Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    Chciałbym poznać Wasze zdania, czy usługa sms na 28dni miałaby potrzebę istnienia?

    Sms są na tyle teraz tanie, że jest szansa na wdrożenie do naszego 28dni opcji, która pozwalałaby nabyć określoną ilość smsów, którymi mogłybyście dowolnie rozporządzać. Np. zaznaczając na kalendarzu czas wysyłki i definiując ich treść system wysyła wiadomość o odpowiedniej porze.

    Zdaję sobie sprawę, że wiele z Was zagląda codziennie i opcja nie musi być użyteczna, ale? Ale zawsze znajdzie się jakieś ale :)

    Proszę o kilka słów dyskusji.
    •  
      CommentAuthortuli_pani
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    nie rozumiem o co chodzi?:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorPajacynka
    • CommentTimeApr 25th 2008 zmieniony
     permalink
    Czy chodzi np. o przypominanie o wizycie u lekarza itp? Czy raczej o informowanie, że ma się jakieś wiadomości w skrzynce? Bo chyba nie o bramkę sms :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    Tak na prawdę chodzi o wszystko. Sms można ustawić na lekarza, na zdarzenie na wykresie, na wiadomości, na komentarze, na coloklwiek.
    Oczywiście badam sprawę, czy takie rozwiązanie byłoby dobre na naszym 28 :)
    •  
      CommentAuthorBett
    • CommentTimeMay 2nd 2008
     permalink
    Ja bym wolała ogólny dostęp przez komórkę czyli 28 dni w wersji wap. Smsy przypominające są bez sensu, zwłaszcza teraz, gdy większość telefonów ma kalendarze i można sobie ustawić alarm na konkretny dzień, godzinę i wydarzenie.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorAtis
    • CommentTimeMay 5th 2008
     permalink
    Tak jak sam napisałeś większość z nas jest na serwisie codziennie, a jak już nie ma którejś z nas kilka dni to albo nie ma dostępu do neta, albo gdzieś wybyła, albo nie ma w ogóle czasu. 28dni w wersji wap mogłoby być rozwiązaniem, ale powiadomienia? Juz dostajemy powiadomienia na maila. Dużo użytkowniczek je wyłącza, bo zaśmiecają skrzynkę.
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMay 5th 2008
     permalink
    za dostepem przez Wap jeste mna TAK, smsy są mi zbędne, co najwyzej moze niektorym może byłyby wygodniejsze jako forma płatności za aplikacje.
    •  
      CommentAuthornibriana
    • CommentTimeMay 6th 2008
     permalink
    Mnie też wydają się zbędne.
    --
    •  
      CommentAuthorPajacynka
    • CommentTimeMay 7th 2008
     permalink
    Zgadzam się z dziewczynami. SMS-y przypominające są wg mnie niepotrzebne, dostęp przez WAP mógłby być.
    --
    •  
      CommentAuthornibriana
    • CommentTimeMay 7th 2008
     permalink
    WAP może być, ale ja i tak nie skorzystam. Wychodzi drogo, a poza tym... to już by oznaczało uzależnienie :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorPajacynka
    • CommentTimeMay 8th 2008
     permalink
    :bigsmile: masz rację nibriana :bigsmile: Ja zawsze, jak nie mam dostępu do internetu, to zapisuję wszystko w zeszycie obserwacji. Później uzupełniam w necie. Ale może ktoś by chciał korzystać przez komórkę?
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 8th 2008
     permalink
    Gdy nie mam dostępu ani do inetu, ani do karty rzeczywistej, to zapisuję w komorze pomiary na wyjeździe.
    --
    •  
      CommentAuthornibriana
    • CommentTimeMay 8th 2008
     permalink
    A ja normalnie w moim nieodłącznym towarzyszu codziennośći - terminarzu :]
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.