Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 2nd 2008
     permalink
    Inka wg mnie? Dupa w auto i do szpitala !! To może być tylko naruszenie podczas badania ale i może się coś dziać wg mnie na nic nie czekaj!
    --
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeOct 2nd 2008
     permalink
    Albo zadzwoń do swojego lekarza i powiedz mu co i jak. Na pewno trzeba to skonsultować! Trzymaj się!
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 2nd 2008
     permalink
    Inka a jak inny lekarz Cie badał też były plamienia czy tylko u tego tak jest? bo jeśli tylko u tego to ja bym się zastanowiła nad wizytami u niego :/
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 2nd 2008
     permalink
    a mi zostało praktycznie to 9 tygodni :D ale nie wiadomo czy i teraz mały nie postanowi wyjsc wczesniej :P normalnie juz nie moge sie doczekac :) juz ogladam ciuszki co sie nadaja dla zimowego chłopaczka z tych co mam i mysle co by tu jeszcze dokupic :) powoli robie miejsce w szafie Kacperka :) nie wiem jak ich obu pomieszcze :) nie wiem jak sobie poradze ponziej ale nic ide na zywioł co ma byc to bedzie :) wszytsko sie jakos poukłada :)
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeOct 2nd 2008
     permalink
    do tego samego nie dzwon, bo moze bedzie chcial Ci wmowic ze wsio ok, zeby ratowac swoj tylek! jedz albo do szpitala albo zadzwon do innego jak najszybciej
    --
  1.  permalink
    jestem za! moze to nic groźnego ale kazde plamienie trzeba skonsultowac wiec jedz do szpitala
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeOct 2nd 2008
     permalink
    i wogole nie czesto slyszy sie o plamieniach w pozniejszych tygodniach ciazy ... do 12-15 moga byc normalne, potem lepiej skonsultowac jak najszybciej
    --
    •  
      CommentAuthormell
    • CommentTimeOct 2nd 2008
     permalink
    właśnie takich sytuacji się boję, że będzie się coś działo, a ja nie będę wiedziała co i na ile jest groźne.
    NIe było mnie chwile i już się pogubiłam w wątkach.
    Piersi lekarz badał mi dokładnie na pierwszej wizycie, sam to narzucił i nie było, że boli... Myślę, że to ważne, powinni badać.
    Ja wczoraj totalnie umierałam z bólu. Głowa mi pękała, ale dziś już super.
    Pozdrawiam dziewczynki i życzę dobrego samopoczucia i lekkości.
    --
  2.  permalink
    emkaf ja plamiłam tez tak na brunatno własnie po wizytach ale to tylko w ten sam dzien-i nie zawsze ale zdarzało sie wiec miejmy nadzieje ze to tylko takie plamienie spowodowane wizyta.ja jestem i bede na tym punkcie przeczulona strasznie
    --
    •  
      CommentAuthormell
    • CommentTimeOct 2nd 2008
     permalink
    nic dziwnego, że to przestraszy. Każda by się bała. W każdym razie tak czy siak trzeba to sprawdzić każdorazowo jeżeli nie ustaje.
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeOct 2nd 2008
     permalink
    pozdrozujecie srodkami publicznego transportu? jak w Polsce odbierane sa ciezarne?

    od jakiegos tygodnia podrozuje do szkoly metrem i tylko 2 razy na ok 6 ktos ustapil mi miejsca... nie mam nic na przeciwko staniu, bo dobrze sie czuje i zakladam sobie, ze jak cos sie bedzie dzialo wyjde na nastepnej stacji...
    ale dzisiaj jedna kobieta wychodzac udezyla mnie swoja twada torba od laptopa w bok brzuszka:((( az mi sie lzy zakrecily... teraz chyba wiem dlaczego musze siedziec- mimo tego ze dobrze znosze stanie...
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    Emka 2/6 to i tak dużo :devil: U nas niestety jest to samo. Najczęściej stoję a jak usiadę to nie raz słyszę że ci młodzi są źle wychowani
    Ostatnio zrobiłam awanture w biedronce bo baba chciała perfidnie przede mnie wejść z tekstem "mam tylko 1 rzecz" ja do niej skoczyłam z buzią a kasjerka mnie poparła :shamed: nie miałam dużo rzeczy ale byłam i zła i zmęczona i się spieszyłam
    --
    •  
      CommentAuthorlarkaa
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    We Wrocławiu z uprzejmością też ciężko. Kilkakrotnie stałam w kasie tesco dla uprzywilejowanych i odstałam w niej tyle samo co w innych kolejkach, bo przede mna sami młodzi chłopcy (widocznie tez w ciąży) stali. Razi mnie to, że kasjerki sa ślepe i mimo że widzą w kolejkach ciężarne lub kobiety z małymi dziećmi obsługują też innych. W kolejkach to tylko raz żulik w mięsnym mnie przepuścił, a w środkach lokomocji paranoja jest. Pomału uczę się sama prosić o swoje miejsce, gdyż ostatnio miałam przygodę, nie utrzymałam się barierki przy hamowaniu i sie troszkę pokiereszowałam. Licealiści twardo siedzą ze słuchawkami w uszach i patrzą w szybę, nie wiem czy to brak dobrego wychowania czy co.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    Larka u mnie w Tesco w kasie pierwszeństwa nie ma problemu tyle że nie stoję w kolejce ale podchodzę do pierwszego klijenta a do kasjerki mówię że "myślę że teraz kolej na mnie"
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    Ja tez się wpycham wszędzie na "chama" a co należy mi się :bigsmile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    trzeba prosic o miejsce w autobusie?
    w Londku w metrze o tyle jest dobrze, ze przy miejscach uprzywilejowanych jest wielka niebieska naklejka- i nie jest na niej tylko symbol osoby niepelnosprawnej, ale brzuchata kobieta, starsza osoba i matka z dzieckiem- i tak nie dziala...
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    a co z tego że są jakieś naklejki jak mają to w nosie - gimnazjaliści i babcie ... ehhh obym ja nigdy nie była taka babcią :/

    Wstawiałam info na stronę - sprawa wydaje mi sie na tyle ważna że wkleje i Wam - jeśli kogoś urażę z góry przepraszam ...

    Pierwsza Światowa Modlitwa Różańcowa w intencji Nienarodzonych Dzieci planowana jest na sobotę, 18-stego października 2008 roku. Wszyscy uczestniczący w tej modlitwie odmówią Różaniec o godz. 9-tej rano w intencji: Zaprzestania zabijania nienarodzonych dzieci metodami chirurgicznymi i nie-chirurgicznymi.

    Ponieważ różaniec będzie odmawiany o godz. 9-tej rano czasu lokalnego, to poprzez istnienie wielu stref czasowych, pozwoli to na utworzenie nieprzerwanej fali modlitwy różańcowej, która, podczas 24 godzin, kilkakrotnie obejdzie kulę ziemską.
    --
    •  
      CommentAuthoradaja78
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    Ja jestem juz po USG, na szczescie bylo to badanie genetyczne.Trwalo okolo 15min a lekarz wymierzych chyba wszystko. Powiedzial ze z dzieckiem jest wszystko dobrze ze jest zdrowe, ze sie cieszy i zyczy powodzenia (bylam zaskoczona milymi slowami), ja powiedzialam ze ciesze sie jeszcze bardziej:bigsmile: a wiec jestem bardzo SZCZESLIWA:cheer: caly czas ogladam fotki i powtarzam-moje wlasne dzidzi :clap:
    --
    •  
      CommentAuthorKatarzynka
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    A jak na moje to nie jest tak źle. Przynajmniej jeśli chodzi o komunikację miejską. W Trójmieście bardzo często ktoś mi ustępował miejsca, może nie zawsze od razu jak weszłam do kolejki/tramwaju, z reguły jak się obróciłam profilem. W pociągach też nie miałam problemu, jeszcze często ktoś sam z siebie pomagał mi ze zdjęciem bagażu (chociaż w ciąży jeżdżę tylko z małym plecakiem). Inna sprawa, że raz tylko na jakieś kilkanaście, a może i więcej przejazdów pociągiem zdarzyło się, żeby przedział dla matki z dzieckiem i kobiet w ciąży był otwarty. Ale też z rzadka zdarzało mi się trafić na większy tłok. W Bydgoszczy miałam mniej okazji do "przetestowania" ludzi w autobusach, bo rzadko jeżdżę w godzinach szczytu. A w sklepach to tylko parę razy w małym osiedlowym sklepiku zdarzyło się, że pani obsłużyła mnie poza kolejnością, w marketach kasy pierwszeństwa to czysta fikcja.
    -- ,
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    to tu w Londynie jakiekolwiek przepuszczenie w kolejce jest fikcja... predzej pracownicy zaoferuja krzeselko do siedzenia, niz przepuszcza do przodu...
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    AND przepraszam ze nic nie napisalam o Twoim poscie, ale nie jestem osoba na tyle wierzaca...
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    emkaf: AND przepraszam ze nic nie napisalam o Twoim poscie, ale nie jestem osoba na tyle wierzaca...
    Emka nie masz za co przepraszać - dotarła do mnie taka informacja i przesyłam ją dalej :)
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    nie chcialam, zeby wyszlo ze to przeczytalam i nic nie napisalam...

    dzisiaj rano do pionu posadzil mnie mega skurcz lydki... autentycznie chcialam wrzeszczec, ale sie ugryzlam w jezyk bo M by zawalu dostal, ze rodze:) i nawet moje wczesniejsze napinanie palcow u nogi nic nie pomoglo... czegos mi brakuje? magnezu?
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    emkaf: magnezu?
    raczej tak a nawet jak nie to jak bedziesz brać nie zaszkodzi a tylko pomoże :) Ja w tej ciaży miałam może z 2 razy skurcz i to nie łydki a palca u nogi :/ głupie uczucie
    --
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeOct 3rd 2008 zmieniony
     permalink
    Dziewczynki, kłuje mnie dzisiaj mocno z prawej strony...jakby jajnik i wyżej...Czy to normalne? Wzięłam już Nospę, ale nie przechodzi...Wczoraj dźwignęłam koszyk z zakupami z samochodu do domu - 20 metrów, ale zawsze...mam nadzieję, że to nie efekt wczorajszego dźwigania...Czy na tym etapie ciąży coś się rozciąga?
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    za to dzwiganie to masz takiego klapa w tylek ze hoho!!! MOWIA ZEBY NIE DZWIGAC A JESZCZE NIE DOCIERA...
    Na kazdym etapie ciazy sie cos rozciaga, ale np mnie nigdy nie bolalo az tak zeby nospe brac.
    --
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    Macica rośnie przez całą ciązę a im później tym jest jej ciężej, więc nie dziwota, ze boli. Mnie boli nieraz całe podbrzusze, taki ciągnący ból, juz sie przyzwyczaiłam, że po takim bólu rano brzuszek jest większy:devil:
    -- [*]
    •  
      CommentAuthorinka24
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    czesc dziewczyny
    dziś już nie ma plamienia...dzięki za wsparcie, gdyby było jeszcze dzisiaj to na pewno bym się zgłosiła do jakiegoś gina, bo trwałoby to za długo. Ale na następnej wizycie mu powiem !!!! W sumie badania u niego nawet nie bolą, a to zdarzyło się pierwszy raz.

    milena - mnie bolało podbrzusze (i też czułam kłócie) ale w I trymestrze. Teraz z kolei złapały mnie skurcze łydek. Troche załatwiania na mieście i masz, w nocy się obudziłam najpierw przez prawą a potem przez lewą łydkę. A wy bierzecie magnez w tabletkach, czy taki do rozpuszczania? Bo ja nie wiem czy w ciąży też tak wolno?

    A co do komunikacji, to na Śląsku nikt nie wstaje. Przynajmniej mi się jeszcze nie zdarzyło :( a szkoda. Myślałam, że kobiety będą do tego podchodzić inaczej, bo też przez to przechodziły, albo będą przechodzić, ale niestety. Już pare razy się zdarzyło że zostałam staranowana bo było wolne miejsce...hehe. Poza tym wole stać, bo jak siadam w busie to mnie dzidziuś zaczyna kopać. Ale dziś akurat tak naciskało na pęcherz :( że chciałam usiąść, ale gdzie tam....

    pozdrawiam, buziaki
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    Wg zaleceń mojej pani dr ja biorę Mg B6 - ponoć to jeden z lepszych i nie wygórowana cena (około 6zł), te do picia typu plusss nie są tak dobre i zalecane (dlaczego nie pamiętam ale jak piłam go w ciaży z Gabi pani dr kazała przejść na ten Mg B6)
    http://www.adonisvernalis.pl/cms/icons/111mgb6.jpg
    ja kupuje 50 tabl bo jest taniej u mnie niz opakowanie 30tabl (50 nie cale 6zł 30 niecałe 7zł)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    Dzisiaj bolą mnie cycuchy i to bardzo :/ Od kilku dni zwiększyły się i to znacznie ale aż tak bardzo nie bolały jeszcze :( Ciekawi mnie jak to jest bo to że brzus większy niż w poprzedniej ciąży jakoś rozumiem ale że cycuchy to już mniej. Stanik z ciąży z Weroniką i z okresu karmienia jest za mały wrrr czekają mnie zakupy stanikowe ale aż mi się nie chce :/
    --
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    mój biust też zwiekszył znacznie gabaryty, nigdy w zyciu nie miałam takiego rozmiaru. Zwykle nosiłam miseczke B a teraz D zaczyna być za małe a jestem przeciez w połowie ciązy...co bedzie dalej? Rozmawiałam wczoraj ze znajomą która oczywiscie jak wszyscy zabroniła mi masować szczoteczką brzucha i piersi...jesli nie masaz to co mi zostaje w walce z możliwością rozstępów...kremy, które nic nie dadzą? bo kremy nic nie dają...no moze 10 %...ale najwazniejszy w profilaktyce jest właśnie masaż...jesli nie to, to co?
    -- [*]
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    Masować nie wolno i to jest fakt. Pozostaje nic innego jak używanie kremów p/rozstępom, smarowanie oliwką - balsamem i chyba tylko tyle :/
    --
    •  
      CommentAuthoradaja78
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    Milena mnie niemal od poczatku czesto kłuje z lewej strony, niby kolo jajnika ale raczej nie a bol taki kolkowy, a boli jak leze i kichne albo zakasłam to az usiade z bólu bo okropnie piecze, ale po chwili przechodzi. Przy najblizszej wizycie powiem o tym gince.
    a mnie cycuchy nie chca rosnąc:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorlarkaa
    • CommentTimeOct 4th 2008
     permalink
    też czytałam, że rozstępy to przede wszystkim geny, a kupowanie drogich kremów jest największym bezsensem, ważne żeby często natłuszczać i już.
    --
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeOct 4th 2008
     permalink
    adaja urosną, urosną...teraz to ja sie tylko zastanawiam co tu robic by nie zać sie zaorać przez rozstępy...wymysliłam szczwany plan:wink::devil:
    Zakupiona szczotką z naturalnego włosia masuję uda, biodra, pośladki tak by się zaczerwieniły a potem smaruję balsamem nawilżającym dość obficie. A na brzuch i piersi wynalazłam fissan, tłusty krem na rostępy, kosztuje 15-20 zł i jakos łatwo mi wyobrazic sobie, ze takie tłuste, apteczne mazidło pomaga...liczę, że regularne stosowanie da rezultaty. Jestem sumienna więc bez problemu poddam sie temu reżimowi...to wszystko co mogę zrobić...moze to pomoże
    -- [*]
  3.  permalink
    dziewczyny rozstepy tez mam na brzuchu a raczej tak po boczkach-kremy i masowania niestety ni epomogły ale nie narzekam na nie nie sa az takie duze zebym sie wstydziła wyjsc na plaze czy na basen,ja smarowałam Nivea mleczkiem do bardzo suchej skóry i nie swedziała mnie naprawde a taki olejek jest z Rossmana Babydream włąsnie na rozstepy - ja nie mogłam zniesc jego zapachu ale dziewczyny sobie chwaliły
    --
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeOct 4th 2008
     permalink
    olejek z rossmana mam w domu, zapach mi sie osobiscie podoba, ale słyszałam, że samo natłuszczanie skóry niewiele daje, raczej trzeba nawilżać i natłuszczać by były efekty. Bedę relacjonowac co sie dzieje po zestawie codziennych zabiegów, które opisałam:bigsmile:
    A jak wy macie patenty?
    -- [*]
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 4th 2008
     permalink
    Balanka ja w ciąży z Anią kupowałam różne smarowidła ale biodra uda cycuchy - całe posiatkowane w rozstępach. Z Kubusiem smarowałam tylko oliwką dla niemowląt. W pozostałych ciążach też tylko oliwka i balsam z Lidla i tak samo teraz. Nowych narazie nie mam, ale i specjalnie się nie przejmuję nimi - jak mają być to i tak będą i nic nie zrobię
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 4th 2008
     permalink
    witam nowe mamuski. fajnie ze ten teamt odzyl. trzeba w koncu pracowac nad wyzem no nie :)

    tak zerknelam wstecz i widzialam ze pisalyscie o badaniach prenatalnych, w szczegolnosci miejscie na uwadze usg w polowie ciazy, jesli myslicie ze wasz ginek ma kiepski sprzet lub oko to warto odlozyc kase na dodatkowa kosultacje. stale bywalczynie doskonale wiedza jaka byla sytuacja u nas ale ze jest wiele nowych to tylko napisze ze dzieki usg polowkowemu odkryto ze Krzysko ma powazna wade wrodzona. gdyby gin tego nie zauwazyl byc moze Krzysia w ogole by z nami nie bylo albo bylby bardzo chory. wczesna diagnostyka pozwolila zaplanowac porod i operacje malego w pierwszej dobie i dzieki temu teraz jest zdrowym wesolym chlopczykiem :)
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeOct 4th 2008 zmieniony
     permalink
    Ja troche w olejek na rozstepy zainwestowalam- ale jest drogi ale bardzo wydajny, z samych naturalnych skladnikow specjalnie dla ciezarowek. Moje dwie kolezanki go uzywaly i nie maja po ciazy ani jednego rozstepu. Ogolnie uzywam teraz drugiej buteleczki od 5tego miesiaca.


    A pod prysznic i podczas kapieli ubieram takie oto rekawiczki i myje delikatnie cale cialko:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 4th 2008 zmieniony
     permalink
    Ja jestem po ciąży bliźniaczej i nie mam "grama" rozstępów na brzuchu z czego bardzo się cieszę :D Wiadomo jednak, że nie każda ma tyle szczęścia co ja - na brzuchu nie ma a na cycusiach już są :P
    Polecam krem FISSAN !


    Fissan krem przeciw rozstępom 100ml

    Krem przeciw rozstępom skóry przeznaczony jest do ochrony i pielęgnacji skóry kobiet w czasie ciąży połogu i karmienia, kuracji odchudzających, dojrzewania i szybkiego wzrostu oraz gwałtownego przybierania na wadze.

    Działanie:

    * regenerująco,
    * zachowuje elastyczność, jędrność i młody wygląd skóry,
    * chroni skórę przed powstawaniem rozstępów,
    * leczy powstałe uszkodzenia skóry.

    Stosowanie:
    Krem wciera się w skórę końcami palców lekko uciskając, ruchami od dołu do góry, miejsce przy miejscu. Należy masować brzuch, boki, uda, biodra oraz inne miejsca, w których mogą powstawać rozstępy. Krem powinno się stosować od 4 miesiąca ciąży do mniej więcej dwa miesiące po urodzeniu dziecka

    Sposób użycia:
    Fissan zaleca się stosować dwa razy dziennie rano i wieczorem na umytą i osuszoną skórę.
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 4th 2008
     permalink
    Ehh ja kupowałam jak byłam w ciąży z Anią był to 1 z nielicznych kremów dostępnych w aptekach i cena była nawet nawet jednak on mi nie pomógł - myślę że to wiele zależy od "natury" i od skóry
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 4th 2008
     permalink
    And zgadza się - cena dzisiejsza około 20zł - no na nas się sprawdził, chociaż nie wiem jakby było z kolejną ciążą ... Nie przewidzi się tego i już.
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 4th 2008
     permalink
    Wiesz Izuń w roku 96/97 był niewielki wybór takich kosmetyków, a płaciło się jak za zborze :/ Ja jednak młoda i głupia kupowałam to co doświadczone baby mówiły i polecały
    Ba o czym my tu mówimy - pampersy uniwersalne (chłopiec / dziewczynka) to była nowość ! bo był podział na płeć hihihi a produkty Jonsona dopiero wchodziły na polski rynek i były bardzo drogie :D
    --
    •  
      CommentAuthorKatarzynka
    • CommentTimeOct 4th 2008
     permalink
    Co do rozstępów, to od 3 miesiąca jakoś zaczęłam uzywać kremów na rozstępy, smaruję codziennie, czasem nawet 2 razy, a rozstępy i tak mi się porobiły. Wydaje mi się że to kwestia podatności skóry. Mnie zaczęły się robić delikatne na biuście, jeszcze zanim zaczęłam smarować, ale teraz już prawie nie widać, może kremik pomógł (wtedy używałam Musteli). A na pupie mimo smarowania i mimo tego że nie przytyłam jakoś szczególnie, porobiły się pręgi i jak na razie nie chcą zniknąć. Może te kremy, na które się przerzuciłam (Pharmaceris, a potem AA) były mniej skuteczne? Licho wie. A brzuch, chociaż już pokaźny to jakoś rozstępy omijają- może tam jakąś lepszą skórę mam. Jak na moje to reguły nie ma, a smarowania pomaga przynajmniej trochę na samopoczucie- że coś robię, żeby tych rozstępów nie było.
    -- ,
  4.  permalink
    Pelasia mi rozstepy na brzuchu pokazały sie jak brzuch zniknął:shocked:ale co tam rozstepy tak naprawde to mało ważne
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeOct 5th 2008
     permalink
    mozna stosowac tony specyfikow a chyba i tak beeedzie co ma byc, oby brzdace byly pulchne i zdrowe:)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 5th 2008
     permalink
    Pelasia zgadzam się z Tobą, ale niech dziewczyny przetestują jak to się mówi a nóż widelec ... ;D
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeOct 5th 2008
     permalink
    przegapilam swoja studniowke:)
    --
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeOct 6th 2008 zmieniony
     permalink
    Ja od początku 3 miesiąca stosuję Mustele na brzuch, piersi, uda i pupę. Zobaczymy, czy poskutkuje. mam wrażenie, że duże znaczenie maja uwarunkowania genetyczne...

    Piersi też mi jakoś wybitnie nie urosły ;(

    Emi, wszystkiego najlepszego z okazji 100-dniówki!

    A oto zdjęcie mojego Młodego w 13tc:

    -- FRANEK, ZOSIA i ...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.