Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormorkub
    • CommentTimeFeb 28th 2008 zmieniony
     permalink
    Danielle?
    Z jej opisu nie wynika, że jest nauczycielem którejś z metod NPR, nie wspomina nawet o ukończeniu kursu :shocked:
    •  
      CommentAuthorAtis
    • CommentTimeFeb 28th 2008
     permalink
    No właśnie.
    •  
      CommentAuthorspontanka
    • CommentTimeFeb 28th 2008 zmieniony
     permalink
    moze sama Daniell by sie wypowiedziala i przywitala z nami? :smile:

    w swoim profilu Danielle pisze, ze praktykuje od 2 lat metode angielska :)
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeFeb 28th 2008
     permalink
    Tak jak np. ja, ale nie jestem instruktorem. ;-) To trochę mało.
    --
    •  
      CommentAuthormorkub
    • CommentTimeFeb 28th 2008
     permalink
    No to czekam niecierpliwie, aż się nam nowa ekspertka przedstawi, bo ciekawi mnie o jakich "serwisach pochodnych 28dni.pl" wspomina w swoim opisie?
    Może to literówka i chodzi o serwisy podobne (jakie?), a może znów o czymś nie wiem? :neutral:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeFeb 28th 2008
     permalink
    Może chodzi o FF? Ale to raczej 28dni jest pochodną FF.
    --
    •  
      CommentAuthornibriana
    • CommentTimeMar 1st 2008
     permalink
    Daniela bedzie po niedzieli.
    --
    •  
      CommentAuthor_mag_
    • CommentTimeMar 2nd 2008 zmieniony
     permalink
    Danielle?
    Z jej opisu nie wynika, że jest nauczycielem którejś z metod NPR, nie wspomina nawet o ukończeniu kursu :shocked:

    A czy trzeba miec kurs, aby być ekspertem na 28 dni?
    --
    •  
      CommentAuthormorkub
    • CommentTimeMar 2nd 2008 zmieniony
     permalink
    Hmm, szczerze mówiąc, to też mnie to zastanawia. Do tej pory, z tego co się orientuję, wszyscy eksperci z dziedziny NPR posiadali odpowiednie dyplomy i wydawało mi się, że jest to pewnym standardem na 28 dni, który tę aplikację wyróżnia i za który, między innymi, opłaca się tu abonament. Gdybym szukała porady li i jedynie bardziej doświadczonej użytkowniczki, mogę to zrobić w innych miejscach w sieci, dostępnych bez opłat.

    A zatem, mag_dre, Twoje pytanie chyba trzeba by skierować do Admina.
  1.  permalink
    Dziewczyny a czy samo posiadanie dyplomu przez Eksperta Wam wystarczy?
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    Bez wiedzy nie zdobędziesz tego dyplomu.
    --
    •  
      CommentAuthorDanielle
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    Witajcie

    Do tematu skierowała mnie Nibriana, w sobotnie popołudnie. Niestety w weekendy mam trochę ograniczony dostęp do komputera (szczególnie przez konkurencję w postaci męża) :-)

    Nie jestem Nauczycielem NPR. Metodę angielską stosuję od dwóch lat i zostałam niedawno przez Damazego poproszona o objęcie statusu Eksperta 28dni. Na 28dni jestem od maja zeszłego roku, przy czym nie udzielam się aktywnie w dyskusjach z uwagi na brak czasu. Aktualnie jestem w ciąży i gdy Damazy poprosił mnie o pomoc, chętnie przyjęłam jego propozycję.
    W zwiąku z tym, że nie mam zrobionego kursu, ustaliliśmy wspólnie z Damazym jeszcze przed tym, kiedy ustanowiono mnie Ekspertem, iż zrobię kurs w jak najszybszym terminie. Słowa zamierzam dotrzymać. Na razie mam troszkę problemów związanych z miejscem zamieszkania, godzinami pracy i samym kursem, na który musiałabym dojeżdżać do jeszcze innego, nieco dalej położonego miasta.
    Dziękuję wszystkim za powitanie i cieszy mnie, jeśli mogę komuś pomóc.

    Danielle
  2.  permalink
    Amazonko więc dla Ciebie np.osoba posiadająca taki kurs ale nie stosująca go w swoim życiu osobistym(nie praktykuje tego) jest bardziej kompetentna niż taka która od kilku lat obserwuje i poznaje swoje ciało?

    Pozdrawiam cieplutko
    :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorKonwalijka
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    Najlepiej jak jest jedno i drugie. Od samego stosowania moglybysmy uznac, ze po dwoch latach pomyslnego stosowania stajemy sie automatycznie ekspertkami. Wiadomo, ze najlepiej nie generalizowac w ten sposob. Po prostu dyplom ukocznenia kursu to najbardziej namacalny dowod 'eksperctwa'.

    Powodzenia z kursem Danielle i spokojnej ciazy.
    •  
      CommentAuthordorah
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    Witaj Danielle. Cieszę się, że się tu "ujawniłaś" ;)

    Co do stwierdzenia Konwalijki, to dodatkowo dla wiadomości wszystkich - nie kończy się na posiadaniu dyplomu. Wiedza musi być systematycznie pogłębiana i sprawdzana. I INER i PSNNPR wymaga odbywania dodatkowych szkoleń raz na dwa lata.
    Przecież to jest jak z medycyną. Cały czas przychodzą nowe wiadomości, a i "stara" wiedza musi być jakoś odświeżana, bo łatwo wpaść w rutynę.
    -- chętnie pomogę w interpretacji
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    Danielle, bierzesz udział w kursie?
    --
    •  
      CommentAuthordiana01
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    hmmm... a mnie to zastanawia osoba pani amazonki:)wszedzie cie pelno na tym forum.i tu i tam!ciekawa jestem czy ty sie zajmujesz w zyciu.naprawde zazdroszcze czasu:P
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.