Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthoralexi0
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    dzieki AND :bigsmile: u mnie wszystko gra:wink:
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    AND jestes wielka! dzieki:)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 20th 2008
     permalink
    Maju alez sie ciesze ze Cie tu widze!!! super ze sie udalo! moje olbrzymie GRATULACJE. jeszcze 2 miesiace i przerzucisz sie na inny dzial :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 20th 2008
     permalink
    Blanka zauważyłam, że jak bobo okaże się mieć siusiaka to opcja z imieniem Szymek wchodzi w grę - hihii :D
    U mnie jeden Twins również nosi to imię :P
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeSep 20th 2008
     permalink
    No to ja też się dopisałam do listy...a co! Pozdrawiam wszystkie brzuchatki i bardziej doświadczone koleżanki;)
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 20th 2008
     permalink
    Milenka a tu się nie pokusisz o suwaczka ? :D
    •  
      CommentAuthorzaneta2400
    • CommentTimeSep 20th 2008
     permalink
    czesc dziewczyny co u was slychac Emfak ja teraz mialam ostatnie usg w Uk normalnie bylo super no i bede miala syna a ty dowiedzialas sie z usg co bedziesz miala?pozdrawienia dla wszystkich:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeSep 20th 2008
     permalink
    wstydzioch sie schowal za zacisnietymi kolankami:) gwiazdy wskazuja na synka:)))
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 20th 2008
     permalink
    Zaneta GRATULACJE siusiaka pod serduchem :D
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeSep 20th 2008
     permalink
    Oj, nie wiem, czy potrafię go wstawić...Zaraz spróbuję...
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
    •  
      CommentAuthorzaneta2400
    • CommentTimeSep 20th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorzaneta2400
    • CommentTimeSep 20th 2008
     permalink
    emkaf moj synus byl zle obrucony i na dodatek spal ale zostal obudzony i sie obrucil mialam szczescie :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 20th 2008
     permalink
    Żaneto mi sie to nie sprawdza :P w ciaży z Itką wychodziło mi że chłopak i teraz też :P Żadne kalkulatory nie pokazały mi prawdy
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeSep 21st 2008
     permalink
    co do tego kalkulatora to za Chiny nie moge pojac co ma to ucho od kubka, pokazywanie dloni i dlugosc nosa (??!!) do plci:)??
    I zawsze mi sie wydawalo ze to wlasnie na chlopca brzuszek jest wysoko i na podluznego arbuza..., a na dziewczynke nisko, na pilke i rozlozony po bokach.
    Ja czuje i duzo wskazuje ze bedzie synus a kalkulator pokazuje dziewczynke:)
    --
    •  
      CommentAuthorzaneta2400
    • CommentTimeSep 21st 2008
     permalink
    a jakie mialas tetno jak polozna ci robila ja mialam 126 a podobno od 140 wzwyrz jest dziewczynka a ponizej chlopczyk :bigsmile: sama sie zastanawiam co maja wspulnego siwe wlosy mojej mamy :bigsmile: i dlugi nos :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 21st 2008
     permalink
    Żanetko moje Bobo tętno ma poniżej 140 a to babulec :)
    --
    •  
      CommentAuthorzaneta2400
    • CommentTimeSep 21st 2008
     permalink
    AND222S dobrze ze jest usg :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorzaneta2400
    • CommentTimeSep 21st 2008
     permalink
    kobietki mozecie mi doradzic bo nie wiem co leprze kojec czy lozeczko??????????? mam dylemat no i problem mam z wyborem imienia dla synka dla dziewczynki mialam (liczylam na dziewczynke)
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeSep 21st 2008 zmieniony
     permalink
    Do poloznej ide 30tego wrzesnia. Oj mnostwo jest tych wskazowek na 'chlopca' i 'dziewczynke'. Ja np slyszalam ze chlopcy maja krotsze kosci udowe niz dlugonogie dziewczynki;)

    Co do imienia to nie pomoge, bo jest ich tyle i sa tak indywidualna sprawa, ze niechcialabym nawet czegos sugerowac. Napisz jak na imie jaka Twoje dzieci.

    Jezeli masz miejsce i warunki to chyba bym sie zdecydowala na normalne lozeczko niz kojec.
    My zdecydowalismy sie na koszyk cos takiego:



    a jezeli nie zda egzaminu to kupimy lozeczko podrozne tego typu:




    Decydujemy sie na to tylko dlatego, ze chcemy jak najszybciej wrocic z maluszkiem do Polski i tam kupic lozeczka i urzadzic mu pokoik.
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeSep 21st 2008
     permalink
    poddaje sie ze wstawianiem linkow... ma byc zaznaczone tyko 'cos takiego' i 'tego typu' a niz za cholery mi to nie wychodzi:/
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 21st 2008
     permalink
    Ja jestem za tradycyjnym łóżeczkiem. Teraz Dzidzi będzie na pewno kilka tyg w koszu ale to bardziej ze względu na miejsce no i nie wiedziałam że dostane łóżeczko. Być może dla bezpieczeństwa Maluszka wsadzę ten kosz w łóżeczko ale nie wiem jeszcze dokładnie gdzie i jak go ustawię bo nie mam w ogóle pomysłu na miejsce dla dziecka
    --
    •  
      CommentAuthorzaneta2400
    • CommentTimeSep 21st 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorzaneta2400
    • CommentTimeSep 21st 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 21st 2008
     permalink
    Wg mnie zależy od potrzeb. Dziewczyny mają te łóżeczka turystyczne 2 poziomowe i wiem że sobie chwalą ale nie wiem jak tam jest z materacem.
    Jeśli wiesz że 99% nocy dziecko będzie spało w domu i nie planujecie wyjazdów na noc co 2 tygodnie to wg mnie zwykłe łóżeczko drewniane będzie lepsze i stabilniejsze. A przede wszystkim będzie miało lepszy materac. Jeśli nie będzie częstych wyjazdów to spokojnie malec możne przespać się 1 noc z Wami czy w gondoli od wózka i nie ma potrzeby zakupu kojca (łóżeczka turystycznego)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 21st 2008
     permalink
    Ps Oczywiście to jest TYLKO moje zdanie!!
    --
  1.  permalink
    Ja do tego tuystycznego włozyłam materaz pianka-kokos-troche sie poziom podniósł i pasuje wiec jesli juz takie łózeczko to materac osobno koniecznie
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeSep 21st 2008
     permalink
    a ja ponownie zapraszam na allegro.Mam mnostwo ciuszkow dla dzidziusia do ok5 msca.
    Wystawilam narazie tylko bluzeczki NEXt w stanie idealnym.
    Ale jak cos potrzebujecie piszcie na priv.
    Mam pelno body,spiochow itp itd
    moj nick na allegro taki sam fmartunia

    Sorki ze pisze wam ponownie, ale mam zawalona ciuszkami gore mieszkania.musze posprzedawac!:D:D
    --
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeSep 22nd 2008 zmieniony
     permalink
    Od dwóch tygodni bałam się wejść na wagę...czułam sie jak słoń...nie wiem dlaczego. Wszystko mi sie powiększa i po prostu nie miałam odwagi. Dzis przełamałam strach i zajrzałam w oczy bestii:devil: która pokazała, że od poczatku ciązy mam na plusie tylko 3 kg co tak mnie ucieszyło, że dziś już nic mnie nie wyprowadzi z równowagi:bigsmile:
    Teraz zastanawiam się dlaczego czuje sie jakbym przybrała z 10 kg...
    -- [*]
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    Blanko ja mam to samo- slonica, hipopotamica... Brzuch nie duzy, waga na plusie rowniez, a ja sie czuje taaka ociezala. Wstac nie moge (oduczam sie stawania, napinajac brzuch), siedze z rozkraczonymi nogami:), jak chodze to mi sie wydaje ze tupie i stapam dwa razy mocniej...

    Macie 'swoj ciazowy przysmak'??:))

    Ja swoj odnalazlam- EKLERY)) Masakra, potrafie wygnac M do Tesco (jedyne bezpieczne eklery w okolicy) o kazdej porze:) Ale sobie powiedzialam- tylko do ostatniego trymestru, bo slyszalam ze w ostatnim i 20kg mozna przytyc.
    --
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeSep 22nd 2008 zmieniony
     permalink
    Ja nie jem słodyczy wogóle, to mnie chyba ratuje przed wagą gigant:smile: ale przysmaki niezdrowe mam:bigsmile: u mnie to zupki chińskie knorr ser z ziołami...:devil: pozwalam sobie na nie raz w tygodniu bo inaczej chyba bym świeciła. Lubie też zakazaną colę light, piję ją gdy mam dołka tak by nie czuć że przestałam żyć normalnie :) Załozyłam sobie ze przytyję do 12 kg max, ciekawe czy sie uda.
    -- [*]
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    Ja mam wagę w głębokim poszanowaniu i nie patrzę na to ile mi sie przytyje :P Ale ser w ziołach pochłaniam tylko nie jako zupkę ale sos hihihi jak najbardziej na gęsto i jak najbardziej słone by było
    Słodycze mnie nie ciągną - przeciwnie. Ogólnie w tej ciąży nie mam jakichś specjalnych smaków - przysmaków i jem wszystko
    --
    •  
      CommentAuthorzaneta2400
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    ja jak narazie tylko 4 kg przytylam a jesc na okraglo bym mogla MAKARON na gesto na sama mysl slinka mi leci :bigsmile: a i owoce chociaz nigdy nie lubilam do mojego meni dolacza sie jeszcze surowa marchewka :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    a co to jest 'makaron na gesto':)?
    --
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeSep 22nd 2008 zmieniony
     permalink
    Ja różnie...słodycze mnie nie ciągną (miałam na nie rzut w 9tc przez 4 dni), ale gęsta pomidorowa z bazylią, pasta z makreli, pasztecik i masę mleka i twarogu...no i oczywiście od groma owoców...i sok grapefruitowy...mniam! A do przodu jestem 1,2kg
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    Też wcinam serki, sery, jogurty i mleko. Jakoś to wychodzi samo z siebie. A pomodorową to bym zjadła....mniam! ale mi smaka narobiłas:bigsmile:
    -- [*]
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    Maja wlaśnie dotarła do mnie dobra nowina GRATULUJĘ Ci ogromnie i strasznie się cieszę pomiziaj Marcelego od nas :) :clap::peace::flowers::flowers::kissing:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    emkaf: a co to jest 'makaron na gesto':)?
    nie daję makaronu do miseczki czy na talerz, tylko całą tą porcję z torebki w kubek ciut większy niż szklanka i jak zaleje wodą to robi się gęsty nie wodnisty jak zupa
    --
    •  
      CommentAuthorzaneta2400
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    hahahahaha wybaczcie dziewczyny ze slaska jestem i u nas to tak sie mowi
    makaran na gesto juz tlumacze to jest np. z sosem pieczeniowym , z jajecznicom ,z cukrem, jak kto woli :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    to w sumie normalny makaron z sosem lub na slodko:)) Myslalam moze ze jakis taki ciut rozgotowany:)
    --
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    Kobietki! Mam cudna nowinę! Byliśmy dzis u gina i będziemy mieli córcię! Wyraźnie widac cipunię, mamy wydruk, jutro wrzucę. Będzie miała na imie Łucja co oznacza przynosząca światło, po mojej kochanej babci. Strasznie się cieszymy! Od początku wiedziałam, że będzie córcia! Wszycy mówili, ze synek bo nie brzydnę ale ja wiedziałam:bigsmile:
    -- [*]
    •  
      CommentAuthoradaja78
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    Blanka gratuluje córuni:) pocieszylas mnie, ja tez nie bardzo za słodkim i nie brzydnę, niektorzy wmawiaja mi synka a mnie sie wydaje ze córcia (tescie marza o wnusi). Ja zakochalam sie w soku pomaranczowym-mniaaaam! i kompoty kwasnie-pychotka.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    Blanka cieszę się bardzo :)
    --
  2.  permalink
    dziewczyny znalazlam filmik mojego synusia zaraz po porodzie wiec Wam tu wrzucam bo Wy tez niedługo tego doswiadczycie


    pierwsze minuty życia Piotrusia
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    Ależ maleńkie Ciacho :)
    Kurde i pomyśleć że jeszcze niedawno Weronika taka maleńka była a "za chwilkę" będzie takie "małe coś" które będzie krzyczeć głośno - ja chcę do brzuszka tam było mi taaaak dobrze ;P
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    A ja dzis mialam badanie na krzywa cukrowa :Dto jest chyba najgorszy moment w całej ciazy :D o ile w poprzedniej był lajcik bo było ciepło woda zimna mi sie kciało pic to to było jak orezadka:D a teraz?? paskudztwo było ciepłe drapało w gardle i wogole kubek nie miał dna :D no nic jutro wyniki odbieram :) i do ginka :)ciekawe czy znajdziemy cipulinke czy jajcuszki :D
    --
    •  
      CommentAuthoradaja78
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    Ciateczko, a Piotrus niezly, co otworzyl oko spojrzal na swiat to zaczynal plakac , słodziutki ;)
    --
  3.  permalink
    i płakał tak całe dwie godziny a ja wredna małpa nie chciałam go nawet przytulic...no teraz jak patrze na ten filmik to mi przykro:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorinka24
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    ciasteczko ale sliczny tez twoj piotrus :) juz sie nie moge doczekac jak za 4 miesiace ja tego doswiadcze ;) a czemu nie chcialas go przytulic?
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    ale sie usmialam:)))slodziakowi chcialo sie za bardzo spac zeby sobie porzadnie zaplakac:) i pocieszyc sie w koncu wydawaniem tego niesamowitego dzwieku:)
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    Blanko gratuluje corusi!!!
    Coraz bardziej jestem przekonana ze chyba tez czuje co to bedzie i ze moje przeczucia sie jednak sprawdza:)

    kwiatuszku trzymam kciuki zeby maluch sie pokazal:) mi dopiero po usg sie przypomnialo, ze najlepiej jest 30min przed badaniem wypic kilka lykow kawy lub zjesc cos slodkiego zeby maluch byl bardziej aktywny- moj spal jak susel:)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.