Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAnia
    • CommentTimeAug 31st 2006
     permalink
    Moja rodzina, to od miesiąca mąż i od pół roku pies. Rodzice komentują, że "nie mają jeszcze dzieci, to w zamian kupili sobie psa". :rolling:
    Może tak to wygląda, może po trosze tak to jest... :peace:
    Z układaniem młodego psa też jest trochę pracy.
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeAug 31st 2006
     permalink
    Amazonka sliczny ten koń a jak się nazywa ???:bigsmile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeAug 31st 2006
     permalink
    Ładnie sie nazywa mój mąż też chce kupić konika a najlepiej dwa......:neutral:
    Dla mnie to straszny obowiązek ale zobaczymy moze mnie przekona :bigsmile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
  1.  permalink
    Moja rodzina to od 8 lat maz pozniej jeszcfze po roku doszla corcia. Mamy tez psa ale on byl juz rok przed slubem.
    --
    •  
      CommentAuthorkala
    • CommentTimeAug 31st 2006
     permalink
    U nas stan dzisiejszy Rodziny to ja, MM (razem od 10 lat w tym minął rok po ślubie :) i 2 kotki młoda Kibimba i starsza Matylda :) Czekamy na nasze pierwsze z zaplanowanej trójki dzieci które by zechaciało zostać spłodzone :tongue:
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeAug 31st 2006
     permalink
    Moja rodzina to Ja , MM ( od ponad 9 lat ) a od niecałe 6 lat dołaczył do nas psiak rasy syberian husky - Misiek . Misiek ma mnie za swoja mame , jestem z nim 24h/ dobe . I wczoraj sie smiałam , bo jak MM wrócił z prayc wieczore, zjadł kolacje i połozyliśmy sie nia kocyku przed telewizorem , to przyszedł Misiek miedzy nami połozył sie , przytulił sie do meża i zasnął od razu ( chrapiac słodko ) a ja mówie do MM - żeby tylko nasze dziecko tak zasypiało szybko i słodko :)
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthorInez
    • CommentTimeAug 31st 2006 zmieniony
     permalink
    Moja rodzina to mąż (razem od 16 lat, minęły 3 lata od ślubu). Nie mamy zwierząt, mieszkamy sami. Sporą częścią rodziny jest forumbrzeg, z którego użytkownikami spędzamy dużo czasu na spotkaniach, imprezach, prywatkach.
    --
    •  
      CommentAuthormala_mi
    • CommentTimeSep 9th 2006
     permalink
    Stan rodzinny na dziś: mój mąż, ja, królik :) Planujemy powiększenie naszej gromadki o trójkę dzieci. Co z tych planów wyjdzie-nie wiemy, ale jesteśmy dobrej myśli :smile:
    •  
      CommentAuthoragnieszka_
    • CommentTimeSep 9th 2006
     permalink
    Moja rodzina to: ja, mąż i 2 letnia labradorka ;-)
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeSep 11th 2006
     permalink
    Moja rodzina to :ja, mój mąż i chomik -duszek ;)Tez planujemy jakas trojeczke do kompletu ale to wszystko zalezy od tego czy sie uda , czy kasa bedzie i jak bede znosic ciaze...- zobaczymy :bigsmile:
  2.  permalink
    Moja rodzina to: mój mąż , syn i ja . Planujemy jeszcze jedno dziecko ale jak to bedzie nikt niewie ....:peace::peace:
    --
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeFeb 14th 2008
     permalink
    Moja rodzina to mój kochany Paweł i nasz synuś Kamilek:)Bardzo był chciała jeszcze 2 dzieci zobaczymy jak to będzie
    --
  3.  permalink
    Moja rodzina to ja ,maż Maciej i od listopada Pietruszka nasz kochany.M planuje kupić psa ale narazie trwaja debaty,ja jak zwykle zgłaszam veto cały czas:)
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeFeb 14th 2008
     permalink
    Moja rodzina: ja, mąż i syn.
    Zwierząt brak.
    Za to mamy fikusa, fiołka i stefanotisa. Zwłaszcza ten ostatni dostarcza nam wiele emocji.
    --
    •  
      CommentAuthorpani_wonka
    • CommentTimeFeb 14th 2008
     permalink
    :rolling:
    -- "bez pretensji do mądrości, której nie mam, bez odbijania jej na ksero i wpadania w schemat"
    •  
      CommentAuthorAtam
    • CommentTimeFeb 14th 2008
     permalink
    Moja rodzina to ja, mąż i dwa koty :D
    -- Za mężczyzn, którzy nas zdobyli. Za dupków, którzy nas stracili. Za farciarzy, którzy nas poznają!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeFeb 14th 2008
     permalink
    No to czas na moją liczną rodzinkę :
    Ja, Mąż niezmiennie od 6,5 roku
    Dzieci w domu: Ania Jakub Gabriela Weronika
    Aniołek: Emanuel

    Zwierzyniec: Piesa Kota i od niedawna 20 rybek w akwarium :)
    --
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeFeb 14th 2008
     permalink
    moja rodzineczka ,to ja ,mala veve i maz,i tal juz pewnie zostanie,moze jakis zwierzak dolaczy...
    •  
      CommentAuthormartyska1
    • CommentTimeFeb 15th 2008 zmieniony
     permalink
    Moja rodzina to śliczny synek Rafał i mój przyszły mąż Tomasz oraz kicia Kimi. Bez nich nie wyobrażam sobie życia. :rainbow:
    --
    •  
      CommentAuthormartyska1
    • CommentTimeFeb 15th 2008
     permalink
    <code></code>


    <code></code>
    --
    •  
      CommentAuthorManaLoa
    • CommentTimeFeb 16th 2008 zmieniony
     permalink
    Moja rodzina wygląda następująco:
    -2 koszatniczki (+ od 2 tygodni dwójka ich dzieci)
    -1 szynszyla
    -mój przyszły mąż
    -no i ja
    Planujemy rozbudować ją o 2 dzieci (dziewczynka i chłopiec w takiej właśnie kolejności- zobaczymy czy się uda) i psa...
    --
    •  
      CommentAuthorbiedrona
    • CommentTimeFeb 16th 2008
     permalink
    Ja i On - mój Małżonek :cool:
    w przyszłości dzieci - zobaczymy ile.. :bigsmile:
    -- http://28dni.pl/biedrona_a
    • CommentAuthoreuyght
    • CommentTimeFeb 20th 2008
     permalink
    a ja sie odroznie: moja rodzinato ja, siostra i rodzice plus kot i pies, obaj uroczy i plci meskiej ;) do niedawna mialam nadzieje ze stworze nowa rodzinke ale po utracie tej nadziei doszlam do wniosku ze moja obecna rodzinka mi wystarczy ;)
  4.  permalink
    a moja rodzinka to ja, moj chlopak nasz synus Dominik, i moja przyjaciolka luszka:))) tak czasami sobie mysle co sadza o nas nasi sasiedzi??? pewnie ze jakis dziwny trojkat czy cos...
    --
    •  
      CommentAuthorJagodka1
    • CommentTimeFeb 24th 2008 zmieniony
     permalink
    jak na razie moja rodzinka liczy dwie osoby,czyli:ja Jagódka i mój kochany mężuś :heartsabove: a jak będzie w przyszłości?to czas pokaże:thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorAtis
    • CommentTimeFeb 28th 2008 zmieniony
     permalink
    Moja obecna rodzina to moi rodzice, brat, ja oraz najcudowniejsza na świecie sunia - Irja. Od września skład mojej rodziny sie zmieni. :wink:
    •  
      CommentAuthorAksa78
    • CommentTimeMar 11th 2008 zmieniony
     permalink
    Moja rodzina to mąż (od 5 miesięcy), 8 szczurów, 2 myszy i chomik-kulka. Nie wiem jak liczyć psa, bo niby mój, ale jak będziemy się wyprowadzać to "starego pudełka" nie wezmę ze sobą.
    --
    • CommentAuthorviki2626
    • CommentTimeMar 24th 2008
     permalink
    U mnie to mój mąż, pies Dinguś no i brat ale on to już bardziej bratowej jak mój ;) Chcielibyśmy trójkę dzieci ale nie wiadomo jak to będzie.
    •  
      CommentAuthorZosiaK
    • CommentTimeMar 25th 2008
     permalink
    Mężus i ja.
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    A moja rodzinka to:Ja,mój M , nasz kochany synuś Bartosz, moja mama, 2 siostry, mąż jednej z nich i ich kochany synek Mateusz a moj chrzesniak.:bigsmile:aha i zapomnialam, pies Kamel
    •  
      CommentAuthormonitab
    • CommentTimeMar 29th 2008
     permalink
    witam u mnie to ja , moj maz,nasz synek......:kissing::heartsabove:
    --
    •  
      CommentAuthorstokrotk_a
    • CommentTimeApr 11th 2008
     permalink
    Moja rodzinka: ja, mój mąż i za 38 dni dołączy do nas nasz synek Tomek :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIrjanka
    • CommentTimeApr 13th 2008
     permalink
    Ja, chłop i psiak jak na razie :)
    -- Irja
  5.  permalink
    Moja rodzinka to ja, mąż Paweł i ukochany synuś Tymoteuszek. Mieszkamy z teściową.
    • CommentAuthors_biela
    • CommentTimeNov 10th 2008
     permalink
    Moja rodzinka to mój książe z bajki i ja -księżniczka ;) nie wiem w sumie jak pisać o kocie, bo traktuje nas tak jak małe dzieci traktują rodziców, więc się utarło, że to nasze bobo, no ale wiecie jak ludzie patrzą na małżenstwo z kotem zamiast dziecka :wink: do tego dochodzą dwa chomiki: Filip (brązowo-rudy syryjski) i Biały (dżungalski), i długowłosa świnka morska (srebrno-czarna). Dzieci chcieli byśmy mieć dwójkę, ew. trójkę, ale to czas pokaże...
    -- "kicham na to, czy mój sąsiad czyta o moich cyklach" ngl
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 3rd 2009
     permalink
    u mnie póki co rodzina to rodzice, babcia i ja :>

    Mój R. to jeszcze nie rodzina... chociaż w sumie praktycznie już tak jest traktowany :)))
    --
    •  
      CommentAuthorAniaBB
    • CommentTimeJan 14th 2009
     permalink
    U nas wygląda to tak - ja, małż, pies. Sunia, która jest dla nas trochę jak dziecko, do tulenia i miziania. Mieliśmy szczurka, ale padł już. Planujemy bobaska, później raczej drugie też, bo zawsze chciałam mieć więcej niż jedno dziecko, ale na razie skoncentrowaliśmy się na pierwszym.
    -- serce przestało bić.
    •  
      CommentAuthornibriana
    • CommentTimeApr 9th 2009
     permalink
    u nas tylko ja i mąż. I kota ;) Rodziną to nazwę jak będą maleńśtwa ;) Planujemy 3. Co z tego wyjdzie? Się okaże. STarania rozpoczniemy chyba jakoś w ciągu najbliższego pół roku. TAki jest plan.
    Chcesz rozśmieszyć PanaBoga? Opowiedz mu o swoich planach :crazy:
    --
    • CommentAuthors_biela
    • CommentTimeApr 10th 2009
     permalink
    ano coś w tym jest:wink: problem w tym że życie mi się tak ciągle układa wbrew planom, że już nie wiem do czego mam dążyć :neutral: to uczy pokory, ale można stracić motywację

    taki mały off-topic :wink:
    -- "kicham na to, czy mój sąsiad czyta o moich cyklach" ngl
  6.  permalink
    nibiriana widze ze dzisiaj rocznice swietujecie...:)
    --
    •  
      CommentAuthornibriana
    • CommentTimeJul 13th 2009
     permalink
    Przegapiłam Twój wpis Patrycjo... Święowaliśmy owszem - czas leci tak szybko! :)
    --
    •  
      CommentAuthortiramisu
    • CommentTimeAug 12th 2009
     permalink
    Dlaczego nibriano rodziną nazwiesz dopiero jak będą dzieci? Juz jestescie tą najważniejszą dwuosobową. A jak dzieci wychowacie, rozjadą się po świecie i zostaniesz tylko z mężem to znowu nie będziesz miała rodziny?
    -- Powyższy post może zawierać śladowe ilości orzechów arachidowych.
    •  
      CommentAuthornibriana
    • CommentTimeFeb 25th 2010
     permalink
    |Dobre pytanie tiramisu :) Jak się dzici rozjadą to przecież nie znikną. Nadal będę ich mamą. Sytuacja się nei zmieni. Dlatego moja definicja pozostaje w mocy :)
    --
    • CommentAuthorasia_k202
    • CommentTimeOct 18th 2011
     permalink
    Moja rodzina to JA, MĄŻ i ŻÓŁW:) no i przedszkolaki którymi zajmuję się na codzień :)
    •  
      CommentAuthorAshanti_88
    • CommentTimeOct 24th 2011
     permalink
    Moja rodzina to : Ja, Mój Mężuś ( od 3 lat razem, za 6 miesięcy nasza 2 rocznica ślubu), suczka labrador i mieszaniec wzięty ze schroniska ;) Miałam też króliczka lae zdechł po miesiącu ;( Chciałabym jeszcze jednego psiaka, ale to już jest za dużo jak na 2 pokoje :( No i staramy się o dzidzię ;)
    -- , , ,
    •  
      CommentAuthorbahel
    • CommentTimeOct 24th 2011
     permalink
    Moja rodzina to ja, mąż i Mała w "brzuchu". Ku zgorszeniu wielu... zwierząt nie zaliczam do rodziny :)
    --
  7.  permalink
    Moja rodzinka to Ukochany Heniu i śliczna sunia labradorka Aga :)
  8.  permalink
    Moja rodzinka to mój łobuz Aduś,rudy dachowiec Yogi i jego mama Tequila :wink:
    -- ............
    •  
      CommentAuthordododotka
    • CommentTimeDec 6th 2011
     permalink
    a moja rodzinka to ja, MM, kocica Zbój, kocur Zasadzka (nasze jeszcze nieślubne kociaki ;) ) i to małe w moim brzuszku na które czekamy :)
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 20th 2012 zmieniony
     permalink
    Emerytalny skok na kasę 31.03.2012
    Śniadanie w Trójce - rozmowa z kilkoma politykami o bieżących sprawach.

    Rozmowa dotyczyła niżu demograficznego w Polsce

    Kalinowski (PSL) do Błaszczaka (PiS):
    - Pan ma stałą pracę, dobre dochody, czemu ma pan tylko 2 dzieci? Ja mam 5!
    Błaszczak zaniemówił. Rozległy się głosy:
    - Nie wypada tak mówić ani o to pytać...
    Błaszczak:
    - Jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa w sprawie dzieci!
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.