Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 20th 2009
     permalink
    Ja też rodziłam w ICZMP, miałam co prawda CC, ale nie narzekam na lekarzy i położne. A już w ogóle nie powiem nic złego na oddział Neonatologi, gdzie moje dzieci przebywały. Jedynie co mnie zraziło i do dziś dnia gdzieś tam gniecie, to to, że nie ma tam żadnego doradcy laktacyjnego. Bynajmniej ja na takiego nie trafiłam.
    •  
      CommentAuthormadziq
    • CommentTimeOct 20th 2009
     permalink
    Poli a mieliście tam swojego lekarza albo położną? Ja się strasznie boję, że nastawię się na jakiś szpital, a będą nas odsyłać... Moja lekarka nie jest związana z żadnym szpitalem, ale poleca właśnie Inflancką i Orłowskiego (ponoć super odziała neonatologiczny)...
    Rodzić na 100% chcę z mężem, On się już też nastawił, sala musi być pojedyncza do porodu, potem wolałabym leżeć z babką, która już urodziła i podniesie na duchu w razie czego :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeOct 20th 2009
     permalink
    Skoro mnie tu wyslali, to ja sie melduje jako przyszla mamusia :)) Dzis w pracy zrobilam test i sa 2 krechy!!!! :D:D:D
    --
    •  
      CommentAuthorrooda
    • CommentTimeOct 20th 2009
     permalink
    Witaj Trisha, gratulacje:)
    --
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeOct 20th 2009
     permalink
    Teraz tylko Pana Boga musze prosic o zdrowie dla nas :)
    --
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeOct 21st 2009
     permalink
    Dokuczaja mi tylko dosc odczuwalne skorcze macicy i bol krzyza. Mam nadzieje, ze to nie znaczy nic zlego, za ok 2 tygodnie ide do lekarza ;]
    --
    •  
      CommentAuthorrooda
    • CommentTimeOct 21st 2009
     permalink
    Bierz no-spe. Ale takie bole na poczatku to sie czesto zdarzaja.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 21st 2009
     permalink
    Rooda, masz już skurcze? ;D
    •  
      CommentAuthorrooda
    • CommentTimeOct 21st 2009 zmieniony
     permalink
    Hahahaha jeszcze nie;) Tzn brzuch mi twardnieje od czasu do czasu, ale prawie tego nie odczuwam...
    Za to zaczyna odchodzic czop sluzowy... Jeszcze nie sam, tylko przy wyproznianiu, ale juz cos zaczyna sie dziac:)
    --
    •  
      CommentAuthorPoli
    • CommentTimeOct 21st 2009 zmieniony
     permalink
    madziq - mój lekarz owszem - pracował w tym szpitalu, ale na innym oddziale i w sumie nikt nie wiedział, że to mój lekarz. Przydał się bardzo, gdy musiałam iśc na patologie a nie było miejsc. Do porodu w ogóle. Natomiast zanipokojony, że nie pojawiłam się na wizycie odszukał mnie na poporodowej.
    Położną miałam załatwioną, tak na wszelki, ale z tego wszystkiego zapomniałam do niej zadzwonic. Więc to też nie miało znaczenia. Z miejscami jest różnie - ja miałam szczęście, że akurat było mało rodzących, ale jak przyjedzie się w ostatniej chwili to już Cię nie odeślą.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 21st 2009
     permalink
    Rooda super! :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 21st 2009
     permalink
    Rooda czyli czekamy na haslo AKCJA :)))

    Trisha jeszcze i tu gratki
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeOct 21st 2009
     permalink
    Gratulacje Trisha! Spokojnej ciązy życzę :)

    Czyli co rooda... zaraz finał? :P
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeOct 21st 2009
     permalink
    witaj Trisha. Dziewczyny, coś mnie ostatnio ciagnie tu do Was:))) Może to sygnały, ze zcas myśleć o rodzeńśtwie...:0 ale tyle wątpliwosci... ech:)
    --
    •  
      CommentAuthorJoy
    • CommentTimeOct 21st 2009
     permalink
    gratulacje Trisha:bigsmile:
    Rooda jak Aneczka mowila ze zaczal odchodzic czop to chwile pozniej juz miala maluszka powodzenia
    •  
      CommentAuthorrooda
    • CommentTimeOct 21st 2009
     permalink
    No ja po cichu licze uwinac sie przed weekendem;) Zobaczymy co z tego wyjdzie:)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 21st 2009
     permalink
    Rooda a umyłaś już okna :DDD
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 21st 2009
     permalink
    W sumie w taką paskudną pogodę jak u nas jest - nie myj!
    Pochodź po schodach :P
    •  
      CommentAuthorAtam
    • CommentTimeOct 21st 2009
     permalink
    Trisha, gratulacje :) Ja miałam takie bóle i skurcze do połowy czwartego miesiąca.
    Rooda, czyli już jesteś jedną nogą na mecie :) Lada moment przejdziesz do innego wątku :)
    -- Za mężczyzn, którzy nas zdobyli. Za dupków, którzy nas stracili. Za farciarzy, którzy nas poznają!
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeOct 21st 2009
     permalink
    ROODA, powodzenia:)czekamy na maluszka
    --
    •  
      CommentAuthoraneczka_85
    • CommentTimeOct 21st 2009
     permalink
    ja wlasnie w srode mialam myc okna,ale mnie wzielo w nocy:) czekamy Rooda:))
    --
    •  
      CommentAuthorrooda
    • CommentTimeOct 21st 2009
     permalink
    Do okien sie nawet nie zabieram, bo tutejsze okna otwieraja sie na zewnatrz i musialabym je myc stojac na drabinie na dworze... Srednia przyjemnosc;)
    Wlasnie jestem po 40min spacerze i kolejne 40min przede mna, zeby wrocic do domu...
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeOct 21st 2009
     permalink
    Napięcie jak na rybach :smile:

    A u mnie problem pt. jak tu przestać mówić Mai, że jest najpiękniejszą dziewczynką świata, się rozwiązał: będzie chłopak :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 21st 2009 zmieniony
     permalink
    Fiufiu i tu Ci gratuluję! ;D
    Super, że będzie synek :P
    A widzisz, mówiłam żeś "baba z jajami" :tooth:
    •  
      CommentAuthoraneczka_85
    • CommentTimeOct 21st 2009
     permalink
    Fiufiu gratuluje:) bedzie parka:) super:)
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeOct 21st 2009
     permalink
    FIU, SUPER! :) Ech, moze i my kiedyś taką parkę będziemy mieli:) Powiedz FIU, jak radzisz sobie w ciąży z Majeczką? Ja właśnie zastanawiam sie, jak sie to da pogodzić... da sie - wiem, ale...napiszesz troszkę?
    --
    •  
      CommentAuthorJoy
    • CommentTimeOct 21st 2009
     permalink
    super fiu gratulacje:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeOct 21st 2009
     permalink
    Dziekuje dziweczyny ;] To mnie uspokoilyscie, ale oczywiscie wizyta u lekarza niebawem bedzie :D
    --
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeOct 21st 2009
     permalink
    Nawet nie wiem, co mam teraz robic. Od czego zaczac... :D
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 21st 2009
     permalink
    Trisha a kwas foliowy lykasz?
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeOct 21st 2009
     permalink
    tak, juz od miesiecy ;] chociaz mialam przerwe miesieczna
    --
    •  
      CommentAuthoragulina5
    • CommentTimeOct 21st 2009
     permalink
    Trisha może troszkę ochłonąć odpocząć i cieszyć się gratulujemy:)
    Fiu rewelacja:)
    Roda a przeziębienie już minęło?
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeOct 21st 2009
     permalink
    Radzę sobie bez problemu, Maja już nie wymaga noszenia non stop, a wzięcie jej na ręce od czasu do czasu nie sprawia mi kłopotu, to raczej kwestia odpowiedniej pozycji. Dużo się tulimy, nadal razem szalejemy, Maja głaska brzuch i mówi, że jest tam dzidzia.
    --
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeOct 21st 2009
     permalink
    chetnie bym tak zrobila, ale musze pracowac narazie a niewiadomo czy w grudniu przedluza mi umowe :( jak nie to bede bez macierzynskiego potem...;/
    --
    •  
      CommentAuthormarianna27
    • CommentTimeOct 21st 2009 zmieniony
     permalink
    Fiufiu gratuluje chłopczyka :)))))
    Roda dawaj na schody hihi trzymam kciuki z Ciebie :)
    no i serdeczne gratki z okazji dwóch kreseczek Trish!! Zdaje się ze jak im powiesz ze jesteś w ciąży to jesteś na chronionym nawet jak umowa ci się kończy.. Odsylam do nastepnego wątku "porady w zakresie ciąży i macierzynstwie" (czy jakoś tak ;)) tam możesz o to zapytać i na pewno otrzymasz wyczerpujaca odpowiedz :)
    --
  1.  permalink
    Trisha z tego co się orientuję, to jak jesteś w ciąży i mimo to masz umowę tylko do grudnia to prawo cię chroni i nie mogą cię zwolnić a macierzyński ci przysługuje. Najlepiej zajrzyj na forum o poradach prawnych tu na 28dni
    --
    •  
      CommentAuthoragulina5
    • CommentTimeOct 22nd 2009 zmieniony
     permalink
    Roda polecam szybki remont przy takim ciężko usiedzieć mój powoli ma się przy końcówce na szczęście bo jeszcze trochę i z zaciskania nóg nici będą.....dziś zobaczymy jak tam nasza kruszynka się miewa i ile waży no i oczywiście jak tam blizna się miewa
    Fiu a okres na mamusię już miałaś czy tylko mój dzieć wszystko z mamą musi robić?
    --
    •  
      CommentAuthorrooda
    • CommentTimeOct 22nd 2009
     permalink
    W zasadzie po przeziebieniu:) Na szczescie!
    Wczorajszy spacer niewiele dal, po schodzach chodze po kilka razy dziennie... Czekamy...
    Wczoraj mi dziec probowal bokiem wyjsc, tak sie wyginala, ze lzy w oczach mialam...
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeOct 22nd 2009
     permalink
    Okres na mamusię trwa od dawna, jeszcze zanim zaczęło być widać brzuch, co jest o tyle oczywiste, że mnie Maja widzi najrzadziej (praca). Absolutnie mi to nie przeszkadza, wczoraj np. gotowałyśmy razem łazanki :smile:
    --
    •  
      CommentAuthoragulina5
    • CommentTimeOct 22nd 2009
     permalink
    Ja to nawet teraz kuchni nie mam nie wspominając o dachu.....na dodatek nerwy hormony tak buzują że ja sama siebie nie poznaję na dodatek lekarze jak zwykle ciśnienie podnoszą i nie mam pojęcia czy słusznie bo wizytę mam dopiero w środę a na usg oprócz tego że miny mieli zdziwione że młoda duża to jeszcze nie powiedzieli o co konkretnie im chodzi i czy wszystko oki napisali tylko '' przednia ściana jamy brzusznej o zachowanej ciągłości tkanka podskórna grubości do 5mm'' i cztery razy zapytali czy cukrzycy oby na pewno nie mam......a na temat blizny ''dolny odcinek grubości 3,5mm'' może któraś ma jakieś pojęcie o co im chodzi?
    --
    •  
      CommentAuthorrooda
    • CommentTimeOct 23rd 2009
     permalink
    Ze wzgledu na to, ze dziecko duze dopytywali sie o ta cukrzyce tak?
    Kurcze nie mam pojecia coz te ich przypisy moga znaczyc... Mam nadzieje, ze wszystko w porzadku!

    U nas ciagle cisza...
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 23rd 2009
     permalink
    Rooda, cisza przed burzą :D
    Agulina ja też nie wiem co autor miał na myśli ...
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeOct 23rd 2009
     permalink
    madziq, ja rodziłam na Wołoskiej i bardzo sobie chwalę...
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeOct 23rd 2009
     permalink
    Hej dziewczyny :smile: Witam się po raz drugi - już się kiedyś tutaj meldowałam, ale jakoś się nie udzielałam od tamtej pory. Może troche byłam onieśmielona jako nowicjuszka :wink: Początek ciąży strasznie mi się dłużył, ale teraz mam wrażenie, jakby czas przyspieszył... Ale do finiszu jeszcze daleko :smile:
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeOct 23rd 2009
     permalink
    Zdziwisz się, jak teraz czas przyspieszy, żeby znów zwolnić przed samym porodem :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorAtam
    • CommentTimeOct 23rd 2009 zmieniony
     permalink
    Mnie czas przyspieszył po usg genetycznym. Tygodnie lecą jak szalone. Zaraz połowa ciąży!
    -- Za mężczyzn, którzy nas zdobyli. Za dupków, którzy nas stracili. Za farciarzy, którzy nas poznają!
    •  
      CommentAuthorJoy
    • CommentTimeOct 23rd 2009
     permalink
    rooda jak tam?dalej cisza?
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeOct 23rd 2009
     permalink
    No coś nam Rooda zniknęła dobrych parę godzin temu :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorrooda
    • CommentTimeOct 23rd 2009
     permalink
    Cisza. Bylam na wycieczce w supermarkecie;) Teraz na jablecznik z lodami waniliowymi uciekam:)
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeOct 23rd 2009 zmieniony
     permalink
    tej to dobrze:) Dogadzaj sobie mamusiu, dogadzaj:) I ZA ROZPAKOWYWANIE SIĘ BIERZ ;)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.