Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Mam taki problem. Z racji niemożności zajścia w ciąże, nakazałam mojemu M zrobić badania - zaczełam od nasienia. Pierwsze badanie wyszło kiepskie. Przez pół roku mój M brał witaminy i stosował się do ogólnych zasad nie szkodzenia armii. Ostatnio robilismy badanie i wyniki były jeszcze gorsze. Przede wszystkim mala ilośc armii, jakośc słaba i 0% w ruchu typu A. zaczelismy drazyć sprawe dalej. Poszedł na badania hormonalne, usg itp. No i tu jest pies pogrzebany. Mój M ma podwyższony poziom FSH - 13,72 ( norma jest do 12,4 ). Przekopałam cały internet i się dowiedziałam, ze tego się nie leczy, ze prowadzi do azospermii itp.

    Mam do was pytania:
    1. co moze powodować wzrost FSH? LH ma w normie.
    2. czy to moze oznaczać armie na wyczerpaniu?
    3. czy na FSH moga miec wpływ żylaki powrózka?

    Wizytę u lekarza mamy dopiero we wtorek ( 21.10). Moze wy mi coś pomorzecie :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeOct 17th 2008
     permalink
    Zawsze możesz dac mężowi do jedzenia to co biorą wszystkie (większość) fsh-owiczek. Polecam ten wątek http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=39248&postdays=0&postorder=asc&&start=30

    a prolaktyne małż ma w normie?
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorasia_joasia
    • CommentTimeOct 17th 2008 zmieniony
     permalink
    Oto badania mojego M:

    1. FSH – 13.72 U/l ( 1,5 – 12,4 )
    2. LH – 6 U/l ( 1,7 – 8,6 )
    3. TESTOSTERON – 19.41 nmol/l ( 9,9 – 27,9 )
    4. PROLAKTYNA – 156.2 mU/l ( 98 – 456 )
    5. TSH – 2.03 mU/l ( 0,27 – 4,2 )
    6. FT3 – 5.44 pmol/l ( 3.1 – 6.8 )
    7. FT4 – 13.82 pmol/l ( 12 – 22 )

    Prolaktyna jest w normie jak widac. Dzięki Kodziu za odzew.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.