Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    ach bo jak Ja ci zapompuje kopa to zobaczysz różnicę ha ha ha czepiam się a co :)) bo myślałam że Ja czytać nie potrafię i się pośmiałam :P
  1.  permalink
    te tablice....hm u nas w Lesznie jeżdza wózki z takimi-raczej nie dla mnie:) ale jak sie komus podoba to czemu nie:)))
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 10th 2008 zmieniony
     permalink
    Patrzyłam na to na allegro - cena nawet nawet bo 8zł i 19zł ale pomimo moich czasami głupich pomysłów nie przyczepiłabym takiej. Może ale podkreślam MOŻE coś z tych odblaskowych po 19zł
    http://photos03.allegro.pl/photos/400x300/344/60/11/344601102_3
    tylko że bez danych dziecka (imienia daty urodzenia) ale z jakimś wesołym tekstem czy nawet z "Bobas"
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 11th 2008
     permalink
    Ja myślałam o czymś takim, ale po zapytaniu się, jak się takie coś montuje do wózka, nie zdecydowałam się. Już nie pamiętam, ktoś mi odpisał, że można przez dziurki w tym przełożyć jakiś drucik czy coś... Wyjątkowo mi się to nie spodobało.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 11th 2008
     permalink
    a mi sie totalnie takiego typu tablice nie podobaja. tak samo jak naklejki na samochod z twarza dziecka czy bluzki z fotkami z przodu
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 11th 2008
     permalink
    AniaM - to tak jak mi. Wogóle do mnie to nie przemawia!
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 11th 2008
     permalink
    Ja również na takie tablice bym się nie skusiła ... :confused:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 11th 2008
     permalink
    osobiście jeszcze nie widziałam takich tablic przyczepionych na wózku ale Ja myślałam zamówić i Julka i Adriana dla dziewczyn ale aby to miały w domku z datami ich narodzin.... np nad zdjęciami w pokoju albo na drzwiach pokoju :)
    Na wózek przenigdy to nie trafi wrrrr
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 11th 2008
     permalink
    Aaaa Lady ja mam taką tablicę z naszymi imionami ze ślubu - swego czasu też była na piedestale - a teraz leży gdzieś u teściów hehe ;D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 11th 2008
     permalink
    Izunia ha ha ha no tak to bywa w życiu. Te co są na allegro to po 8 złotych na szczęście więc nie jest źle!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 11th 2008 zmieniony
     permalink
    Lady, ale masz się fajnie, że już zakupujesz wózeczek ... :confused:
    Widzę, że to CHICCO z łącznikiem ma wzięcie
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 11th 2008
     permalink
    Izunia mój czeka już na mnie odłożony w sklepie :)) dzwoniłam i zarezerwowałam :))
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 11th 2008
     permalink
    dla mnie tablice beznadziejne..
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 11th 2008 zmieniony
     permalink
    Wózek kupiony ... CHICCO FOR ME kolor FUEGO

    Jutro powiem co i jak po spacerku jak będę o ile deszcz nie spadnie ! Na razie wielkim plusem jest waga mmmm miodzio :)) Jest dość obszerny i wcale nie jest taki wąski jak słyszałam. Julcia się mieści :)
    Poza tym powiem, że chciałam zieleń ale nie było a jak była to nie wiem dlaczego w polsce są z zieloną budką a nie ciemną jak np w niemczech wrrr ale już klamka zapadła :)
  2.  permalink
    to widze ze chicco ma branie:)
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 11th 2008
     permalink
    spoko ten wòzek...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    system zamykania jest troszkę skomplikowany ale coś za coś :(
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    Lady ale zamykania czego? w sensie skaldania wozka czy tez zamykania np daszka?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    składanie wózka - trzeba klapnąć a następnie oddzielnie trzeba poprawić całe oparci bo nie można jak w starych modelach jednocześnie wszystko jednym pociągnięciem... urok dwustronnej laski
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 13th 2008
     permalink
    ja tez przenioslam sie juz do spaceròwki,wczoraj przerobilam ...moja dobrze sie skalada,a to wazne bo do samochodu musi dobrze wchodzic,ale za to jest jednostronna,musze dokupic parasolke od slonca...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 13th 2008
     permalink
    Lady widzę, że zamieniłaś ;D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 13th 2008
     permalink
    Izunia a jak Twoje zakupy wozkowe?
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 13th 2008 zmieniony
     permalink
    Ania jeszcze nie mieliśmy czasu jechać i oglądać ... Wiedziałam, że tak będzie - może jutro ... Jestem podłamana :confused:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 13th 2008
     permalink
    Izunia to najpierw poczaruj i pomachaj rzesami a jak to nie pomoze to tupnij noga i ponaglaj :wink:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 13th 2008
     permalink
    Oj Aniu dokładnie tak będzie - mój M wie, że jak ja się na coś uprę to tylko kwestia czasu ...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 13th 2008
     permalink
    Izunia do chicco na trzy stawy jeździe z M... w viki tego wózka nie kupisz nie wiem dlaczego - dzwoniłam i pytałam i mają tylko w wersji TRIO
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 13th 2008
     permalink
    Czekam na powrót M ze spacerku nową gablotą. Wszystko na spokojnie opiszę jak się w domku pojawi... Już mu coś nie pasowało bo dzwonił a Ja nie odbierałam bo nie mogłam! jak oddzwoniłam to zły był i tyle a Julcia mówi, płacze w nowej gablocie he he he z głodu :(( gamoń nie wie, że ona chce jeść wrrrr

    Oj to się za chwilkę nasłucham plusów i minusów :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 13th 2008 zmieniony
     permalink
    największy minus wózka - trzęsie cholernie na dziurach i budka uderza przy trzęsieniu o rączki wózka a do tego kółka wydają taki metaliczny dźwięk wrrr . X-lander przy nim mówił to wysokiej klasy limuzyna ha ha ha
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    Lady to tylko o to mezowi chodzilo ze taki zly byl? eee to trzeba mu bylo powiedziec ze w kazdej spacerowce parasolce tak jest :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    Ania czy każda spacerówka jest taka twarda ??? matko to szoook
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    Lady nie wiem czy kazda ale moja parasolka i te ktore maja moje najblizsze znajome jednak tak.. zero amortyzacji a dziecku na nierownosciach glowa odksakuje... ostatnio jak dziewcyzna szla z dzieckiem przez brukowana uliczke to dzieckiem tak telepalo ze az mi zal go bylo
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    Ania tzn może nie podskakuje jej głowką ale wyczuwam pod rączkami, że to twardy wózek... spała bez problemu godzinkę na spacerku :)) Jenak x-lander to rewelacja :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    Nie zam "miękkiej" spacerówki typu laska/parasolka. Amortyzacja jest w nich bardzo słaba :/
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    to mnie pocieszyłyście :)) czyli nie jest najgorzej z moim zakupem :P
    mam jednak na oku jeszcze chicco ct 0.1 w kolorze vertigo i jak się uda to ją będę kupowała :) a potem sobie dzieci narobię i będę je woziła :)) jestem uparta i brnę do tego celu jaki sobie na początku postawiłam :)
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    LADY moja jest leciutka ,nawet moja tesciowa sie zdziwila,bo kobita ostatnio wòzek pchala 30 lat temu...
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    wiecie może czy do wózka babycar można dokupić zużyte części? Dostałam dziś wózek od siostry bratowej i koszyk juz sie do nieczego nie nadaje...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    poszukaj na allegro czy na stronach internetowych bo do wielu wózków jest wiele dodatkowych części!
    •  
      CommentAuthornetka24
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    A ja mam quinny buzz wielofunkcyjny (gondolka, spacerowka i fotelik w jednym ze wszystkimi foliami, budkami, moskitierka itp.). Jestem z niego bardzo zadowolona. Gondola wcale nie jest mniejsza od np. mutsy, choc slyszalam juz nie raz opinie, ze quinny maja malenkie gondole. Jednak jest to wozek dobry dla dzieci urodzonych zima, gdyz szybciej mozna przesiasc sie na spacerowke. Spacerowka nie ma regulowanego oparcia, jednak dla mnie nie jest to przeszkodaa. Mozna ja cala ustawic pod katem wygodnym dla dziecka a takze jest regulowany podnozek. Stelaz jest lekki. Moj chlop wazyl i wychodzi ok.6 kg, wiec z powodzeniem mozna go nosic bez wiekszego wysilku, gondolka razem z dzieckiem juz troszke wiecej wazy :). Jedyny mankament to to, ze kiedy pada snieg (a wychodzimy z synkiem w kazda pogode na spacerki) to ten snieg wkreca sie w podwojne koleczko i trzeba sie lekko wycofac, zeby ten sniezek wylecial. To chyba wada kolek piankowych, ale dwa kolka z tylu sa pompowane. Wozeczek jest bardzo skretny i lekko sie prowadzi, a ja jestem z niego tak czy inaczej zadowolona i nie zamienilabym go na zaden inny :)
    -- CZEKAMY NA PIOTRUSIA
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    netka też chciałam ten wózek kupić ale cena nie dla mnie :( rodzaj spacerówki jaki w tym wózku zastosowali jest podobny do tego, który miałam 13 lat temu - wkleję zdjęcie jak dopadnę aparat :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    jaki masz kolor i masz 3 labo 4 kółka ???
  3.  permalink
    własnie ja te z chciałam buzz a ale nie na nasza ani moich rodziców kieszen,ale fajny jest...
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    a mnie sie podoba ostatnio speedy ;) chyba zaczne zbierac na niego :D
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    kfiatuszku no Ty go wykorzystasz :)) a Ja poluję na chicco ct 0.1 :)) w kolorze upatrzonym od jakiegoś czasu :))
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 15th 2008
     permalink
    to znaczy w jakim kolorze Lady - pokaż!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 15th 2008
     permalink
    Mój M okazał się jednak nieugiętym ... Z Chicco wstrzymujemy się na razie - M przeraża właśnie brak amortyzacji - jednak nie powiedział ostatecznie NIE - zobaczymy ... Jednak duże pompowane łożyskowe koła z amortyzacją i centralnym hamulcem linkowym są niezastąpione. Do naszego TAKO chcemy dokupić parasolkę przeciwsłoneczną :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 15th 2008
     permalink
    Izunia co do parasolek p/slonecznych - kolezanka kupila "firmowa" do swojego wozka i okazalo sie ze jest identyczna jak ta moja 'no name' za 1/3 ceny :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 15th 2008
     permalink
    Ania gdzie kupiłaś tę Twoją NN ??? na allegro ?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 15th 2008
     permalink
    IWA jak zdobędę to pokażę - wiem tylko, że ciężko jest dostępny wrrr
    Lubię komplikować sobie hi hi hi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 15th 2008
     permalink
    Ja parasolki nie potrzebuję do chicco przy daszku multipogodowym - fajna sprawa!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 15th 2008
     permalink
    Ania jaka jest ta Twoja parasolka ?? :bigsmile:
    Oj Lady poznałaś mojego M - uparciuch, ale ja większy i jak pisałam wcześniej to tylko kwestia czasu - jestem cierpliwa do czasu ;D
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.