Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthoranafra
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Witam:)Jestem w 6 tyg.ciąży i obiło mi się o uszy,że nie powienno się robić tak wcześnie usg dopochwowego bo może jakoś zaszkodzić....a że na jutro mam umówioną wizytę, to chciałabym wiedzieć czy zrobić to usg,czy nie....
    Jeśli ktoś jest zorientowany w temacie to proszę o odpowiedź:)
    Dzięki :D
    --
    • CommentAuthors_biela
    • CommentTimeJun 16th 2008
     permalink
    wydaje mi się że z tym jest trochę tak jak z seksem, czyli spokojnie można:wink: a sąda podczas badania i tak wchodzi bardzo płytko, tak że czasami jest ledwo wyczówalna....
    -- "kicham na to, czy mój sąsiad czyta o moich cyklach" ngl
    •  
      CommentAuthoranafra
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    i po krzyku:P włożyła tą sondę z gumką może na max 1 cm:tongue:
    --
  1.  permalink
    Witam drogie Panie.
    Mam do Was pytanie. A mianowicie z tego co wiem, to w ciąży USG robi się tam powiedzmy do 12 tygodnia ciąży, a potem już przez powłoki brzuszne. Moje pytanie brzmi czy np. jeżeli kobieta, ani lekarz nie wiedzą, że jest ona w 5 lub 6 miesiącu ciąży i lekarz zrobi jej badanie USG dopochwowe to zobaczy wyraźnie, że w środku jest dziecko, czy skoro wtedy robi się już to drugie USG to obraz na badaniu będzie podejrzany, ale nie będzie wiedział, że to dziecko? Wiem, że głupio do brzmi, ale nie umiem tego opisać do końca. Tzn. czy jeśli w 5 lub 6 miesiącu ciąży robione jest USG dopochwowe, to czy dziecko jest wyraźnie widoczne i nie da się go z niczym pomylić?
    • CommentAuthordaga282
    • CommentTimeSep 25th 2012
     permalink
    A z czym można pomylić dziecko i to w 5tym miesiącu?
  2.  permalink
    No dość dziwne pytanie :wink: Ale dziecko to dziecko w 5 czy 6 miesiącu jest już duże i nie można z niczym innym go pomylić, a jeśli tak to lekarz jakiś dziwny musiałby być :) :bigsmile:
    -- [/url]
    • CommentAuthorRococo
    • CommentTimeSep 25th 2012
     permalink
    moze mialas na mysli 5-6 tydzien ?
  3.  permalink
    2 razy pisała 5-6 miesiąc więc raczej nie mogła się aż tak pomylić, chociaż kto wie?
    -- [/url]
  4.  permalink
    chodziło o miesiąc, nie tydzień :)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.