Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Witajcie mamusie

    Jestem mamą rocznego synka .Chciałabym Wam przybliżyć nowy produkt dla niemowląt firmy Nestle - Misiowy Jogurcik.

    Misiowy Jogurcik to pierwszy JOGURT na polskim rynku przeznaczony dla niemowląt po 6 miesiącu życia. Jest pasteryzowany dzięki czemu nie musi być przechowywany w lodówce i na nasze szczescie zawsze jest gotowy do spożycia nie musimy sie martwic o to ze wyjmiemy zime jedzonko z lodówki. Idealny na spacer,na wakacjach w sklepie kiedy akurat nasz maluszek zapragnie zjesć cos dobrego. Jest to produkt w 100% naturalny, bez sztucznych barwników i konserwantów, wzbogacony w wapń, magnez i witaminę B2. Posiada również pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka. Występuje w czterech smakach: jagodowym, malinowym, gruszkowym i truskawkowym.
    Mój synek zajada sie jogurcikiem o smaku gruszki.I ja nie pogardze jogurcikiem jednak wybieram częsciej ten malinowy ;-)
    Jeśli macie jakieś pytania - chętnie na nie odpowiem.
    Pozdrawiam
    Beata
  2.  permalink
    Jezeli nie podawałyscie jeszcze Misiwoego Jogurciku swoim maluszkom to zapraszam na degustacje owego jogurciku.Oto miejsca w których będzie go mozna spróbowac
    hipermarkety Leclerc
    -Warszawia (ul. Aspekt i ul. Jutrzenki),
    -Lublin (ul. T.Zana)
    -Katowice (ul. Generała Jankego),
    -Łodz (ul. Inflancka)
    - Bełchatów (ul. Staszica),
    -Rzeszów (ul. Rejtana)
    -Słupsk (ul. Szczecińska)
    hipermarkety Real
    - Kielce (ul. Radomska)
    -l Radom (ul. Grzecznarowskiego).
    Degustacje odbędą się w dniach 24-26 lipca oprócz Kielc gdzie degustacje odbędą się w dniach 25-27 lipca
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.