Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorgonia1994
    • CommentTimeMar 28th 2009
     permalink
    Witam was dziewczynki.
    Zamierzam robic baby shower dla mojej przyjaciolki i licze na jakies rady odnosnie takiego przyjecia, wiem ze w Polsce to jest jeszcze niepopularne ale napewno niktorzy cos o tym wiedza. Najbardziej zalezy mi na roznych grach i zabawach.
    Napewno wiele osob z tego skorzysta
    Buziaczki
    :rolling: :rolling: :rolling:
    •  
      CommentAuthormell
    • CommentTimeMar 29th 2009
     permalink
    zacznijmy od początku po polskiemu :) Co to jest?
    --
    •  
      CommentAuthorwielgosz
    • CommentTimeMar 29th 2009
     permalink
    Ja mieszkam w USA i tutaj to jest tak obowiazkowe, jak impreza z okazji 18-tki:). Podobno mi planuja zrobic, ale ja nie jestem przekonana. Troszke to dla mnie sztuczne, ale z drugiej strony bardzo praktyczne. Mozna zrobic listy prezentow w sklepie i powiadomic o tym gosci. Co do gier to mozesz poszperac w Internecie.
    --
    •  
      CommentAuthorgonia1994
    • CommentTimeMar 29th 2009
     permalink
    to jest imprezka dla mumusi w ciazy na ktora przynosi sie podarunki dla dzidziusia ktory sie niedlugo urodzi
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMar 29th 2009
     permalink
    Marketingowy majstersztyk :P
    --
    •  
      CommentAuthormell
    • CommentTimeMar 29th 2009
     permalink
    nie jest to trochę na siłę? Jestem zaproszona na imprezkę i jednocześnie zobowiązana do zakupów. W sumie jeżeli będę chciała to sama przyjdę na 'kawkę' do znajomej cięzarówki i chętnie przyniosę ze sobą drobiazg dla dzidzi, ale z własnej woli, nie zobowiązania. Ale jak kto woli. Może to i przyjemna imprezka, o ile dla osoby bezdzietnej nie nudna... monotonna tematyka. No nie wiem, nie próbowałam.
    --
    •  
      CommentAuthorgonia1994
    • CommentTimeMar 30th 2009
     permalink
    ja osobiscie baby shower na pewno nie bede miec, ale to dla mojej kolezanki ktora baaaardzo chce taka imprezke. Mieszkamy w stanach a tutaj to jest bardzo popularne
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 30th 2009
     permalink
    w staanch Baby shower to wrecz koniecznosc bo przeciez jak sie takowego nie zrobi to jeszcze kolezanki stwierdza ze sie nei ma przyjaciol :P
    poszukaj w google, a na bank znajdziesz mnostwo przeroznych gier i zabaw

    btw - podoba mi sie jedynie ten hamerykanski zwyczaj zostawiania list z zapotrzebowaniem zarowno slubnych jak i dla dzieciakow, przynajmniej prezenty sie nei dubluja a czlowiek dostaje to co chce :))
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 30th 2009 zmieniony
     permalink
    Niektóre sklepy inetowe w Polsce mają już listy zakupowe dla nowożeńców itp.
    Goście weselni logują do listy danej pary i wiedzą, co mogą kupić, a co zostało już kupione.
    --
    • CommentAuthors_biela
    • CommentTimeMar 30th 2009 zmieniony
     permalink
    ja jeszcze nigdy nie byłam na imprezce tego typu ale uwazam pomysł za bardzo fajny....
    przeciez bardzo dużo kobiet jak jest przed porodem boi się go, więc fajnie jest spotkać się z koleżankami i trochę rozerwać:wink:

    Dodatkowo wyprawda dla dziecka przeciez tyle kosztuje, a jak każdy kupi coś mełemu (pod warunkiem, że to będzie coś potrzebnego) to bardzo pomoże przyszłej mamie, a dla pojedyńczych osób kupno po jednym drobiazku to nie jest taki straszny wydatek

    tak czy inaczej widze duzo plusów takiej party:cheer:
    -- "kicham na to, czy mój sąsiad czyta o moich cyklach" ngl
    •  
      CommentAuthorgonia1994
    • CommentTimeMar 30th 2009
     permalink
    wczoraj bylam z nia w wielkim sklepie tylko dla bobaskow i spedzilysmy tam prawie 4 godziny latajac ze skanerem i sporzadzajac liste. Na poczatku bylo fajnie le potem bylam strasznie zmeczona. Smieszne bylo ze mozna kupic dla dziecka obcinaczke do paznokci nie tylko roznie wyprofilowana ale takze ze swiatelkiem albo z lupa :) czego to sie nie wymysli zeby zarobic.
    Najgorszy byl wybor kocykow ktorych byly ze 4 alejki...
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeMar 30th 2009
     permalink
    s_biela: przeciez bardzo dużo kobiet jak jest przed porodem boi się go, więc fajnie jest spotkać się z koleżankami i trochę rozerwać

    Byłam na takim spotkaniu kiedyś, koleżanka miała się zrelaksować przed rozwiązaniem, a skończyło się na wzajemnym straszeniu się porodami i licytacją którą bardziej bolało :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorgonia1994
    • CommentTimeMar 31st 2009
     permalink
    baby shower jest juz zaplanowany na 17 maja teraz tylko zaproszenia trzeba wypisac i porozsylac. No czekam dalejna te pomysy na zabawy... ja mam na razie kalambury i rysowanie po mamusinym brzuszku
    •  
      CommentAuthormorkub
    • CommentTimeMar 31st 2009
     permalink
    Widziałam w tv taką zabawę w czasie baby shower - przyszła mama smakowała jedzenie ze słoiczków dla niemowląt (etykiety na słoiczkach były zasłonięte) i zgadywała, co to jest.
    •  
      CommentAuthorgonia1994
    • CommentTimeApr 1st 2009 zmieniony
     permalink
    no fajne na pewno wykorzystam, ale to jest chyba nie do zgadniecia bo te dzieciece jedzonka sa takie jalowe i bez smaku
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 1st 2009
     permalink
    dla mnie malowanie po brzuchu mamy to niestety niewypal i sorki ale glupi pomysl
    nie kazda kobieta w ciazy lubi jak ktos poza mezem dotyka jej brzucha.

    skarbnica pomyslow BABY SHOWER GAMES AND IDEAS
    •  
      CommentAuthorgonia1994
    • CommentTimeApr 1st 2009
     permalink
    dzieki sporo tych zabaw tam jest na pewno cos wybiore
    •  
      CommentAuthorwielgosz
    • CommentTimeApr 1st 2009
     permalink
    gonia1994 a w jakim sklepie robilyscie liste?? Ja kupilam obcinacze z lupa i jestem zadowolona:))
    --
    •  
      CommentAuthorgonia1994
    • CommentTimeApr 1st 2009
     permalink
    nie mowie ze sa zle tylko smiesza mnie te udogodnienia w dzisiejszych czasach. Bylysmy w babys R us, dwa razy go obchodzilysmy
    •  
      CommentAuthorgonia1994
    • CommentTimeMay 20th 2009
     permalink
    opisze jak baby shower wygladal:
    odbyl sie 17 maja w niedziele w domu ciezarnej :)
    Przyjechalam rano zeby zrobic dekoracje i salatke (bo reszta jedzenia byla zamawiana), pokroic ciasta owoce itp przyszli rodzice sobie gdies pojechali
    O 2pm zaczeli sie schodzic goscie wiec ja przyjmowalam prezenty i zanosilam je do pokoju a ciezarna sie witala
    Po przyjsciu wszystkich gosci mozna bylo sobie pojesc a potem zaczely sie konkursy
    Pierwszy konkurs to bylo zgadnac cene koszyka zrobionego przeze mnie z kosmetykami dla dzieci
    Drugi, trzeba bylo odciac wstazke na taka dlugosc jaka ma mama brzuszek
    Trzeci dobieranie skarpetek dla niemowlat w pary w czasie 20 sekund
    I czwarty smakowanie gerberow, trzeba bylo powedziec jaki jest sklad
    Nagrodami byly zestawy kosmetykow takie male nie jakies wielkie i drogie
    Po konkursach byl czas na rozpakowywanie prezentow przez przyszla mame i ja wreczalam kartke z podziekowaniem i woreczek z cukierkami. Na koniec prezentow przyszly tata wreczyl swojej zonie bukiet kwiatow i prezent od niego
    Tak wiec bylo bardzo sympatycznie polecam takie imprezy
  1.  permalink
    Gratuluję udanej imprezki!!!!!!!!!!!!!
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.