Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormartyska1
    • CommentTimeMay 15th 2008 zmieniony
     permalink
    Witam!
    Mam na imie Martyna. Mieszkam w malym miasteczku za Białymstokiem. Jestem mamą 8 miesięcznego Rafałka. Gdyby nie ciąża nawet bym nie wiedziała że mam guza w piersi. Po porodzie nie mogłam karmic naturalnie ponieważ musiałam sie przygotować do operacji. Teraz prawie po 6 miesiącach znowu pojawiły sie komplikacje. Jednak z mężem staram się o drugie dziecko ponieważ nie tracę nadziei na lepsze jutro.

    Te miejsce jest po to ponieważ chce poznać takie kobiety jak ja. Porozmawiać z nimi o ich smutkach i obowach. Jak sobie ze wszystkim radziły i jak dalej radzą.

    Bardzo chciałabym poznać Twoją historie :)


    Serdecznie zapraszam do dyskusji :)
    --
    • CommentAuthorviki2626
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    Masz rację nie poddawaj się ! Ja jestem po operacji wycięcia guzów z obu jajników i mam nadzieję że to świństwo do mnie już nie wróci. Problemy z płodnością mam cały czas ,ale mam nadzieję, że zajdę w ciążę. Jakieś tam małe szanse mam dlatego cały czas walczę :)))
    •  
      CommentAuthormartyska1
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    Ja tez ciagle walcze. u mnie w rodzinie rak jest dziedziczny mimo to urodzilam zdrowego chlopca pomimo choroby :)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.