Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorsylwunia
    • CommentTimeOct 20th 2009
     permalink
    Nie wiem czy ten temat juz był poruszany, jesli tak to proszę o namiary. Dziś teściowa naskoczyła na mnie, że nie przygotowóję synka do mojego powrotu do pracy. Wydawało mi się, że zrobiłam co w mojej mocy. Utrwalilismy dwie drzemki, wprowadziłam 2-3 posiłki dziennie(kaszka, obiadek i owoce), uczę małego pić łyżeczką, niekapka jeszcze nie kuma, butelki nie chce pic. Mąż zostanie z Małym. Wszystko przy nim potrafi zrobić karmi, przewija, kompie, zabawia. Jedynie cycka nie może mu podać. Co jeszcze mogę zrobić, by powrót do pracy był mniej stresujący dla dziecka???
    --
  1.  permalink
    zostaje z tata? to moim zdaniem zrobiłąs juz wystarczajaco duzo-WYSTARCZY nie martw sie Wasz synek jest jeszcze malutki i tata mu w zupełnosci na te kilka godzin wystarczy a sama piszesz ze wszystko przy nim zrobi.Oboje dadza sobie rade świetnie
    --
    •  
      CommentAuthoryolka32
    • CommentTimeMay 28th 2012
     permalink
    hej, chcialabym rozpoczac dyskusje na powyzszy temat..

    Jak poradzilyscie sobie z powrotem do pracy po urlopie macierzysnkim..?

    Ja do pracy wracam jutro. Jestem strasznie zestresowana , boje sie o to ze moje dziecko zostanie na 10 godzin dziennie beze mnie (opiekowac sie bedzie nim moj maz)..

    Ale mimo to mam dola i stresa i potrzebuje pogadac na te tematy..

    jak ulatwic sobie i dziecku sytuacje kiedy mama wraca do pracy, macie jakies pomysly i doswiadczenia ??
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 28th 2012
     permalink
    taki temat juz istnieje, bylo dorzucic swoje pytanie

    TUTAJ


    ewentualnie na mamusiach rozpakowanych bo temat byl tam wielokrotnie poruszany :devil::devil:
    •  
      CommentAuthoryolka32
    • CommentTimeMay 31st 2012
     permalink
    MrsHyde: ewentualnie na mamusiach rozpakowanych bo temat byl tam wielokrotnie poruszany


    no wlasnie dlatgeo chcialam rozpoczac nowy watek (nbie zauwazylam ze juz taki istnieje), nie chcialam znowu walkowac tego samego na "rozpakowanych"..
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.