Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeAug 1st 2006 zmieniony
     permalink
    Dziś jest wspaniały dzień, pogoda przestała nam już dokuczać. Jest chłodniej co powoduje, że nasze samopoczucie jest lepsze. Postanowiłem to wykorzystać.

    Uznałem, że pierwszym 28 osobom, które odpowiedzą wyczerpująco na poniższe pytania prześlę zaproszenia umożliwiające korzystanie z 28dni.

    Gdzie poraz pierwszy raz usłyszałaś o 28dni?
    Czy uważasz, że 28dni to trafna nazwa?

    Na powyższe pytania proszę odpowiadać na forum, a następnie proszę o przesłania emaila (damazy(małpka)28dni.pl) z proponowanym loginem.
    pozdrawiam
    Damazy
    • CommentAuthorally
    • CommentTimeAug 1st 2006 zmieniony
     permalink
    O programie po raz pierwszy usłyszałam na forum http://starania.webd.pl/index.php?redir=1. Co do nazwy dla mnie OK, natomiast może budzić wątpliwości co do analizy cykli o długości innej niż 28 dni.Tutaj link http://www.vanilla-cafe.net/viewtopic.php?t=1926&postdays=0&postorder=asc&start=15 Pozdrawiam.
    • CommentAuthorkasienka
    • CommentTimeAug 1st 2006
     permalink
    Tak wiec o programie dowiedzialam sie od jednej z forumowiczek na maluchy.pl. No i bardzo sie ucieszylam, ze w koncu powstala aplikacja po polsku :bigsmile:
    Co do nazwy to wydaje mie sie jak najbardziej OK. Co jest wazne, 28dni kojarzy sie z cyklem kobiety. I jak mozna sie domyslec ma pomoc w jego zrozumieniu. Nazwa jest ponadto krotka, wiec latwo ja zapamietac.
    Minus to fakt, ze moze kojarzyc sie z "kalendarzykiem" a nie z nowoczesnymi metodami analizy cykli. Mnie to jednak nie zrazilo i mysle ze po zapoznaniu sie z oferta nikt nie bedzie mial takich skojarzen.
    Pozdrawiam
  1.  permalink
    o programie przeczytalam na FORUM STARANIA EKSPERCKIE http://starania.webd.pl/viewtopic.php?t=3335
    a co do nazwy uwazam, ze jest dobra :)) latwo ja zapamietac :)) , wiadomo od razu o co chodzi :)) latwy adres stronki,
    i wyglada na to, ze doczekalam sie pierwszej porzadnej stronki po polsku. (ta angielska czasami mnie drazni, a polska na ktorej do tej pory zapisywalam oszalala doszczetnie i nie pozwolila mi dodac dnia do cyklu :(( Mam nadzieje, ze tu sie to nie zdarzy :))
    • CommentAuthorankjod
    • CommentTimeAug 1st 2006 zmieniony
     permalink
    Ja dowiedziałam się przypadkowo :) Jestem moderatorką na innym forum dotyczącym spraw kobiecych :) Stronka jest czytelna, ładna, można z niej bedzie korzystać cały czas. Gratuluje pomysłu i pozdrawiam

    ankjod
    • CommentAuthorShenna
    • CommentTimeAug 1st 2006
     permalink
    Witam, po raz pierwszy spotkałam się z 28 dni na forum STARANIA. Niestety nie mogłam zalogować się do angielskiego programu więc używałam niemieckiego choć nie znam języka:bigsmile: Z ogromną nadzieją czekam na 28 dni!!
    Co do nazwy jest bardzo trafna, jednak traktować ją trzeba tylko symbolicznie bo przecież nie każda ma cykl 28 dniowy, mi wystarcza 26 :bigsmile:
    Czekam z niecierpliwością!!
    •  
      CommentAuthorzoska_
    • CommentTimeAug 1st 2006 zmieniony
     permalink
    witam....nareszcie "doszłam" jak tu wejsć: bigsmile:
    ja również spotkałam sie z ta stronką na forum STARANIA.I oczekiwałam jej aktywacji z ogromna niecierpliwoscia, poniewaz jak dotąd nie ma dobrej polskiej stronki do obserwacji cyklu.Wprawdzie znam język angielski, ale przyznaję, że zdecydowanie wolę uzywac polskiego.Czekam z niecierpliwościa na uruchonienie.
    Co do nazwy to nie mam zastrzeżeń: kojarzy się jednoznacznie z długościa cyklu ukobiety <oczywiście ksiązkowym> :wink:
    • CommentAuthoroptra
    • CommentTimeAug 1st 2006 zmieniony
     permalink
    Ja o 28dni dowiedziałam sie na Forum dziecko-info.com. Od razu weszłam ale szkoda, że jeszcze nie działa. Mam nadzieję, że będzie ciekawie i bardzo pomocne nam wszystkim starjącym sie i tym, którym już się udało.
    Pozdrawiam, czekam na "otwarcie" 28dni.:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeAug 1st 2006
     permalink
    Bardzo proszę o wysyłanie emaili z proponowanym loginem. Inaczej nie jestem w stanie zaoferować dostępu do 28dni osobom dyskutującym w tym wątku.
  2.  permalink
    Żródło wiedzy o stronce to http://npr.pl/

    Co do nazwy, to zupełnie nie kojarząca się z cyklami, gdyż te moje są dużo dłuuuuższeeee, jak dla mnie nazwa powinna kojarzyć się z cyklem, bo dotyczy właśnie jego obserwacji np. www.mojcykl.pl, www.mojecykle.pl
  3.  permalink
    Damazy
    Dziekuje za cierpliwosc!
    UDALO SIE :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeAug 1st 2006
     permalink
    Super, czekam na uwagi i pomysły.
    • CommentAuthorvictoria
    • CommentTimeAug 1st 2006
     permalink
    info o Was znalazłam na www.naturalnemetody.fora.pl

    mnie się nazwa bardzo podoba i kojarzy mi się z tym, z czym powinna :)
    niemniej jednak banalne www.cyklkobiety.pl byłoby z pewnością bardziej czytelne także dla nie wtajemniczonych

    poza tym kolorystyka aplikacji także mi bardzo odpowiada, stonowane i delikatne barwy to jest to, co lubię
    •  
      CommentAuthorKasia
    • CommentTimeAug 1st 2006
     permalink
    po raz pierwszy usłyszałam o formu na www.starania.pl i od razu sie zarejestrowałam, teraz czekam, kiedy stronka ruszy pełną parą:) Bardzo się cieszę, że i Polki wreszcie będą miały swoją kartę do obserwacji. Dotychczas korzystałam a wersji ang. i niem., ale patrząc na to, jak będzie wyglądała nasza stronka uważam, że będzie z nich najczytelniejsza:)

    Jeśli chodzi o nazwę, to bardzo mi się podoba, od razu wiadomo o co chodzi i czego dotyczy, poza tym, myślę tak jak kasieńka, że przez to, że nazwa jest krótka, łatwo się ją zapamięta:) srdecznie pozdrawiam twórców! :):clap:
    •  
      CommentAuthorleminka
    • CommentTimeAug 1st 2006
     permalink
    O stronce dowiedziałam się z forum MAMO-TATO. Tam w większości korzysta się z łaskawości zagranicznego 'kalendarzyka' zarówno angielskiego, jak i wersji niemieckiej. Tak więc wiadomość o polskim odpowiedniki zrobiło naprawdę wielkie poruszenie! I jak na razie wszyscy z ogromną niecierpliwością oczekują oficjalnego startu.

    Czytając wstępne opinie użytkowników M-T na temat 28 DNI, jestem przekonana, że 99% forumowiczek w błyskawicznym tempie przestawi się na nasz rodowity program. Tak więc pomysł z tego typu aplikacją w wersji polskiej był idealny! I na pewno w pełni zaspokoi potrzeby wszystkich kobiet :)
    A najważniejszym atutem wymienianym na forum M-T, jest fakt, że to właśnie kobiety mają możliwość uczestnictwa w tworzeniu i rozbudowie 28 DNI! Dzięki temu czujemy, że "nasze sprawy" są dla innych tak samo istotne, jak dla Nas samych :)

    NAZWA 28 DNI:
    Nie chciałabym się powtarzać, ale najważniejsze to aby nazwa była łatwa, krótka i w jasny sposób nawiązywała do tematu, którego dotyczy. Zgodnie więc twierdzę, że jest IDEALNA. Łatwa do zapamiętania, wiadomo z czym się wiąże. Prosto, krótko i na temat :) Właśnie 28 DNI
    •  
      CommentAuthorkala
    • CommentTimeAug 1st 2006 zmieniony
     permalink
    O stronce podobnie jak Leminka dowiedziałam się z Mamo-Tatowego forum :) leminka zresztą idealnie oddała nastroje panujące przy aplikacji 29DNI. Czekam z niecierpliwością. Jak wiele innnych kobiet. Również korzystam z "amerykanskiej" wersji wspomagania płodności :) i czekałam na polska aplikacje która wielu kobietom pomożę przeskoczyć barierę językową. Na pewno wiele kobiet z tego skorzysta.

    Nazwa ... trafna. Sam fakt, że już się przyjęła i weszła do językowego użytku znaczy, że jest idealna. Krótka, zwięzła zapadająca w pamięć :) Po prostu 28DNI !
    • CommentAuthorVanilia
    • CommentTimeAug 1st 2006 zmieniony
     permalink
    Jestem administratorem wymienionego tutaj "vaniliowego" ;-) forum i zamieszczałam na nim informacje dla użytkowniczek o programach do interpretacji cyklu - wyszperałam info o 28dni na forum gazety.pl http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=14906&w=43476988&a=43476988 - tak właśnie dowiedziałam się o Waszym programie :-)
    Nazwa jest jak najbardziej trafna biorąc pod uwagę średnią długość cyklu kobiety - jednym słowem krótka i łatwa do zapamiętania - wiadomo, że ta długość jest umowna ;-)
    • CommentAuthorhelcia74
    • CommentTimeAug 1st 2006
     permalink
    O tej stronie dowiedzialam się z forum mamo-tato. Co do nazwy - jest ok. Uważam, że taki program po polsku to strzał w dziesiątkę. Pozdrawiam gorąco.
    • CommentAuthoraneczka
    • CommentTimeAug 1st 2006
     permalink
    O programie dowiedziałam się na forum mamo.tato.pl
    Co do nazwy bardzo trafna wiadomoo co chodzi przynajmniej dla kobiet. Oobiście czekam niecierpliwie na oficjalne rozpoczecie ponieważ w tej chwili korzystam z zagranicznego "kalendarzyka" ale nie jest łatwo. Także czekam i ciesze się, ze w końcu ktoś zauważył potrzeby kobiet starających się o dziecko i nie tylko
    •  
      CommentAuthorasikpro
    • CommentTimeAug 1st 2006
     permalink
    Witam cieplutko!

    O 28 dniach dowiedziałam się na stronie LMM.
    Co do nazwy, to wiadomo o co chodzi, ale niekoniecznie zgadza się to z rzeczywiśtością wielu kobiet.
    Cieszę się jednak, że serwis powstał, mam nadzieję, ze ułatwi mi zadanie.
    • CommentAuthorAsia1
    • CommentTimeAug 1st 2006
     permalink
    O 28dniach dowiedzialam sie na forum starania.webd.pl bardzo sie ciesze ze powstał taki portal w j.polskim. Co do nazwy to jest ok i nic bym nie zmieniała :) goraco pozdrawiam :bigsmile:
    • CommentAuthortolala
    • CommentTimeAug 1st 2006
     permalink
    Witam wszystkich,
    info o 28dni wyszperałam na vanilce
    www.vanilla-cafe.net
    nazwa 28dni jest jak dla mnie ok.
    Łatwa do zapamiętania i na temat.
    Co prawda moje cykle są dłuższe
    ale skojarzenie jak dla mnie jest jednoznaczne :wink:
    Oczekuję z niecierpliwością na aktywację.
    • CommentAuthorLolka_
    • CommentTimeAug 1st 2006
     permalink
    Witam. Ja doweidziałam się o istnieniu tej stronki na forum MAMO-TATO. Od kilku dni ze zniecierpliwieniem na nią tam wyczekujemy. Myślę,że to super pomysł, że wreszcie będzie taki program w j.polskim! Co do nazwy to także mi się podoba, kojarzy się z tym,z czym ma się kojarzyć i co najważniejsze jest króciutka a co za tym idzie łatwa do zapamiętania.
    Czekam z zainteresowaniem na uruchomienie stronki.:smile::bigsmile:
    • CommentAuthorlulu
    • CommentTimeAug 1st 2006
     permalink
    Hejka!!!Dowiedzialam sie o waszym portalu na forum Starania.Jezeli chodzi o nazwe,to lepszej byc nie moglo:
    Krotka,wiec latwo ja zapamietac,wpada w ucho no i kojarzy sie tylko z tym z czym kojarzyc sie powinna:)))
    Bardzo sie ciesze,ze nareszcie bedzie stronka o tej tematyce w j.polskim!!!:wink:
    • CommentAuthortime
    • CommentTimeAug 1st 2006
     permalink
    Witam serdecznie,
    Ja o forum 28 dni dowiedziałam się jak moje poprzedniczki z forum STARANIA.PL, gdzie załozony jest oddzielny wąteczek na ten temat :)
    Jesli chodzi o nazwę to ewidentnie kojarzy mi się z cyklem. Niekoniecznie moim bo miewam dłuższe ale jednak :wink:
    Podobają mi się pastelowe kolory i póki co przejrzystość.
    Czy i ja się załapię jeszcze na hasło??

    Pozdrawiam cieplutko
    • CommentAuthorstamcia
    • CommentTimeAug 1st 2006
     permalink
    no to ja krotko i na temat :o)
    o tym forum dowiedzialam sie na portalu mamo-tato.pl [poczta pantoflowa dziala :o)]. Natomiast co do nazwy super pomysł, jednak zastanawiam sie czy z tego forum bedza mogly kozystac tez dziewczyny o mniej "standardowym" cyklem np. 40-50 dni, czesto na tego typu stronkach kolkulatory dzialaja np do pewnego dnia a pozniej juz nie da sie juz wpisywac codziennych pomierow. Nazwa kojazy sie jednoznacznie, jest trafiona.
    • CommentAuthorDomanka
    • CommentTimeAug 1st 2006
     permalink
    O istnieniu 28 dni również dowiedziałąm się ze stronki www.starania.webd.pl. Na tamtejszym forum dyskutowałyśmy odnośnie nazwy, która jednoznacznie kojarzy się z długością cyklu.
    Początkowo miałam wątpliwości, czy mogę się zarejestrować, bo moje cykle tasiemcowate.
    Mimo to nie zmieniałabym nazwy- podoba mi się
    pozdrawiam
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeAug 1st 2006 zmieniony
     permalink
    Zaproszenia są ktualne w dalszym ciągu.
    Jak dotychczas dostęp za pomocą tego wątku ma 14 osób.
    Czekam dalej :bigsmile:
    • CommentAuthorKasia3
    • CommentTimeAug 1st 2006
     permalink
    Dzień dobry. Ja o programie dowiedziałam się również pierwszy raz na forum Starania eksperckie. Bardzo się cieszę, że powstał taki program właśnie w języku polskim i wierzę, że będzie doskonałą alternatywą dla Fertility czy Urbia. Co do nazwy, uważam że jest bardzo trafna, krótka, łatwa do zapamiętania i właściwa dla programu pozwalającego na poznanie swojego cyklu. Ja co prawda mam masę problemów natury hormonalnej i niestety z reguły cykle mam dłuższe, ale dzięki takim programom ułatwiającym poznanie swojego cyklu mniej więcej wiem kiedy występuje owulacja (jeżeli występuje) i kiedy mogę się spodziewać @. Pozdrawiam
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeAug 1st 2006 zmieniony
     permalink
    Jeśli ktoś ma kontakt z Vanilia, proszę jej przekazać iż mam problem z wysłaniem do niej wiadomości email.
    Jakimś dziwnym trafem dostaje zwroty mojej wiadomości.

    Nie Victoria, a Vanilia :crazy:
  4.  permalink
    Witam z ranka :D
    O tym programiku dowiedzialam sie z jednego z forum i nie powiem bo ucieszylam sie,ze jest to program po polsku. Wiadomo ze jak sie zna dobrze jezyk to i dobrze sie prowadzi zapiski a polski to chyba kazda z nas zna :D
    Nazwa jest prosta co daje mozliwosc latwiejszego jej zapamietania ale nie ktore moga blednie uznac,ze program 28 dni ogranicza sie tylko do cykli 28 dniowych,natomiast kobiety z dluzyszmi cyklami tez moga uzywac tego programu.
    :smile:
    Pozdrawiam :D:bigsmile:
    --
  5.  permalink
    Ja pierwszy raz spotkalam sie na LMM naturalne planowaniew rodziny. 28 to super nazwa.:bigsmile:
    --
  6.  permalink
    Witam tak jak wiekszosc dziewczyn ja tez dowiedzialam sie na forum Starania:)
    ciesze sie ze w koncu jest jakis polski programik
    pozdrawiam
    • CommentAuthorVanilia
    • CommentTimeAug 2nd 2006 zmieniony
     permalink
    Damazy,

    przesłałam do Ciebie info z innym adresem - mam nadzieję, że tym razem się uda. :bigsmile:
    Choć sprawdziłam e-mail vanillacafe@op.pl i działa. Może były jakieś przejściowe problemy

    Przepraszam za OT
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeAug 2nd 2006
     permalink
    trywialne bo dowiedziałam się chyba z jakiejś reklamy tlena, albo jakiegoś innego wyskakującego okienka. nie pamiętam dokładnie, bo z radości że coś takiego będzie i ma być tak dokładne zapomniałam:) moja wypowiedź będzie chyba nietypowa, bo ja kiedyś nigdy w życiu nie zastosowałabym kalendarzyka.to było coś przed czym broniłam się rękoma i nogami..ale jak wiadomo życie jest bogatsze niż nasze wyobrażenia, i jak to zwykle bywa zweryfikowało moje chęci. okazało się że nie mogę używać prezerwatyw lateksowych.. gdyż jestem na nie uczulona, i 3dni bólu to dla mnie jednak za dużo, polituretanowe są drogie, a wszelki plastry anty i tabletki antyodpadły również dość szybko, gdyż problemy które przez nie miałam to temat na inny topik..więc szukałam, i wreszcie okazało się że tzw"kalendarzyk" to już teraz całkiem niezle rozwinięty zestaw metod, i że naturalne metody mogą być całkiem nowoczesne.. a że jestem otwarta, więc stwierdziłam że spróbuję..tylko tych wykresów jakoś nie chciało mi się nigdy robić, tych kalkulacji i wyliczeń, szukałam jakiegoś wsparcia.. a że jestem programistką to już już miałam sama sobie coś takiego napisać.. ale na szczęście na horyzoncie pojawiliście się Wy:) i nawet nie wyobrażacie sobie jak się z tego cieszę:):crazy::crazy:

    może nie przepadam za różem, i uważam że portal jest graficznie trochę przeslodzony (moja refleksja jako grafika, nie tylko programisty).po prostu mysle iz schemat skojarzeniowy kobieta-kolor różowy, nie wszystkim kobietom jednak odpowiada,zwlaszcza tym bardziej przebojowym. i można to bardziej róż zrównoważyć innymi kolorami..ale skoro innym się podoba, to cóż..są gusta i guściki;-)ale jesli bedzie rzetelna informacja i przejrzystosc wykresow i sposobu nawigacji, jestem gotowa to "przeżyć" ;-)

    a nazwa? uważam że pasuje gdyż wszystkie te metody samoobserwacji opierają się na cyklu, ktory kojarzy sie z 28dniami,mimo iz ja mam czasem pare dni wczesniej czasem pozniej, czasem nawte o tydzien mi sie przesuwa, to w mojej swiadomosc cykl kobiecy to 28dni. krotko jasno.przejrzyscie. skojarzeniowo.:):thumbup:
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeAug 2nd 2006
     permalink
    jeszcze jedno moja "imienniczka" victoria ma rację możnaby się pokusić o wykupienie drugiej domeny www.cyklkobiety.pl i przekierowanie jej na 28dni.pl gdyz rzeczywiscie kobiety o bardzo dlugich cyklach mogą się obawiać iż to aplikacja nie dla nich:bigsmile:
    • CommentAuthorsol-ka
    • CommentTimeAug 2nd 2006 zmieniony
     permalink
    Witam. Ja również o istnieniu 28dni dowiedziałam się z forum mamo-tato, a sciślej mówiąć od leminki. Jak większośc mamo-tatowych koleżanek i ja chętnie skorzystam z polskiej wersji programu i nie będę wysilać się na próby tłumaczenia angielskojęzycznej wersji. Cieszę się, że ktoś wyszedł na przeciw naszym wymaganiom i postarał się o nasz rodzimy programik.
    Nazwa jak dla mnie trafna. Bardzo zapada w pamięć. Ciężko byłoby jej zapomnieć, a łatwo kojarzy się z tematyką stronki. Pozdrawiam.
    •  
      CommentAuthorzoska_
    • CommentTimeAug 2nd 2006 zmieniony
     permalink
    poniewaz juz koxrystam to podziele sie uwagami:
    -wszystko ładnie i przejrzyscie widac tzn przyjemne dla oka kolory i łatwa obsługa
    ale:
    -uwazam, ze program powinien sam interpretowac wykres.Po to wpisujemy tempki, zeby sobie jakoś pomóc, bo w takim układzie mozna na zwykłej kartce notowac tempki i bedzie to samo.Ja wiem, ze mozna napisac do experta o interpretacje, ale to trwa, a automatycznie byłoby prościej i lepiej.Dla mnie to duzy minus

    aha...a dlaczego na forum trzeba sie logowac oddzielnie i na proram tez oddzielnie?To tez dziwne.Po zalogowaniu do programu powinna bez problemów móc uczestniczyć w forum.Ile tych nicków i haseł trzeba pamietac:confused:
    • CommentAuthorbozena
    • CommentTimeAug 2nd 2006
     permalink
    O 28dniach usłyszałam od męża :bigsmile: a on dowiedział się na forum.npr.pl.
    Nazwa jak nazwa, chociaż mnie się kojarzy z przedpotopowym kalendarzykiem. Jeśli wszystko będzie porządnie działało, to mniejsza o nazwę. Pomysł trafiony i bardzo jestem ciekawa, jak to wygląda.
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeAug 2nd 2006 zmieniony
     permalink
    zośka :thumbup:
    Automatyczna interpretacja wykresu pojawi się wkrótce. Zdaję sobie doskonale jak bardzo to jest potrzebne. :bigsmile: To jednak wymaga czasu.

    Gdy wejdziemy w oficjalną fazę 28dni, zintegrujemy i forum. W tej chwili tylko i wyłącznie poprzez forum można dostać się na 28dni :bigsmile: Zawsze możesz założyć sobie to samo hasło na forum, lub zmienić na 28dni. Jak wolisz :smile:
    •  
      CommentAuthordiana
    • CommentTimeAug 2nd 2006
     permalink
    O możliwości skorzystania z polskiego programu do wyznaczania cyklu dowiedziałam się ze stronki www.starania.pl. Jestem początkującą planującą ciążę i niestety typowe, mozolne zapisywanie wszystkich danych związanych z cyklem stanowi dla mnie nielada problem. Wiążę duże nadzieje z Waszym programikiem, gdyż będziecie konkurencją dla tych wszystkich zagranicznych wykresików a także dzięki Wam zawiążą się nowe kontakty na forum, które z pewnością w szybkim tempie będzie się rozwijać. Nazwa może nie jest do końca trafiona, bo cykl każdej kobiety trwa różną ilość dni, jednakże jest łatwa i dla większości kojarzy się z cyklem. Jednak nie jest to aż tak istotne. Szata graficzna jest czytelna, kolory delikatne. Wierzę, że przy takiej chęci forumowiczek do tworzenia tej stronki oraz niecierpliwym oczekiwaniem na polski program będzie to "oblegana" strona w internecie. Trzymam kciuki za powodzenie i oczywiście od razu przyłączam się do Was jako jedna ze stałych użytkowniczek. :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorblue
    • CommentTimeAug 2nd 2006
     permalink
    Ja tylko chciałam wtrącić swoje w kwestii nazwy - idealna :cool: nie tyle że dziecinnie prosta do zapamiętania, to jeszcze w tych kilku znakach jest wszystko zawarte, wszystko jest czytelne :bigsmile:
  7.  permalink
    Witaj !!! Bardzo fajny pomysł z tym 28 dniami.Dowiedziałam się o tym na forum www.dziecko.pl pewna pani przesłała nam linka :) napewno bede z tego korzystać.:bigsmile:
    • CommentAuthornellka
    • CommentTimeAug 2nd 2006
     permalink
    Bardzo mnie się podoba ten program dowiedziałam się o nim z vortalu mamo-tato.pl:bigsmile: Gratuluję pomysłodawcy!
    •  
      CommentAuthorFafkulinda
    • CommentTimeAug 2nd 2006
     permalink
    O 28 dni dowiedziałam się z gimbli. Nazwa ok.
    • CommentAuthorbasiek_76
    • CommentTimeAug 2nd 2006
     permalink
    o 28dni własnie dowiedziałam się na "babskim" forum . Ciągle kobiety poszukują jakiejś wyczerpującej i miarodajnej oceny stanu ich płodności. Ja także do nich należę. Po przeczytaniu programik bardzo mi się podoba- z opisu oczywiście :)
    Nazwa w sumie wydaje mi się dobra- choć wprowadza w moich myślach pewne niejasności typu - czy ja mając cykre raczej odbiegające od 28 dni także będę mogla korzystać z takigo programu. Jednak sama nazwa na pierwszy rzut oka sugeruje co to takiego jest :) , więc myślę wystarczy na samym poczatku wyjasniać to i owo i bedzie ok.
    • CommentAuthormaja_o53
    • CommentTimeAug 2nd 2006
     permalink
    o 28dni dowiedziłam się z forum STARANIA - nazwa fajna - gratuluję
    • CommentAuthorElle
    • CommentTimeAug 2nd 2006
     permalink
    Ja również o 28 dni dowiedziałam się z forum Starania. Nazwa bardzo fajna i łatwa do zapamiętania i cieszy mnie bardzo polska wersja programu :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorSofijka_
    • CommentTimeAug 2nd 2006
     permalink
    Witam :) Chyba juz sie nie zalapie na "pierwsze 28" Ale probuje bo to bardzo bardzo bardzo dobra akcja!!!
    Dowiedzialam sie o tej stronie na forum o metodach naturalnych,ktoras z dziewczyn wyslala link. Nazwa jest jak najbardziej trafna i latwa do zapamietania, poza tym bardzo jedoznaczna a przeciez o to chodzi. POzdrawiam i gratuluje. Mam nadzieje ze juz niedlugo i ja bede mogla korzystac w pelni urokow 28 dni.
    •  
      CommentAuthorzoska_
    • CommentTimeAug 2nd 2006
     permalink
    Damazy

    no to w takim razie rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    zadnych zastrzeżeń...super, ze nareszcie ktos pomyslał o nas:bigsmile:
    dziekuje
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.