Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    Oj BABOLU jak ja Cię rozumiem :hugging:
    Nie stresuj się wizytą bo wiesz, że maluchy wyczuwają niepokój mamy :kissing:
  1.  permalink
    Staram sie jak moge... :) Zreszta sama nie wiem jak przezylam te dwa tygodnie - no ale tlumacze sobie ze bedzie ok... co najwyzej zostawia mnie w szpitalu - odpukac :)

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    No jak mus to mus - ja również się bałam, że zostawią mnie na majówkę w szpitalu a tu baach i chłopaki majówkę już spędziły na wczasach pod lampami :wink:
    Będzie dooooooooooooooooooobrze !! :kissing:
  2.  permalink
    już niedługo Isloneczko, tyle już wytrzymałas więc co tam jeszcze kilka tygodni?!:clap:
    ja ci zazdroszczę ze wkrótce będziesz miała dzieciaczki przy sobie ja jeszcze tak długo muszę czekać aż je przytulę.
    dziewczyny, w którym tygodniu dowiedziałyście się o płci swoich dzieci?
    -- url=http://lilypie.com][img]
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 17th 2008 zmieniony
     permalink
    Mini ja dowiedziałam się, że jestem "baba z jajami" jak byłam w 20tc :wink:
    Kochana i Ty się doczekasz Maluszków - zobacz już zaczęłaś 14tc :crazy:
  3.  permalink
    mini-mini - zobaczysz jak to szybciutko zleci, nie obejrzysz sie nawet a z tych 14 zrobi sie 34.... ja sama sie dziwie gdzie sie podzialy te m-ce.... :)
    A odnosnie plci to tak jak Izunia w 20tc dowiedzialam sie ze to chlopcy - choc juz wczesniej wiedzialam ze parki nie bedzie i ze to albo dwie dziewczynki albo dwoch chlopcow (wlasciwosc jednokosmowkowych brzdacow:wink:)


    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
  4.  permalink
    Acha...powiedzcie mi czy tu mozna miec tylko jedna karte ciazy???? jakos nie moge nic znajsc na ten temat.... :shamed:

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    lsloneczkol ha nawet ten sam typ ciąży nas łączy :bigsmile: Ja również wiedziałam, że parki NIET więc albo 2 Niunie lub 2 Malców - a odnośnie karty ciąży to zapytaj Damazego on jest od tego :wink:
  5.  permalink
    Ale cisza nastala..... :)
    Milej srody wszystkim zycze...

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 19th 2008
     permalink
    No właśnie miałam pisać - co tu tak ucichło ??
    lsloneczkol daj znać po wizycie co tam u Was - miłego również dla Ciebie :wink:
  6.  permalink
    Isloneczko ja też czekam na wieści po wizycie.
    Izunia a wy zostajecie w domku na święta czy jedziecie gdzieś?::swingin:
    -- url=http://lilypie.com][img]
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 19th 2008
     permalink
    Mini ja zostaję w domku - spędzamy pierwsze nasze takie rodzinne święta. Oczywiście w Wielkanoc przyjeżdżają teście moi a w Lany poniedziałek moja familiada ze Śląska :wink:
    Pogoda jest jak jest ... Nie będę ryzykowała kolejnego przeziębienia maluchów.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    Dziewczyny co tam u Was ?? Jak samopoczucie ?? U nas ok - maluchy właśnie śpiochają a mnie znowu leń ogarnął ... To chyba przez tą pogodę ... Deszcz, śnieg, grad i słonko - o co chodzi :devil:
  7.  permalink
    heh.. u mnie pogoda ok, ale za to (jak zwykle po badaniach) jestem zdechla jak nie powiem co... czuje sie jakby mi ktos obuchem przylozyl, a maluchy chyba nie lepiej.. mam nadzieje ze to tylko dzisiaj :)

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    Kochana wnet zaczniesz 35tc ... Wiem, że Ci ciężko ale garsteczka została i chłopaków będziesz tuliła :crazy::crazy:
  8.  permalink
    Wiem, wiem... i chyba dzis tylko to mnie pociesza - bo maluchy daja do wiwatu, az gdzies napor chyba na szyjke czuje.... sama nie wiem co to - dziwne uczucie...

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    Odpoczywaj jak najwięcej z nogami "w górze" - wiesz lepiej dmuchać na zimne :bigsmile:
  9.  permalink
    Robie co moge.... tylko Patrys zadko kiedy daje sobie wytlumaczyc ze mama nie da rady :) No ale mysle ze bedzie dobrze - i tak juz daleko zaszlam :swingin:

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    No pewnie i barwo dla Was :clap::cheer::clap::cheer:
    •  
      CommentAuthorlsloneczkol
    • CommentTimeMar 20th 2008 zmieniony
     permalink
    A ja chyba mam dzis dzien wspomnien :)
    Jak ktos chce sie przylaczyc do nas to zapraszam na :Wspomnienia

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    •  
      CommentAuthorlsloneczkol
    • CommentTimeMar 21st 2008 zmieniony
     permalink
    http://28dni.pl/pictures/18405.jpg

    Z okazji Wielkanocy zyczymy :
    – siły i odwagi
    – znalezienia odpowiedzi na Wasze pytania
    – nadmiaru pomysłów
    – aby głupota i zawiść nie rzucały Wam kłód pod nogi…

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
  10.  permalink
    ups co tutaj taka cisza? kobietki jak się macie po świętach?:swingin:
    -- url=http://lilypie.com][img]
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 25th 2008
     permalink
    U nas ok- zdrówko jak na razie dopisuje i oby tak dalej :wink:
    Pozdrawiamy i ściskamy wszystkie dubeltowe mamuśki :bigsmile:
  11.  permalink
    ja troche przesadziłam z jedzonkiem teraz się lepiej czuję i jem dużo, chyba nadrabiam to czego wczesniej nie mogłam zjeść. brzucho duży!
    bużka:jumping:
    -- url=http://lilypie.com][img]
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 25th 2008
     permalink
    Hihi jedz na zdrowie - tylko pamiętaj jedz dla dwojga a nie za dwoje :wink:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Dziewczyny co tam u Was ??
    lsloneczkol mam nadzieje, że nadal jesteś dubeltowa i nie pogoniło Cię na porodówkę :wink:
    Miłego dnia dziewczynki - dbajcie o siebie i skarby w brzuszku !!
  12.  permalink
    Melduje sie.... w komplecie z zalacznikiem - 3w1...
    Wczoraj mialam paskudny dzien, nawet nie dalam rady posiedziec :( zreszta dzis chyba wcale nie bardzo lepiej - wszystko mnie boli... a jeszcze mam wizyte u poloznej, nie wiem jak sie dowloke..
    No ale ogolnie jest chyba niezle - mamy w koncu 35tc :) no i mamy zamiar jeszcze troszke wytrzymac - mam nadzieje ze sie uda :)
    Pozdrowionka i milego dzionka wszystkim :)


    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    lsloneczkol wytrzymacie - 3 mam kciuki - oby dzisiejszy dzień był lepszy !!
  13.  permalink
    Izunia79 - a tak poza tym zastanawia mnie jedna rzecz - polazilam troche po forum dla blizniat i wszyscy mowia o sterydach na rozwoj pluc, dawali ci to?? i naprawde na taka skale to daja - ja nic takiego nie mialam, i chyba zaczyna mnie to martwic :( choc z drugiej strony mowia ze bliznieta po 36tc sa juz donoszone... hmmm, moze to dlatego lekarz powiedzial ze cc w 36 lub 37 w zaleznosci od kondycji dzieci...

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    •  
      CommentAuthorlsloneczkol
    • CommentTimeMar 26th 2008 zmieniony
     permalink
    Oki - lece sie kompac - bo potem maluch mi nie da :wink: Jak bedziesz miala troszke czasu i ochote zapraszam do galerii mojego pierworodnego: :bigsmile: Wspomnienia

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    No właśnie ja nie dostałam tych sterydów - :neutral: Nie zdążyli mi ich podać ...
    Twoje maluchy wnet będą donoszone i nie martw się - będzie dobrze ja Ci to mówię :wink:
    •  
      CommentAuthorlsloneczkol
    • CommentTimeMar 26th 2008 zmieniony
     permalink
    He he a tak nawiasem to nie wiem czy zwrocilas uwage na daty naszych dzieci :) moj Patryk tez jest z 23 - tylko 5 m-c wczesniej... no i buziaczki (nieco spoznione ale szczere) dla moich internetowych siostrzencow :)

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa faktycznie hahaha :crazy::crazy:
    Super uściskaj Patryczka. Ja brałam ślub 23.10.2004 a 23.04.2007 urodziłam chłopaków !!
  14.  permalink
    No prosze... to chyba ten 23 to bardzo szczesliwy - i niech tak zostanie :) Ja slub co prawda tez 10.... ale 10 hihihih (10.10.1998)
    Pozdrowionka - lece sie zbierac, bo zanim sie doturlam to troche minie - jak wroce to dam znac - choc na wiele nie licze bo to rutynowa wizyta :)

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
  15.  permalink
    Dziewczyny a od kiedy zaczęłyście kupować rzeczy dla dzieciaków?
    -- url=http://lilypie.com][img]
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 26th 2008 zmieniony
     permalink
    Ok lsloneczkol daj znać mimo wszystko - papa !!
    Mini ja zaczęłam chyba po 5 m-cu, ale nie pamiętam dokładnie ...
    A co już chcesz szaleć z zakupami ?? :bigsmile::wink:
  16.  permalink
    tak jakoś mnie kusi i chyba zacznę, zeby później zawału nie dostać jak przyjdzie wszystko naraz kupić.sam wózek i foteliki to ok. 3500.:boogie:
    -- url=http://lilypie.com][img]
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Ha wiem coś o tym Słonko - :bigsmile::wink:
  17.  permalink
    Juz wrocilam (troszke uzupelnilam karte)... ponoc jest wszystko ok, no i chyba wiem czemu mnie tak boli wszystko - jeden lobuziak znow fika koziolki i znow sie obrocil glowa do gory:wink: poza tym serduszka bija jak szalone, mocz ok - az dziwnie podejrzane:smile: no to czekamy do nastepnej srody.......mam nadzieje :bigsmile:

    mini - ja rozlozylam zakupy w czasie, ubranka kupowalam jak wpadlam w panike co do pakowania torby do szpitala czyli ok 30 tc :wink: i to nie wiem czy nie zrobilam gafy, bo kupilam wszystko dla wczesniakow... a poza tym mam sporo rzeczy po Patryku. A co do wozka to ogladalismy ale zakup jeszcze przed nami - jakos nie moge sie zdecydowac, a ten co mi odpowiada i tak przod ma od 3 m-ca...

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
  18.  permalink
    Czesc dziewczyny - jak tam dzis samopoczucie?? (moje fatalne - tak nawiasem, boje sie ze nie doczekam nawet przyszlej srody:sad:)

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 27th 2008
     permalink
    Kochana mam nadzieję, że nie będzie źle - trzymaj się tam jakoś !! Buziaki :bigsmile::wink:
    •  
      CommentAuthorlsloneczkol
    • CommentTimeMar 27th 2008 zmieniony
     permalink
    hihi :) Izunia - trzymam sie, bo inaczej nawet chodzenie nie wchodziloby dzis w rachube, a tak - od krzesla do lozka, od lozka do drzwi - mam nadzieje ze to moze po badaniach tak mnie wzielo... widze ze kazde z moich malenstw jest uczulone - z Patrykiem tez po badaniach ja co najmniej dobe zdychalam a on szalal :)

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
  19.  permalink
    Witam wwszystkich... w troszke lepszym nastroju (dzis nawet udalo mi sie pospac troszke) i milego dzionka zycze :)

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Słonko wzajemnie - odpoczywaj na max'a !! :wink::bigsmile:
  20.  permalink
    ja też witam, chociaż w nie najlepszej formie. od wczoraj mam potworny ból głowy i chyba coś lub ktoś uciska mi na jakis nerw bo strasznie boli mnie od kregosłupa przez pośladek aż do nogi tak jakby rwa kulszowa. w ciąży z Kubą też coś takiego miałam ale w 8 miesiącu a nie w 4!
    na szczęście słońce świeci i napawa optymizmem.
    Nasza Mamusia Izunia pewnie spaceruje z chłopakami?
    wiesz Isloneczko zazdroszczę Ci że dotrwałaś tak długo, teraz nawet jakby co to dzidzie sobie poradzą i wszystko będzie dobrze.:rainbow:
    -- url=http://lilypie.com][img]
  21.  permalink
    Staram sie... choc przy maluchu w domu... zreszta wiesz jak to jest, a moj Patryk cos jakby wyczuwal - odkad tak zle sie czuje ciagle tylko mama i mama, ciaga mnie wszedzie lub siedzi i sie przytula :) Teraz mama zabrala go na spacer to mam chwilke oddechu :)

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Tak spaceruję Mini - chłopaki śpią w kombinezonach w pokoju i okna otwarte na oścież :bigsmile::bigsmile:
  22.  permalink
    Izunia - LOL - to faktycznie ladny spacerek, ale dzieki temu masz choc chwilke dla siebie - ja to nie moge sobie wyobrazic jak to bedzie....
    mini - Tez wytrwasz - trzymam kciuki, staraj sie tylko duzo wypoczywac - to jednak bardzo wazne, choc wiem ze nie zawsze mozliwe :)
    I spokojnie, ja tez miewam lepsze i gorsze dni, a porownanie z ciazy pojedynczej.... heh co tu duzo pisac, pracowalam do 9 m-ca caly czas na stojaco, az szef mnie wywalil - bo ponoc zbyt niebezpiecznie :P a teraz nie wiem czy do 4 bym wytrwala (raczej watpie) wszystko duzo szybciej i intensywniej...
    W 9 m-cu sciagnelam tate i oprowadzilam go po wiekszosci muzeum i miescie - cale dnie nas nie bylo... hehehe :) - jak se przypomne to nadziwic sie nie moge...

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    O już się przebudziły małe pełzaki spały - 2 godz - świeże powietrze dobrze robi i spanie cudne !!
    Mnie szybko wybiło w ciąży i gin od razu na L-4 :wink:
  23.  permalink
    To lec do kruszynek i ucaluj je goraco od nas :) Moj wlasnie chyba bedzie spal wiec i ja skozystam :wink:
    Ja wogole nie pracowalam w tej ciazy - Patryk za maly... i chyba dosc sporo czasu uplynie zanim zaczne znow dzialac cos :) choc w koncu dom i dzieci to tez praca i to 24h/ na dobe:wink:

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie Expecting a baby Ticker
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.