Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeNov 12th 2009
     permalink
    Raczej nie dla mnie :)
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeNov 12th 2009
     permalink
    Nigdy nie mów nigdy. Półtora porodu domowego już na 28dni było :wink:
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeNov 12th 2009
     permalink
    tak tak

    ok zmykam pa dobranoc
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 13th 2009
     permalink
    Agulina gratulacje ode mnie również :D
    Niech Hania zdrowo się chowa Wam :flowers:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 13th 2009
     permalink
    Trisha, 12mm szczęścia - wow! :P
    Super.
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeNov 13th 2009
     permalink
    Witam porannie a przyszłe mamusie jeszcze śpią - ok niech korzystają:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeNov 13th 2009
     permalink
    hehe, ja miałam sporą częć porodu na 28dni:) Spisywałam skurcze na forum:) od rana do 16ej. Potem na porodówkę, a o 20ej mała przyszła na świat:) I lekarz z położną, stwierdzajac że poród ekspresowy, chórem okrzyknęli, ze z drugim mam być po pierwszym skurczu w szpitalu, bo urodze w domu:D
    --
  1.  permalink
    Kako ja przy drugim chodziłam z 4cm rozwarciem od 34 tc i przenosiłam mojego drugiego synusia ale fakt drugi poród szybszy bo u mnie trwał tylko 3,15 od pierwszego skurczu.
    Więc skoro mówią Ci żeby jechać to coś w tym jest.

    Trisha super usłyszeć bicie serduszka, moje chłopaki też to usłyszeli i byli bardzo zszokowani, że tak szybko bije.:shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorJoy
    • CommentTimeNov 15th 2009
     permalink
    margaretka a pierwszy Twoj porod ile trwal?
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeNov 15th 2009
     permalink
    hehe, mi mówili juz pod koniec porodu, ze rodzę, jakby to było nie pierwsze a moje 5 (!) dziecko ;)
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeNov 16th 2009
     permalink
    No kobitki może któregoś dnia do Was dołączę - zaczynamy starania o drugiego szkraba:) hi hi
    Nadszedł czas już:)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 16th 2009
     permalink
    Aga ja też życzę powodzenia ;D
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeNov 16th 2009
     permalink
    ha ha ciekawe ile nam czasu to zajmie - mam nadzieje, że nie prawie 2 lata jak przy pierwszym dziecku
    --
  2.  permalink
    Pandy może za bardzo opisowo tutaj ale napiszę:
    Skurcze miałam od rana co 8 min, około 15 były już co 2 min ale byłam na łączach z położna i kazała mi przyjechać do siebie stwierdzając że tylko 3cm rozwarcia i kazała wrócić do domu i wziąć kąpiel w szpitalu byłam o 18 ale powoli zaczynałam czuć skurcze parte na łóżku tylko 20 min i urodziłam o 19.55.
    Bardzo miło go wspominam czego nie mogę powidzieć o drugim bo mnie przygwoździli do łóżka z ktg.
    --
    •  
      CommentAuthorrooda
    • CommentTimeNov 16th 2009
     permalink
    Aga to trzymam kciuki!
    Ja tez mam nadzieje, ze nam z kolejnym dzidziusiem pojdzie szybciej...
    --
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeNov 17th 2009
     permalink
    aga! To cudowna wiadomosc!!! Gratulacje i kciuki oczywiscie zacisniete!!!:swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorJoy
    • CommentTimeNov 17th 2009
     permalink
    aga zakladasz nowy cykl? ja wlasnie zalozylam wiec zapraszam:D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 17th 2009
     permalink
    Pandy ale nie udostępniłaś :P
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeNov 17th 2009
     permalink
    eeee nie zakładam leniwca mam:bigsmile:

    a poza tym mam konto nieaktwne
    --
    •  
      CommentAuthorJoy
    • CommentTimeNov 17th 2009
     permalink
    Izunia bo na szybkiego go dzisiaj rano zalozylam:D i wybylam na spacerek:P juz jest udostepniony:D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 17th 2009
     permalink
    Ogłaszam, że Skorpionka już urodziła swojego Synka

    Kubuś - 3800g, 53cm. Urodzony i 10:00 przez CC

    Haniu GRATULACJE dla Was, niech Wam się synek zdrowo chowa ;D

    •  
      CommentAuthorPoli
    • CommentTimeNov 17th 2009
     permalink
    Gratulacje Skorpionko :) Witamy Kubusia
    --
    •  
      CommentAuthorJoy
    • CommentTimeNov 17th 2009
     permalink
    Gratulacje Skorpionko
    •  
      CommentAuthoraneczka_85
    • CommentTimeNov 17th 2009
     permalink
    Ja rowniez Gratuluje:)
    --
    •  
      CommentAuthorrooda
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    To i tu tez pogratuluje:)
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    GRATKI DLA SKORPIONKI:) Zapraszamy na forum rozpakowanych:)
    --
    •  
      CommentAuthormarianna27
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    Rawo skorpionko! Serdecznie gratuluje!!
    Życzę szybkiego powrotu do formy :)) w końcu operacja jakby nie było..
    Zdrowka dla Ciebie i synka :)
    --
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    Wuhuhu!!! GRATULACJE SKORPIONKO ZDROWEGO KUBUSIA!!!:cheer::swingin::clap::flowers:
    --
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    Gratulacje Skorpionko :) Życzę szybkiego powrotu do domu:) z Małym Cudem.
    •  
      CommentAuthorAtam
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    Gratuluję!
    -- Za mężczyzn, którzy nas zdobyli. Za dupków, którzy nas stracili. Za farciarzy, którzy nas poznają!
  3.  permalink
    Ja również przyłączam się do życzeń dla Skorpionki.
    :clap:
    --
  4.  permalink
    Dziewczyny co bierzecie na ból głowy, ja brałam Apap ale ostatnio czyli wczoraj nie pomógł mi i męczyłam się strasznie.
    Co jeszcze można wziąć?
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeNov 21st 2009
     permalink
    Homeopatycznie pulsatilla, o ile jesteś na to podatna. Poza tym zaciemnić pokój, ew. okład chłodny na czoło. Leciutki masaż karku i szyi też czasem czyni cuda. Leków nie polecam.
    --
    •  
      CommentAuthormarianna27
    • CommentTimeNov 22nd 2009
     permalink
    Margaretka lekarz mi powiedział, ze paracetamol można..
    Na pewno nie wolno nic na badzie ibuprofenu!
    Życzę milej niedzieli!!
    --
    •  
      CommentAuthorAtam
    • CommentTimeNov 22nd 2009
     permalink
    Ja na Apapie lecę jak już wytrzymać nie mogę. A bóle głowy w ciąży mam średnio 3-5 razy w tygodniu :/ Ale staram się nic nie brać, tylko jak już nie daję rady i się zaczynają mdłości to się czasami złamię i połknę tabletkę. Niestety praktycznie cały drugi trmestr tak się męczę i jest to mój najbardziej upierdliwy objaw ciążowy (przed ciążą zawsze miałam tendencje ale teraz się nasiliło). Sen też przynosi ulgę, choć nie zawsze.
    -- Za mężczyzn, którzy nas zdobyli. Za dupków, którzy nas stracili. Za farciarzy, którzy nas poznają!
  5.  permalink
    Dzięki Dziewczyny, ja też staram się zazwyczaj jakoś to przetrzymać ale niekiedy już nie można i wtedy też decyduję się wziąć tabletkę. Spróbuję tych homeopatycznych bo zazwyczaj pomagały mi takie leki.
    Mi chyba w ciąży też nasilily się te bóle więc chyba taki nasz urok.
    --
    •  
      CommentAuthorJoy
    • CommentTimeNov 22nd 2009
     permalink
    leki homeopatyczne nie dzialaja!dawka leku w tym preparacie jest tak mala,ze aby zadzialac musialabys zjesc/wypic cale opakowanie na raz!!!ilosc w jednej dawce jak dla muchy!ostatnio nawet w wiadomosciach o tym mowili i wysmiali lekarzy,ktorzy je zapisuja.jesli macie bole glowy to najlepiej powiedziec lekarzowi,ja mialam takie bole glowy i okazalo sie ze mialam zatrucie ciazowe,a w ciazy bez konsultacji powinno sie brac tylko paracetamol
    •  
      CommentAuthorPoli
    • CommentTimeNov 22nd 2009 zmieniony
     permalink
    Nie działają? W takim razie moje gardło leczy cud, ponieważ tylko homeovox pomaga, innymi silnymi lekami mogę leczyc tydzień, dwa i nic nie pomaga. Leki homeopatyczne mają tak słabą dawkę, aby pobudzic organizm do samoistnego wytwarzania przeciwciał, dlatego są skuteczne :)
    --
    •  
      CommentAuthorJoy
    • CommentTimeNov 22nd 2009
     permalink
    to chyba bardzo musisz wierzyc ze dzialaja,skoro nawet lekarze i aptekarze sie wypowiadali w wiadomosciach kpiac z tych lekow
    •  
      CommentAuthorPoli
    • CommentTimeNov 22nd 2009
     permalink
    Z NPR też kpią :)
    A gdy pierwszy raz zażyłam ten lek, nie miałam pojęcia o homeopatii, nic mi to słowo nie mówiło, a jednak działa.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 22nd 2009
     permalink
    mi na nauczycielska chrypke tez pomaga homeovox
    w ciazy ratowaly mnie krople vomituu sheel - duzo lepiej niz czopki torecan.
    mysle ze to kwestia konkretnego leku i organizmu. sa ludzie ktorzy leczeni sa tylko i wylacznie homeopatykami czy ziolami i to dziala.
    •  
      CommentAuthorPoli
    • CommentTimeNov 22nd 2009
     permalink
    Coccouline wyleczył mnie z choroby lokomocyjnej, a oscillococcinum dba o mnie w okresie zachorowań na grypę. W zawodzie mam bardzo bliski kontakt z ludźmi, a mimo to nie chorowałam od ładnych kilku lat.
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeNov 22nd 2009
     permalink
    Dziewczyny, homeopatia działa, ale na zasadzie efektu placebo. W sumie jeśli komuś to pomaga, w porządku, czemu nie, ale pytanie brzmi: czy to uczciwe ze strony producentów sprzedawać placebo w cenie leku? Chociaż zagadnienie uczciwości przemysłu farmaceutycznego to już całkiem osobna kwestia...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 22nd 2009
     permalink
    hmm ja do homeopatii podchodziłam mocno sceptycznie. zmieniłam ciut zdanie przy oscilumcosinum
    A potem trafiłam na pediatrę która wiele daje z homeo i widzę ż działa... owszem stary moze i wiarą się uleczyc ale nie maleńkie dziecko - a tak w większości leczy moje dzieci
    --
    •  
      CommentAuthorJoy
    • CommentTimeNov 22nd 2009
     permalink
    wiem ze sie nasmiewaja z kalendarzyka nie z NPR,latwiej jest wziasc tabletke niz sie obserwowac,poza tym NPR nie chroni przed chorobami roznoszonymi droga plciowa,wiec lekarze tez patrza na to,szczegolnie w naszych czasach jak tylko nieliczni zwlekaja ze wspolzyciem do slubu
    •  
      CommentAuthorAtam
    • CommentTimeNov 22nd 2009
     permalink
    Oj dajcie już spokój. Jakby na mnie działały dropsy miętowe to też bym łykała i naprawdę byłoby mi wszystko jedno czy to lek, czy nie. Liczy się efekt i bezpieczeństwo.
    -- Za mężczyzn, którzy nas zdobyli. Za dupków, którzy nas stracili. Za farciarzy, którzy nas poznają!
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeNov 22nd 2009
     permalink
    ja na ból głowy ostatecznie biorę czysty paracetamol,jest najbezpieczniejszy chyba....
    a co do homeopatii mi osobiście jedno pomaga drugie nie ale krople Euphorbium też są homeopatyczne i działają cuda i dla dziecka też a ono chyba nie wmawia sobie ze mu to pomaga....to kropelki do nosa...
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeNov 23rd 2009
     permalink
    Miałam na myśli tylko to, że wydając pieniądze na homeopatię, warto uświadomić sobie, że rozcieńczenie substancji aktywnej jest tak duże, że może jej wcale nie być w opakowaniu, które akurat nam się trafiło... Ale tak jak napisałam, jeżeli komuś pomaga, niech stosuje. Tyle w temacie. A jeżeli chodzi o krople do nosa, to mi osobiście nabardziej pomaga roztwór soli morskiej w sprayu :wink:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 23rd 2009
     permalink
    I kalendarzyk, i NPR mają podstawy naukowe, ale nie paranormalne.
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeNov 23rd 2009
     permalink
    Hydrazine, roztwór soli działa na tej zasadzie, co płukanie nosa, tylko na mniejszym obszarze. Trzeba koniecznie pamiętać, żeby po jego zastosowaniu, kiedy wydzielina się zluzuje, porządnie wydmuchać nos.
    Mnie ratuje płukanie.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.