Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorlenak26
    • CommentTimeJan 15th 2009
     permalink
    Witajcie, czy ktoras z Was bierze norprolac??
    ja jestem juz po opakowaniu startowym i wcinam 2x1 wieczorem.
    Mam na twarzy wypieki i caly czas jest mi gorąco, a jakie Wy macie objawy???
    -- Lenka
    •  
      CommentAuthorSzajKa
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    hej, jak kiedyś brałam norprolac bo źle się czułam po bromergonie ale nie pamiętam żebym miałam jakieś skutki uboczne.
    --
    •  
      CommentAuthorKonwalijka
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    A ile ten norprolac kosztuje? Bo wiekszosc prolaktynowych przypadkow bierze bromokryptyne (slawetnego bromka, albo jak ja, parlodel). No bo skoro tak dobrze sie trawi to moze cena znecheca ginow do zapisywania norprolacu zamiast bromegronu.
    •  
      CommentAuthorSzajKa
    • CommentTimeJan 29th 2009
     permalink
    nie pamiętam ile dokładnie ale wiem że dużo droższy od bromergonu, który, z tego co pamiętam kosztuje kilka złotych. Najpierw próbuje się bromergon bo jest tani a jak kobieta się źle po nim czuje (a z wieloma tak jest) to dopiero próbują inne. Musiałabyś spróbować w aptekach żeby dowiedzieć się dokładnie o różnicę w cenie.
    --
    •  
      CommentAuthorKonwalijka
    • CommentTimeJan 29th 2009
     permalink
    No ja kupowalam parlodel, ok. 80 zl za 30 tabletek (wiec nie pare zlotych). Chodzi mi o to, ze parlodel jest tam jakas lepsza wersja bromku bo ma te sama substancje czynna (bromokryptyne). A ten norprolac nie ma bromokryptyny.
    •  
      CommentAuthorSzajKa
    • CommentTimeJan 29th 2009
     permalink
    pewnie masz rację, Konwalijka. Mówiąc szczerze, brałam te leki 6-8 lat temu i już nie pamiętam. Czy po parlodelu czułaś się dobrze pomimo tej samej substancji czynnej?
    --
    •  
      CommentAuthorKonwalijka
    • CommentTimeJan 29th 2009
     permalink
    Szajka, ja to opone strawie wiec i parlodel bardzo dobrze mi wchodzil. Doswiadczylam JEDYNIE slabosci przez kilka pierwszym dni (wrazenie, ze zaraz zemdleje, ale nigdy nie zemdlalam). Potem zostalo mi tylko 'czarno przed oczami' przy wstawaniu z siedzenia lub lezenia (nawet powolnym) i zatkany co wieczor nos. Ale wiem, ze wiekszosc kobiet naprawde przechodzi meki zanim sie organizm przyzwyczai.
    •  
      CommentAuthorSzajKa
    • CommentTimeJan 30th 2009
     permalink
    Straszne co piszesz Konwalijka... Mam nadzieję, że szybko Ci to przejdzie.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.