacz jak czas leci :P
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    czy mozecie mi napisac o co chodzi z tym spaniem na lewym boku w ciazy??
    nie lubie spac na lewym:((( , czy to obowiazuje od wczesnej ciazy, czy jak brzuszek jest juz sporych rozmiarow? czy spanie choc troche na innym boku lub na wznak zaszkodzi dzidzi??
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    Emkaf zapożyczyłam info z innego forum - poczytaj :D Na którym boku ?
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    dzieki, juz czytam:)
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    U nas po wizycie - wszystko ok - dzidzia jest stosunkowo duża waży 950g - mnie ginka pochwaliła za trzymanie wagi :)
    Więc nadal mam się tak trzymać - do zrobienia dalsze badanka czyli morfologia itp.
    W 100% malutka pokazała swoje wdamskie wdzięki - więc już nie mamy wątpliwości - i mogę nadal rozglądać się za różowymi kolorkami.

    A co do spania - to też wole lewą stronę!!!
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    Aga no to super, że wszystko u Was ok - a ile już masz na plusie jeśli to nie tajemnica :P
    No i czy już obrane imię dla dzidzi w brzusiu ?
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    super, same dziewczynki teraz beda:) ciekawe co bedzie u mnie

    nie mam juz obiekcji- spac na lewym i tyle... uniknie sie wielu problemow

    Aga rowniez jestem ciekawa tych kilogramow:)
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    siemanko :) ja dzis mialam wizyte :) i badanie :P blee nielubie tego :P ale potem mialam usg :) dzidzia sie tak ruszała i tak sie poskrecala ze nawet lekarz nie umial odroznic co jest co :D przez moment widzialam dupke ale zaraz uciekla wiec sie nie dowiedzielismy kto tam siedzi :) w kazdym razie nie zauwazylam zeby cos dyndalo :D ale zawsze to cos mogło stac wiec sie tym nie sugeruje :D lekarz powiedzial ze cos podejrzewa ale nie powie bo nie chce zeby potem była zmyłka :) ale w kazdym razie jak bedzie dziewczynka to bedzie Waneska :) a chłopczyk to Mikołaj :)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.