Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Witam.
    1) Ostatnio miałam coś w stylu zapalenia, więc stosowałam lactovaginal i krem pimafucin (lub coś w tym rodzaju). Działo się to w okolicy przewidywanej owulki. Według wskazań tempki (tylko) owulka najprawdopodobniej przybyła do mnie przedwczoraj, czyli jakiś tydzień po "terminie". Moje pytanie brzmi - czy lactovaginal może spowodować opóźnienie owulacji lub obniżenie temperatur?
    2) Od prawie tygodnia - czyli mniej więcej od terminu początkowo spodziewanej owulacji boli mnie podbrzusze po prawej stronie. Od wczoraj jestem w stanie dokładnie zlokalizować źródło - blisko tego "wyrostka" kości biodrowej, w okolicach jajnika. Ból ten bywa nie do zniesienia, zwłaszcza przy i po załatwianiu się. Bywa, że nie mogę się potem wyprostować. Dodam, że mam pewne problemy z pęcherzem. Czy ktoś wie, jaka mogłaby być tego przyczyna?
    Pozdrawiam
    •  
      CommentAuthorIrjanka
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    Idź na badanie moczu na wszelki wypadek i skonsultuj się z lekarzem. Ja stosując leki dopochwowe działające miejscowo miałam zmieniony zupełnie cykl - może to totalny przypadek, a może raczej po prostu stany zapalne zmieniają coś w organiźmie.

    Takie rzeczy po prostu (niestety) się zdarzają.
    -- Irja
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    Lactovaginal jest lekiem przeciwgrzybicznym. Nie sądzę, żeby mógł jakkolwiek wpłynąć na owulację jako taką. Może wpłynąć na nią stan zapalny, jak pisze wlodeczek.

    Z bólem jajnika (?) KONIECZNIE idź do lekarza dysponującego USG. Może to jakiś drobiazg, ale może coś poważniejszego. Nie ma na co czekać.
    --
  2.  permalink
    dzięki za odpowiedzi. jak pisałam - jest to ból w okolicy jajnika, nie wiem czy to dokladnie on. już na szczęście przechodzi. może być, że to wpływ bądź zapalenia, bądź też pęcherza. pęcherza za to nie mam przeziębionego - miałam jakis miesiąc, czy półtorej temu, ale dalej nie jest idealnie.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.