Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJun 13th 2009
     permalink
    Być może uznacie tę dyskusję za niepotrzebną, ale wg mnie jest jak najbardziej na rzeczy. Dzięki niej będzie można się dowiedzieć do której z nas się zgłosić z danym problemem :)
    --
  1.  permalink
    no to ja sie zglaszam....z zawodu kura domowa hihihi...:)
    --
  2.  permalink
    a ja jestem ekonomista jednak nie pracowałam w tym zawodzie tak konkretnie
    no i jeszcze studia socjologia moja porażka:)
    --
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeJun 17th 2009
     permalink
    Fajny wątek :-)
    Z wykształcenia jestem pedagogiem specjalnym, a zawód wykonywany to nauczyciel przedszkolny :-)
    --
    •  
      CommentAuthornulla
    • CommentTimeJun 17th 2009
     permalink
    Nauczyciel angielskiego i baaaardzo lubię moją pracę.
    • CommentAuthoraratis
    • CommentTimeJun 17th 2009
     permalink
    Ja z wykształcenia wpierw fotograf, później pedagog.
    Zawód wykonywany-sekretara :) Miło i przyjemnie ;)
    •  
      CommentAuthordanap
    • CommentTimeJun 17th 2009
     permalink
    CIT, PIT, VAT i wszystko co związane z szeroko rozumianą księgowością to coś w czym się wykształciłam (nadal kształcę) i zawodowo zajmuję.
    Psy- szkolenie, wychowanie, hodowla to coś co otrzymałam w genach i hobbystycznie uprawiam.

    Dopisuję się do listy i jeśli ktoś będzie potrzebował jakiejkolwiek pomocy to jestem do usług :D

    Talka jako autorka wątku, powinnaś się pierwsza pochwalić, więc wzywam do raportu ;)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 17th 2009
     permalink
    nauczycielka jezyka angielskiego, pracuje w zawodzie :)
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeJun 17th 2009
     permalink
    Ja jestem chemikiem, co prawda nie pracuję ściśle w swoim zawodzie, ale w branży owszem :smile:
    •  
      CommentAuthormarqotka
    • CommentTimeJun 17th 2009
     permalink
    Nauczyciel, korepetytor i tłumacz angielskiego - kiedyś czynnie, dziś od wielkiego dzwonu, ale jakby co, chętnie pomogę ;)
    Obecnie specjalista merytoryczny w firmie komputerowej ;)
    •  
      CommentAuthoralexi0
    • CommentTimeJun 17th 2009 zmieniony
     permalink
    A to ja z innej beczki - krawcowa ze średnim wykształceniem - szycie wszystkiego poczawszy od zamka skonczywszy na sukniach slubnych wlasnych pomyslow
    no i od przeszło 2 lat tipsiara - bawie sie zelem:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJun 17th 2009
     permalink
    ja dopiero mam średnie wykształcenie - obecnie nie pracuję. od września zaczynam szkołę w Żaku - technik organizacji reklamy :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorFemme
    • CommentTimeJun 17th 2009
     permalink
    Średnie ogólne ukierunkowane humanistycznie, od lipca w teorii i od października w praktyce będę, mam nadzieję, studentką.
    • CommentAuthorAlinka81
    • CommentTimeJun 18th 2009
     permalink
    kierownik :-) hihi Licencjat z zarzadzania malym i srednim przedsiebiorstwem. Nie pracuje w zawodzie (i cale szczescie dla wszystkich :wink:) Pracuje jako pomoc biurowa :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorcelhil
    • CommentTimeJun 18th 2009
     permalink
    Ja skonczylam *licencjata z jezyka rosyjskiego biznesu*, *mgr z ruskiego*
    Teraz jestem na dobrej drodze do obronienia *mgr z Germanistyki* na Uniwersytecie w Göttingen (Getynga):)Mieszkam w Niemczech, bo wyszlam za maz za Niemca. (a w zyciu bym nie pomyslala, ze sie ohajtam z obcokrajowcem:)
    •  
      CommentAuthorpsycho_patka
    • CommentTimeJun 18th 2009 zmieniony
     permalink
    hihih poki co najwiecej z nas ma cos wspolnego z jezykiem angielskim hihi (ja sama udzielam lekcji 15-latkowi, ktory dopiero co przyjechal do uk i ma przyjemnosc chodzic do tutejszej szkoly)...moze jakies korepetycje przez skype ktoras udzieli???? :)

    alexi0 pazurki to moja pasja....niestety na razie nie potwierdzona zadnym certyfikatem...totalny samouk ze mnie...mysle ze nie raz sie do Ciebie zglosze...:)
    --
    •  
      CommentAuthoralexi0
    • CommentTimeJun 19th 2009 zmieniony
     permalink
    patrycja219 nie ma sprawy:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJun 19th 2009 zmieniony
     permalink
    księgowa, z nastawieniem na spółki z o.o. z kapitałem zagranicznym; kady, zus "przy okazji"; wykształcenie kierunkowe
    •  
      CommentAuthorsylwunia
    • CommentTimeJun 20th 2009
     permalink
    Jestem z wykształcenia technikiem ekonomistą i terapełtą zajęciowym, a pracuję jako kasjer-sprzedawca w jednej z sieciówek ;) Obecnie na macieżyńskim ;)
    --
    •  
      CommentAuthorspontanka
    • CommentTimeJun 22nd 2009
     permalink
    ja ma niezly rozstrzal -> studia oceanografia, zawod wykonywany fotograf, grafik komputerowy . takze wizytoweczki itp chetnie wykonam ;)
    --
    •  
      CommentAuthoraczkolwiek
    • CommentTimeJun 25th 2009
     permalink
    programista :]
    •  
      CommentAuthorZacatecas
    • CommentTimeJun 25th 2009
     permalink
    no a ja architekt, maz tez architekt - tosmy sie pobrali. w pracy zapieprz, a w domu nie ma komu polki przykrecic. ecco
    •  
      CommentAuthorEriAnika
    • CommentTimeAug 28th 2009
     permalink
    Jestem krawcową z wykształceniem średnim, dalej uczę siew policealnej :)
    •  
      CommentAuthorAine
    • CommentTimeAug 30th 2009 zmieniony
     permalink
    Psycholog i pedagog z wykształcenia. HRowiec z zawodu. Do tego uczę się bo chcę zostać psychoterapeutą i już zaraz mam zamiar przyjmować klientów :)
    --
    • CommentAuthorSmuga
    • CommentTimeSep 1st 2009
     permalink
    M.A. z komparatystyki literackiej, B.A. z literatury francuskiej i fil. klasycznej
    Praca: jako nauczyciel jez. angielskiego i francuskiego, okazjonalnie tlumacz i przewodnik obcojezyczny po Kopalni Soli w Wieliczce.
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 1st 2009
     permalink
    a u mnie się troszkę zmieniło.
    obecnie jestem stażystką w firmie budowlanej - pracownik biurowy. :)
    --
    •  
      CommentAuthorbeagraf
    • CommentTimeOct 16th 2009
     permalink
    a ja hmmm... z wykształcenia plastyk pedagog. Nawet rok pracowałam w szkole na studiach :-) Potem wiele lat praca jako grafik komputerowy. Teraz, już prawie 3 lata własna firma i praca od rana do wieczora, i w weekendy. Hmmm.... chyba to nie wpływa dobrze na płodność...
    -- Ona 2010, On 2013 :-)
    •  
      CommentAuthorchariklo
    • CommentTimeOct 17th 2009
     permalink
    a ja architekt ... taki samodzielny w dodatku więc z pracy nie mam jak wyjść ;((((( więc staram się dzielić czas robotny i nierobotny , ale lubię bambosze i pobycie klasyczną polską kurką domową ;))))szczególnie przy moim mężczyźnie życia jeszcze tylko maleństwo i to moje wymarzone życie...z dziwniejszych prac w przeszłości to np. pomoc weterynaryjna ;))))) albo projekty tatuaży .... taki rozrysowany człowiek ze mnie ;))))
    •  
      CommentAuthorAssegai
    • CommentTimeOct 23rd 2009
     permalink
    zawód wyuczony- logopeda, nauczyciel wychowania przedszkolnego i w klasach 1-3, ekonomistka (Gospodarowanie Zasobami Ludzkimi)

    Zawód wykonywany - asystent prezesa :)

    Z zamiłowania (i mam nadzieje że po ukończeniu ekonomii, będe miała dość siły by uczyć się w tym kierunku) artysta plastyk- maluje, szkicuje, projektuje wnętrza :)heartsabove:
    • CommentAuthors_biela
    • CommentTimeOct 23rd 2009
     permalink
    widzę, że nie jestem jedyna... mój zawód to księgowa :smile:

    Przerwałam studia na SGH z braku kasy... liczę na to że wrócę...
    -- "kicham na to, czy mój sąsiad czyta o moich cyklach" ngl
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.