Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormell
    • CommentTimeDec 7th 2009
     permalink
    o nie wiedziałam o bazarku
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeDec 7th 2009
     permalink
    Nie musisz, po to się ma "stare" koleżanki :wink: Myślę, że jeśli wstawisz ogłoszenie też tam, to będziesz miała większą klientelę. Pozdrawiam.
    --
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeDec 7th 2009
     permalink
    kochane co to może być, może miała któraś z Was i co najlepiej stosowac.Mam jakąś kaszke na brzuchu i w okolicach łonowych( tzn pod włosami) i strasznie swędzi...jak drapie to czerwone się robi ale tylko na brzuchu to mam..co radzicie?
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeDec 7th 2009
     permalink
    Wypij podwójne wapno rozpuszczalne i zobacz, czy złagodzi. Jeśli tak, pewnie masz na coś uczulenie.
    --
    •  
      CommentAuthorJoy
    • CommentTimeDec 7th 2009
     permalink
    tez mi sie wydaje, ze to uczulenie
    •  
      CommentAuthormell
    • CommentTimeDec 10th 2009
     permalink
    za moich czasów ten temat był bardziej aktywny? CZyżby mniej ciężaróweczek?
    --
    •  
      CommentAuthorJoy
    • CommentTimeDec 10th 2009
     permalink
    Mell tez mi sie tak wydaje, i aktualna lista byla, widaomo bylo co i jak, a teraz to prawie zapomniany watek:shocked:
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeDec 10th 2009 zmieniony
     permalink
    Lista jest nieaktualna? To kto się jeszcze nie zgłosił?

    Może po prostu w tym "rzucie" więcej zapracowanych ciężarówek :wink:. Albo po prostu chwilowo nie mamy nowych sensownych tematów.
    --
    •  
      CommentAuthorAine
    • CommentTimeDec 11th 2009
     permalink
    Ja się za siebie wypowiem - ledwo nadążam z uzupełnieniem karty (wcześniej jeszcze wykresu), odwiedzeniem przyjaciółek i codziennymi obowiązkami. Tutaj zdążę tylko w biegu zajrzeć i zobaczyć co w trawie piszczy :( ale zaglądam codzień i cieszę się że pilnujęcie żeby wątek nie padł. A emek nie ma czasu nawet malucha zeskanować i obrobić obraz żebym mogła go Wam pokazać :(
    --
    •  
      CommentAuthorJoy
    • CommentTimeDec 11th 2009
     permalink
    Fiu znowu zle to napisalam:D chyba mam problem z wyslowieniem sie hyhy:shamed:
    chodzi mi o to,ze za "moich" czasow byla tu na watku wklejona lista i nie trzeba bylo nigdzie szukac:cool:
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeDec 11th 2009
     permalink
    Odeszłyśmy od wklejania listy, bo się gubiła potem. "Za moich czasów" zabrzmiało tak, jakbyś miała co najmniej setkę na karku :wink:. Poczekamy, aże znowu nadejdą tutejsze Twoje czasu, hihi.
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeDec 11th 2009
     permalink
    no mi się też wydaje, że zrobiło się tutaj spokojniej jakoś??? czyżby mniej ciężarówek??? co prawda jjak ja byłam w ciąży to nas było troche w podobnych okresach porodu:)
    --
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeDec 11th 2009
     permalink
    tak tak, spokojnie tu od kilku dni jest
    --
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeDec 11th 2009
     permalink
    To ja może kapkę podgrzeję atmosferę - cc prawdopodobnie 21-22 grudnia, w 38 tc:)))
    Nie mogę się doczekać, choć troszkę smuci mnie bardzo prawdopodobna wizja Świąt w szpitalu - ale z drugiej strony już z Maleńką:))
    --
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeDec 11th 2009
     permalink
    a ja mysle, ze to beda dla Ciebie szczesliwe Swieta, bo widok Twojego malucha wynagrodzi Ci wszystko :)
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeDec 11th 2009
     permalink
    brombap - i tak beda to najpiękniejsze Święta!! zobaczysz - nie ważne gdzie ale w jakim towarzystwie
    --
    •  
      CommentAuthorJoy
    • CommentTimeDec 11th 2009
     permalink
    brombap to oznacza,ze juz niedlugo poznasz swoje szczescie:D
    •  
      CommentAuthortygrysek28
    • CommentTimeDec 12th 2009
     permalink
    czesc
    długo mnie już tu nie było więc melduje się. U mnie leci 24 tc i na razie jest ok, siedzę sobie w domku bo miałam skurcze po nocach, w domku jest o wiele lepiej, nie trzeba się stresować jak w pracy, a wierzcie mi, tego mi nie brakuje w pracy.
    Pozdrowienia dla wszystkich
    :bigsmile:
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorAine
    • CommentTimeDec 12th 2009
     permalink
    Tygrysku i dobrze że siedzisz w spokoju. Pracujesz z domu czy na L4 siedzisz?
    Dziewczyny mam pytanie o spanie na brzuchu zanim brzuszek jest duży. Czy to nie problem? Ja nie umiem jeszcze usypiać inaczej i dalej odruchowo śpię tak choć cześć nocy. Brzucho daje radę ale nie chcę małego zgniatać za długo. Cos wiecie na ten temat?
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeDec 12th 2009 zmieniony
     permalink
    Aine, dla mnie bardzo szybko spanie na brzuchu zaczęło być niewygodne. W sumie brzuch jeszcze mi nie wystawał wcale, a ja już nie potrafiłam wytrzymać w takiej pozycji dłużej niż parę minut. Teraz z kolei chyba zaczynają się u mnie jakieś nocne niewygody - od tygodnia nie umiem sobie znaleźć wygodnej pozycji do spania, kręcę sie strasznie, a jak już leżę jako tako, to wtedy najczęściej Mała (tak, tak, gin ostatnio stwierdził, że będzie dziewczę :smile:) zaczyna swoje harce. Hmm... Ciekawe, jak to będzie później? :wink:
  1.  permalink
    Moją ulubioną pozycją do spania też był brzuch jednak od około 12 tc już nie śpię tak bo też brzucho mnie pobolewał jak dłużej tak poleżałam.

    Brombap ale i tak masz fajnie przynajmniej wiesz kiedy zobaczysz małą co dla nas jest niestety wielką niewiadomą.
    U nas z tego co wiem trzymają po cc tylko 3 -4 dni jak nic się nie dzieje i do domu więc może dasz radę być na Święta już w domku.:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAine
    • CommentTimeDec 12th 2009
     permalink
    No właśnie mi raczej wygodnie na brzuchu ale czasem czuje jakby mi tam coś/ktoś bulgotał albo bulgotało :) I nie wiem czy to nie protesty dzieciaka albo coś się za bardzo ugniatam. Niestety nawet jak usnę na boku albo na wznak to wracam na brzuch więc niewiele jestem w stanie zrobić żeby tak przestać spać.
    --
    •  
      CommentAuthorAine
    • CommentTimeDec 13th 2009
     permalink
    Dobrze wiedzieć że się da :)
    --
    •  
      CommentAuthorAine
    • CommentTimeDec 13th 2009
     permalink
    To ja mam jeszcze pytanko stanikowe, tak więc nie mieszczę się już we wszystkie moje staniki z miseczką C. Noszę je zazwyczaj z H&M, 70C, czasem 75C. Jak kupuje te z nietypową rozmiarówką to kupuję 65G.
    Obrażę tutaj wszystkie fanki dobierania staników wg mnie popularnych rozmiarówek ale większość staników mam dobraną "nieprofesjonalnie" bo te pro są niestety drogie i jakoś średnio mi w nich wygodnie paradoksalnie, za mocno są pousztywniane i się męczę). I teraz się zastanawiam czy kupować sobie D bo...no bo po prostu nie wiem czy D to nie jest jakiś gigant ogólnie a poza tym D chyba nie ma 70 nigdzie:) Dziś miałam zamierzyć ale kolejki mnie rozłożyły i uciekłam czym prędzej.
    Nie chcę wydawać za dużo kasy na staniki na chwilę bo za 6 miechów przecież będą potrzebne znowu takie do karmienia. Jak rozwiązałyście problem zmiany rozmiarówki stanikowej w ciąży? Kupowałyście nowe? O ile większe? Możecie polecić gdzie można kupić coś fajnego, bawełnianego za normalne pieniądze?
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeDec 13th 2009
     permalink
    Ja mam 70 D. Są np. z Passionaty, świetna jakość, kupuję przez sieć na przecenach, to wychodzi po jakie 60-70 zł za sztukę.
    --
    •  
      CommentAuthorAine
    • CommentTimeDec 14th 2009
     permalink
    Passionatę mi poblokowali w pracy :) wszystko co zawiera słowo passion albo bielizna nie wejdzie ;)
    Ale dzięki Fiu, trochę cena mi nie pasuje ale może się skuszę na jakiś.
    --
  2.  permalink
    Ja w pierwszej ciąży też musiałam zmieniać staniki na większy ale jakoś teraz piersi mi nie urosły za bardzo i mieszczę się w te z przed ciąży. U nas można w sklepach z bielizną kupić bawełaniane za 30 - 50 zł i z tego co pamiętam to 70 d były bo moja bratowa coś takiego nosiła.Więc może zdecyduj się jednak na sklep może coś znajdziesz?
    --
    •  
      CommentAuthormarianna27
    • CommentTimeDec 14th 2009
     permalink
    a ja siejeszcze chwilowo mieszcze w staniki mojej mamy :))
    nie mialam malych piersi przed ciaza ,bo rozmiar 75C, ale teraz przeskoczylam chyba 80C i juz mi ciasnawo w maminych biustonoszach...
    musze pomyslec o czyms wygodniejszym, bo bez stanika piersi sa za ciezkie i nie chcialabym zeby mi obwisly :shocked: tak wiec i na mnie czas na zakupy hehe
    --
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeDec 14th 2009
     permalink
    hmm ja sie nie mieszcze w swoich stanikach, poprzednioo mialam 75 e i kupillam na placu zwyklym za 20 zl bawelniany stanik, ale musze kupic inny bo splaszczyl mi piersi ;//
    --
    •  
      CommentAuthormadziq
    • CommentTimeDec 14th 2009
     permalink
    ja sie bardzo szybko przestalam miescic w swoje 65C, w marks&spencer zaopatrzylam sie w 32D, ktore tez juz nieco cisnie niestety... jesli nie wychodze z domu, to glownie nosze takie koszulki troche podtrzymujace, udalo mi sie kupic w Chicco, a do karmienia kupilam sobie na allegro tez koszulki :) i w cyc codzien wmasowuje pharmaceris :wink:
    w ogole zauwazylam ostatnio na zakupach, ze stanikow do karmienia w moim rozmiarze nie produkuja te takie zwykle sklepy, a wydac 170 na biustonosz... troche mi szkoda...
    --
    •  
      CommentAuthormadziq
    • CommentTimeDec 14th 2009
     permalink
    Aine, spróbuj podłożyć sobie jakąś poduszkę pod brzuch, ja tylko dzięki temu jakoś sypiam :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeDec 14th 2009
     permalink
    jest sporo staników 70d bo ja właśnie takie musiałam zakupić...zostały mi jeszcze prawie 2 mies a juz w obwodzie mnie uwieraja...wiec zaopatruję się na wyprzedażach...jak karmisz tez czasami przyda ci się taki stanik nie do karmienia( samotne wyjscie)...
    --
    •  
      CommentAuthorrooda
    • CommentTimeDec 14th 2009
     permalink
    Ja pod biustem sie nie powiekszylam, w biuscie tak. Przed ciaza nosilam 65DD, teraz 70F bez fizbin.

    madiq warto zainwestowac w dobry stanik, piersi Ci sie odwdziecza:)
    --
    •  
      CommentAuthorAine
    • CommentTimeDec 14th 2009
     permalink
    Madziq a jak tą poduszkę tzn w które miejsce dokładnie wepchnąć?
    Co do stanika to zakupiłam 75D dziś w H&M bo nie było kolejki więc coś wreszcie jest z czego nie wypływam :) Widzę że nie tylko ja mam ten problem :)
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeDec 15th 2009
     permalink
    Najlepsze są poduchy do karmienia, otaczasz nimi brzuch i możesz spokojnie tak leżeć bez obawy, że przygnieciesz dziecko, nawet w 3. trymestrze.
    --
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeDec 15th 2009
     permalink
    Jutro rano idę do szpitala - nie wiem, czy jeszcze wrócę na kilka dni, czy już zostanę do przyszłego tygodnia do CC. Troszkę się boję - ale z drugiej strony nie mogę się doczekać. Dziś rano przez chwilę myślałam, że mi wody odeszły, więc może lepiej być już w szpitalu, pod stałą kontrolą.
    Na wypadek, gdybym już została w szpitalu życzę Wam pięknych Świąt:)
    --
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeDec 15th 2009
     permalink
    brombap! To spokojnrgo i szczesliwego rozwiazania!!!! Bedzie dobrze i Wesolych Swiat!! :flowers:
    --
    •  
      CommentAuthorAine
    • CommentTimeDec 15th 2009
     permalink
    Fiu dziekuję bo pomysł super - zakupie takową wczesniej sobie i juz :)
    Bromap trzymamy kciuki za Was i czekamy na wieście :)
    --
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeDec 15th 2009
     permalink
    Dziewczyny, warto zainwestować w dobry stanik...
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
    •  
      CommentAuthorAine
    • CommentTimeDec 15th 2009
     permalink
    Warto ale ja jestem bardzo zadowolona z H&Mowego za 50 zeta tylko dobrze dobranego :)
    Głupia byłam że nie kupiłam go sobie już 2 miesiące temu.
    --
    •  
      CommentAuthorJoy
    • CommentTimeDec 15th 2009
     permalink
    Brombap powodzenia:bigsmile: przynajmniej bedziesz pod stala opieka
    i wesolych swiat:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeDec 15th 2009
     permalink
    Dzięki dziewczyny!
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeDec 15th 2009
     permalink
    ooo cyckowy temat - jasne, że co jak co ale porządny stanik czy w ciąży czy po ciąży to warto mieć....


    Brombap - również wszystkiego najlepszego i trzymaj się dzielnie i wracaj do nas szybko już z dzieciątkiem - ależ szykuje się Ci piękny prezent:)
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeDec 15th 2009
     permalink
    Do napisania, Brombap, czekamy na piekne wiesci!
    --
    •  
      CommentAuthoraneczka_85
    • CommentTimeDec 15th 2009
     permalink
    Brombap szczesliwego rozwiazania:)
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeDec 15th 2009
     permalink
    poduszka ciążowa, o której wspomniała FIUFIU. Są różne taka - typowo pod brzusio i taki wąż - bardziej wszechstronny - sama używałam :) ZAPRASZAM :)
    --
    •  
      CommentAuthorJoy
    • CommentTimeDec 15th 2009
     permalink
    ja ma taka poduszke waz i fajna byla do karmienia, bo sobie dawalam jeden koniec za plecy (dzieki temu poducha mi nie uciekala), a drogi z przodu i malucha na niej kladlam, ale do spania mi nie pasowala bo za gruba,za to dostalam miska od kolezanki (taki chudy lezacy piesek:P) i podkladalam go pod brzuch:shocked: ale bez tego nie dalo rady spac
    •  
      CommentAuthorAine
    • CommentTimeDec 15th 2009
     permalink
    Kako super! Teraz tylko mam dylemat która bo się boję że ten wąż za gruby po Pandy komentarzu... ale pewnie są też bardziej płaskie.
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeDec 15th 2009 zmieniony
     permalink
    no nie wiem - ja używałam węża, bardzo mi pasował. do tej pory czasem do drzemki bierzemy - i ja i mąż:) wąz daje po prostu bardzo dobrą pozycje do snu - nie tlyko ciężarnej. Ja polecam, ale wiadomo - jednemu pasuje bardziej, drugiemu mniej. Ale ta pod brzuszek też wydaje mi sie fajna. Mała jest, poręczna. Ale nie testowałam na brzuszku - teraz jak mam okazję testować, to brzusia nie ma;)
    ZAPRASZAM DO MOJEGO JUNIORKOWA - dorzucam gratisiki znajomym z 28 dni:) / tlyko przy zkaupach sie przypominajcie!/ :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormadziq
    • CommentTimeDec 15th 2009
     permalink
    Aine, ja robie tak jak Pandy, mam taka plaska poduszke podluzna i wsadzam ja pod brzuch jak spie na boku (na brzuchu juz nie ma opcji :wink:), bez tego co chwile sie budze...
    a co do stanikow, to pewnie, ze trzeba miec dobry! ale jak mozna miec dobry z H&Mowej przeceny za 30 i taki za 170 tylko na te pare miesiecy, to ja wole ten z H&Mu :wink: sprzed ciazy mam mnostwo superowych, mam nadzieje, ze sie w nie jeszcze zmieszcze...:whorship:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.