Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorWiurzyca
    • CommentTimeApr 6th 2008 zmieniony
     permalink
    Ciekawam Waszych opinii, bo czytując gazety i artykuły w necie, zauważam,że znacząco się zmienił status biur matrymonialnych. Co Wy o nich sądzicie? Może ktoś z Waszych znajomych skorzystał?
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 6th 2008
     permalink
    Na czym polega zmiana ich statusu?
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorWiurzyca
    • CommentTimeApr 6th 2008
     permalink
    Na tym,że nie korzystają z nich starzy nieudacznicy, ale młodzi , dynamiczni i świetnie wykształceni ludzie, którzy po prostu nie maja czasu i ochoty szukać latami w ciemno.
  1.  permalink
    Ja też jestem ciekawa co inni o tym sądzą. Ja póki co nie korzystałam z usług biura matrymonialnego, ale swego czasu "udzielałam" sie na sympatii...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  2.  permalink
    Mysle ze nie da sie jednoznacznie przesadzic czy biuro matrymonialne to instytucja warta polecenia czy nie. podobnie jest z internetem. Pelno w nim pedofili czy innej masci poparancow a jednam znam kilka malzenstw ktore zaistnialy dzieki internetowi.
    Ja proponuje spojrzec na malzenstwo tak troche po inzyniersku, z odrobina chlodu, dystansu, moze nawet wyrachowania.
    W tej dziedzinie nie ma sztywnych regul a i statystyka bo w koncu nie chcemy by nasz wspolmalzonek baly przecietny, taki jak wiekszosc, sredni ale wlasnie zeby byl wyjatkowy :-)
    Moze nasz uszczesliwic ktos kto nie miesci sie w zdanych akceptowalnym przez nas ktyteriach i nie spelnia zadnych warunkow jakimi opisujemy nasz ideal ale mimo to proponowalbym jednak sprobowac jakos zdefiniowac tego kogos kogo szukamy.
    jesli juz okreslimy jego profol to sprobujmy pomyslec czy ktos taki moze byc klientem tego akurat biura. Ciebie to nie moze dotyczyc bo troche sie znamy ale jesli czyto to ktos kto nic o mnie niewie to teoretycznie mozemy zalozyc ze moglby uznac np mnie jako ewentualnego kandydata na meza. Mnie w birze matrymonialnym raczej sie nie spotka. Mozna mnie spotkac w kilku mioejscach w internecie i w realu ale w biurze raczej nie.
    Namawiam na chwile refleksji nad tym gdzie moze bywac ktos kogo szukam. Moze chodzi na pielgrzymke do Czestochowy, moze pracuje jako wolontariusz w hospicjum, moze bywa na rejsach zaglowcem po morzu srodziemnym, moze jest w jakiejs wspolnocie, moze chodzi na kurs tanca, moze jest czlonkiem choru katedralnego albo orkiestry strazackiej. Pewnie - mozna przy bramie kopalni spotkac baletmistrza a w meczecie nalogowego alkoholika ale jesli ktos teskni za milosnikem muzyki klasycznej to proponuje rozladac sie glownie pod filiharmonia a nie wokol ringu bokserskiego :-)
    Jesli mamy klopot z oszacowaniem orbity na ktrorej moze poruszac sie potencjalny wybranek to moze przyjrzyjmy sie albo zapytajmy zaprzyjazniony egzemplarz zblizonego typy o to gdzie mozna sie natknac na kogos takiego.
    Wydaje sie jednak oczywiste ze skoro ow potencjalny wybranek raczej nie zamieszkuje poki co pod naszym dachem, w naszym pokoju to ograniczenie obszaru poszukiman do naszego domu czy naszego pokoju raczej nie wrozy wielkich sukcesow.
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Uważam, że generalnie korzystanie nie szkodzi. Jeśli jest szansa poznać kogoś wartościowego, to chyba nie ma znaczenia, w jaki sposób się to stanie, czasem warto pomóc szczęściu.
    Wiem, że mój tatuś korzysta z jakiejś strony randkowej i ma jakieś "znajome"... Ale wydaje mi się, że w jego przypadku nic z tego nie będzie, bo próbuje trzymać za wiele srok za ogon...
    --
  3.  permalink
    NOvember, to jest właśnie niebezpieczeństwo takich portali, że jest tam dużo kobiet, i mężczyźni często spotykają się z kilkoma na raz, i nawet jak się im jakaś spodoba, to często nadal utrzymują kontakt z innymi, bo a nóż widelec któraś będzie "fajniejsza"...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorWiurzyca
    • CommentTimeApr 7th 2008 zmieniony
     permalink
    Ja w sumie odrzucam portale internetowe, ale nie ukrywam,że jestem zainteresowana takim biurem-szczególnie profesjonalnym, stacjonarnym, niedzialającym w internecie ,ale odpłatnym(zauwazyłam,że często odpłatnośc wpływa pozytywnie na selekcję):) -np na 28 dni.
    Tom, co do miejsc, gdzie ktoś kto może spełniac moje wymagania się pojawia,to jest to oczywisty truizm:) No i funkcjonuje to do pewnego czasu-> w pewnym momencie w tych miejscach pojawiają się ci sami męzczyzni, ale zonaci:)))
    Jedną z moich refleksji jest włąsnie sensowne biuro-choc nie jest to jedyna opcja,ale skutecznie poszerzająca kontakty z płcią przeciwną, ktora mogłaby spełniac moje wymagania:))
    •  
      CommentAuthorWiurzyca
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Ja i tak sie chyba zaczynam otwierac na to, co jeszcze niedawno było nie do pomyslenia;) właśnie np biuro:))) A orbita, Tom , o jakiej marzę, to oczywiście lekarz lub prawnik...lub jakis koles o tzw umyśle ściśnietym (politechnika lub ekonomia):PPP Biały kitel to jak płachta na byka czasem dla mnie , hehe!!
    •  
      CommentAuthorWiurzyca
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    November, She, własnie moi rodzice mi tłumaczyli w odparciu na moje argumenty,że nieważne gdzie sie kogos poznaje, bo w sumie nie to sie liczy, ale kogo...:))
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.